OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Air TV
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 19:38    Teema: Vasta viitega

ronja kirjutas:
¤Raudselt on tegu seeriaga, mis on h2sti joonistatud, sydamlik, rahulik.


Kusjuures, minu arust on selle seeria character design'id ühed jubedamad mida ma näinud olen : )

võlts-edit: See aga ei tähenda et kõik muu mis joonistamisesse puutub minu jaoks esimese osa põhjal halb tundus.

Püüan seda seeriat kunagi vaadata kui ma oma eelarvamustest üle jaksan olla.

acousmatique - püüab viimasel minutil veel õli tulle valada
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Laup Apr 23, 2005 08:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 08:05    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
acousmatique:
Kusjuures, minu arust on selle seeria character design'id ühed jubedamad mida ma näinud olen : )

Imho, on nad siiski paremd kui Kanoni omad ning eks see ole stuudio Key stiil siis. Sinu õnneks pole nad eriti aktiivsed ning peale Kanoni ja Air'i pole midagi muud animeks tehtud.

Tsiteerin::
võlts-edit: See aga ei tähenda et küik muu mis joonistamisesse puutub minu jaoks esimese osa põhjal halb tundus.

Muidu animatsioon on ilus, üks parematest 2004 lõpp/2005 algus anime asjadest. Graafika paistab üks Key tugevatest külgedest olevat, sest ka Kanoni graafikaosa oli täitsa kena.

Tsiteerin::
ruri:
tahtsin teda vastupidiselt tema tõekspidamistele uskuma panna, et põhjuste ärahoidmine on tähtsam kui tagajärgede likvideerimine.

Ei saanud lihtsalt näppusi paigal hoida, sest selle võrdluse taustal ronis mul kohe pinnale üsna sageli kuulduv nurin tänapäeva eesti poliitika kohta, mis ka kippuvat pigem tagajärgedega võitlema, kui probleemide põhjustega tegelema. Ehk on hjarg ka meie tänapäeva poliitik...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 23, 2005 08:50    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Imho, on nad siiski paremd kui Kanoni omad ning eks see ole stuudio Key stiil siis. Sinu õnneks pole nad eriti aktiivsed ning peale Kanoni ja Air'i pole midagi muud animeks tehtud.


Key'st rääkides:
insani-nimeline grupp on täies mahus ära tõlkinud ühe nende visual novel'i: planetarian. Ma kavatsesin sellest topicu teha koos screenshottidega, kuid ühtäkki mu XP keeldus installeerimast jaapani keelt, mis on kahjuks vajalik mängu mängimiseks (mul jookseb mäng muidu kokku). Rohkem infot masina nõudmiste jms kohta siit.

Ahja, tegemist on hentaivaba mänguga.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2005 20:37    Teema: Vasta viitega

Mulle igastahes meeldis air tv...ja ma pigem ütleksin selle hentai jne tembeldamise kohta, et see oli just anime, kus ma ei mõelnud "kuidas küll inimesed suudavad sellist asja välja mõelda ja siis nautida???"...sest mingeid pantsusid ja sellega seonduvaid asju ma selles animes ei kohanud...või vähemalt ei märganud

Kuigi mulle jäi selgusetuks, mille jaoks oli vaja 13 osa...see oli pigem kiusamine, et nüüd tuletama meelde asju, mis niigi meelde jäid ja ei räägigi edasi :(

oli hoopiski väike armas tüdruk koos oma unenägudega...ja inimesed omade probleemidega...ja ütleksin, et see anime pigem tuletas mulle meelde, et ükskõik kui rõõmsad inimesed ka välja võivad paista on meil kõigil siiski omad probleemid...selles suhtes erandeid pole....

ja ütleksin, et tegelaste disaini juures meeldisid mulle väga-väga silmad...säravad...erksad..ja samas kuidagi sügavad...ning meeldejäävad
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Esm Juun 20, 2005 16:36    Teema: Vasta viitega

Issand jumal, milles seisneb teie probleem?
Kus kuradi kohas on tegemist pedofiiliaga. No tõesti. Ma saan aru, kui oleks ühel hetkel sinna väikesesse linna ilmunud paadunud pedofiil, kes, kohates noori koolivormis tütarlapsi, neile koheselt kallale kargab ja ära vägistab. Aga meil on tegu hoopis noormehega, kellel on mingid probleemid seotud tema ema ja minevikuga ning mida ta lahendada üritab ja väikestest tütarlastest ta ei huvitu.
Mõnusad haiged inimesed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 15:52    Teema: Vasta viitega

Äääääähhh.... Seal on julmalt ilusti joonistatud 0.o See on lausa vapustav. Happybunny Videosid on sellest animest tehtud...ja need on mõnusad. 0.o Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 18:15    Teema: Vasta viitega

Air Tv kas see on kui mingi kanal või mis see on kas keegi selgitaks palun. ???
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Esm Märts 13, 2006 17:18    Teema: Vasta viitega

See on anime serjaal.http://www.absoluteanime.com/air/index.htm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 06:14    Teema: Vasta viitega

nuh jah pean passima mu arvut ei seedi nenede vaatamist ta üpris vanake agaüles puttitatud. aga vaatab vahest saan kusagil kah neid vaatama hakkata :)
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Märts 31, 2006 10:13    Teema: Vasta viitega

Air oli ilusasti joonistatud, mitte tempokas ja toredate keertkäikudega anime. Olen selle otsast lõpuni vaadanud ja soovitaks seda kõigil vähemalt kord teha, kes peab lugu erinevatest anime-dest.
Aga jah, ega ma seda laadi animede fän ei ole, aga mõni kord tuleb ka üle oma varju vaadata, et ka igas mitte meeldivas asjas on midagi toredat.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 00:36    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Key'st rääkides:
insani-nimeline grupp on täies mahus ära tõlkinud ühe nende visual novel'i: planetarian. Ma kavatsesin sellest topicu teha koos screenshottidega, kuid ühtäkki mu XP keeldus installeerimast jaapani keelt, mis on kahjuks vajalik mängu mängimiseks (mul jookseb mäng muidu kokku). Rohkem infot masina nõudmiste jms kohta siit.
Ahja, tegemist on hentaivaba mänguga.


Ja eile just ilmus Tokyo Toshokani Planetariani torrent...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 00:50    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Ja eile just ilmus Tokyo Toshokani Planetariani torrent...

Jah.

Ma jõudsin ta vahepeal (ammu juba, tegelikult) läbi mängida ning panin oma muljed kirja ka. Ilus, kurb ja meeldejääv lugu oli, mis kestab kauem kui arvata võib (kokku umbes ~5h). Peale mängu lõppu on hea soe olla.

Ning soundtrack ning visuaalteostus on ka täiesti tasemel.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 08:38    Teema: Vasta viitega

Ei ole sarja vaadanud aga vaatasin ära AIR - The Movie ja
Air Summer Special. Air Movie lõpp on traagiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2008 08:25    Teema: Vasta viitega

Lugesin need kommentaarid läbi ning vihahoos otsustasin Air TV sarja läbi vaatada. Olin ainult Air movit näinud.
Seal pole küll mingit pedofiiliat ega hentai ilmingut nagu osad väidavad. See on väga hea ja südamlik anime. Paneb mõtlema kui lühike elu tegelikult meil on. Kõik on sümpaatsed tegelased.
Paari osaga muidugi ei saa asjast aru, mis seal tegelikult toimub. Anime tuleb ikka lõpuni vaadata. Mõned tehke ikka endale selgeks, mis tähendab Jaapani animes üldse hentai, kui tulete siia selliste kommentaaridega.
Algul vaatake: Air TV, siis AIR - The Movie ja pärast Air Summer Special.
Siis saate sarjale ka pihta kellele jäi asi segaseks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2008 14:52    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Mõned tehke ikka endale selgeks, mis tähendab Jaapani animes üldse hentai, kui tulete siia selliste kommentaaridega.

Tegelikult olid asjad ikka nii, et tegemist on hentaimängu põhjal vändatud animega, namiin? Sellised inimesed, kes igasugust animet hentaiks kutsuvad(iga inimese tutvusringkonnas võib leida selliseid nö. võhikuid), ei ole üldjuhul siinse foorumi kasutajad(kuigi ka puupäid meil siin jätkub).

Ma konkreetselt ei mäleta, et kas ma olen siia kirjutanud või mitte, aga ise olen kõnealuse seeria juba ammu läbi vaadanud ning minu arust oli tegemist ühe vägagi sümpaatse sarjaga. Esimese paari episoodi vaatamisest tõesti ei piisa, loo mõistmiseks on vaja leida endast indu(või viha mõnel juhul) et see seeria otsast lõpuni läbi vaadata. Kuulub kindlasti lemmikute hulka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MarTiiin



Liitunud: 17 Märts 2008
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 14:19    Teema: Vasta viitega

Air on täiesti hea anime mulle v2ga meeldis see, kui vaatasin.
Seal oli komööidat v2heke ja dramat otsa sellele. Täiesti hea . Ka yks minu lemmikutest kindlasti.
Kanon--->Air--->Clannad:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: