OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

animepisik
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Laup Aug 09, 2003 05:53    Teema: Vasta viitega

Mis selle teema pealkiri nüüd oligi...?
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
Nowhere man



Liitunud: 23 Dets 2003
Postitusi: 13
Asukoht: nowhere

PostitusPostitatud: Teis Dets 23, 2003 21:03    Teema: Vasta viitega

nijah kõik sai alguse kunagi mitu aastat tagasi tänu dragonballile tavalist dragonballi ma mõtlen ...seal akkas see võitluse värk ka meeldima sealt edasi muidugi dbz ja gt nüüd lemmikuks Trigun, Cowboy Bebop ja Inuyasha jne.

Viimati muutis seda Nowhere man (Laup Jan 10, 2004 12:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 23, 2003 23:01    Teema: Vasta viitega

90ndate alguses oli sati kanal nagu mcn - prantsuse muusikakanal, kust lasti prantsuskeelset mula, mussi ja saatet MangaZone wink Saade oli ca 5-minutiline ning näitati paari klippe ... nädalapäeviti... ja sealt see alguse sai. vene kanalite pealt näitati ka, doraemoni - vennaga nimetasime suurte silmadega multikaks...

teine pool ichist sai pisiku amv'de kaudu - no enne sai ka nähtud ja vaadatud, oli ka sat olemas ju wink - aga rammstein - engel - evangelion pani silmi punnitama ja ohhetama. ja muudki. ja sealt see lahti läksi.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Nelj Dets 25, 2003 01:04    Teema: Vasta viitega

Ega ma eriti ei mäletagi kust alguse sai aga esimesed olid ikka need sailor moon ja värgid särgid (ma arvan)!! Aga suure tõuke andis jah rammstein - engel - evangelion :twisted:
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2003 22:48    Teema: Vasta viitega

Alguse sain vist sellest kätte kui VOX'i peal evangelioni otsa koperdasin se nii 5-6 aastat tagasi peale seda läks veel mingi aeg mööda kuni korraliku neti otsa sain ja sellestpeale akkas asi pihta.

Niisama inffi: kõige pikem anime maraton mis läbi teinud olen oleks 4 päeva suht järjest. Vahepeal sai natuke magatud söödud ja muid loomulikke vajadusi rahuldatud ja oligi kõik ülejääk läks anime kaela.
pärast tuttavad veel imestasid et kuhu kadunud olin :P
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LostStar



Liitunud: 15 Nov 2003
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Esm Dets 29, 2003 02:24    Teema: Vasta viitega

Päris mitu aastat tagasi Sailor Moon..
nii et mina ka RTL2 kooli mees.
Siis tuli ellu internet
ja baka.ee-st sain teada kust ja kuidas animet saada.
(jajah mängisite mu elus suurt rolli emm )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 15:32    Teema: y Vasta viitega

EDIT:omg!tekst oli sutsu segane.
alguse sai see ultramännist.toona ei tähendanud see , et ta anime laadne oli , mulle muidugi midagi.kui sat tuli märkasin rtl2 või mingise muu saksa kanali peal samalaadseid multfilme.aastake sai seda niisama vaadatud ning kui eestisse esimesed internetiühendused tekkima hakkasid , muidugi need millel minul juurdepääs , oli , hakkasin veidike netis tuhnima ja puhtjuhuslikult sattusin miskisele anime/manga saidile.sealt sain mingi idee , mida anime endast kujutab ja tähendab...sai ka mõningate kuulsamate anime pealkirjade ga tutvutud.
enne enda arvuti saamist sai suts ka kaasmõtlejate juures vaadatud.
hetkel on mul juba aasta jagu arvuti olnud ja see on kõvasti kaasa aidanud...

8)


Viimati muutis seda 0h00 (Kolm Nov 24, 2004 21:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2004 23:37    Teema: Vasta viitega

RTL2 ikka...see oli mingi 7 aastat tagasi või nii
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ares



Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 08, 2004 19:30    Teema: Vasta viitega

Berserk ikka Berserk, sai kunagi ammu tõmmatud täitsa juhuslikult 1 osa seda ja no jättis juba sellise pisiku ,et peale terve sarja vaatamist lihtsalt pean ühe osa animet iga päev nägema :). Siiamaani ka parim anime mida mina näinud olen, verine, depressiivne aga mängib väga hästi inimlikele tunnetele niiet peale viimast osa sai nädal aega sellist kurbust talutub ,et oioi.. Berserki manga on muidugi iseenesest veelgi ... "alla 18 keelatud"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karlsson



Liitunud: 9 Sept 2003
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Jan 11, 2004 00:09    Teema: Vasta viitega

minu anime pisik sai alguse pokemonist :nono: ...see hakkas meeldima ja siis yritasin ise kah joonistama hakata.sealt läx asi edasi muu RTL2 stuffi peal,mis sundis mind pöörduma anime maailma ja see pööre hakkas mingi 1,5-2 aastat tagasi...nyyd avastan siin igast uuse wärke nafu battle angel ja Nasuccaof the Walley of the wind(see on film)mis on suht lahe LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Püh Jan 11, 2004 10:39    Teema: Vasta viitega

offtopic.
õpi kirjutama emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 11, 2004 21:00    Teema: Vasta viitega

Õigus, geki. See on "Nausicaa of the walley of the wind" või siis "Kaze no Tani no Nausicaa". Mitte mingil tingimusel Nassucaof.

Issandjeesus.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2004 02:00    Teema: Vasta viitega

Et kõik ausalt ära rääkida, peab alustama ~10 aasta tagant.

Tollal sai tublisti saksakeelseid kanaleid vaadatud. Nii multifilme kui päris filme. Üsna ohtrasti ja suhteliselt valimatult. Kindlasti näidati juba tollal sealt mõnda jaapanlaste seeriat, kuid pead ei anna. Vaatamise kõrvalt jäi saksa keel ka külge.

Siis ilmus Ultraman mingisse rämpskanalisse. Muljet ei avaldanud, aga vaadatud sai ikka.

Aastaid hiljem, koos internetiga, tekkis võimalus liituda paari välismaise foorumiga. Aasta oli siis vist 1999 (tagantjärele suhteliselt võimatu tõestada, sest seda ürgselt vana "esimest" foorumit ei eksisteeri enam sellisel kujul). Foorumiks oli Square Gamer ning see on nüüdseks asendatud mingi mõttetusega, mis kannab nime Sektor Seven. Praeguseks on enamus vanemaid tegijaid selle foorumi hüljanud või siis külastavad haruharva. Kuid alguses oli seal tugev anime-kommuun ja nii mõnigi kasutaja jagas eraserverite kaudu ka seeriaid. Tollest ajast sai vaadatud ära Escaflowne, Card Captor Sakura, Gundam Wing, Robotech, mingil määral seeriat Macross, Neon Genesis Evangelion, Vampire Hunter D esimene osa, Akira, Ninja Scroll ja mingi valik suvalisi primitiivseid tüdrukute seeriaid (just nagu CC Sakura, ainult mõttetumaid). Sealt see pisik külge tuli ja on mingil määral siiamaani. Tolle aja suure tõmbamise peale lagunes mu vana kõvaketta mootor kah ära.

Mõni aeg hiljem tegin ma ühe tuttava kaudu musta äri ühe tolle aja suurema anime-vaatajaga kallil kodumaal. Igatahes tollal oli tal väidetavasti ligi 600 plaati animet. Selle tegelase kaudu sai ära nähtud siis Slayers, Virus Buster Serge, Ninja Scroll märksa parema kvaliteediga, siis Memories ja Grave of the Fireflies ning veel mingi poole mõistusega detektiiviseeria, mille nimes ma enam kindel ei ole, valitud seeriad hentaid ja Ghost in the Shell ja täispikk X.

Kuid seejärel kontakt kadus, sest võimuorganid hakkasid vahele segama.

Tollal sai endale välismaalt tellitud NGE esimene DVD.

Mõnda aega pidasin pausi ning siis nägin hea kvaliteediga ära Serial Experiments Laini ja Cowboy Bebopi.

Siia võib tõmmata mingi piiri, sest sealtmaalt ei ole midagi erakordselt head enam meenutada. Paremad vaatamised võib ühe käe sõrmedel üles lugeda: Boogiepop Phantom, X TV, Project Arms, Vampire Hunter D Bloodlust ja Jin-Roh.

Too oli minu jaoks kuldaeg ja seda ma korrata pole saanud. Enamus uuemaid seeriaid ei avalda mulle enam nii palju muljet, valusad kogemused on näiteks Scryed ja Air Master või Spiral, mis varem või hiljem kapitaalseks tripperiks muutusid.

Kindlasti jätsin ma midagi olulist välja, enamus lugejaid arvab nüüd, et ma ei tea kvaliteetseeriatest midagi jne. Edu teile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2004 19:10    Teema: Vasta viitega

Ma suutsin enda pealt pisiku ülekanda ühe Norra neiu peale:D...
Olen üliõnnelik kuna sain mõnele anime maailma avada^^
Ja kõige esimene anime oli tal Scrapped princes ja siis soovitasin CB´d :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Merka



Liitunud: 28 Märts 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 13:49    Teema: Vasta viitega

minu pisik sai alguse RTL kahest :) nägin mingit lahedat animed..selleks oli wedding peach.. ja mulle hakkas see meeldima Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 22:52    Teema: Vasta viitega

kui ma'i eksi siis oli esimene anime minu puhul Saber Rider Tele5'e pealt :) see oli ikka vääääga ammu, aga siis lõpetas see(Tele5) oma tegevuse ja tuli RTL2, mille pealt olen vaadanud peaaegu kõike, mis neil pakkuda on olnd + viva ja mtv anime'd
viimasel ajal on siiski õnnestund natuke muud kraami kah vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Fressix



Liitunud: 3 Mai 2004
Postitusi: 13
Asukoht: Koeru

PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 10:59    Teema: Vasta viitega

See on kõik yoshy süü !!!:p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Unekati_21



Liitunud: 13 Nov 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Rakvere/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 17:35    Teema: Vasta viitega

Heheeee... :) vana hea (kobakäpp natsa küll oli aga noh..)Bunny tuleb nüüd mängu minu puhul..... Mingi oli veel kolmest varganeiust,kes igasuguseid asju sisse vehkisid. Nalja sai aga ühe tüdruku nn. kallimaga,kes juhtumisi oli politseinik,kes neid kinni tahtis püüda.. Kahjuks nime enam ei mäleta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V-QuB



Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 53
Asukoht: Kohtla-Järve

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 20:39    Teema: Vasta viitega

Ma sain küll pisiku hoopis teisest valdkonnas..
Kõik algas sellega, et mängisin PS'il ainult jaapani mänge, sest nad on tõesti parimad ( Master of Monsters, Legend of the Dragoon, GT1-2, Digimon1-2 ja muidugi Final Fantasy. Kes on mänginud, see mõistab mind ) ning siis sain neti, hakkasin natuke mängudest uurima, sain teada et Digimon on multikas (tollal ma veel ei teadnud, et see anime on).
Ning kõik lõppes sellega, et PS puhkab juba mitu aastat kappis ning kõik mis ma vajan on anime...
_________________
"When Machines Learn to Feel
Who Decides What is Human"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 21:01    Teema: Vasta viitega

Fressix kirjutas:
See on kõik yoshy süü !!!:p


Olen süüdi jah :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: