OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kannazuki no Miko

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 19:20    Teema: Kannazuki no Miko Vasta viitega

Istusin, mõtlesin ja sügasin kukalt ning leidsin, et ma ei oska ikka hetkel review'i kirjutada selle anime kohta. Kuigi minuarust pole väga vaatamist väärt on seal vähemalt üks koht, mida tasub vaadata ja selleks kohas on 11'ndas episoodis lõik, kus Himemiya ütleb Chikanele, kuidas ta teda armastab samal ajal mõõgaga teda rünnates. Imho, üks ilusamaid episoode, mis ma näinud olen, avaldas mulle muljet. Seeria ise võiks meeldida neile, kes shoju-ai'st lugu peavad, kui nad oskavad mööda vaadata vahepealsetest mechadest, mis nagu väga sinna loo juurde ei sobinud. Kogu asi oleks vist mulle rohkem meeldinud, kui oleks osatud mechadega seotud asi välja jätta ja action osad kuidagi teisiti teostada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Jan 15, 2005 22:03    Teema: Vasta viitega

Kukalt sügasin minagi. Sest mitte ei suutnud aru saada, mida KnM endast kujutama peaks -- tõsine draama, koolielu, shoujo-ai, mecha-anime ja näputäis absurdi on segamini mitu korda hullemini kui pudru ja kapsad. Kui veel juurde panna esimese episoodi lõpp, kus kohe mitte ei teadnud kas naerda või mitte ja kurikuulsaks saanud flöödistseen (kes ei tea millest ma räägin, toksigu google'isse "kannazuki no miko flute" ilma jutumärkideta ja klikkigu esimesele lingile), mis küll mangast animesse ei jõudnud, siis tulemuseks saigi kuklasügamise-anime. Mis aga ei tähenda, nagu poleks see nauditav olnud.... omal moel. Kahju ainult, et lõpp liiga sujuvalt lahenes.

edit: 50nes post... juba!!! :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: