OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Genshiken
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 04:08    Teema: Vasta viitega

Minu arust olid m6ned sellest 6 episoodist täitsa huvitavad, näiteks see osa kus nad läksid mingisse doijinshi ostule, aga ma leian koguaeg uusi huvitavaid animesi ja ma reastan need animed ära nii, et ma vaatan k6ige parematest halvemateni, või kui mul on mingi suur tahtmine vaadata mingit teatud sorti animed.Genshiken on mul siiamaani ypriski l6pus (selles listis) ja ma ei tea kas ma seda yldse vaadata saan, sest mul tuleb aina rohkem animesi juurde (sinna listi).Siis ma nyyd kysin, et kas mul on mingit m6tet seda t6sta oma listis k6rgemale, ja hakkata seda lähiajal vaatama (kuigi, te ei tea mis animed mu listis on, ma lihtsalt tahan teada, et kas te soovitate mulle seda või te ytlete, et see anime oli keskmine {sellel juhul ma jätan selle anime oma kohale}).

P.S:Ma ei oska oska neid kandilisi sulgi teha. :P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 13:44    Teema: Vasta viitega

anime listid, bleh. animut vaadatakse mõnuga ja sisetunde järgi. Enda mure, kui sa Genshikeni sarnast slice of life animet vaadata ei taha. võib-olla oled liiga noor veel selle jaoks, et kõigest aru saada.

Lõpp oli IMO jama. Sasahara ja Ogiue ei kõndinudki rannas käest kinni :P Võin vist üsna julgelt pakkuda, et 3. hooaega ei tule sellisel lihtsal põhjusel, et laskemoon on otsas, enamus Genshikeni liikmetest on kooli lõpetanud ja töö leidnud, lisaks oli II hooaeg minu arvates nõrgem kui esimene.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Laup Dets 29, 2007 17:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 13:47    Teema: Vasta viitega

Ei nõustu sinuga. Sa oled ise II hooaja jaoks liiga noor LaLaLaa

Mulle meeldis väga ning pole vist vaja öeldagi, et Genshiken võiks animenimekirjades kindlasti esikümnes troonida.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 13:58    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Ei nõustu sinuga. Sa oled ise II hooaja jaoks liiga noor LaLaLaa

Mulle meeldis väga ning pole vist vaja öeldagi, et Genshiken võiks animenimekirjades kindlasti esikümnes troonida.


võib-olla. esimene ja teine hooaeg on lihtsalt erinevad, rõhuasetus on erinev, tegevus teine. Pean mingi aeg I hooaja uuesti üle vaatama, et täpsem hinnang anda.

sellega olen küll nõus, tegemist on ühe parima animega, mida ma vaadanud olen. Siiani ei oska ma kahe hooaja peale välja tuua ühtegi möödalaskmist või lihtsalt halba episoodi.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 23:44    Teema: Vasta viitega

Sai ka teise hooaja viimane osa vaadatud. Mis ma oskan öelda, teine hooaeg oli isegi parem kui aus olla. Esimeses oli rohkem huumori peal väljas, siin aga oli ka omajagu probleemseid hetki. Ei tahaks ka kolmandale hooajale loota ja ega suurt viga olegi, sari lõppes hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 13:01    Teema: Vasta viitega

Mulle paraku meeldis esimene hooaeg tublisti rohkem kui teine. Esimene keskendus pigem otakukultuurile ja teine lihtsalt suhetele, mille tegelasteks juhutusid lihtsalt otakud olema. Eks mõlemad olid mõnusad, kuid minu jaoks oli seda suhete jama natuke liiga palju lõpu poole. Kolmandat hooaega pole eriti loota, arvestades seda, et manga on ka lõpetatud, nagu ma aru saanud olen.

erik_schultsile - Mina ei ütleks küll, et sa peaks seda kuhugi tõstma. Kui sa seda ise ei pea oluliseks siis järelikult peab sinu jaoks kogu see otakukultuur kauge asi olema ja ehk see jääb ka sinna sinu jaoks. Mina ise sattusid Genshikeni esimese hooaja peale kui ma olin ikka päris palju animet juba vaadanud, ning tegelaste tsitaadid erinevatest animetest panid mind juba muigama kohati. Keskmine see anime nüüd minu arust küll kohe kindlasti pole, kuid väga paljud head küljed tulevad välja kui sa saad aru, millele vihjatakse jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 13:10    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Mulle paraku meeldis esimene hooaeg tublisti rohkem kui teine. Esimene keskendus pigem otakukultuurile ja teine lihtsalt suhetele, mille tegelasteks juhutusid lihtsalt otakud olema. Eks mõlemad olid mõnusad, kuid minu jaoks oli seda suhete jama natuke liiga palju lõpu poole. Kolmandat hooaega pole eriti loota, arvestades seda, et manga on ka lõpetatud, nagu ma aru saanud olen.


vot. ma tundsin, et miski sees jäi kripeldama, kuid kuna I hooaja vaatamisest on tükk aega möödas, ei tulnud see kohe pähe. Just see erinevate otakude kompott, mis esimeses hooajas oli, andis Genshikenile selle omapära. Kasvõi 9. osa, kus Kasukabe ja Madarame olid kahekesi klubiruumis: kuidas suudab üks tõeline hardcore otaku pöörduda tüdruku poole.


With my extra-refreshening expression!
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 13:47    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
Yoshy kirjutas:
Mulle paraku meeldis esimene hooaeg tublisti rohkem kui teine. Esimene keskendus pigem otakukultuurile ja teine lihtsalt suhetele, mille tegelasteks juhutusid lihtsalt otakud olema. Eks mõlemad olid mõnusad, kuid minu jaoks oli seda suhete jama natuke liiga palju lõpu poole. Kolmandat hooaega pole eriti loota, arvestades seda, et manga on ka lõpetatud, nagu ma aru saanud olen.


vot. ma tundsin, et miski sees jäi kripeldama, kuid kuna I hooaja vaatamisest on tükk aega möödas, ei tulnud see kohe pähe. Just see erinevate otakude kompott, mis esimeses hooajas oli, andis Genshikenile selle omapära. Kasvõi 9. osa, kus Kasukabe ja Madarame olid kahekesi klubiruumis: kuidas suudab üks tõeline hardcore otaku pöörduda tüdruku poole.

See "vot" on veidi kohatu, kuna te räägite erinevatest asjadest. yoshy'le meeldis esimene hooaeg rohkem kuna ta käsitles otakukultuuri üldiselt: comiket, doujinshipoed, fighterid, jne. Sina aga pead silmas konkreetseid otakusid ja nende sotsiaalse degenereerumise astet, mis ei ole kultuuri olemuslik osa, vaid, tihtipeale, paratamatu tagajärg.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 13:57    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Kolmandat hooaega pole eriti loota, arvestades seda, et manga on ka lõpetatud, nagu ma aru saanud olen.

Kusjuures ma ei imestaks, kui nad selle kuidagi välja venitaksid. Selles mõttes, et Sasahara ja Ogiue suhe jäi kuidagi lahtiseks. Seda nad vaevalt välja jätavad. Aga eks me näe.

Mulle isiklikult meeldivad mõlemad hooajad just nende erinevuste pärast. Samas nõustun, et lõpupoole läks asi liiga ainult suheteks kätte. Moar otaku!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 13:58    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

See "vot" on veidi kohatu, kuna te räägite erinevatest asjadest. yoshy'le meeldis esimene hooaeg rohkem kuna ta käsitles otakukultuuri üldiselt: comiket, doujinshipoed, fighterid, jne. Sina aga pead silmas konkreetseid otakusid ja nende sotsiaalse degenereerumise astet, mis ei ole kultuuri olemuslik osa, vaid, tihtipeale, paratamatu tagajärg.


ma lihtsalt ei hakanud seda, mis yoshy ütles üle kordama. Kuid just see otakude eluolu muutiski Genshikeni huvitavaks, nagu sa ütlesid, comifest, doujinshi, fighterid ja muidugi ka eroged ja hentai.

Ma olen üsna kindel, et paljud baka liikmed suutsid genshikeni tegelastega samastuda. ma praegu hakkasin näiteks mõtlema, kumb on rohkem Madarame moodi, kas fushi või yoshy LaLaLaa no offense.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Esm Dets 31, 2007 14:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 14:34    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
Ma olen üsna kindel, et paljud baka liikmed suutis genshikeni tegelastega samastuda. ma praegu hakkasin näiteks mõtlema, kumb on rohkem Madarame moodi, kas sina või yoshy LaLaLaa no offense.

Ma olen juba tükk aega mõelnud, et fushi oleks suurepärane Madarame.
ise samastun Sasaharaga vast kõige rohkem

aa ja kammerer on Kousaka, sest ta on totaalne bishounen.päriselt ka LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2007 14:46    Teema: Vasta viitega

Minu meelest Kousaka on Genshikenis kõige suurem otaku üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 04:59    Teema: Vasta viitega

Lõpuni soovitaks seda kõigil vaadata ja kui linki tõmbamiseks ei leia, siis siin on weel 1 link teise hooaja jaoks http://www.veoh.com/videos/v1302038twfN4Srg?c=gen2
ja esimese hooaja peaks siit leidma http://www.veoh.com/videos/v1492332frCTXsyx?c=Genshikenseason1 loodan et sain aidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 11:30    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
Lõpuni soovitaks seda kõigil vaadata ja kui linki tõmbamiseks ei leia, siis siin on weel 1 link teise hooaja jaoks
loodan et sain aidata.


tänan, aga palun lõpeta selliste linkide spämmimine. olen kindel, et peaaegu kõik said oma anime ka enne sinu siiatulekut kätte. lisaks on torrentid palju etemad kui striimitavad jubinad, ma just lubasin endale, et enam kunagi ei vaata midagi striimitavat või muidu halva kvalieteediga.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 15:37    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
kambino kirjutas:
Lõpuni soovitaks seda kõigil vaadata ja kui linki tõmbamiseks ei leia, siis siin on weel 1 link teise hooaja jaoks
loodan et sain aidata.


tänan, aga palun lõpeta selliste linkide spämmimine. olen kindel, et peaaegu kõik said oma anime ka enne sinu siiatulekut kätte. lisaks on torrentid palju etemad kui striimitavad jubinad, ma just lubasin endale, et enam kunagi ei vaata midagi striimitavat või muidu halva kvalieteediga.

Seal esimesel lingil ei ole vähemalt (eriti) nähtavaid piksleid..Aga jah..Torrentid on paremad, ja päris DVD'd on kõige paremad..Aga kahjuks ei müüda neid eestis ja ei viitsi animet tellida ka..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 21:07    Teema: Vasta viitega

Vaatasin. Meeldis. Soovitan.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: