OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Negatiivsed ülevaated

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 24, 2009 15:24    Teema: Negatiivsed ülevaated Vasta viitega

Ahoi, bakalased!

On jõuluaeg ja jõuluaeg on, teadagi, rahu ja armastuse aeg. Täiesti isekatel põhjustel - sisemise rahu leidmiseks - kingin teile selle teema!

Pikka aega on mul pinnuks silmas olnud kogu negatiivne energia, mis meie foorumis ringleb. Iga kord, kui keegi mõne anime kohta midagi halba julgeb öelda: "see anime oli suht igav," on keegi tal kukil: "KUDAS SA JULED MU LEMIKANIMED MAHA TEHA OMGÄÄÄ MINE SURE!!!1" ja vastatakse samaga: "Kallis härra, pean kurbusega tõdema, et teie kommentaar jätab teist võrdlemisi ebaintelligentse mulje. Palun pöörduge hulluarsti juurde, sest ma oskan komasid õigesse kohta panna ja pikki sõnu kirjutada." Mõttetu lahmimine!

Aga milleks? Miks ei võiks kõik oma arvamust vahelduseks põhjendada? Sellel ja ühel teisel põhjusel usungi, et tarvilik oleks teha teema, kus räägitakse viletsamatest (jah, antud kasutaja arvates viletsamatest) animedest põhjalikumalt. Konkreetsete ülevaadetega ühenduvad kaks teemat, "mis on nõme" ja "halvim anime", üheks suurepäraseks tervikuks!!

Aga et teema toimiks, on tarvis reegleid:

1) Kirjutage ülevaateid, mitte "mulle-tundub-et"-vaateid. Teisisõnu, sa pead rääkima animest üldiselt, mitte keskenduma vaid selle negatiivsele küljele. Jah, negatiivsele küljele tasub rohkem tähelepanu pöörata, aga see ei tohiks ülevaadet matta.

2) Põhjendage, miks anime on teie arvates halb. Sellisel juhul saab lugeja aru, mis selles nii halba on ja miks seda vältida tuleks ning tal on võimalus otsustada, kas see aspekt teda üldse huvitab - äkki talle isegi meeldiks see anime hoolimata sellest, et teie arvates ei ole.

3) Kui te leiate ülevaates midagi, millele te vastu vaidleksite, siis vaielge vastu. AGA, ärge tehke postitusi stiilis: "Ma ei nõustu, minule küll meeldivad tohutult suured tissid," või "Ma ei nõustu teie väitega, et ebapropotsionaalselt suured rinnad naissoost tegelastel takistaksid anime nautimist. Vastupidi, paljudele minu mõttekaaslastele on sellised füüsilised omadused täiesti talutavad, kui mitte lausa meeltmööda." Kui tahate vastu vaielda, vaielge vastu mõnele anime sisu tõlgendusele, aga mitte maitseeelistustele.

4) Ärge kirjutage ülevaadet Love Hinast ega Digimoni esimesest hooajast, sest need on head.

5) Ärge seadke teema mõttekust küsimärgi alla!!!!

Viimane reegel viib jutu ka küsimuseni: miks ei võiks seda teha konkreetse anime teemas? Vastaks küsimusega: kui tihti seda juhtub? Ja kas te ei poolda Lelouchi ideed?

Ma loodan, et teema saab elu sisse! Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Dets 25, 2009 01:30    Teema: Vasta viitega

Edit : Kurat, ei lugenud korralikult läbi..
Tonagurast siis negatiivne ülevaade..
Tonagura on üks lihtsalt mõttetult pervertne anime, mis keerleb ümber ühe pervertse poisi, kes proovib enda lapsepõlve tüdruksõpra aluspesus näha võimalikult palju (Suht negatiivne tundub siiamaani.).. Ei soovita sellele isegi pilku peale heita.. Oeh kahju, et ma oma kirja ära kustutada ei saa, pärast oma vea tegemist emm
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Dets 25, 2009 01:48). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Dets 25, 2009 01:33    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Mulle ei meeldi ebareaalsete käitumistega animed.. Animest otsin ma tavaliselt tavalise inimese moel käituvaid charactereid, kellega ma suudaks samastuda ja kellest arusaada...
Mulle absoluutselt ei meeldi animed, kus naispoole esindajad tavaliselt peksavad peategelas/meestegelase läbi ILMA PÕHJUSETA, lihtsalt selle pärast, et ta eeldas, et ta vaatas teda riietumas (Ilma selgitust kuulamata) ja teised käitumis viisid mis pole üldsegi normaalne (Neid animesi leidub peaaegu iga nurga tagant.)...Eks ma võiks neid animesi kutsuda otakubait-iks kuigi paljudele inimestele ei meeldi selline sõnakasutus.

Oli kavas paar pildi näidet tuua, aga kuna ma olen alles esimene postitaja, siis tundub, et see riivaks silma . ???

Negatiivsed ÜLEVAATED.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Dets 25, 2009 18:18    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Tonagura on üks lihtsalt mõttetult pervertne anime, mis keerleb ümber ühe pervertse poisi, kes proovib enda lapsepõlve tüdruksõpra aluspesus näha võimalikult palju


Jutusta edasi, ole hea!
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Dets 25, 2009 19:17    Teema: Vasta viitega

http://www.needcoffee.com/2007/08/27/five-worst-anime-titles/
Selle koht on siin.
Minu poolne lisa neile kahele mida ma vaatasin ja olen vaatanud mitte just ülikauges minevikus.
And the number five!
Gravitation: 13 osa, aastast 2000. 2 osaline ova, aastast 1999.
Ma ei saa selle üle kurta, kuna mangat ma lugenud polnud varem, seega sisu oli huvitav ja läks peale, naljad olid toredad... Aga, igasugune kaine mõistusega inimene hoiaks eemale sellest ja vaataks midagi mis ei sisalda lauljat roosa peaga kutti, kes näeb välja nagu 13? ja armastab kirjanikust heal juhul 18 aastase välja nägemisega kutti. Vaatamisringkond on täiesti olemas, näiteks mulle meeldis. 6/10'le inimesest aga vaevalt peale läheb. Mangale jääb, aga kohutavalt alla, seda loeks paljud rohkemad.
Lisa: Ova on ajahambale jalgu jäänud, aga kuna olin juba sisuga tuttav, oli see kena sidestory animele, mangas vist ei olnudki seda loojuppi. Hindan muusikalist väärtust rohkem, kui 13'sel animel ja üldse kuidagi parema mulje jättis. Visuaalid on, aga kohutava kvaliteediga.
Kas ootan järge? Vastus oleks jah.
Lisainfo:
http://myanimelist.net/anime/243/Gravitation
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=94
Number two!
Beyblade: Esimene hooaeg 51 osa, aastast 2001. 2-3 hooaeg järgedeks originaalloole ja uusim hooaeg on praegu välja laskmisel.
Lisainfo:
http://myanimelist.net/anime/288/Bakuten_Shoot_Beyblade
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=595
Mon anime? Kas ka mingi kultuurse väärtusega, not rly. Vaatasin paar kuud tagasi esimese hooaja dubleerituna(uuesti!), kuna lihtsalt pole saada sellist asja originaal audio ja sellele järgnevad hooajad on ka kaotsi läinud, ilmselgel põhjusel. Nobody cares! Ma ka ei hoolinud väga palju pärast 31'te osa ma lihtsalt ei suutnud. Osad kõvakettal olemas, jätkan hiljem :P
Mida kurta, 2001 aasta kohta kohutavalt madal animatsioon, selline kena masstoodang, mis tehti lihtsalt raha pumpamiseks. Ei oska kommenteerida järgmiste hooaegade animatsiooni, aga kõige uuem pidavat parem olema nendes vigades.
Kas ootan järge: Hell no... Ma pole viitisinud kõige uuematki ette võtta.
Päriselt ka, on palju muud huvitavamat vaadata.

Lihtsalt midagi huvitavat.
http://www.youtube.com/watch?v=o7fDTd4tWrE

Kohe, kui leian mõne konstruktiivselt halva seeria, mida ma tõesti ei taha mingist otsast vaadata, annan teada. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Dets 26, 2009 14:48    Teema: Vasta viitega

Miks on Cowboy Bebop halb.

Aastal 1998 lasti välja sellenimeline anime, mis koosnes 26 episoodist ja ühest kõrvallugu jutustavast filmist. Kindlasti peeti seda omal ajal heaks animeks ja eks leidu sellel praegugi fänne.

Suurim probleem Cowboy Bebopi juures on fakt, et väga raske on ennast selle tegelastega samastada, neile kaasa elada. Esiteks kus toimub kogu tegevus? Kusagil avakosmoses või teistel planeetidel, kuhu vaataja tõenäoliselt ei satu. Miks ei võiks kõik toimuda klassiruumis, nagu ühele õigele animele kohane? Kasiinod, veokipeatused, orbitaaljaamad, kõike on, aga ei midagi, kuhu vaataja ennast asetada saaks. Teiseks on Spike liiga vana, et publikule meeldida. Lisaks on tal on kogemusi vastassooga, ta oskab enda eest seista, tal on sihid, mis ulatuvad tüdrukute aluspesust kaugemale ning kõigele lisaks ei oska ta isegi näoga tüdrukute rindade vahele kukkuda. Ja tagatipuks on ta lahe. Vaja oleks midagi originaalset, näiteks noormees, kes avastab alles elu, ennast ja vastassugu, seda läbi tobenaljakate seikluste.
Juba tema riietusstiil on harjumatu - kus on koolivorm? Pintsak, lips ja triiksärk? tänan ei.

Kus on moe~, ma küsin. Kus on läbiv love interest? Selle asemel on Faye Valentine, kes kogu sarja jooksul ei kanna isegi mitte ühel korral kiisukõrvu, rääkimata veel maid outfit'st või muust. Õige rannaepisoodi asemel näidatakse teda korra laevatekil päikese käes ja siiski igasuguse tegevuseta lösutamas. Kuhu jäi teineteise veega pritsimine, ülivajalik gainax bounce ja hilisem koos ilutulestiku vaatamine? Kohustuslikud episoodid igas heas animes. Pantsustseenid? Miks ei tea me pärast 26t osa ja täispikka filmi, millist värvi ja mis mustriga on Faye aluspesu? Nõme.

Häirima jäi ka visuaalne külg. Ilmselgelt üritas lugupeetud character designer midagi totakalt realistlikku luua, terve sarja jooksul pole ühtegi chibi tegelast, otsaette ei teki paisunud veene ega pea kohale hiiglaslikke higitilku. Isegi dramaatilisi eriefekte pole. Anatoomia? Üks õige anime on nii hea, et sülitab igasugusele korrektsusele.

Kui visuaalne külg oli nii nagu ta oli, siis mida öelda Bebopi muusika kohta? Miks jazz, blues ja varajane rock? Isegi ooper! Selle muusika ajal elasid vanainimesed, me oleme noored ja tahame j-pop'i ja süntesaatorimuusikat. Lisaks oli neil lugudel tendents pidevalt vaatamist segada, kui ma tahan muusikat kuulata, teen ma seda animest eraldi, animes olev muusika peaks olema võimalikult tahaplaanile ja märkamatuks jääv.

Lisaks on tänapäeva trendiga vastuolus tugev episoodilisus. Iga osa oli omaette väike seiklus, millel oli järgneva ja eelnevaga üsna tihti vähe seost. Kõik tegevus pakiti kokku ühte episoodi, jätmata midagi, mille pärast järgmist osa oodata. Kõik lõpplahendused visati vaatajale süüdimatult näkku, ilma et oleks kordagi vajalikul määral pinget tõstetud. Siinkohal võiks võrdluse tuua sellise animega nagu Naruto - iga osa lõpeb just õigel kohal, nii et vaatajal oleks põhjust järgmist episoodi pingsalt oodata.

Lühidalt kokku võttes puuduvad Cowboy Bebopil tähtsad jooned, mis on tänapäeva animemaailmas hädavajalikud – ebakindlad meespeategelased, moe~ või tsundere naispeategelased, pantsustseenid, tegelaste areng käparditest eluga toimetulevateks isikuteks, korralik, emotsioone selgelt ja üheselt tabav animatsioon, ühesõnaga kõik, mis tänapäeva publiku köitmiseks hädavajalik on. Seega, tuleb tunnistada, et kui kunagi oli Cowboy Bebop ehk hea anime, on see lootusetult ajale jalgu jäänud ja tuleks ülalmainitud kriteeriumite tõttu täiesti puhta südametunnistusega ajaloo prügikasti heita.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 26, 2009 16:00    Teema: Vasta viitega

Random, tsundere kuulub moe~ alla, ma ei mõista, miks pidid eraldi välja tooma selle. Muidu on su jutt täitsa õige.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Laup Dets 26, 2009 16:08    Teema: Vasta viitega

Randomi "kritiseeriv" jutt tekitas minus hoopiski huvi Cowboy Bebopi vastu.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 27, 2009 00:41    Teema: Vasta viitega

Ma lugesin äsja randomi ülevaadet SUUREPÄRASEST animest Cowboy Bebop ja pean mainima, et see ei olnud üldse see mida ma ootasin sellelt inimeselt. Ilma keerutamata, ma olen pettunud. Minu silmis on Random Hero alati olnud keegi, kes hindab kvaliteeti ja ei salli tänapäeva animede kli¹eesid, aga nagu tema postitus näitab, on ka tema moondunud üheks neist otaku/fanboy'deks, kes kiljuvad moe~ ja kawaii~ jne.

respect -1
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 27, 2009 03:33    Teema: Vasta viitega

Random, esmaspäeval Krooksus saad tasuta õlle. Nii hea iroonia oli.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsakutsu



Liitunud: 28 Jan 2007
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu-Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 27, 2009 03:45    Teema: Vasta viitega

Kui tunneks sind, kingiks isegi õlle... Väga vahva ja tõepärane ülevaade. Panen kõik oma oma olematud aga peaaegu kauboi dvd-d põlema....
_________________
Searching this vast Universe for a fried chicken with four legs...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Dets 27, 2009 13:46    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Suurim probleem Cowboy Bebopi juures on fakt, et väga raske on ennast selle tegelastega samastada, neile kaasa elada. Esiteks kus toimub kogu tegevus? Kusagil avakosmoses või teistel planeetidel, kuhu vaataja tõenäoliselt ei satu. Miks ei võiks kõik toimuda klassiruumis, nagu ühele õigele animele kohane? Kasiinod, veokipeatused, orbitaaljaamad, kõike on, aga ei midagi, kuhu vaataja ennast asetada saaks. Teiseks on Spike liiga vana, et publikule meeldida. Lisaks on tal on kogemusi vastassooga, ta oskab enda eest seista, tal on sihid, mis ulatuvad tüdrukute aluspesust kaugemale ning kõigele lisaks ei oska ta isegi näoga tüdrukute rindade vahele kukkuda. Ja tagatipuks on ta lahe. Vaja oleks midagi originaalset, näiteks noormees, kes avastab alles elu, ennast ja vastassugu, seda läbi tobenaljakate seikluste.
Juba tema riietusstiil on harjumatu - kus on koolivorm? Pintsak, lips ja triiksärk? tänan ei.


Ma usun, et praeguseks need ebakindlad poisid pole eriti originaalsed
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Dets 27, 2009 14:44    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Random Hero kirjutas:

Suurim probleem Cowboy Bebopi juures on fakt, et väga raske on ennast selle tegelastega samastada, neile kaasa elada. Esiteks kus toimub kogu tegevus? Kusagil avakosmoses või teistel planeetidel, kuhu vaataja tõenäoliselt ei satu. Miks ei võiks kõik toimuda klassiruumis, nagu ühele õigele animele kohane? Kasiinod, veokipeatused, orbitaaljaamad, kõike on, aga ei midagi, kuhu vaataja ennast asetada saaks. Teiseks on Spike liiga vana, et publikule meeldida. Lisaks on tal on kogemusi vastassooga, ta oskab enda eest seista, tal on sihid, mis ulatuvad tüdrukute aluspesust kaugemale ning kõigele lisaks ei oska ta isegi näoga tüdrukute rindade vahele kukkuda. Ja tagatipuks on ta lahe. Vaja oleks midagi originaalset, näiteks noormees, kes avastab alles elu, ennast ja vastassugu, seda läbi tobenaljakate seikluste.
Juba tema riietusstiil on harjumatu - kus on koolivorm? Pintsak, lips ja triiksärk? tänan ei.

Ma usun, et praeguseks need ebakindlad poisid pole eriti originaalsed


erick kirjutas:
Random, esmaspäeval Krooksus saad tasuta õlle. Nii hea iroonia oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 27, 2009 16:35    Teema: Vasta viitega

8/10 random, väga hea troll
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Dets 28, 2009 00:50    Teema: Vasta viitega

Ma vihkan nii palju ja nii tugevalt, et ma oska tõsiselt otsustada, mida kritiseerida.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Dets 28, 2009 04:16    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Random Hero kirjutas:

Suurim probleem Cowboy Bebopi juures on fakt, et väga raske on ennast selle tegelastega samastada, neile kaasa elada. Esiteks kus toimub kogu tegevus? Kusagil avakosmoses või teistel planeetidel, kuhu vaataja tõenäoliselt ei satu. Miks ei võiks kõik toimuda klassiruumis, nagu ühele õigele animele kohane? Kasiinod, veokipeatused, orbitaaljaamad, kõike on, aga ei midagi, kuhu vaataja ennast asetada saaks. Teiseks on Spike liiga vana, et publikule meeldida. Lisaks on tal on kogemusi vastassooga, ta oskab enda eest seista, tal on sihid, mis ulatuvad tüdrukute aluspesust kaugemale ning kõigele lisaks ei oska ta isegi näoga tüdrukute rindade vahele kukkuda. Ja tagatipuks on ta lahe. Vaja oleks midagi originaalset, näiteks noormees, kes avastab alles elu, ennast ja vastassugu, seda läbi tobenaljakate seikluste.
Juba tema riietusstiil on harjumatu - kus on koolivorm? Pintsak, lips ja triiksärk? tänan ei.

Ma usun, et praeguseks need ebakindlad poisid pole eriti originaalsed


erick kirjutas:
Random, esmaspäeval Krooksus saad tasuta õlle. Nii hea iroonia oli.


Tean jh, et see oli iroonliselt öeldud..Lihtsalt tahtsin viitada extra tähelepanu just sellele punktile :( .. Kurb vaadata, millistes kogustes neid animed välja tuleb. Lihtsalt kurb. T_T
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Jan 02, 2010 01:32    Teema: Vasta viitega

Ma ei näe sellistel põhimõttelistel laimamisteemadel mõtet, eriti kui sisuks vaid halvimate pingerea koostamine ilma pikemate kommentaarideta. Pealegi on halbu animesid väga palju, iga hooaeg tuleb jälle mitukümmend välja ja pole mõtetki neid kõiki üles loetleda. Ning kõige kehvemate puhul üle paari osa ju ei vaatagi, mistõttu tuleb mängu vana hea "kui pole tervet seeriat vaadanud, ei saa ausat hinnangut anda" põhimõte, seda isegi rohkem sisetundena kui teiste tagasisides.

Igatahes ma teeksin seekord erandi ja ühest halvast animest räägiks. Õigemini, kohutavalt igavast. Pikka aega on see mu südamel kivina rõhunud - ikka ja jälle tuleb pähe, et võiks sellest ühes või teises teemas rääkida või lausa ise uus teema teha, kuigi algusest peale siis dissimiseks. Üks põhjus on ka selles, et vaatasin seda ajal, mil kõik sarjad põhimõtteliselt lõpuni vaatasin. Praegu sellega tutvudes jätaks lihtsalt pooleli ja asi ants. Teine põhjus hoiatuse andmine teistele.

See anime, mille kohta hoiatuse teen on Bakuretsu Tenshi ehk Burst Angel. Hoiatada on vaja seetõttu, et esmapilgul on seal väga palju ligitõmbavat - rõhutatult vormikad tüdrukud napis rõivais. Samas võib kogenum juba näha ohumärke, mis anime vaadatavust tihti alla tõmbavad, näiteks rõhutatult vormikad tüdrukud napis rõivais. Tõsi, mechade CGI on kvaliteetne, alguslugu mõnna ja - nagu öeldud - tüdrukud kenad. Aga isikupäratud ja igavad. Taustaks käib ka shoujo-ai alateema, kuid loomulikult ei arene see kuhugi. Sisult episoodiline sari omab läbivat teemat minimaalselt, mistõttu ootasin iga osa vaadates, millal see kord küll läbi saab. NB Gonzo!

Samas hetkel vaatan, et sari on ANN-is üllatavalt hea reitingu saanud. Kurat teab. Ja tegelikult olid ju tüdrukud kenad ka...

Okei, kui ma siin juba olen, siis soovitan ka Tokyo Majin Gakuen Kenpuchod mitte vaadata, mingi videomängu põhjal loodud möga, mis esimese kolme episoodi jooksul on põnev kuid segane ja hiljem igav ning segane.

Nüüd on tunne nagu oleks psühholoogi juures visiidi teinud, tulemusliku seejuures. Mured südamelt ja uut aastat võib uue hooga alustada.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: