OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Meine Liebe
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 23:18    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Või mis ajast viitab eesliide umbes lähiajaloost rääkides 10-le aastale? Eesti vabanes umbes 1981? Või 2001?
Väites, et "umbes" sellel ajal kirjutas Hitler "Mein Kampfi", näitab vähemalt minu arust kas teadmatust või võimetust fakte omavahel kokku liita. Ehk siis- "Mein Kampf" oli natsipartei ideoloogiaraamatuks, võimule tuli 1933. aastal ja Hitler kirjutas "umbes" sellel ajal.


minu teada ei vastagi "umbes" kümnele aastale. mul ei olnud meeles mis aastal ta selle täpselt kirjutas.
kuna sa rõhutad 10 aasta olulisust lähiajaloos , siis seda enam näitab see ju et natsism ei olnud kümne aasta pärast enam lapsekingades, kui ta selle 1925 kirjutas.

Tsiteerin::
Kus 35-ndal suurt sõda plaaniti? Vara veel, vara veel. Ära unusta, et nii Inglismaa kui ka Prantsusmaa sõjakuulutus peale Poola ründamist tuli Hitlerile väga ebameeldiva üllatusena. Ehk siis, plaanid suurt sõda oponentide vastu, kellega sõda sind üllatab


ee. saksamaal äkki? üllatusena tuli see, et keegi saksamaale varem sõda ei kuulutanud. oli hitler ju chamberlaini pikalt saatnud, endale rahu ajal laevastiku ehitanud ja armee demilitariseeritud tsooni viinud, mida ta lepingute kohaselt poleks tohtinud teha.

ja üleüldse ma vaatan, et sa ei ole mein kampfi ja kolmanda reichi kontseptsioonist eriti aru saanud. mein kampf on lühidalt kokkuvõttes lugu sellest, et kõik kes ei kuulu aaria rassi tuleks orjastada või maha tappa ja vana maailma varemetele luua kolmas riik, mis ajapikku valitseks tervet maailma. kui hitleril olid sellised ideed 1925, siis on suht tõenäoline, et sõda alustades olid tal juba mingid plaanid tehtud.

ma ei saa ka aru su üleolevast hoiakust. kas me ei saaks midagi lihtsalt sõbralikult arutada ilma üksteise üle muiates? või ei ole see sinu tassike teed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 23:19    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
meine liebe ja 1935 aasta euroopas :D ?
vabandust kui ma kedagi solvan, aga see tundub kergelt irooniline. nukunäoga haprad noormehed. peategelaseks "orpheus". nõrkused noorte poiste vastu ja läbitungivad kutsikasilmad.
sellest saaks tiptop paroodia.
sellesuhtes et missugune lollaks paneks tõsiste kavatsustega seriaalile mehearmastusest nimeks "meine liebe", kui tegu on teise maailmasõja eelse perioodiga? :7


Seoses homoteemaga...Nimi Orpheus juba meenutab mulle Vana-Kreekat ja samamoodi see meestearmastus. Vana-Kreekas elasid ju mehed enamasti naistest eraldi[kes ei olnud abielus muidugi] sellistes kommuunides. Igal vanemal mehel oli oma õpilane kellele õpetati KÕIKE tulevaseks eluks vajaminevat. Ka seksuaalsuse kohta seega. Ja selles ei olnud midagi imelikku, kui mehed üksteisesse kiindusid. Pigem oli imelik see, kui sa olid väärikas härrasmees ja sul polnud oma väikest noormeest.

Vabandage mind kui ma nüüd väga teemast mööda panin. Lihtsalt tekkis väike mõttevälgatus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 23:29    Teema: Vasta viitega

orpheusega ma üritasingi sellele vihjata. et kui teha mingi tõsine film gei probleemidest, kas on siis vaja sellele nimeks panna meine liebe :P

kusjuures neid õpilasi oli tavaliselt rohkem kui üks. õpetati neile siiski pigem oskustööd või seda, mis ala meister too härra juhtus olema, kas siis sepp vms. see armastuse osa oli pigem kergelt haige preemia õpetajale, kui miski mida noorukid tulevases elus vajasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 23:41    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
orpheusega ma üritasingi sellele vihjata. et kui teha mingi tõsine film gei probleemidest, kas on siis vaja sellele nimeks panna meine liebe :P


Ei päriselt noh. Vaata seda seeriat palun, mitte ära lõõbi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 08:03    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, Kammerer, sa oled juhtumisi "Mein Kampfi" lugenud?
See on pigem hullumeelse kisakõri karjumine teemal, et prantslased on meie verivaenlased, Versailles' pakt on saatanast, juudid on saatanast ja idas tuleb natuke eluruumi teha. Keskmine hullumeelne, kes polnud sõjaks üldse mitte valmis, kes sõja ajal sai hakkama selliste tobedustega nagu Aafrika avantüür, kes võib-olla tõesti kannatas maailmavallutuslike plaanide all, kuid kellel polnud vähimatki lootust seda ellu viia.

Ja usu mind, Hitlerile tuli Prantsusmaa ja Inglismaa sõjakuulutus täiesti ootamatult, ta lootis, et liitlased jätavad Poola samamoodi kahe silma vahele nagu T¹ehhoslovakkia. Ta ei olnud selleks sõjaks valmis- Prantsusmaaga suutis ta hakata tegelema alles pool aastat hiljem, Inglismaa jäigi vallutamatuks.

Muideks, mulle meeldib ullikeste üle muiata.

Viimaks: nagu aqousmatique siin soovitas, vaata animet, siis räägi.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 15:56    Teema: Vasta viitega

ma arvan et liitlased ei jätnud poolat "kahe silma vahele". nende endi huvides oli mitte sekkuda. pealegi loodeti saksamaalt kaitset kerkiva kommunismi ohu vastu.

ma vaatan et sa suhtud peale minu veel ka churchilli ja hitlerisse nagu ullikestesse. mina suhtun sinusse jällegi vägagi neutraalselt. sa kipud alati kuidagi väga kriitilisi hoiakuid võtma ja üritad kõike lammutada ja naeruvääristada, aga eriti see sul välja ei tule. võiksid pigem anime juurde jääda, millest sa tõesti palju tead.

ja pole üllatav et sa mein kampfi lugenud oled Happybunny . mina ei ole. ei kavatse ka ilmselt.

kokkuvõtteks: ma ütlesin lihtsalt et anime pealkiri on naljakas. vabandust. enam ma ei ütle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 18:31    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
kas me ei saaks midagi lihtsalt sõbralikult arutada ilma üksteise üle muiates?

jah, kas me ei saaks? aga millegipärast rikud just sina selle ära oma "mittesõbralike" postitustega. vaata enda esimest postitust selles teemas ja ütle, kas see tundub sõbraliku arutluse algusena? sa ei tea sellest animest mitte midagi aga ikkagi hüppad igasuguste alusetute oletustega teemasse sisse.

mis veel sinu esimesse postitusse puutub, siis võiksid arvesse võtta ka seda, et animes käiakse paljude asjadega väga vabalt ringi. pole mingi ime kui tegelastel on imelikud nimed (mis ei pruugi üldsegi olla mingi sellise tagamõttega pandud nagu näiteks sulle pähe võib tulla), igasugu kultuurilised asjad segamini või valesti esitatud või esineb muid arusaamatuid ja imelikke asju. autorid lasevad tavaliselt fantaasial lennata ning võivad igasuguseid asju kas oma nappide või valede teadmiste ning oletuste põhjal anime storysse või üldpilti lisada. sest põhiasi on ju vaatajate ligimeelitamine, mitte faktiline täpsus ja see, kuidas mingid eurooplased asjast aru saavad.

selles suhtes tundub imelik su tahtmine hakata tõmbama mingeid tõsisemaid paralleele selle anime ja reaalsuse vahele või vihjete otsimine millelegi, mida võib-olla seal polegi. seda enam, et lisaks su teadmatusele anime loojast ning tema eesmärkidest pole sa isegi mitte animet vaadanud.

ja siis räägid "sõbralikust arutamisest"...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 21:15    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
ja pole üllatav et sa mein kampfi lugenud oled Happybunny . mina ei ole. ei kavatse ka ilmselt.


Aga see oli ju salajastel Gestaapo ohvitseride kursustel kohustuslik kirjandus... *mõttepaus* Oh, raisk! Nüüd pean su tapma!

Tsiteerin::
ma arvan et liitlased ei jätnud poolat "kahe silma vahele". nende endi huvides oli mitte sekkuda. pealegi loodeti saksamaalt kaitset kerkiva kommunismi ohu vastu.


Nii, 1. septembril 1939 kuulutas Saksamaa Poolale sõja. 2. septembril järgnes sellele Prantsusmaa ja Inglismaa sõjakuulutus Saksamaale. Kui see on sinu arusaamine mitte sekkumisest, siis ma sinuga enam ei vaidle. Lisaks, kui keegi peale 23. augustit ootas kaitset kommunismi vastu, siis...

Näiteks praegu tuli sinu naeruvääristamine ju päris hästi välja?

PS! Täiesti off-topic, ehk siis on-topic... miks peab "Meine Liebe" just "Minu arsamat" tähendama? Kui tegemist on eliitväeosa moodustamise ja kodumaa kaitsemisega jne? (ehk pole siis ise näinud, vaid fushi kirjeldusest tulenevalt), võib äkki oletada, et tegemist on lühendiga näiteks sõnaühendist "Meine Leibe Vaterland", mitte homoerootikale vihjava teosega?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 23:47    Teema: Vasta viitega

Ma omalt poolt kinnitan siiski ruri öeldut, st ma usun, et see saksakeelne sõnade paar seal tiitlis on lihtsalt lisatud sinna eesmärgiga anda asjale lahe võõrapärane kõla... eks ole saksakeelseid imelikek väljendeid ennegi kuulnud (Weiss Kreuz et al).

Ning ei, hjarg, Meine Liebe ei ole selle anime terminoloogias siiani mingit tähendust omandanud ja ma usun, et ei omanda ka. ning "Meine Liebe Vaterland" oleks grammatiliselt ebakorrektne : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 07:57    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ning ei, hjarg, Meine Liebe ei ole selle anime terminoloogias siiani mingit tähendust omandanud ja ma usun, et ei omanda ka. ning "Meine Liebe Vaterland" oleks grammatiliselt ebakorrektne : )


Engrish, anyone :P Kuigi minu saksa keele oskus on ebakorrektne :p
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 23:08    Teema: Vasta viitega

Kallid animesõbrad, peale pikka pausi on välja tulnud Meine Liebe seitsmes osa! Tegemist on üsna märkimisväärse episoodiga, kuna läbi peente konteksti sisse põimitud vihjete sõnastatakse ära seeria autorite suhtumine naistesse kui isenditesse.

Naisi on põhimõtteliselt kahte tüüpi:
Ühed on mõne aristokraatliku suguvõsa liikmed ning sellest lähtuvalt äärmiselt elegantsed, malbe pilguga pealtnäha haprad iludused, kelles sisemuses peitub rohkem enesekindlust kui nii mõneski meessoost isendis. Nad on hea südamega, nende poole vaadatakse kerge ohkega, kuna nad on täielikult kättesaamatud. Tõelised naised.

Ja siis on need vaesed loomad, kelle päritolu ja perekond ei vääri mainimist. Nemad püüavad endale saada aadlisoost noorukite tähelepanu kõikvõimalike banaalsustega, nende tunnuseks on pidev naiivsus ja lootus et just neile pöörab mõni ilus noormees oma tähelepanu. Perish the thought! Nad naudivad kõike, mis on kohane nende pealiskaudsele esteetikameelele ning oma iharuse taltsutamiseks jälitavad nad noormehi rumalate naeratustega mööda lossi koridore. Nad on alamast alamad ja väärtusetud.

Ning kahjuks tülitavad meie ihaldusväärseid noorssande ainult alamat sorti naised. Kui kahetsusväärne!

Lisaks leiab aset üks äärmiselt meeldejääv dialoog Naoji ja Orpheuse vahel:

(Orpheus vaatab mõtlikult purskkaevu poole, tema sihvakas ning androgüünselt maskuliinne vorm säramas veest peegelduva valguse taustal.)

Naoji (mõttes): Even behind this figure engulfed in light, are there shadows? Shadows of tragedy...

(Orpheus pöörab pea Naoji poole)

Orpheus: You're an intriguing fellow indeed. That serene composure of yours has pacified me as well. If only I had talked to you this way earlier, but you dislike me, do you not?
Naoji: I do not dislike you.

(Naoji pöörab pea ära)

Naoji: It is I who am callow. In your presence, I feel ashamed.
Orpheus: Why do you feel ashamed?
Naoji: Well, this is my own problem.
Orpheus: Is it. Then I won't ask any further.

. . .

Sellele järgneb peagi 20sekundiline stseen kus Naoji ja Orpheus teineteisele otsa vaatavad. Hingemattev!


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Nelj Apr 07, 2005 11:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 23:30    Teema: Vasta viitega

eee... totaalselt hämmastav, et see sari pole veel mu radarilt läbi jooksnud... kuningriik, mille nimi on "Keeks" ja naised, kes on kas liiga head, et olla kättesaadavad või siis vastikud, pluss fenomenaalselt delikaatne male-bonding-dialoog... latentne homoerootika ruulib LaLaLaa

peab vaatama hakkama.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2005 05:54    Teema: Vasta viitega

Yeee..7 osaaaa..ma just paar päeva tagasi mõtlesingi et millal uusi osasid tuleb LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
udimon



Liitunud: 9 Dets 2003
Postitusi: 29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2005 10:13    Teema: Vasta viitega

jaa, endal kaa seitsmes osa üle vaadatud ja loota jääb, et nad nüüd kiiremini subima hakkavad kui ühe osa 3 kuu jooksul. ja peale pingestatud dialoogide, mis siin acousmatique on meile juba tutvustanud, pole keeksiga tõesti mitte koonerdatud selle seeria puhul siis LaLaLaa
_________________
korea multfilmid, keeks, kiired naised ja ilusad autod (vai oli see nüüd vastupidi) - that`s me and my wired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 08:32    Teema: Re: Meine Liebe Vasta viitega

acousmatique kirjutas:


Aga ärge kartke, teie palveid on kuuldud. Au, ennastsalgav altruism, eetika, galantsus, androgüünsed kehavormid ja luulelist pateetikat täis monoloogid keset roosiaedu - sääraseid ja mitmeid muid tõeliselt maskuliinseid võlusid võib näha Konami GBA ja PS2e hiti põhjal loodud animes Ginyu Mokushiroku Meine Liebe, lühidalt siis Meine Liebe. Tegevus leiab aset 1935 aasta Euroopas, täpsemini väljamõeldud kuningriigis nimega Kuchen, ning kirjeldab mitme noormeehe (kes on nii haprad kui lilleõied keset tärkavat suve, kuid samas nii enesekindlad nagu terasest mõõgad!) elu ja käekäiku Rosenstolzi ülikoolis. Kuna tärkamas on järjekordne maailmasõda ja maailmakorraldus toimuvad mitmed sügavad muudatused, siis on ohtu sattunud Kucheni monarhiline kord, mille ülalhoidmiseks moodustatakse prestii¾ne eliitväeosa Strahl, kelle tegevusest sõltub kogu riigi tulevik. Strahli liikmeteks pürgivad ka vaataja poolt jälgitavad noormehed.

Lausa efemeersena näib see kaunidus, mis hõngub nende meeste välimusest ja veelgi enam nende tegudest, kuid minu sõnad pole piisavad selle ilu kirjeldamiseks, mistõttu lubage mul postida siia paar väljavõtet sellest seeriast!
(Vabandust kui liiga pikaks venib)
[/quote="acousmatique"]


irw

kõlab pede jutumoodi
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 08:55    Teema: Re: Meine Liebe Vasta viitega

c0en kirjutas:
kõlab pede jutumoodi

Kõlab nagu järjekordne keegi, keda oleks võidud pidada filosoofiks (tsiteerides pansomoni ühes teises teemas). Aga nüüd on juba liiga hilja.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 09:09    Teema: Re: Meine Liebe Vasta viitega

c0en kirjutas:
kõlab pede jutumoodi


Khm, Vabarnamees. Kui inimene on nii juhm, et sellist kommentaari kirjutada, siis ei usu ma, et ta ka sellest vihjest aru saab.

Sinu postitus eeldab, et inimene on võimeline mõtestatult lugema sinu postitust, seejärel klikkima lingile, lugema mõtestatult pansomoni postitust, leidma sealt tolle vihje. Isegi kui ta sellega toime tuleb, tuleb lisaks eeldada, et ta suudab tolle vana üteluse enda jaoks lahti mõtestada. Teisisõnu, see vihje oli küll terav ja ka hea, kuid samas oli tegemist pärlite loopimisega sigade ette (siinjuures vabandust kõigi mittesigadest kasutajate ees, kes samuti seda loevad).

Aga herr c0eni jaoks arusaadavasse keelde panduna: sinu jutt kõlab vägagi idioodi jutu moodi.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 09:16    Teema: Vasta viitega

röh-röh

irw
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 11:37    Teema: Vasta viitega

tubli. paistab, et sulle meeldib enda marki täis teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 15:12    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
tubli. paistab, et sulle meeldib enda marki täis teha.


its

mul puudub vajadus hiilata olen kes olen
aga ma vähemalt ei ole mingi poolearuline "KENDO FÄNN" vatever this miin
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: