OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Wedding Peach
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 17:30    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Wedding peach ei meeldi mulle sest>
3. Ennem vaatan Jeanne Die kamitaze Dieben...

Kamikaze Kaitou Jeanne anime on suht nõrk. Muretse manga. Vot see on kõige ilsam manga üldse maailmas :)

Hinoto kirjutas:
4. Sailor Moon on kah parem kui see, Sailor moon oli draamaatiline ja kui olin 7 -8 aastane oli sailor Moon mu esimene"Anime".(muidugi ei vaata ma nüüd Sailor mooni, lihtsalt see oli teemas.)

Kusjuures...ma muretsesin endale kõik Sailor Mooni hooajad ja filmid ja peaks mainima, et ma ei pidanudki niivõrd väga pettuma. Selles mõttes, et ta oli küll lapsik, aga mitte nii, et see oleks vastikust tekitanud. Mõnus nostalgia.

Vabandan offtopicu pärast, aga ma pidin lihtsalt Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 19:10    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

genky kirjutas:
Hinoto kirjutas:
Wedding peach ei meeldi mulle sest>
3. Ennem vaatan Jeanne Die kamitaze Dieben...

Kamikaze Kaitou Jeanne anime on suht nõrk. Muretse manga. Vot see on kõige ilsam manga üldse maailmas :)

Hinoto kirjutas:
4. Sailor Moon on kah parem kui see, Sailor moon oli draamaatiline ja kui olin 7 -8 aastane oli sailor Moon mu esimene"Anime".(muidugi ei vaata ma nüüd Sailor mooni, lihtsalt see oli teemas.)

Kusjuures...ma muretsesin endale kõik Sailor Mooni hooajad ja filmid ja peaks mainima, et ma ei pidanudki niivõrd väga pettuma. Selles mõttes, et ta oli küll lapsik, aga mitte nii, et see oleks vastikust tekitanud. Mõnus nostalgia.

Vabandan offtopicu pärast, aga ma pidin lihtsalt Happybunny


No sailor Mooni filmi ma nägin ma RTL2 lt. Vaata see kus see pegasus/poiss oli.
Jah ma olen tahtnud ammu küsida kust mangasid osta? Ma vaatan youtubest Naruto II mangat aga tahaks osta palju mangasid.Vb keegi aitaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 19:12    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

Hinoto kirjutas:

JAh ma olen tahtnud ammu küsida kust mangasid osta? Ma vaatan youtubest Naruto II mangast aga tahaks osta plaju mangasid.Vb keegi aitaks?

heaa et sa vähemalt uut teemat ei teinud. Selle kohta on juba mitugi vist olemas. Vaata otsingust..
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 19:27    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Hinoto kirjutas:

JAh ma olen tahtnud ammu küsida kust mangasid osta? Ma vaatan youtubest Naruto II mangast aga tahaks osta plaju mangasid.Vb keegi aitaks?

heaa et sa vähemalt uut teemat ei teinud. Selle kohta on juba mitugi vist olemas. Vaata otsingust..


Hea, et sa tegid postituse milles soovitad otsingut kasutada! Linkide andmine oleks ju olnud hulga raskem kuna siis oleksid ise pidanud oma tarkusesõnade järgi käituma.

http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=1026
http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=811
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 08:55    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

jackwood kirjutas:

Hea, et sa tegid postituse milles soovitad otsingut kasutada! Linkide andmine oleks ju olnud hulga raskem kuna siis oleksid ise pidanud oma tarkusesõnade järgi käituma.

Ei tegelt ka - sul on õigus. See on nii lihtne tegevus ju aga ma ei pea oma aega kasutama selleks et kellegi teise jaoks midagi puust ja punaselt ette teha. Sorry aga minu aeg ja ma arvan et ta oskab iseotsingut kasutada :(
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 09:50    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

mimmu kirjutas:
jackwood kirjutas:

Hea, et sa tegid postituse milles soovitad otsingut kasutada! Linkide andmine oleks ju olnud hulga raskem kuna siis oleksid ise pidanud oma tarkusesõnade järgi käituma.

Ei tegelt ka - sul on õigus. See on nii lihtne tegevus ju aga ma ei pea oma aega kasutama selleks et kellegi teise jaoks midagi puust ja punaselt ette teha. Sorry aga minu aeg ja ma arvan et ta oskab iseotsingut kasutada :(


Ma niisama küsin midagi lähevad enamus kohe närvi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 09:51    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

mimmu kirjutas:
jackwood kirjutas:

Hea, et sa tegid postituse milles soovitad otsingut kasutada! Linkide andmine oleks ju olnud hulga raskem kuna siis oleksid ise pidanud oma tarkusesõnade järgi käituma.

Ei tegelt ka - sul on õigus. See on nii lihtne tegevus ju aga ma ei pea oma aega kasutama selleks et kellegi teise jaoks midagi puust ja punaselt ette teha. Sorry aga minu aeg ja ma arvan et ta oskab iseotsingut kasutada :(


Ma midagi küsin siin foorumis siis enamus lähevad kohe närvi. Sa ei pea siis ju vastama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 11:09    Teema: Re: arvamus Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Ma midagi küsin siin foorumis siis enamus lähevad kohe närvi. Sa ei pea siis ju vastama.

Vaevalt inimesed närvi lähevad. Küll aga on tüdinenud, sest esitatakse küsimusi, millele on juba vastatud. Naruto ja mangahanikimise teema on juba olemas.

Tüütu on lihtsalt :/
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aliska



Liitunud: 2 Apr 2004
Postitusi: 27
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 17:51    Teema: Vasta viitega

kena teemastväjumine toimus. njah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 21, 2006 20:24    Teema: wedding peach Vasta viitega

Ausalt öeldas mulle wedding peach meeldib
ärge nüüd arvake, et ma asjast midagi ei tea, selle kõrval võin näitex tuua oma teisi lemmikuid - wolfs rain, fate/stay night, ayashi no ceres, ouran high, dnangel, chrno crusade, FMP!, FMA, inuyasha, X TV, trinity blood jne. ja muidex olen ma neid kõiki ise näinud ja kõiki osasid!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: