OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

elfen lied, jajaa...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 15:31    Teema: Vasta viitega

elfn lied on ulmeline anime sari ja see mulle väga meeldib eriti muusika välis foorumiteson teda hinnatud teda maksimum punktidega.
Keegi küsis siin kelle tütar oli see See oli professori tütar, kes tuli viimati kapslist välja ja oli ratastoolis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 20, 2007 15:35    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Keegi küsis siin kelle tütar oli see See oli professori tütar, kes tuli viimati kapslist välja ja oli ratastoolis


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 03:50    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa @ummi. Suht on küll pealiskaudsel vaatamisel alguses nende suhte üldistus.

Ma loodan, et kunagi hakkab Ruri ka (ebareaalselt suurt kogust) verd taluma ning suudab selle anime muudele tahkudele, kui visuaalsele, keskenduda. Kas tõesti ei märgatud äärmiselt head ülevaadet lapse emotsionaalsest arengust? Päris mitu karakterit erinevates arenguetappides. Põnev ju näha, kuulda ja mõelda, miks tekivad sellised "inimkond on paha, kõik tuleks hävitada" stiilis ellusuhtumised.. ja millel kui suur võim inimesele üle on (vanema-armastus, "klassikaline" armastus, sõprus, eelarvamused..).
Kindlasti soovitan vaadata.. sõber oli hea kommentaari lugenud foorumitest: "The blood, nudity and violence are for the kids, the rest is for grown-ups."
Minu arust väga tabavalt sõnastatud.. nüüd vaataks selles valguses tagasi ja näeks, keda mis selle sarja juures endast välja ajas LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 04:17    Teema: Vasta viitega

Indrek kirjutas:
Ma loodan, et kunagi hakkab Ruri ka (ebareaalselt suurt kogust) verd taluma

animes suudan ma suva koguses verd taluda. JA Elfen Lied'is oli see minu jaoks ääretult mage.

Tsiteerin::
ning suudab selle anime muudele tahkudele, kui visuaalsele, keskenduda.

ei suutnud varemmaininitust midagi rohkemat enda jaoks leida, st midagi eriti originaalset ja huvitavat. seega muud tahud jäid minu jaoks enamasti siiski klisheeks ning üldarvamus kui lahjast animest selle kohta ei muutu.

aga eks see oleneb ka sellest mida enne seda sarja ollakse nähtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

Ending song sellel animel ei sobi üldse sellele animele imo.
Võibolla sõnad veel aga viis on liiga rõõmus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 21:50    Teema: Vasta viitega

Oleks võinud huvitav olla... aga ei olnud. Igav oli... story oli halvasti kokku pandud...asi tundus jube labane. Maybe oli asi selles ,et seerial oli vaid 13 osa + 1 OVA (mis teenis 12. ja 13. osa vahelise osana?).
Kogu tegelaste käitumine oli kuidagi imelik... tundus reaalsusest kaugel olevana.
Ühiskondlikuid probleeme käsitleti kah kuidagi halvasti.
Op oli kah nõme... ei sobinud animega.
Palju asju ei meeldinud.... kogu sari ei meeldinud

Asi oli kuidagi väga algeliselt tehtud.... nagu odav seebiooper ,millesse oli natuke üleloomulikkust ,koledat verd ja pervertsust segatud.

Ma kohe kindlasti ei soovita seda teistel vaadata ... ainult esimese osa 2 esimest minutit on ok'd ,kuna seal on päris lahedat actionit ja sellist teaud midagit ,mis paneb sind arvama ,et tegemist võib olla hea storyga animega. Isiklik hinnang 2/10

NB: Kas ma olen ainuke kellele meenutas Nyu (rumalam vorm) Eh!Eh! Anne'i Little Britain'ist ( http://www.youtube.com/watch?v=loX6AI37FMA&feature=related ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 23:02    Teema: Vasta viitega

AndreSe jutt tekitas tahtmise Elfen Lied'i taas vaadata.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 12:03    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Op oli kah nõme... ei sobinud animega.

Sobis ikka küll <.<

PS. See ova on 10. ja 11. osa vahel..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 13:18    Teema: Vasta viitega

Minuarust ka sobib OP jummalast hästi animega. Ma isegi õppisin selle klaveri peal peaaegu selgeks(nii lahe lihtsalt)!
See ladina keelne ka :)
EL on parim minuarust! Mulle meeldib Nyu süütus, verised kohad, perverssed momendid jne!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 13:19    Teema: Vasta viitega

EL on jah parim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 13:49    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib ka Elfen Lied. Väga kaasahaarav oli, pani tegelastele kaasa tundma. Seda sai suht ammu vaadatud ja mangad mind siis eriti ei huvitanud, aga see anime pani mangat ka lugema :) Üks lemmikutest kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 13:53    Teema: Vasta viitega

Ma kohe nii entusiastlikult ei hakka väitma, et Elfen Lied parim on. Aga mulle ta meeldis, isegi väga.
1) OP oli ka minu arust animega täiesti sobiv. Selline pühalik ning puhas. Lisaks olid nad selle mängutoosi varjandi ka päris hästi anime käigus mängu pannud. (Ilma seõnadeta meeldib mulle see isegi veel rohkem).
2) Eks see sü¾ee oli mõningates kohtades tegelikult veidi imelik, kuid animes kus mingid nähtamatud käed inimesi lõhki tõmbavad ka igaühe maitse ole.
3) Vere ja üldse actioni suhtes peab nentima, et tõesti nii esimesed 2-3 minutit olid kõige pingsamad. Ei teagi kas oli see tingitud juba harjumusest või millest iganes, hilisemate osadega oli aga juba selline suhtumine, et "oi pea jälle lenda, hmm, veri, mida iganes". Aga kuna EL polegi vaid vere näitamisele suunatud, siis vahelduse mõttes täitsa hea.
4) Ühiskondlikute probleemide osas ei oska ma hetkel enam midagi välja mõelda, mulle üldjuhul väga meeldivad sellised animed, mis näitavad ühiskonna roiskumist ehk allakäiku. EL puhul oli see aga minu arust suht viiteline vaid.
Kokkuvõttes, mis mul hetkel selle kohta meenub. Põhirõhk oli minuarust ikkagi omaveheliste suhete kujunemisel jne.
Aga jah, mulle Nyu meeldis, tegi asja kohati väga armsalt naljakaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 14:20    Teema: Vasta viitega

Minu mälestustes oli Elfen Lied päris pandav anime. Hästi palju oli fanservice'it ja tobedaid seksuaalse alatooniga juhtumisi Kouta ja Nyu vahel, mis "armukolmnurka" vürtsitas. Need ei olnud vajalikud, aga koomiline vaheldus kulus marjaks ära tollele tõsisele seeriale, samas armukolmnurga eest tuleks lõppskoorist punkte ära võtta. Verega ülepingutamine oli olemas, aga mulle täitsa meeldis.
Muusika oli hea, OP väga hea, täpselt õige toon anime tarvis.

Minu meelest hea meelelahutus ja story oli sügav küll, aga eks igaüks näeb seal mida tahab - kli¹eesid või seebiooperit.

Soovitan vaadata, 12 osa ja 1 ova (viimane oli üpriski sisutu) lendavad mööda venitamiseta, põnevalt (ja kurvalt T_T ).
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 18:54    Teema: Vasta viitega

vaadake rohkem Narutot, siis oskate ka Elfen Liedi hinnata.

Keegi mainis siin halba visuaalset külge. selle vastu aitab edukalt see, kui anime arvutisse tõmmata ja siis vaadata, youtube's on kõik animed koledad :) Verine külg? Vaadake näiteks 3x3 eyes ära ja te ei nurise tükk aega liigse vere üle.

Elfen Lied ei olegi selline lõbus tore anime, mida saab nii vaadata, et aju puhkab. Selles on palju sügavamad psühholoogilised elemendid, mis ei ole hõbekandikul serveeritud, vaid tuleb vaatajal endal lahti mõtestada. Lisaks võiks tuua näitena tuua koha, kus Lucy Nanal jäsemed otsast rebis. Mõne jaoks oli see mõttetu vere pritsimine ja kehatükkide loopimine. Minu jaoks oli see aga üks jubedamaid kohti üldse, sest selliseks tombuks muutumine on üks mu suurimaid hirme. Kes viitsis edasi mõelda, hakkas harutama, mis elu sellisel tombul võib olla, kuidas ta ise sellise eluga toime tuleb ning kas ta üldse sellisena elada tahab.

üldine arvamus Elfen Liedist kattub enamasti sellega, mis ZeroEndorphine ütles.

AndreS'le soovitaks lihtsalt rohkem animekogemusi.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 19:37    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
aga eks igaüks näeb seal mida tahab - kli¹eesid või seebiooperit.

kli¹eesid näeb seal tahes tahtmata kui oled enne seda piisavalt palju animet vaadanud.
Hauakaevaja kirjutas:
vaadake rohkem Narutot, siis oskate ka Elfen Liedi hinnata.

ma kardan, et teistkordsel vaatamisel tundub Elfen Lied veel kehvem kui enne, kuigi enne EL olin u 2 aastat Narutot vadanud ja nüüd üle nelja.
Tsiteerin::
Verine külg? Vaadake näiteks 3x3 eyes ära ja te ei nurise tükk aega liigse vere üle.

/me kratsib kukalt... 3x3 eyes liigselt verine anime? eriti selliseid mälestusi sellest küll pole. vist sellepärast, et joonistatud vägivald on siiski joonistatud ning suudan seda reaalsusest lahku lüüa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 19:58    Teema: Vasta viitega

Elfen liedis oli äärmiselt palju m6ttetut tapmist, ja story oli halb, aga ma ikkagi vaatasin selle läbi, ei tea miks. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gerda



Liitunud: 18 Mai 2007
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 20:25    Teema: Vasta viitega

See oli päris huvitav kui aus olla.
Palju verd ja minu maitse jaoks liiga palju alastust.
Aga ma armastan selle alguslugu. See oli kohe esimene asi mis mind seda vaatama võlus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sylar



Liitunud: 15 Dets 2007
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 17:04    Teema: Vasta viitega

Ükski Anime, mida vaatanud olen, pole Elfen Liedi ületanud. See lugu on lihtsalt nii kurb ja depressiivne.

Kui aus olla, siis peale esimese osa vaatamist tõukas küll natuke eemale, kuid uudishimu pani seda uuesti vaatama.(And thank god I did)

Võibolla ei oska ma seda õiget Animet lihtsalt leida. Meh :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2008 21:59    Teema: Vasta viitega

Sylar kirjutas:
Ükski Anime, mida vaatanud olen, pole Elfen Liedi ületanud. See lugu on lihtsalt nii kurb ja depressiivne.

einoh, u kümnekonna seeria põhjal selliseid äärmuslikke avaldusi tegema hakata... näitab, et sul on veel palju-palju vaadata ja aega paremaid leida.
Tsiteerin::
Kui aus olla, siis peale esimese osa vaatamist tõukas küll natuke eemale, kuid uudishimu pani seda uuesti vaatama.(And thank god I did)

a vähemalt see on õige suhtumine minu arust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 16:19    Teema: Vasta viitega

Elfen Lied vaadatud nüüdseks ka mul, kuid mingit korralikku arvamust ei oskagi eriti kujundada. Maailma parimaks animeks teda tembeldama ei hakka, sest on paremaidki olemas, samas ei ole ta ka väärt halvima anime tiitlit. Minu jaoks täiesti selline Harju keskmine sari, oli elemente, mis tekitasid minus huvi edasi vaatamiseks( Lucy tegelaskuju, tema suhted Koutaga, mõni hea võitlus oli jm) ja samal ajal oli ka elemente, mis olid äärmiselt tobedad ning kohati ka vastumeelsed( Nyuu tegelaskuju oli IMO totaalselt tobe ja piinlik, otsad jäeti liiga lahtiseks, kaldumine haaremianimesse, paljude asjade eksisteerimise mõttetus jm). Kokkuvõtteks võib öelda, et kõigele vaatamata kõlbas vaadata küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: