OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

elfen lied, jajaa...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2004 23:22    Teema: Vasta viitega

elfen lied ei olnud kohe kindlasti lihtsalt Chobitsi halvem koopia...
jah...tal oli mälukaotus ja tema käitumine meenutas chii oma aga ometi ta ei olnud chii...selline käitumine oli pigem tingitud sellest et selle looja eeldas ikka seda et kui inimesele on täielik mälukaotus siis on see ikka täielik ja inimene käitub nagu laps...ja laps ei tea lihtsalt asju nagu kombed jne.

chobits oli kõigest armas multikas aga ma leian et EL oli palju sygavama mõttega, sest elfen lied pigem näitab inimeste olemust...kui chobitsi mõte on kõiges selles, et kas inimene suudab ikka armastada robotit jne...


Tsiteerin::
Esiteks, stoori algab suht samamoodi, põimides endas elemente nii Love Hinast (kõrts-ühikas ja selle eest hoolitsemine), kui juba mainitud Chobitsist.

see ei hakka kohe kindlasti mitte nii nagu chobits URRRRRR
see hakkab pigem sellega et uus experiment püüab pääseda...
ja need nö. sarnased elemendid tulevad sellest et lahked inimesed ikka püüaxid aitada inimest, kui näevad kedagi hädas... ja minu meelest on seal inimesed palju loomulikumalt näidatud, mitte et kõik on lihtsalt mingist yhest poisist sissevõetud, kuna viimane on NII südamlik ja hea.

Tsiteerin::
Ka esimene peapahalane, tüüp, kes saadetakse Nyuud jahtima, on liialt ühekülgne tegelane, et pikemat huvi pakkuda. Nagu papist kuju, millel eespool värvitud, ja taga tühjus. Lihtsalt funktsioonitäiteks kiiruga tekitatud.

kõik sõdurid ongi enamasti sellised tühjad, ühekülgsed. Neil pole mingeid eesmärke peale kodumaa kaitsemise, sest nii on neid treenitud, vastasel juhul ei suudax nad selliseid jubedusi teha, mida nad teevad.

Kokku võttex ütlexin ma et elfen lied on täiesti teine lugu, kui mingi asi meenutab midagi ei tähenda see seda et asi on kohe maha tehtud...kuna selle loo mõte ja sisu on TÄIESTI erinev chobitsist ja love Hinast...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 18:46    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
... aga ma leian et EL oli palju sygavama mõttega, sest elfen lied pigem näitab inimeste olemust...

ja mina leian, et selline kohatine "sügavama mõtte" sissetoomine ei tee sarjast head, inimese olemuse teatud külgi käsitlevat lugu, kuna tal on üldises plaanis liiga palju puudujääke. ja seega ei ole sarjal, kui tervikul, mitte mingit sügavamat mõtet.
Tsiteerin::
Kokku võttex ütlexin ma et elfen lied on täiesti teine lugu, kui mingi asi meenutab midagi ei tähenda see seda et asi on kohe maha tehtud...kuna selle loo mõte ja sisu on TÄIESTI erinev chobitsist ja love Hinast...

EL on teine lugu ja sisu on erinev ning ericku "ripoff" on ka minu silmis liialdus, samas ei saa jätta mainimata, et EL on praktiliselt klisheedest kokku pandud ja midagi originaalset seal küll eriti silma ei jää. võib-olla ehk silpelitid ise...

Tsiteerin::
kõik sõdurid ongi enamasti sellised tühjad, ühekülgsed. Neil pole mingeid eesmärke peale kodumaa kaitsemise, sest nii on neid treenitud, vastasel juhul ei suudax nad selliseid jubedusi teha, mida nad teevad.

kõigepealt: ülalolev on väga vale ja sellele lisaks minu arust ka vastuoluline.

kommentaariks ei oskagi midagi öelda, sest mida rohkem ülalolevat loen, seda rohkem kommentaare tuleb pähe, aga seda vähem tahan neid öelda. aga soovitada võin küll: järgmine kord võiksid natuke rohkem mõelda, enne kui midagi sellist kirja paned.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2004 23:49    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

Tsiteerin::
kõik sõdurid ongi enamasti sellised tühjad, ühekülgsed. Neil pole mingeid eesmärke peale kodumaa kaitsemise, sest nii on neid treenitud, vastasel juhul ei suudax nad selliseid jubedusi teha, mida nad teevad.

kõigepealt: ülalolev on väga vale ja sellele lisaks minu arust ka vastuoluline.

kommentaariks ei oskagi midagi öelda, sest mida rohkem ülalolevat loen, seda rohkem kommentaare tuleb pähe, aga seda vähem tahan neid öelda. aga soovitada võin küll: järgmine kord võiksid natuke rohkem mõelda, enne kui midagi sellist kirja paned.


ma mõtlen...mõtlen...mõtlen...
aga sõdurid ei muutu sellest mõtlemisest põrmugi targemax....pigem tekib suurem jälestus nende vastu...

Tsiteerin::
ja mina leian, et selline kohatine "sügavama mõtte" sissetoomine ei tee sarjast head, inimese olemuse teatud külgi käsitlevat lugu, kuna tal on üldises plaanis liiga palju puudujääke. ja seega ei ole sarjal, kui tervikul, mitte mingit sügavamat mõtet.


Minu meelest on ikka kogu sari mõttega mitte et kohati hüppab sisse "sügavam mõte"...

Minu jaoks oli see täiuslik, sest täiuslikkus koosnebki ebatäiuslikkusest...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 02:49    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
ma mõtlen...mõtlen...mõtlen...
aga sõdurid ei muutu sellest mõtlemisest põrmugi targemax....pigem tekib suurem jälestus nende vastu...

no kui sõdurid ei muutu sinu mõtlemisest targemaks, siis ma loodan, et ajapikku avardub sinu silmaring ja tuleb tarkust ning arusaamist juurde. ikka selleks, et mitte võtta tõsiselt üldistusi stiilis "kõik blondiinid neiud on naiivsed ja lollid."
Tsiteerin::
Minu meelest on ikka kogu sari mõttega mitte et kohati hüppab sisse "sügavam mõte"...

Minu jaoks oli see täiuslik, sest täiuslikkus koosnebki ebatäiuslikkusest...

see on hea, et sa sealt midagi endale leidsid ja sari sulle meeldib, aga igaühel oma arvamus ja mina jään oma juurde - ei olnud teine suurem asi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2004 09:39    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole küll näinud ei Elfen Liedi ega Chobitsit, aga siin on vestlus läinud juba põhimõtteliseks. Chiisan, sul on sõdurite kohta väga imelik stereotüüp välja kujunenud. Enamik Eesti mehi on läbinud sõjaväe (või siis kaitseväe) kohustuse, kas sellega laieneb sinu kommentaar peaaegu kõigi meeste kohta? Või kehtivad need omadused ainult siis, kui mehel on munder seljas? Kust siis ühtäkki tuleneb selline "tühjaks minemine" ja "eesmärkide kadumine"?
Kui sind, Chiisan, tõesti huvitab sellise teema sügavam lahkamine või ehk siis selliste olukordade psühholoogilise poole keerukus, soovitan vaadata seeriat "Now and then, here and there".
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2004 16:55    Teema: Vasta viitega

Ma ei hakka selle sõdurite asjaga vaidlema, sest see ei puutu teemasse...aga tahan öelda et ma ei pannud seda lauset niisama...ja ehk lause selgitab natukene minu mõtet"ma ei pea neid inimesi sõduriteks, kes on kõigest ajateenistuse läbinud"...rohkem ei ytle ma siin midagi selle kohta...

ruri kirjutas:
see on hea, et sa sealt midagi endale leidsid ja sari sulle meeldib, aga igaühel oma arvamus ja mina jään oma juurde - ei olnud teine suurem asi...

ja mina oma...see oli väga hea :)
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2004 00:04    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
aga tahan öelda et ma ei pannud seda lauset niisama...ja ehk lause selgitab natukene minu mõtet"ma ei pea neid inimesi sõduriteks, kes on kõigest ajateenistuse läbinud"...

kahjuks ei selgita. sest enamasti sõdur ongi just see isik, "kes on kõigest ajateenistuse läbinud." ja kui ta seda ei ole, siis teda ei ole ka "treenitud kodumaad kaitsma", vaid ta on palgasõdur kes teeb oma tööd.

ja jubeduste tegemine ei olene sõduriks olemisest, vaid iseloomust...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2004 19:53    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meenutanud EL mitte ainult Chobitsit vaid ka 'Kono Minikuku Mo Utsukushii Sekai'. Selle peategelasel Hikaril on kah kaks 'mina' kergelt sadistlik ja täiesti süütu. Peale selle leidis poiss Hikari metsast alasti xD Hiljem lisandub veel üks tütarlaps. Akari, kes on noorem kui Hikari. Ning Hikari ja Nyuu näevad isegi sarnased välja...

Kõik see kõrvale jättes...tegelikult mulle isegi meeldis Elfen Lied.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 10:05    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::

Chiisan:
Ma ei hakka selle sõdurite asjaga vaidlema, sest see ei puutu teemasse...aga tahan öelda et ma ei pannud seda lauset niisama...ja ehk lause selgitab natukene minu mõtet"ma ei pea neid inimesi sõduriteks, kes on kõigest ajateenistuse läbinud"...rohkem ei ytle ma siin midagi selle kohta...

Ära ütle jah, võta parem sõnaraamat ja vaata sealt järgi, kes sõdur on. Muidu elad oma maailmas, mõtled sõnadele oma definitsioone välja ja keegi ei saa aru, mida sa räägid.
Tsiteerin::
Tsiteerin::
ruri kirjutas:
see on hea, et sa sealt midagi endale leidsid ja sari sulle meeldib, aga igaühel oma arvamus ja mina jään oma juurde - ei olnud teine suurem asi...

Chiisan:
ja mina oma...see oli väga hea


Ja mina ka oma, kehvavõitu oli siiski.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Nov 19, 2004 16:08    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
kes sõdur on. Muidu elad oma maailmas, mõtled sõnadele oma definitsioone välja ja keegi ei saa aru, mida sa räägid.

Ma tean väga hästi mida see tähendab...sinu rõõmux ma vaatasin veelkord üle mida see tähendab...aa ikka olen "omas maailmas" ja kavatsen sinna jäädagi URRRRRR
ja kui keegi midagi teistmoodi mõtleb ei pea kohe nii ülbe olema...et "sul nüüd jutt täielik jama"mõttega...
ja inimesed lihtsalt saavad asjadest erinevalt aru...ka sõnadest...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 13:38    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma tean väga hästi mida see tähendab...sinu rõõmux ma vaatasin veelkord üle mida see tähendab...aa ikka olen "omas maailmas" ja kavatsen sinna jäädagi. ja kui keegi midagi teistmoodi mõtleb ei pea kohe nii ülbe olema...et "sul nüüd jutt täielik jama"mõttega...


Kui sa jäädki oma maailma ja räägid kõigi kasutatavate sõnadega millele oled aga oma isiklikud tähendused välja mõelnud, siis jääbki sinu jutt teistele "täielikuks jamaks"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2005 00:04    Teema: Vasta viitega

üks kehvemaid sarju, mis ma näinud olen. inimeste vahelised suhted olid täiesti absurdsed, stoori oli absurdne, osad tegelased olid täiesti mõttetud ja arusaamatud, seeria alguses eksponeeriti gustav glimti (võin nüüd valusalt eksida) maale ja erinevate osade nimed olid saksa keeles, mis mulle jäi täiesti põhjendamatuks nind arusaamatuks. kuskil seitsmendast osast alates langes seeria mingitesse mõttetutesse ning igavatesse flash-backide lainesse, mis ennast pidevalt kordama hakkas ning tõsiselt haigutama pani. muusikaline kujundus tundus alguses isegi suhteliselt originaalne, kuid siis tuli välja et ühte ja sama lugu mängitakse nürilt kõik 13 osa järjest. animatsioon oli ka tugevalt alla keskmise.

ei soovita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 00:28    Teema: Vasta viitega

Igavad flashbackid mis panid haigutama? Minu arust oli just ülejäänud story suht mõtetu ja vigane. Flashbackid minu arust just olid suht huvitavad, seal näidati kui julmad inimesed tegelikult olla võivad. Suht effektselt on meelde jäänud üks lõik, kus toas oli mingi 3 last peale selle diclonuse, nad olid ta koera ära tapnud. Ühe hetke pärast olid nood 3 last verena seinte peal. See oli päris hea koht. Olukord kus tavalised inimesed oleks saanud ainult nutta ja masenduda oli temal võim, mida ta ka kasutas. See koht sümboliseeris seda, et vana maailm on vaja hävitada et uus asemele luua, inimesed ei vääri elu.

Meie kõik teame, et igal heal asjal on ka halvad küljed. Inimloomus koosneb liiga paljudest tahkudest, et inimesi liigitada praagiks ja et nad tuleks hävitada maa pealt. See oleks lihtsalt mingi perfektsionisti ettekujutus inimkonna saatusest. Inimesed ei sünni kurjaks, vaid kasvavad. Samuti diclonused nagu nägime.

Kui otsida igast animest täiuslikkust siis sa jäädki järjest pettuma. Mulle Elfen Lied meeldis, mitte story, animatsooni ega verevalamise pärast. Mulle meeldisid diclonused ja see võim mis nende käsutuses oli. Ja näide sellest kuidas selle asmel et "võim valedesse kätesse satub" hoopis muutuvad käed valeks milles see võim on. Ma olen arvatasti ainuke kes nii arvab. Kokkuvõttes oli minu jaoks Elfen Lied väärt vaatamist.

Mina suhtun asjadesse nii, animest tuleb välja noppida need asjad mis on head ja selle järgi seda meenutada. Mitte asjade poolest, mis sealt puudu või halvasti tehtud. Asi on lihtsalt optimistliku ja pessimistliku ellusuhtumise vahel, arvan et on selge mis varjant kelle pihta käib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2005 23:48    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ühe hetke pärast olid nood 3 last verena seinte peal. See oli päris hea koht. Olukord kus tavalised inimesed oleks saanud ainult nutta ja masenduda oli temal võim, mida ta ka kasutas. See koht sümboliseeris seda, et vana maailm on vaja hävitada et uus asemele luua, inimesed ei vääri elu.


???
veri on jah śeff jne, aga kas mingusugused tüüpilised seitsmeaastased julmad lapsed ikka sümboliseerivad väärtusetut inimsugu? väikesed lapsed oma süüdimatuses tavaliselt ei teadvusta endale mida nad teevad ja veelvähem väärivad nad julma ja verist surma.
minu arvates oli diclonuse käitumine pigem suhteliselt haiglane. selle asemel, et enda ja oma koera eest seista laskis ta mingitel põmmpeadel endale pähe istuda ning kasutas oma üleloomulike võimeid vaid tapmiseks.

ma ei otsinudki sellest animest täiuslikkust. ma ei otsinud sellest animest ausaltöeldes midagi peale meelelahutuse. kuid pärast seitsmendat-kaheksandat osa, kus animaatorid ilmselt ära väsisid ja meenutusi pidevalt kordama hakkasid väsisin ka mina ära.

tegemist on ainult minu arvamusega. ja ma ei ole pessimist. lihtsalt unine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 13:21    Teema: Vasta viitega

nonii, aeg jälle see teemakene liikuma panna, sest mina vaatan seda praegu :P

Niisiis, hetkel on 11 osa vaadatud, päris meeldib, kuigi verd on mõttetult palju. Ootan lõppu...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 18:05    Teema: Vasta viitega

Ma ise pole seda näinud aga mu sõbranna oli just lõpetand selle vaatamise ja ütles, et ta oli nutma puhkenud. See olevat nii kurb...ma olen pisikesi lõike videodes näinud aga eriti vaadata ei tahaks kuna kõik see veri ja lõikamine ajab hirmu nahka Hop-Hop
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 18:32    Teema: Vasta viitega

Veri ja lõikumine on elu loomulikud osad ...
---
Isiklik arvamus on muidugi emotsioone meenutades veidi tuim ... end jäid häirima ainult teatud pisi-defektid ... nagu selle tüübi tütar, kel oli päris mitu jäset ja sis muidugi lõpplahendus, milles puudus minu jaoks teatud põnevusefktid ... muidu oli ikka päris ilusad ajad, kui seeria esmavaatamine käis ... vahepealne öö jäi suht magamata, sest teatud ärevustase ei lasknud hästi magada ...
---
Elfen Lied on anime, mida peab vaatama ... hea sissejuhatus noorematele ka ...
"Lilium" on kindlasti ka muusikaline teos, mida on hea iga osa alguses sissejuhatuseks kuulata ... tekitab hea õhkkonna ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 19:32    Teema: Vasta viitega

Vaatasin lõpu unesegases taadiumis. Niipalju kui mäletan oli suht hüva.

Ainult et paar asja jäi segaseks, nimelt kes oli kelle tütar, see teema jooksis kogu aeg järjest kiiremini võssa minu jaoks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 13, 2006 23:34    Teema: Vasta viitega

Ritsikas kirjutas:
ma olen pisikesi lõike videodes näinud aga eriti vaadata ei tahaks kuna kõik see veri ja lõikamine ajab hirmu nahka Hop-Hop

võib-olla olen tõesti juba piisavalt nüristunud, aga nagu juba varem ütlesin, EL-i vägivald on mage, nagu punase värvi pritsimine seinale ja siis ütlemine, et see on veri (ja teised teavad et see on värv).
You[k]Now kirjutas:
Veri ja lõikumine on elu loomulikud osad ...

milise elu? mina, ja tõenäoliselt enamus inimesi, on enda elu elanud ilma vere ja lõikumiseta, va väikesed haavad.
Tsiteerin::
Elfen Lied on anime, mida peab vaatama ... hea sissejuhatus noorematele ka ...

viimase vastu ei ütle midagi, aga minu arust on EL anime, mida ei pea vaatama. kui soovitusnimekirja teha, siis mina jätaksin selle igaljuhul sealt välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 14:55    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Ritsikas kirjutas:
ma olen pisikesi lõike videodes näinud aga eriti vaadata ei tahaks kuna kõik see veri ja lõikamine ajab hirmu nahka Hop-Hop

võib-olla olen tõesti juba piisavalt nüristunud, aga nagu juba varem ütlesin, EL-i vägivald on mage, nagu punase värvi pritsimine seinale ja siis ütlemine, et see on veri (ja teised teavad et see on värv).


Nuh väike kõhe tunne tuleb ikka peale... iga inimene võttab asja omamoodi :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: