OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

mingit täispikka vaadata?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 13:43    Teema: mingit täispikka vaadata? Vasta viitega

et kas on viimasel ajal midagi uuemat täispikka ja head välja tulnud? need seriaalid nõuavad kõik jubedalt süvenemist, et mida oleks hea nagu pohmas peaga umbes laupäeva hommikul vaadata? umbes nagu knocking on heaven's door vms.?

krt sihuke tunne kogu aeg, et täispikkasid ei tulegi välja enam, ainult sarjad.


väike fleimiteema ka sisse: et mis siinkirjutajate meelest on parim täispikk, mis üldse kunagi tehtud? loomulikult erineb see þanriti, aga ikkagi?

imho vist ikka miyazaki asjad kipuvad seda esikohta enda käes hoidma, nausicaa ja laputa. ja siis sealt teiselt palliplatsilt vist ikka oshii teosed, mõlemad patlaborid (kolmas oli ihan okei, aga ei midagi enamat) ja ghost in the shell.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 14:12    Teema: Vasta viitega

jaah..Laputa on hea hea..jne...
mm..täispikka mida vaadata..a ma ei tea ju mida sa näinud oled..
ma soovitaks ehk parem lyhi lyhikesi sarjakesi kuhu syvenema ei pea? kuigi ehk sa oled näinud..earth girl arjuna- megasuperheajailusja..waaaa..
jaaaaaaa mudugi read or die..vuut..
Plastic Little on ka vägavägaväga ilus ja hea ja lyhike..ehk ei oldki seriaal..ma enam ei mäleta..öösel vaatasin kõik ära ja ei tee enam vahet kas olid osad..a vist ikka ei old..täispikk vist..hmmm..igastahes jah..nii on lood siinpool sood..
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 14:17    Teema: Vasta viitega

No ma väga loodan, et keegi ei hakka kirglikult polemiseerima termini "täispikk" täpse definitsiooni üle, kui võtan enda jaoks eelduseks, et see tähendab eraldiseisvat (s.t. ühes tükis) tervikliku süþeega animefilmi. Palun hardalt, eks.

Võttes selle eelduseks, on minu absoluutne lemmik 2002. aastal Shinkai Makoto poolt maailmale kingitud OVA Hoshi no Koe, mis kestab tervelt 24 teemantpuhast minutit ja ei vaja ühtegi lisasekundit.

Küll aga ei ole see ilmselt asi, mida laupäevahommikul pohmas peaga vaadata . LaLaLaa
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 14:38    Teema: Vasta viitega

well täispikka.. jah..

Nausicaa on hea.. Laputa imho isegi nõx parem..


aga jah.. GitS ja Mononoke Hime.. mida ma olen nüüd korduvalt kuid parajate vahedega vaadanud.. ülihead.. ü-li-head!

ning.. jah.. 4 osalise ova tasandile minna siis..
Rurouni Kenshin - Reminisence
on mul iga kord kui ma seda vaadanud olen pisara silma toond..
ja mitte ainult ühe..
peaaegu sama on ka Rurouni Kenshin - Seisouhen'iga..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 15:43    Teema: Vasta viitega

Vabarnamehele: kiuste pärast võiks ju polemiseerida, aga ei viitsi. samas tekib tunne, et varsti hakkan endale ka mingeid imelikke termineid välja mõtlema.

aga asjast. millised neist vastavad tingimusele "mida oleks hea nagu pohmas peaga umbes laupäeva hommikul vaadata" ei oska öelda, aga mingil määral uuemateks ja mittemainituteks kvalifitseeruksid ehk Vampire Hunter D: Bloodlust, Armitage III - Dual Matrix, Sen to Chihiro no Kamikakushi, Millennium Actress, Metropolis ja Ex-Driver Movie.

ja mitte nii uus, aga minu meelest üks parimatest: Jin-Roh - The Wolf Brigade
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 15:59    Teema: Vasta viitega

ahjaa, vampire hunter d ongi mul sobivalt kodus ja vaatamata. see peaks kärama küll.

muidu kenshinid kõik n+1 korda nähtud, alles äsja vaatasin jälle neid kyoto-arci osasid jälle, kus saitoh tuli kenshiniga jõudu katsuma, et poissi siis shishioga võitluseks nagu katsetada või nii. errrriti spets ikka. hee, ja reminisence ka alles äsja maeiteamitmendat korda vaadatud :)
hoshi no koe samuti nähtud, päris hea oli. eriti veel arvestades, et kogu selle asja tegi valmis põhimõtteliselt üks mees... oi, kunagi peaks ka nii kõvaks meheks saama :)

ahjaa, imho käivad täispika alla nii OVAd kui ka mingisugused noh päris 1,5 tunnised filmid...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 16:18    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
ahjaa, imho käivad täispika alla nii OVAd kui ka mingisugused noh päris 1,5 tunnised filmid...

ja mida me sulle siis soovitada võime? 13. osalist ova võib ja 13 osalist tv seeriat ei või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Veeb 28, 2003 21:25    Teema: Vasta viitega

cathexis
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 13:16    Teema: Vasta viitega

mõistuse piires ikka, ruri-chan wink ovad ju tavaliselt ikka 1-4 osalised on. bubblegum crisis esimene hooaeg oli vist 8-osaline ka, aga midagi pikemat, ma küll kohanud pole. nojah, siin võime muidugi maid jagama hakata, et mida nimetada ovaks (otse videolevisse suunatud animed?) ja mida mitte. ma pole isegi kindel, et kas bgc oli ova või mitte (mõnes kohas jutkui on seda kutsutud ovaks).

kuigi 13 osa kipub nii või naa juba sügavuti uurimist nõudma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 13:59    Teema: Vasta viitega

Hmmm, kindel valik oleks midagi Ghiblilt loomulikult.
Siis on head veel Jin-Ron ja Perfect Blue
Kenshini esimene OVA ja film - kuigi neid oled sa vist näinud.

Aga pohmas peaga laupäeva hommikul kõlbab paremini "Siin me oleme" :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 14:52    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:

Kenshini esimene OVA ja film - kuigi neid oled sa vist näinud.
Kenshini esimene ja teine OVA..
film on kaka pikaksvenitatud seeria.. maitea.. mu jättis film suht külmax..
OVAd oga T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 15:04    Teema: Vasta viitega

Nohh, teine OVA, teine OVA... ma ei hakanud seda mainima, polnud just kõige parem asi minu meelest.
Võrreldes esimesega ikka tõeliselt kahvatu asi.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 17:19    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Nohh, teine OVA, teine OVA... ma ei hakanud seda mainima, polnud just kõige parem asi minu meelest.
Võrreldes esimesega ikka tõeliselt kahvatu asi.


selles osas pean nõustuma. kvaliteedilt oli küll lagi, nagu ka esimene, aga stoori poolest oli nagu natuke liiga nutukaks tahetud teha asja. okei, stoori pidi ju kuidagi ära lõpetama eks, aga nohh... maitea. kas nüüd see liigne dramaatika seal oli mõttekas?

kenshinilt oleks ikka tahtnud näha rohkem seda perioodi poisi elust, kui ta ikka hitokiri oli ja mehi pooleks raius. aga seda on igal pool nii möödaminnes käsitletud. okei, esimeses ovas oli paar võitlust, aga imho lõpeb see reminescence just selle koha peal ära, kui asi huvitavaks läks :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 18:19    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
mõistuse piires ikka, ruri-chan wink ovad ju tavaliselt ikka 1-4 osalised on.

enamasti, mitte tavaliselt. tavaliselt neid vähemalt kuni 16-ni mitmesuguse pikkusega on ja teadaolevatest võin vähemalt ühte 16, kolme 13 osalist ova ja ka muu pikkusega suht mitmeid (6,8,10,12) üles lugeda. ja need on ainult need mis fansubitult või muidu minuni on jõudnud ning mis on ikkagi üsna väike osa jaapanis ilmuvast.

Tsiteerin::
bubblegum crisis esimene hooaeg oli vist 8-osaline ka, aga midagi pikemat, ma küll kohanud pole. nojah, siin võime muidugi maid jagama hakata, et mida nimetada ovaks (otse videolevisse suunatud animed?) ja mida mitte.

www.animenfo.com on muidu abiks koht. ja ma parem ei proovigi maid jagama hakata, muidu Xelene hüppab jälle välja oma "igayhe oma arvamus on ... omamoodi õige"-ga, seega arvaku igaüks ise mida ova tähendab.

ja hea meelega võtaks lõpetuseks ja soovituseks kaks OVA ette, Yokohama Shopping Log (kui rahulik kraam meeldib) ja Alien 9 (ei maksa lasta ennast petta esialgsest muljest, aga samas ei pruugi ka igaühele meeldida. ütleks, et omapärane :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 19:45    Teema: Vasta viitega

manic kirjutas:
Kenshini esimene ja teine OVA..
film on kaka pikaksvenitatud seeria.. maitea.. mu jättis film suht külmax..
OVAd oga T_T

Tunnista lihtsalt et sa ei suuda hinnata sellist suurepärast teost nagu seda on Rurouni Kenshin - Requiem for the Restoration Royalists.
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 03, 2003 19:51    Teema: Vasta viitega

Sardokaur kirjutas:
Tunnista lihtsalt et sa ei suuda hinnata sellist suurepärast teost nagu seda on Rurouni Kenshin - Requiem for the Restoration Royalists.


Mina tunnistan ka! Jättis suht-koht külmaks teine... ning iga neetud viie minuti tagant meenutati toda aastatevanust võitlust. Rohkem flashback-stseene kui Noiris ning tõesti tundub teine lihtsalt pikaks venitatud olevat.

Kenshinist OVA 1 ja seeria on head, film vaadatav ning OVA 2 liiga sentimentaalne.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 04, 2003 09:22    Teema: Vasta viitega

Sardokaur kirjutas:
manic kirjutas:
Kenshini esimene ja teine OVA..
film on kaka pikaksvenitatud seeria.. maitea.. mu jättis film suht külmax..
OVAd oga T_T

Tunnista lihtsalt et sa ei suuda hinnata sellist suurepärast teost nagu seda on Rurouni Kenshin - Requiem for the Restoration Royalists.


ee... requiem... oli ju see sarja spinoff, st. see sarja animatsiooniga 1,5 tunnine film, kus sanosuked ja kaorud ja muud ka mängus olid. oled sa kindel, et sa seda mõtled? imho on esimene ova Reminisence märksa parem kui 90% ülejäänud kenshinist (shishio makoto ja juppon gatanaga osad on ainult paremad :) ja see requiem, kuigi ta on ka hea, pole siiski kõige parem kenshin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Teis Märts 04, 2003 18:27    Teema: Vasta viitega

Jah ma mõtlesin seda täispikka 1,5 tunnist filmikest.Mulle see meeldis vägagi.
Sa küll ütlesid et ova on parem kui sari, aga nagu sa isegi tead on ova ja sari vägagi erinevad.Sari pole nii tõsine
Ja minu arvamuse järgi olid shishio makoto ja juppon gatanaga osad liiga pikaks venitatud, ma mõtlen sellega et tegevus oleks võinud kiiremini areneda.
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 05, 2003 12:17    Teema: Vasta viitega

ei, see oli jumala hea, see 1,5 tunnine filmike. aga noh ikkagi kenshinitest see _kõige parem_ ei olnud. imho oli see umbes samal tasemel kui näiteks kenshini esimene võitlus oniwabanshuga (noh, kui nad megumi-sani läksid päästma). tähendab mitte sugugi halb, imho on 90% kenshini osadest _eriti head_, kaasaarvatud kõik pikad filmid. üleliigsed olid seal imho ainult need nutuosad, kui kenshin shishioga võitlema läks ja siis kaoru kassima hakkas. aga kui kenshin sinna kyotosse juba jõudma hakkab, siis läheb jälle üliheaks sari.

ja noh muidugi kenshini ja saitoh hajime omavaheline võitlus on ka ikka klass omaette...

ova ja sari on erinevad loomulikult, muidu polekski ju huvitav. aga siiski on tegemist peatükkidega ühest ja samast loost. selles mõttes moodustavad nad kõik kokku ikkagi ühe terviku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryuhou Kaitou



Liitunud: 13 Apr 2003
Postitusi: 16
Asukoht: feudal Autozam

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2003 23:02    Teema: nani yo? Vasta viitega

Anime filme on küll up tunni down tunni, kuid see küll selle ilu ei riku. Kõige SUGOI'mad on Nadesico, X/1999,Card Captor Sakura,Sailor Moon,BeyBlade,Shin Shirayuki hime densetsu Prétear! And motto motto...Kokku tean ma anime up'i 150. Ja saan ainult öelda BAKAYARO nendele kes arvavad,at oleme lapsikud kuna vaatame motsioone mida teised ei mõista!! LaLaLaa
_________________
shin shirayuki hime densetsu Prétear, honto ni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: