OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Samurai Champloo
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 09, 2007 08:20    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
Morghat kirjutas:
kas seda seriaali on tehtud ainult 24 osa? Ma isohundist leidsin kõik 24 osa aga need ainult ühe suure faililna võimalik alla tõmmata, kas kuskilt võib veel leida seda seriaali ka osade kaupa? oleks vajalikku infot sisaldava PM üle väga õnnelik LaLaLaa


seda on 26 osa siiski

minu näpukas, mõtlesin 26 ja kirjutasin 24 LaLaLaa aga tänud vastuse eest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 16:36    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
Näha on küll tugevati nö noorukite "urban culture" maitset asja juures. Kuidagi tore kuidas on suudetud sobitada kokku asi. Igaljuhul ei julgeks küll pakkuda et see täpselt kellegile meeldib, sest Eesti puhul vähemalt ei ole palju selliseid inimesi, kes tegelevad mõlemaga. Anime vaatamise ja siis graffiti/räpi ju muuga samal ajal. Jaapanis võib peale minna küll kujutan ette.

Ma tunnen ennast nüüd erilisena...
Samurai Champloo juures võluski just kõige rohkem see urban thing - gräffitid vanaaegse Jaapani tänavatel, räppivad ja biitboksi tegevad samuraid...tegid südame soojaks. Samas oldi truu ka animes valitsevale ajastule. Alguslugu oli ka mõnus, tegemist vist ainukese animega, kus ma olen viitsinud kogu sarja vältel iga kord openingu ära kuulata. Tegelased olid ka lahedad, eriti meeldis peategelaste kõrval see Hollandi homoseksuaalne suursaadik, kes Jaapanit kui võrratult homoseksuaalset riiki (vms) kiitis. Kindlasti on see anime teeninud ära koha minu lemmikute hulgas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 10, 2008 13:53    Teema: Vasta viitega

Samurai Champloo on ka minul üks lemmikutest :)
Tegelased ja nende stoorid läksid väga südamesse, hea tempo, ilus pilt jne jne, mida kõike head võib ühe anime kohta öelda. Ja see hip- hop/räpi värk sobis ka minu meelest sinna suurepäraselt, see ajas nii naerma lihtsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ek-En



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Teis Märts 11, 2008 23:19    Teema: Vasta viitega

No ma ei ei oska selle urban asja kohta päris seisukohta võtta seal. Sisuliselt ta nagu annab juurde, samas... Ma sattusin sellele animele suht juhuslikult ükskord peale, ütleme nii, et opening theme, ee... oli ee... omapärane. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 17:55    Teema: Vasta viitega

Endale ka meeldis SC aga päris lemmiku ta mul ei ole.Kendo oli realistlikum kui enamus teistel animetel mida ma näinud olen.Endale meeldis tegelastest kõige rohkem Jin(mulle meeldivad tasakaalukad ja rahulikud,mitte agressiivsed tegelased).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 12:41    Teema: Vasta viitega

Kuroneko kirjutas:
Samurai Champloo on ka minul üks lemmikutest :)
Tegelased ja nende stoorid läksid väga südamesse, hea tempo, ilus pilt jne jne, mida kõike head võib ühe anime kohta öelda. Ja see hip- hop/räpi värk sobis ka minu meelest sinna suurepäraselt, see ajas nii naerma lihtsalt.


nõustun. üldiselt on mul animedes mingid kindlad lemmikud, kuid siin oli kuidagi just kõigi vaatepunktid nii südamlikult ära näidatud, et meeldisid kohe kõik tegelased ja kui mitte, siis vähemalt sain neist aru, aga Mugen oli ikka kõige ägedam. LaLaLaa

Aga noh - mida muud saakski Watanabelt oodata. LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2008 13:17    Teema: Vasta viitega

See oli üks esimesi animeid, mida ma nägin... kunagi mingiaeg. Üks sõber soovitas ja kuna suures osas soundtracki eest vastutab selline Jaapani produtsent nagu Nujabes (kodanikunimega Jun Seba), kes on üks võrdlemisi lemmikuid mul, siis tundus see päris huvitav mu jaoks. Kasvõi selle pärast, et kuulata, mida tüüp sinna siis teinud on. Ja vaatasin ära ja üldse ei kahetsenud, täitsa äge värk oli. Väga palju ägedaid kohte oli, kus oli kasutatud hiphopi erinevaid subkultuure nagu beatbox ja graffity, mõnus (noh, okei, paar korda otseselt nende kahe kohta, kuid siiski).
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 14:00    Teema: Vasta viitega

viga sel pole LaLaLaa algus on koom linnapilt ja mingi tegelane käib kah veel mõõda lmao mis sest et noh tegu oli nagu emmmm kurat teab mis ajastuga anyway juba alguses selline koom noh nii et hea anime on ! :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 14:46    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
viga sel pole LaLaLaa algus on koom linnapilt ja mingi tegelane käib kah veel mõõda lmao mis sest et noh tegu oli nagu emmmm kurat teab mis ajastuga anyway juba alguses selline koom noh nii et hea anime on ! :P


Palun kirjuta natuke selgemalt ja komade kasutamine tuleks sulle ka kasuks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 17:00    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
viga sel pole LaLaLaa algus on koom linnapilt ja mingi tegelane käib kah veel mõõda lmao mis sest et noh tegu oli nagu emmmm kurat teab mis ajastuga anyway juba alguses selline koom noh nii et hea anime on ! :P


Tsitaat foorumi reeglitest:

Tsiteerin::
...ning olema võimalikult heas õigekirjas. Aega on piisavalt, et enne "saada" nupu vajutamist oma jutt veelkord üle vaadata ning veenduda, kas tekst ka ladusat lugemist võimaldab.

_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: