OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Reunion
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2004 21:35    Teema: Vasta viitega

just, tegelikult oskaks minagi vist käänamata ja pööramata oma mõtte vene keelselt edastada. Seega on meil suurepärane võimalus vestelda trilinguaalselt :)
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Michi



Liitunud: 3 Okt 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2004 17:31    Teema: Vasta viitega

Saame siis kokku mõnel heal päeval! )))) Oma vahel me kohtame iga pühapäev Tallinnas, Taamsaare mälestussamma juures, mis asub Estonia teateri ja Viru hotelli vahel. Kui läheb aga külmemaks, lähme võib-olla teisele kohale, aga praegu oleme veel seal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 01:54    Teema: Vasta viitega

Egas miskit kui asjaks läheb eks sis korjab Tartust auto rahvast täis ja vajub Tallinna. Kaamera muidugi tuleb ühes 8)
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 07:20    Teema: Vasta viitega

Tore tore tore :)
Teeme ära- millalgi... :p
Aga tuletegija- kui sa kaameraga tuled, siis kas hoiad katikut ees või tulen mina paberkotiga LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 10:16    Teema: Vasta viitega

Sina paberkotiga loomulikult LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 10:47    Teema: Vasta viitega

et 0.o
mida see endast kujutab siis kah.
lihtsalt koosolemist ning elavat arutelu anime/mangade üle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 21:28    Teema: Vasta viitega

hmm...näha on, et kellelgi pole nagu otsest ettekujutust, mis see endast kujutama peaks :/
kui korraldada, siis ikka ette plaanida. mis puutub kokkusaamistel olevatesse jututeemadesse, siis kogemused näitavad, et anime/manga moodustab sellest umbes 20% ma muidugi ei tea, kuidas EVA klubiga lood on.
põhimõtteliselt pole minust tallinnasse tulijat, sest kool võtab oma aja ja vabal ajal ronin pärnusse. kui vaja, siis võin organiseerida midagi tartus. kui vaja, siis leiab ka soodsa öömaja.
mis puutub rahasse, vanusesse ja vanematesse, siis alati leiab võimaluse. õpilasele pole kallis liikuda tallinna-tartu vahet. vabalt saab sõidu ja olemisega hakkama näiteks 200.- ( ka 150.- saab hakkama ). mis puutub vanematesse, siis on inimese enda teha, kuidas vanemad asjasse suhtuvad. tegelikult on küll raske kuskil 10-14 aastast lasta võõrasse linna kasvõi üheks ööks.
aga tore oleks, kui tallinna ja tartu rahvas suudaks mõlemas linnas leida koha, kus püsivalt kokku saada. muideks...koolid on selliste ürituste suhtes vahel päris vastutulelikud. kui muidugi koolile asi huvi pakub ( huvitavaks peab selle tegema aga see, kes hakkab kokkusaamisi korraldama. koolile tuleb jätta mulje vettpidavast üritusest ). lugesin hiljuti, et kool võib õpilaste kooliväliseks tegevuseks ruume kasutada anda, kui kool on asjast huvitatud. kindlasti leidub ka noortekeskusi. arvatavasti on nende ruumide rent tasuline :/
kui selline püsiv koht oleks olemas, siis saaks teiste linnade inimesed vahel kokku saada selles kohas. kui tegu on näiteks reedese päevaga, siis magamiskottidega saab vast koolimajas ööbida. aga ma kardan, et selleks puhuks on koolil väga ranged nõudmised :p
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mertyg



Liitunud: 8 Märts 2003
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 22:35    Teema: Vasta viitega

Mõned punktid, mis kindlalt tuleks on..
1. Anime/manga.. mis?mida? ja kui palju kellegil on?
2. Korraldada ühiseid anime vaatamis päevi ehk nagu Evas nimetatakse marafoni. Saadakse kellegi juures kokku ja vaadatakse. Kui tuleb rohkem inimesi, siis peaks mõne teise ruumi võtma - vist juba kooli ruuumi.
3. Korraldada ühiseid karaoke,manga,amw ja muid konkursse. ja võtta neist ka osa.*näiteks. Peterburis toimub iga aasta suur võistlus....
http://www.animeworld.ee/forumz/index.php?showtopic=581
Siit saavad lugeda need kes oskavad venekeelt, et ka Riias tegeldakse selliste asjadega ja oktoobris vaadatakse 20 anime filmi tehakse cosplay, joonistatakse jne.... kel aega võib kohale minna.... aga ennem uurige asja. Muide nad ei ole nime väljavist mõelnud, kuidas yritust nimetada ja Eva omad kah ei ole midagi väljamõelnud :) Nii, et kui tahate naabreid aidata mõelge nimi välja ja saatke meilile...
4. Lihtsalt kokku saada ja rääkida omavahel/muljeid vahetada. ( kuid ka seal poolel on inimesi kes ei oska üldse eesti keelt * ja mõnedel on täitsa suva... neid on paar tükki*.
5. Panna kokku ühised jõud anime,manga ja muu huvitava*jaapani pärase* tegevuse levitamisega.
Ja ei oskagi midagi rohkem öelda... Kui midagi on küsige julgelt teiste käest, kes siin foorumis on olnud Michi,Lana, Takuya. Nemad on rohkem pühendatud sellistesse asjadesse.
ja kui tekkib kysimusi, siis võite minna http://www.animeworld.ee/forumz/index.php?act=idx
ja pange teema Chit-Chat - i ülesse.
Eesti keelest saavad 3 ja nati rohkem *kuni 5 võibolla* aru normaalselt, kuid teistele teete peavalu... Seega kirjutage inglise keeles seal.
*******Mõtelb, et kas kirjutas liiga segaselt..... Kui jah, siis kisage, kirjutage,joonistage,pikiteerige jne... Proovin täpsemmalt vastata*******
Ja veel... Need nimetatud punktid ei ole kindlad... Need on oms sisemise intuitsiooni järgi paika pandud.*Alus... Kuna olen rohkem Eva-s.. Ja ka vahel käin siit läbi. loodan, et midagi läks ka täppi...*
_________________
Ideaal on püüdmiseks, mitte aga kättesaamiseks.


Viimati muutis seda Mertyg (Teis Okt 05, 2004 23:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Michi



Liitunud: 3 Okt 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 23:33    Teema: Vasta viitega

Genky-san on täpselt õige - mitte keegi mitte midagi ei tea, ja kõik, isegi need, kes tunned huvi teise seltskonna inimeste vastu, veel tunnevad ennast kohmetuna.

Nagu ma saan aru, Bakal ei ole mingit meest (naist, võib-olla), kes otsustab kõik teiste eest? Ma mõtlen, nagu meil on president Luna (kes on praegu natukene oma asjadega kinni) ja meie "pühapäeva koosoleku" pidaja Gourry (Hotaru), kes on praegu Luna asetäitja roolis. Need kaks tegelevadki kogu ofitsiaalse tegevusega, aga teised siis on nagu tavalised inimesed: vaatavad anime't, jalutavad ja lobisevad.
Ja milleks ma seda kõik siin kirjutan, on see mõte, et Luna ja Gourry (ja veel ühe inimese) abil me saime kasutada eelmisel õppeaastal ühe kabinetti ühes koolis Lasnamäel. Ja kui sellel sügisel läheb kõik korralikult, siis võiks-olla, saame seda kasutada ka tulevikus. Aga sellest peab rääkima just nende kahega.
Ma ei tea ka, kas Lunal on plaanis lähedases tulevikus marafoni või midagi teha, sellest ka peaks küsima klubis. Järgmine kokkusaamine on meil sel pühapäeval, huvitav, mida meie inimestel head ütelda on. )))
Kui keegi teist on Tallinnas sel pühapäeval ja ei tea, kuidas aega tappa, tulge siis Tammsaare juurde. ))))) Ja juhul kui üks hea tõlk oleks vaja, võiks võtta Mertyg'i kaasa. )))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 00:19    Teema: Vasta viitega

Vastuseks siis Mertyg'i punktidele

1. Inimesed, kellel on seda palju, on üldjuhul oma listi teinud. Samas olen ma ainult xinZerani (pean mainima, et see on jube pikk nimekiri .____. ) ja hjargi listi näinud. minul on enda oma ka olemas, aga pole seda avalikustanud
2. Njaa...meil selline tegevus peaaaegu puudub. Vahepeal seal tallinnas vist on midagi toimunud. Baka.ee sünnipäeval sai ka veidike animet vaadatud. Tartus on see idee olnud animeõhtut teha. Kuna minu ema on sutsu rangemaks muutunud, siis selliseid asju minu enda juures eriti tihtikorraldada ei saa ja keegi teine pole välja pakkunud. Oma koolis saaksin ma asja vast korraldada kuidagi. ( iseasi ka, et kas kool õhtuti midagi säärast lubab. mul on väga kahtlaselt range kool )
3. selliseid asju meil kah ei toimu. Ainuke erand on vast nüüd planeeritatav animefest. Mina ja veel 4 inimest ( kaks inimest animeworldist + kaks bakas + üks kõrvaline isik ) paneme 22 oktoobril oma pead kokku ja hakkame projekti valmistama. ideid on küllaga ja vajalikel inimestel on oma ülesanded olemas. mis puudutab seda läti animefest, siis mind väga huvitaks, kas nad teevad ametlikku üritust. Küsimuse põhjus on selles, et kui tegu on ametliku üritusega, siis peab kõikide animede (mida näidatakse) puhul omama autori luba seda näidata. ühesõnaga see vastik autoriõigus tuleb peale. et kas midagi sellist on neil? kui jah, siis kui palju selline autoriõigus ka maksab ( ma pole kursis sellega hetkel )
4. noh...baka omad on ikka eesti keeles toimunud. selliseid väiksemaid kokkusaamisi on ka olnud.
5. selline plaan on ka minu peas kaua küpsenud. kahjuks on takistuseks see, et pole piisavalt inimesi, kes sellega tegeleda viitsiksid. kuid ma arvan, et kui suudab piisavalt hea projekti kirjutada, siis saab vast jaapani saatkonna toetajaks Armas kuri ( suured plaanid :p ) KUID...ilmselt läheb siis kõik väga ametlikuks ja peavad olema igast autoriõigused :/
( midagi korraldades on autoriõigused nagu suured kaljud teel ees -___-;; )

mis puutub siis animeworld.ee ja baka.ee omavahelistesse suhetesse, siis tuleks austada üksteise rahvuskeeli. samas...võibolla on võimalik saavutada kuldne kesktee...ehk siis ühise foorumi (või koguni internetilehe) loomine inglise keeles. inglise keel on enamikel selge...tean hetkel ainult 2 inimest, kes seda ei oska. ilmselt peaks selles foorumis ( kodulehel ) siis olema põhiteemad, mis puudutavad eesti animeelu ( nii venelaste kui ka eestlaste vaatevinklist )


Michi kirjutas:

Nagu ma saan aru, Bakal ei ole mingit meest (naist, võib-olla), kes otsustab kõik teiste eest? Ma mõtlen, nagu meil on president Luna (kes on praegu natukene oma asjadega kinni) ja meie "pühapäeva koosoleku" pidaja Gourry (Hotaru), kes on praegu Luna asetäitja roolis.


Selles suhtes on sul õigus. Baka.ee algataja manic oma sõnul pole tal eriti aega sellega tegeleda. Mis veel... üldjuhul on baka inimesed suhteliselt üle Eesti laiali ( EVA inimesed ( vist? ) lõviosas tallinnast ). See teeb raskeks korraldada tihedamini toimuvaid kokkusaamisi. Ma ise ei oska öelda, kes kust pärit on. ( a mul tekkis peas idee, kuidas seda lahendada ) Need kokkutulekud, mis ma tartus olen korraldanud, on olnud enamasti tavalise seltskonnaga ( ehk siis nendega, kes ka jutukas istuvad ). Viljandi kokkutuleku kohta ei oska öelda. kuid nagu ma aru sain, oli seal päris mitu uut nägu.


NB! märkus mulle...öösiti ei tohi planeerimise teemadel arutada...muidu terve öö mõtled nendele :p ja mu grammatika on öösel veel jubedam kui päeval .___.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 07:22    Teema: Vasta viitega

Muideks, mis puutub animemaratonidesse, siis näiteks minul on tööl olemas sellised toredad asjad nagu näiteks kogunista 2 klassi, 1 videokahur, palju televiisoreid ja vaba võim seda kasutada nii palju kui süda ihkab.

Puudub ainult viitsimine ja aeg :S
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mertyg



Liitunud: 8 Märts 2003
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 07:39    Teema: Vasta viitega

Mõnna mõnna... Seega seda võib kasutada, kui sul kunagi viitsimist tuleb?
_________________
Ideaal on püüdmiseks, mitte aga kättesaamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 07:54    Teema: Vasta viitega

Kes rääkis viitsimisest? Paar õllet õiges kohas suudab kindlasti imesi teha wink :P
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 08:18    Teema: Vasta viitega

Mõned sõnad ühisest animevaatamisest.
Minu kogemused on, et kui seltskonnas on juba 5-6 inimest, ei tule süvenenud filmivaatamisest enam eriti midagi välja. Selline asi toimiks võibolla, kui asi esitada konkreetse seansina - leida ruum, kuhu saab üles panna ekraani, projektori ja helisüsteemi ning näidata korraliku kvaliteediga DVD pealt.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 08:50    Teema: Vasta viitega

Mertyg kirjutas:
1. Anime/manga.. mis?mida? ja kui palju kellegil on?

"Mis?mida?" võiks ja peakski kindla peale huvitavaks vestlusteemaks kujunema, aga teema "kui palju kellelgi on?" näiteks mind isiklikult väga ei köida, eriti kuna see tavaliselt kujuneb ümber teemaks "oh, lahe, kas sa saaksid mulle 50 CD-d laenata", millele mina tavaliselt vastan kavala käiguga "too pigem mulle 50 CD-d ja ma kirjutan nad sind huvitava kraamiga endale sobivas tempos täis", mille peale omakorda vähemalt pooltel inimestel entusiasm märgatavalt lahtub. LaLaLaa

Mertyg kirjutas:
2. Korraldada ühiseid anime vaatamis päevi ehk nagu Evas nimetatakse marafoni. Saadakse kellegi juures kokku ja vaadatakse.

Siinkohal pean nõustuma kaptengalaktlan'iga, et igasugune suurema seltskonnaga animevaatamine kipub pahatihti poole silmaga ekraani poole piilumiseks ja täie suuga vestlemiseks muutuma, mis omakorda pole see viis, kuidas mulle meeldib midagi vaadata. Iseasi, kui tõesti on sellised toredad inimesed koos, kes saavad aru, et vaadata võiks kõigepealt ja nähtu üle diskuteerida pärast. :)

Muu Mertyg'i poolt ülesloetletu on väga tervitatav ja sellise suhtlustegevuse vastu pole mul midagi, võiks/tahaks isegi osa võtta.

Michi kirjutas:
Nagu ma saan aru, Bakal ei ole mingit meest (naist, võib-olla), kes otsustab kõik teiste eest?

Ei ole tõesti, ja ülimalt kahtlane, et ka tuleb. baka.ee portaalil ja foorumil on paarist liikmest koosnev "meeskond" (hetkel faktiliselt hjarg ja allakirjutanu), kes tegeleb jõudumööda ülevaadete kirjutamise ja kaasautorite leidmisega ning vaatab, et foorumis keegi inimvaenulikkusele üleskutsuvat teksti ei levitaks või poole lehekülje suurusi Naruto-teemalisi liikuvaid signatuure ei kasutaks. Aga see on hetkel ka kõik, milleks vähemalt mina valmis olen. Töö- ja muu elu nõuab oma.

Kindlasti oleks kena, kui baka.ee kogukonnal oleks olemas oma nn "huvijuht", kes oleks meeletult aktiivne, karismaatiline ja omaks palju vaba aega. Siiani on igasuguste kokkutulekute kandvateks jõududeks olnud üksikud armsad inimesed, mille eest neile meie suur tänu. genky ja kollektiivne ichi, baka.ee armastab teid! Kallis Kallis

Edit: Tutvusin põgusalt ka EVA-klubi foorumis oleva samasisulise teemaga. (Seis on seal, kui ma õigesti aru saan, praegu vastu/pigem vastu 6 : poolt/pigem poolt 14.) Lugedes seda teemat, tuli mulle paremini vaimusilma ette, millised probleemid võiksid sellisel kokkutulekul tekkida - peamisena loomulikult keelebarjäär, aga muidu ka harjumatus teisest "kultuuriruumist" ja pealegi veel tundmatute inimestega suhelda. Puhtalt animeteemal siiski kaua ei räägi ning muude jututeemade leidmine olekski see peamine väljakutse. Eks see kõik natuke heidutab mindki, aga noh, põhimõtteliselt proovida ju võiks. Kui ei õnnestu, saab ju alati oma kivi alla tagasi roomata. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 09:51    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Mõned sõnad ühisest animevaatamisest.
Minu kogemused on, et kui seltskonnas on juba 5-6 inimest, ei tule süvenenud filmivaatamisest enam eriti midagi välja. Selline asi toimiks võibolla, kui asi esitada konkreetse seansina - leida ruum, kuhu saab üles panna ekraani, projektori ja helisüsteemi ning näidata korraliku kvaliteediga DVD pealt.


Selles on kaptenil tõesti õigus. Ma olen proovinud enda juures väiksemale seltskonnale väikesi animevaatamise õhtuid teha. Seltskond tunneb end hästi, lobiseb ja rüüpab õlut ning kusagil jookseb taustaks anime, mida aeg-ajalt kommenteeritakse.

Aga... see ei ole küll meeldiv animevaatamine, kuid lihtsalt mõnus õhtu. Seegi loeb palju ju.

Kusjuures, konkreetse seansina oleks see võimalik... kuigi kvaliteet ei pruugi siiski nii hea olla, kui võiks.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 15:54    Teema: Vasta viitega

nõustund animevaatamise suhtes hjargi ja vabarnaga. kui seltskond tunneb ennast hästi, siis anime vaatamine jääb teisejärguliseks. kui midagi teha, siis arvatavasti suure seltskonnaga ja kuskil, kus õhkkond pole nii kodune.
kui võtta xini tekst õlu kohta, siis kardan, et see teatud koguses ainult soodustab anime teisejärguliseks jäämist.

võimalus, mida hjarg pakkus, on hea, aga põhiliselt tallinlastele. seega peaksid nad võimalusest kinni haarama. mis puutub aega, siis ilmselt sõltub selle toimumine kõige rohkem hjargi ajast :)
kui peaks toimuma mingi suurem kokkusaamine tallinnas, siis on asi tõesti hea. suurema rahvaga vast kergem animele pühenduda.

vabarnamees mainis õieti, et listi tutvustamine lõpeb tavaliselt sellega, et tahetakse animet laenata. samas...kui sa laenata ei taha, siis ära laena. võtke xinist eeskuju...tema ei laena. ( va ühele teatud isikule :P võibolla mõnele üksikule veel ) ise ma mõnikord laenan. hetkel on 3 animet välja laenatud...
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Okt 06, 2004 17:10    Teema: Vasta viitega

Optimus Prime kirjutas:
Optimus Prime ei öelnud tegelikult midagi T_T poliitiliselt ebakorrektne olla on ju halb!!!!


Mina aga leian, et selline sõbrunemine Eestis asuvate eestlaste ja venelaste on hea idee, ning kokkutulek on hea viis selle alustamiseks. Samas tuleb see kokkutulek tõesti väga hoolikalt läbi mõelda ning organiseerimisel võiksid aktiivselt osaleda mõlemad osapooled (ja ma ei kahtlegi, et selleks võimelised ollakse). Ühine animevaatamine on ainult siis mõeldav, kui see toimub nö kinolikkus olmes, ehk siis ruum pime, keegi ei mölise, keegi ei kaani õlut, etc.

Aga rohkem kawaiianimu^____^-sõpru on alati teretulnud.

PS: ja nüüdsest saab ka minu pool Tartus ööbida (!)
PPS: wows, 200s post!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 07, 2004 12:48    Teema: Vasta viitega

ühtin acoustimatique arvamusega. ühine ettevõtmine oleks äärmiselt positiivne (oma tiheda graafiku tõttu ma ise küll tõenäoliselt ei liituks, aga positiivne sellegipoolest).

mis puudutab animevaatamist, siis ega see _tegelikult_ ju ei peagi olema õhtu põhiteema. tutvumine ja suhtlemine võiks olla. on ju tore olla inimestega koos, niisama juttu rääkida, miks mitte kaks õlle juua, taustaks mängimas mingi anime. suurem osa animest on ju ikkagi meelelahutus ning sellesse võiks ka suhtuda nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: