OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Reunion
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Takuya



Liitunud: 19 Sept 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 19:22    Teema: Reunion Vasta viitega

Tere, olen Takuya EVAclubist...
See on vene anime club Tallinnas.
Olen siin registreeritud sest, et motlen, et oleks parem, kui me olime koik koos ???

*i'm very sorry for my bad eesti keel T_T
_________________
JUMP NOW, THINK LATER
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 19:45    Teema: Vasta viitega

möh??
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 21:34    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
möh??


vene aniimkommuuuun tahab eesti omaga ühineda ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 21:36    Teema: Vasta viitega

Mis kasu sellest oleks??
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 21:44    Teema: Vasta viitega

Miks mitte, ahh?
Minu arust on see küll väga tore mõte :)

Tere tulemast! Loodan, et sulle siin meeldib.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 19, 2004 22:41    Teema: Vasta viitega

Anime on kõigile üks oles sa sis eestlane või venelane.

Welcome
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Takuya



Liitunud: 19 Sept 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 13:10    Teema: Vasta viitega

Doumo arigato :)
Kas teil on mingi "meeting place"? Kallis Kallis
_________________
JUMP NOW, THINK LATER
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 13:24    Teema: Vasta viitega

meeting place oli laupäeval viljandis, aga eks need kokkusaamiskohad ja -rahvad linnade kaupa jaotu. (ehk tallinnasse ronin ma harva rahvast vaatama, hea erand oli interstella :) )
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 20, 2004 13:53    Teema: Vasta viitega

Takuya kirjutas:
Doumo arigato :)
Kas teil on mingi "meeting place"? Kallis Kallis


Ei, meil pole isegi kommet eriti kokku saada- mõned erandid välja arvatud. Nii et kui soovid kellegiga vestelda või õlut juua või animesid vahetada vms, pead temaga eraviisiliselt kokku leppima.

Või siis rõõmsalt teatama, et täna kell see ja see saame kõik kokku ja imetlema, kui keegi kohale ei tule :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Takuya



Liitunud: 19 Sept 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Sept 21, 2004 17:29    Teema: Vasta viitega

So if you don't mind...
Lets discus day and time, and who will come Happybunny
_________________
JUMP NOW, THINK LATER
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acidy



Liitunud: 4 Aug 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Sept 21, 2004 17:36    Teema: Vasta viitega

Ühinemine? Ei mõista hästi...
Mis mõte sellel oleks? Tegelikult mulle meeldib baka sellise väikse seltskonanna. :) Ja eestikeelsena.

Ja kui teekski nii, täiesti põhjuseta kokkusaamine umbes tunni aja pärast... asukoht mõelge ise välja! LaLaLaa Mina tulen kohale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Teis Sept 21, 2004 20:16    Teema: Vasta viitega

Hmm, kuna vene keelega mul raskusi tekib ja neil jälle eesti keelega, siis jääb üle, vaid inglise keel. Siiski on emakeeles märksa mahlakamalt ja sisutihedamalt võimalik vestelda, mitte et mu inglise keel vilets oleks, aga siiski... Samas senise hoiaku venelaste vastu, mis on hetkel natuke rassistlik, võib anime hoopis kaotada, sellisel juhul...
Igatahes hea idee, mida tuleks arutada...
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 21, 2004 20:22    Teema: Vasta viitega

ega mul midagi venelaste vastu pole, aga vene keelt ma nii hästi ei oska ja tahaks nagu ikka rohkem oma keeles kirjutada ja lugeda...
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mertyg



Liitunud: 8 Märts 2003
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 02, 2004 18:26    Teema: Vasta viitega

Seega kokkusaamine voiks toimuda Tartus? Ja rahvast tuleks minimaalselt kohale????? Või - nagu eestlane on metsarahvas, siis teeks kokkusaamise metsas?
Mis teemasid arutaks, kui kokku saaks venelastega? Ja, mis keeles? Vene-ga pole probleeme ; inglisega jääks nänni.
Seega algul teeks ettepaneku... Mis,miks,kuidas,milleks (eesmärgid,ühinemine,abistamine jne.....)
Vist jäi segaseks... aga seda võiks edasi arendada...
Või, mis te arvate?
_________________
Ideaal on püüdmiseks, mitte aga kättesaamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 02, 2004 21:04    Teema: Vasta viitega

et nagu...ühinemise vastu pole mul midagi. samas tuleb silmas pidada, et baka on siiski eestikeelne animeportaal. seega vestlused eesti keeles. kokkusaamised aga nii, kuidas keegi oskab :p
isiklikult vene keelt ma peaaegu üldse ei oska. saksa keelt valdan aga vabalt.

Selle kokkusaamisega nii, et meil pole kindlat aega, mil me kokku saame. Samas korraldame üldjuhul kuskil iga 3 kuu järel kokkusaamise. sellise suurema. seni on olnud selleks kohaks tartu, aga viimane oli viljandis.

isiklikult arvan, et kui tegu on kahekeelse seltskonnaga, oleks kõige parem leida kuldne kesktee...arvatavasti siis inglise keel. mis veel...sellistes seltskondades kiputakse sageli rääkima oma seltskonnaga omas keeles ( selle alaseid kogemusi on mul mitu ). sellega tuleb esimestel kokkusaamistel arvestada. aga muidu oleks päris huvitav :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mertyg



Liitunud: 8 Märts 2003
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2004 06:51    Teema: Vasta viitega

Ei ole vahet Kas Tartu või viljandi :) Ise Tallinna elukas... Vähemalt saab linnast välja. ja vene EVA klubi liikmed kah Tallinast kõik. Oleks tore kui saaks kuskil väljaspool Tallinnat kokkutuleku kunagi teha...
Kuid.. ei tea veel kuidas paljud sealpool EVA-as suhtuvad mööda Tartut ja Viljadit jalutama :)
Eks kokkutuleku aja peaks mõlemapoolselt läbi arutama. Esiteks millal Baka poolsetel / Eva poolsetel elanikel on võimalik kokku tulla. Ja, siis juba arutada kus kokku saada :)
Nagu ma http://www.animeworld.ee/forumz/index.php?showtopic=579 arusain peab Siyana tulema Tartusse oktoobris ja kohtuma Tartu anime sõpradega *ei tule meelde kuidas anime sõpsi nimi on*. Kui foorumist lugeda, siis saab aru, et Tallinna inimsed kohtuksid Tallinna omadega...
Kuid sellest võib järreldada, et teid nagu lõhutakse ära... Mitte pahas mõttes, aga.... Kui tuleb nagu kokkutulek, siis yhed on yhes linnas ja teised teises linnas. See on nati jama ma aravn... Kõik võiksid ikka koos olla.....
Praegu olkes kõik.... Eks ma liigutan Enda halli olluskit veel...
_________________
Ideaal on püüdmiseks, mitte aga kättesaamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2004 11:38    Teema: Vasta viitega

Mertyg kirjutas:
Ei ole vahet Kas Tartu või viljandi :) Ise Tallinna elukas... Vähemalt saab linnast välja. ja vene EVA klubi liikmed kah Tallinast kõik. Oleks tore kui saaks kuskil väljaspool Tallinnat kokkutuleku kunagi teha...
Kuid.. ei tea veel kuidas paljud sealpool EVA-as suhtuvad mööda Tartut ja Viljadit jalutama :)
Eks kokkutuleku aja peaks mõlemapoolselt läbi arutama. Esiteks millal Baka poolsetel / Eva poolsetel elanikel on võimalik kokku tulla. Ja, siis juba arutada kus kokku saada :)


No kui aus olla, siis seni meie seas pole erilist kurtmist olnud, kui tartus toimunud on. vähemalt pole kuulnud. ma ise olen korraldanud neid. ma arvan, et viljandi kokkutulekul polnud ka probleem kohas, vaid pigem selles, et mingid asjad tulid vahele.

Tsiteerin::

Nagu ma http://www.animeworld.ee/forumz/index.php?showtopic=579 arusain peab Siyana tulema Tartusse oktoobris ja kohtuma Tartu anime sõpradega *ei tule meelde kuidas anime sõpsi nimi on*.


Ma küll vene keelt ei oska, aga ma arvan, et ta mõtles jah ühte väikest selstkonda. Me nimelt hakkame arutama Animefestiga seotud asju. Kõik täpsem selgub aga alles peale koosolekut.

Tsiteerin::

Kui foorumist lugeda, siis saab aru, et Tallinna inimsed kohtuksid Tallinna omadega...
Kuid sellest võib järreldada, et teid nagu lõhutakse ära... Mitte pahas mõttes, aga.... Kui tuleb nagu kokkutulek, siis yhed on yhes linnas ja teised teises linnas. See on nati jama ma aravn... Kõik võiksid ikka koos olla.....
Praegu olkes kõik.... Eks ma liigutan Enda halli olluskit veel...


Vahepeal on nii, et sellised väiksemad kokkusaamised toimuvad igalpool eraldi või kui keegi kuhugile läheb. Mina isiklikult arvan, et suured kokkutulekud on head. saab üle eesti inimesi kohata. selliseid väiksemaid on alati olnud. Vältimatu on see, et iga nädal ei saa sõita tartust tallinna või vastupidi. seega need tallinna või tartu või narva või kusiganes sisesed kokkutulekud on paratamatud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lana



Liitunud: 12 Aug 2004
Postitusi: 2
Asukoht: Eesti =]

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2004 17:49    Teema: Vasta viitega

Noh tervist! Sattusin ka mina siia..
Olen venelane, jah. Ja nagu Takuya tahaks teiega tutvuda. Miks ju mitte? Elame ühes riigis, kuidagi saame hakkama. Minu meelest, keeleprobleem ei ole nii hirmus asi, et selle pärast tutvumisest loobuda.
Nii mina kui ka Takuya ja teised elame Tallinnas. Kui kellelegi meeldis Reunion'i idee, oleks hüva ühel päeval kokku saada. Küll me tuleme toime!
Happybunny

*Mertyg, minu meelest, enamik EVAst ei lähe kuhugi Tallinnast. Kuid nelja-viie inimestega võib trip'i organiseerida. Mina ise olen poolt LaLaLaa *
_________________
Anime foreva.
Soreni, 133+ 45 w311 ^.^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Michi



Liitunud: 3 Okt 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2004 20:45    Teema: Tere! Vasta viitega

Olen ka EVA-st, ja olen väga nõus Lanaga - enamik meie seltskonda ei lähe mitte kuhugi Tallinnast väljaspoole. Esimeseks, ei ole väga palju raha, teiseks, meil on väga palju inimesi, kei ei ole veel päris täiskasvanuks saanud (jälle raha ja vanemate probleemid jne).

Mina ise meelsasti prooviksin inimestega bakast suhelda, kuid mu eesti keel ei ole liiga hea. ))))) Aga ma arvan, et meil üldse ei ole vaja mõtelda keerulistest asjadest, nagu kõik see "ühinemine", vaid me saaksime ainult üks teisest teada ja uusi sõpru leida. Meil on ju üks ja sama hobbi. )))

Siin öeldakse, et, võib-olla, me peaksime suhtlema inglise keeles, sest et keegi ei saa aru eesti keelest, keegi - vene keelest, aga... mina ise ei oska inglise keelt väga hästi. ))) Kardan, et isegi mu eesti keel on mu inglisest parem. -_-
Aga! Point on selles, et ükskõik, kas saab keegi vene/eesti/inglise keelest aru või mitte, me ikka saame suhelda. ))
Võib-olla keegi teist tahaks rääkida jaapani keeles? )))

Nii. Kirjutasin juba päris palju ja arvatavasti paljude veadega ka. ) Noh, las olla, paremaks ma juba ei saa. ))))))))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tanka



Liitunud: 3 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Püh Okt 03, 2004 21:11    Teema: Vasta viitega

Tanka ei kavatse mingitest reunionitest ega muidu kogunemistest osa v6tta (teatavatel geograafilistel p6hjustel oleks see ka ysna keeruline :P)

aga ma usun, et enamik venelasi, kes eestis elavad, saavad eesti keelega hakkama.

k6ige t2htsam keele juures on s6navara, see kui tehakse k22amisel-p88ramisel vigu ei ole pooltki nii oluline kui m6tte edasi andmine (uskuge mind, mul on inglise keelega head kogemused :))

nii et mida ma 8elda tahan, on, et ma usun, et keeleprobleem ei tohiks t6esti takistuseks saada LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: