OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 03:04    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks oli esimene parem, aga kui sulle meeldis teine rohkem siis palun väga.
Mul on 191 vaatatud eilse seisuga.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 12:57    Teema: Vasta viitega

Mnjaa ... Ma vaatasin kunagi esimesed 12 osa ära, aga kuna minu jaoks asi paremaks ei läind, sis otsustasin seeria pooleli jätta ... Mõned head kohad on, aga stoory poolest jääb Naruto teistele valikutele alla ... kui aga tuleb mõni suurem paus sisse, sis vb, aga tõesti vb vaatan mõned episode'd edasi, aga kui sis ka asi paremaks seal ei lähe, sis jätan küll Naruto igaveseks ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 20:58    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Minu jaoks oli esimene parem, aga kui sulle meeldis teine rohkem siis palun väga.
Mul on 191 vaatatud eilse seisuga.


Kust see 191 episood tuli?
ah jaa youtubest vaatsin 193 episoodi , homme vaatan veel mitu on yles pandud. See siis uus hooaeg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 22:13    Teema: Vasta viitega

http://yhbt.mine.nu/
siin on juba 194 üleval ja 191 ka
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 22:47    Teema: Vasta viitega

~200 osa? eks siis enamus ole mõttetu filler. Ei ole küll näinud, kuid pahatihti juhtub ikka nii. Nagu keegi ennem kusagil mujal ütles, alati 1 ja sama skeem:
1) Kohtumine vaenlasega ja peksa saamine
2) Haavade lakkumine ja treenimine, endas mingi imejõu avastamine, uue tehnika õppimne vms
3) uue tehnika või võimega vastase alistamine.

edit: Viide siis Hjarg'ile, kuid jutt käis hoopis Bleach'ist. aga eks kõik pikad seeriad käivad sama mustri järgi.

Parandage mind kui ma eksin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Esm Juul 24, 2006 09:27    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
~200 osa? eks siis enamus ole mõttetu filler. Ei ole küll näinud, kuid pahatihti juhtub ikka nii. Nagu keegi ennem kusagil mujal ütles, alati 1 ja sama skeem:
1) Kohtumine vaenlasega ja peksa saamine
2) Haavade lakkumine ja treenimine, endas mingi imejõu avastamine, uue tehnika õppimne vms
3) uue tehnika või võimega vastase alistamine.

edit: Viide siis Hjarg'ile, kuid jutt käis hoopis Bleach'ist. aga eks kõik pikad seeriad käivad sama mustri järgi.

Parandage mind kui ma eksin.


No mulle meeldib Naruto ja kui tal ka on yle 200 osa seega voib sasuke tagasi tulla. Ma vaatan nagunii seda. :P Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Esm Juul 24, 2006 12:04    Teema: Vasta viitega

Nüüd pean jälle nädal aega ootama Naruto 195 episoodi. T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 00:26    Teema: Vasta viitega

Vaatasin vist kunagi esimesed 30 osa ja mingil hetkel taipasin et see mulle ei istu. Ma ei mäleta Narutost eriti midagi, ehk pedaks uuesti vaatama äkki on arvamus muutunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Karasu



Liitunud: 25 Juul 2006
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 20:03    Teema: Vasta viitega

Ei tea kas see ikka peale fillerite lõppu paremaks läheb, see müüdi ju mingile teisele firmale Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 13:54    Teema: Vasta viitega

Naruto Movie 3 on varsti tulekul, täpsemalt esilinastub 5 augustil, filmi nimi on: Theatrical Naruto - Great Excitement! The Animal Riot of Crescent Moon Island
ja kui ma mööda ei vaadanud kuulub naruto Warner Bros. Japan-ile.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 19:29    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Naruto Movie 3 on varsti tulekul, täpsemalt esilinastub 5 augustil, filmi nimi on: Theatrical Naruto - Great Excitement! The Animal Riot of Crescent Moon Island
ja kui ma mööda ei vaadanud kuulub naruto Warner Bros. Japan-ile.

what freaking name ! IRW hea nimi ma ei saa mitte muffigi aru!filmi nime ma mõtlen! emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 22:43    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
bio-tmnt kirjutas:
Naruto Movie 3 on varsti tulekul, täpsemalt esilinastub 5 augustil, filmi nimi on: Theatrical Naruto - Great Excitement! The Animal Riot of Crescent Moon Island
ja kui ma mööda ei vaadanud kuulub naruto Warner Bros. Japan-ile.

what freaking name ! IRW hea nimi ma ei saa mitte muffigi aru!filmi nime ma mõtlen! emm

Mul tekkis hirmus isu see otse ära tõlkida sõna sõna haaval LaLaLaa

Teatriline Naruto - Suur erutus. Loomade möll Poolkuu saarel.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 17:27    Teema: Vasta viitega

Naruto the Movie 3: The Animal Riot of Crescent Moon Island

If the movie were to take place during the anime timeline, it would have to take place during the filler arcs between part 1 and part 2, after the Sasuke Retrieval Arc and sometime before the end of part 1 of the anime/manga. Reportedly according to a recent trailer on the Naruto Japanese website, this will be the final movie in part 1 of the anime.


Uzumaki Naruto, Hatake Kakashi, Haruno Sakura, and Rock Lee are sent to protect a prince during his trip around the world and see that he returns safely to his home in the Moon Country. The Moon Country happens to be really rich and as such the Prince tends to buy anything his heart desires. During his travels the Prince comes across a circus group that features a rare Sabre-toothed tiger that he just has to have, so he purchases the entire group. Suddenly a mission to protect the prince that hardly listens to anything said, turns into a mission to look after animals and a prince that doesn't listen to what they say, and in the end somehow get them all back safely to their home country. All the while there are three mysterious Ninja wielding some frightening jutsu waiting for them
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 17:33    Teema: Vasta viitega

allpool olevas postitus räägitakse siis Naruto II est nagu mangast , kuid samas väidetavalt oodata muudatusi ka animesse.

Viimati muutis seda Hinoto (Teis Aug 01, 2006 18:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 17:33    Teema: Vasta viitega

Plot of Naruto II
http://en.wikipedia.org/wiki/Plot_of_Naruto_II

Pikk jutt Naruto II mangast, kus enamus on 15 aastased , juhtub siis kui Naruto tuleb Jirayaga 2,5 aastat hiljem tagasi Kohonasse.
Seal alt saab vaadata nimekirjast kuidas teised tegelased arenenud on , eriti huvitav on Sakura ja Ino ja Hinata ning uus tegelane Sai kes lahkus Orichimaru juurest, ning on Sasuke koopia välimuselt, ainult lühemad juuksed. Seal on ka Gaara kes on 5th Hokage ning Sasuke on ikka veel kuri ning õppinud Orichimaru tehnigaid, Sasuke riided on kõige koledamad ,sest ta on nagu noor Orichimaru.Iseloomust on Sasuke samasugune ainult et ta hülgas ju Kohona. Inol ja Hinatal on pikad juuksed ning Sakura on väga andekas meditsiiniline ninja ja jõu poolest isegi Tsunadest üle. Kõige huvitavam mulle oli et Temari sai Jouniniks ja teised Chuuniniks. Seega on Temari kohtunik ühes kohas. ja Naruto ja Sakura saavad hästi läbi.Kõigil uued riided ja tundub huvitav, lugesin kõik läbi ja uurisin palju iga tegelane arenenud on.
Sait on inglise keeles. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 16:28    Teema: einoh Vasta viitega

Ma mõtlesin et kui Juhnen Jumps on nagu Anime Naruto siis vb on oodata neid muudatusi ka Animesse, Narutosse noh. emm Lahe oleks ju :P :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 16:55    Teema: Vasta viitega

aiai Hinoto, paned 4 postitust kohe järjest :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 07:47    Teema: Vasta viitega

erm pidi olema kolm järjest! nii kommentaare!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 12:39    Teema: Vasta viitega

Kommentaarideks niipalju:

vaata, iga sinu postituse juures on "Muuda" nupp. Proovi järgmine kord seda õige kasutada.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 01, 2006 18:44    Teema: Vasta viitega

seda ma tegingi MUIDE, kuid jah tuli kaks postutust! GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: