OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 11:02    Teema: Vasta viitega

Morghat kirjutas:
ei hakanud kõiki lehekülgi läbi lugema nii et kui selline küsimus juba küsitud siis vabandan ette ära
Kas Naruto filmid toimuvad pärast esimese seriaali lõppu või kuskil vahepeal?
esimesed 3 hooaega hakkavad kohe läbi saama ja tundub et peab ebayst järgmised tellima ning kui juba tellimiseks läheb siis mõtlesin filmide peale, kas neid on hea vaadata siis kui seriaal läbi või jääb see kuhugi vahepeale?


Esimest filmi võib vaadata vist pärast 100ndat osa. Ega need filmid ei ole ka nii tähtsad, et kohe vaatama peab. Mulle esimene film siiski meeldis, teist ei ole näinud ja kolmandat kah mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 14:17    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ja kui juba shouneneid vaadata, vaata One Piecei ka, see ka venib. Ja ju ta on ka huvitav, kui ma seda isegi tahan vaadata, kuigi piraadid, millest kogu anime räägibki, jätavad mind täiesti külmaks või isegi on nad minu arust nõmedad, hea anime.

Ma ei kavatsenud midagi kirjutada, aga ma ei taha teemast liiga mööda kirjutada, nii et natuke kommenteerin 20. osast saadud elamusi, ilma spoileriteta kohe. Ma märkasin, et tegelikult polegi nii hull, et nädalas saab ainult ühe osa, 20 minutit võivad ka huvitavad olla. See osa mulle küll väga ei meeldinud, aga sellest piisas.

kui tunetest rääkida siis vaadake ära narutos episode 113 ja 114 seal ma peaaegu nutsin
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 14:31    Teema: Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
kui tunetest rääkida siis vaadake ära narutos episode 113 ja 114 seal ma peaaegu nutsin

kohati on päris karm jah seal see asi,


-Spoiler-



Näiteks siis kui Lee saab tappa Gaara käest, krt mees andis endast 200% ja ikka sai molli ning lõpuks öeldi veel et temast ei saa kunagi ninjat kuna natuke liiga hullult said käsi ja jalg vigastada, ma ootan juba huviga mis Lee-st siis lõpp kokku võttes saab. Lahe tegelane muidu

OK nüüd siis valge :)


Viimati muutis seda Morghat (Esm Juul 23, 2007 16:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 15:16    Teema: Vasta viitega

Tee spoilerid valgeks, hoiatusest ainult võib väheks jääda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 18:23    Teema: Vasta viitega

Ma hakkasin chuunin exam-e vaatama Happybunny Eht lõbusad osad... Ja Gaara on nii evil-iks tehtud kui vähegi annab =)
Muide mis naruto-sse puudub, siis ma jälgin aint kvaliteeetset dattebayo fansub-e..
Ftw:BTW:OT: Ma mõtlesin one piece ep-e vaatama hakata, aga zomg sellel mini 300 osa =P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 19:02    Teema: Vasta viitega

Seda et Dattebayo subid on väga toredad, aga video kvaliteet ausalt öeldes on vilets.
Ja One Piece'i suhtes on nii, et sellistel animedel ongi mingi 300 osa, mis on ka tore, saad paar nädalat vaadata midagi hommikust õhtusse, kui see sulle meeldima peaks ja kui hommikust õhtusse just väga kaua ei võta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Seda et Dattebayo subid on väga toredad, aga video kvaliteet ausalt öeldes on vilets.


Milliseid sube sa vaatad ning milliste videokvaliteet parem on? Ise olen peale Dattebayo proovinud veel ainult SD omasid ning nii subtiitrid kui ka videokvaliteet olid Dattebayo omadest viletsamad.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 20:07    Teema: Vasta viitega

Ma pole neid eriti uurinud, aga Flomp-SLF (Stray Life on SLF kui ma õigesti mäletan) 19. osa oli väga hea kvaliteediga. 20. tõmbasin samalt grupilt, aga see oli viletsam verisoon.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2007 21:37    Teema: Vasta viitega

Morghat kirjutas:
Kas Naruto filmid toimuvad pärast esimese seriaali lõppu või kuskil vahepeal?
esimesed 3 hooaega hakkavad kohe läbi saama ja tundub et peab ebayst järgmised tellima ning kui juba tellimiseks läheb siis mõtlesin filmide peale, kas neid on hea vaadata siis kui seriaal läbi või jääb see kuhugi vahepeale?

Naruto esimene film kuulub umbes 100-nda osa kanti ehk peale Tsunade arci võib vaatama hakata, muidu on mõned spoilerid sees, aga eriti tähtsust pole, kui vaatad osade 100-110 vahemikus.
Teine film ootab vaatamist pärast episoodi 135. Mitte koheselt, vabalt võid oodata fillerite lõpuni (osa 220), aga enne ära vaata, sest filmis on ühe tähtsa sündmuse spoiler sees.
Kolmas film kuulub samamoodi osade 135-220 kanti. Absoluutselt vahet pole millal vaatad.

Filmide kohta:
Esimene film - täitsa korralik, sü¾ee oli paigas ja animatsioon hea. Selle filmiga alustasin mina Naruto vaatamist ja üleüldse anime vaatamist, sest olin äärmiselt imestunud nii hea asja üle. Praegu uuesti vaadates nii kihvt küllap ei oleks, aga see täispikk anime on vaatamist väärt.
Teine film - jäi esimesele väheke alla ebaoriginaalse lõpu ja ühe laheda tegelase puudumise tõttu. Samas nägi üle pika aja teatud tegelasi ja animatsioon oli paremgi veel.
Kolmas film - siin on teema ja siin minu arvamus

cenorig kirjutas:
Naruto 3. film oli kvaliteetse animatsiooniga filler. Teatavasti imesid fillerid täiega.
Väike sisukokkuvõte, mis sisaldab spoilereid, aga ainult neile, kes usuvad, et näiteks "A-rühma" või "Knight Rideri" lõppu on võimalik spoilda:

Naruto, Sakura ja Lee on selle filmi peategelased, kuigi näiteks Lee suust kuuleb vaid paari lauset. Nad peavad kaitsma ühte paksu ja rikast printsi ning tema ärahellitatud poega. Sarja esimene pool on mõttetu jamps mingi tsirkuse ja loomade ümber, sarja teises pooles tuleb välja, et siin filmis ikkagi on pahatahtlikud inimesed. Vastasteks oli kolm suurepäraselt iseloomutut ninjat. Kui keegi on näinud Naruto fillerites seda osa, kus üks rikas tatise ninaga jõmpsikas ennast igaltpoolt rahaga välja üritab osta, siis see on umbes sama põhimõttega, kuigi poiss on õnneks filmis normaalse välimusega. Igatahes poiss ja isa saavad mõlemad oma õppetunni, et tuleb hoolida teistest ja rahast tähtsam on sõprus, julgus ja usk endasse. Fraasis "äraleierdatud teema" pole piisavalt tähti, et minu arvamust väljendada.

Nagu Naruto ütles: Because... I made a promise! I'm definitely going to protect my friend!
Aga nagu mina ütlesin: boring bullshit. Silm vajus tõesti mitu korda kinni, järgmine kord vaatan Digimoni.


See arvamus on kolme kuu jooksul väga vähe muutunud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 08:04    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Morghat kirjutas:
Kas Naruto filmid toimuvad pärast esimese seriaali lõppu või kuskil vahepeal?
esimesed 3 hooaega hakkavad kohe läbi saama ja tundub et peab ebayst järgmised tellima ning kui juba tellimiseks läheb siis mõtlesin filmide peale, kas neid on hea vaadata siis kui seriaal läbi või jääb see kuhugi vahepeale?

Naruto esimene film kuulub umbes 100-nda osa kanti ehk peale Tsunade arci võib vaatama hakata, muidu on mõned spoilerid sees, aga eriti tähtsust pole, kui vaatad osade 100-110 vahemikus.
Teine film ootab vaatamist pärast episoodi 135. Mitte koheselt, vabalt võid oodata fillerite lõpuni (osa 220), aga enne ära vaata, sest filmis on ühe tähtsa sündmuse spoiler sees.
Kolmas film kuulub samamoodi osade 135-220 kanti. Absoluutselt vahet pole millal vaatad.

Filmide kohta:
Esimene film - täitsa korralik, sü¾ee oli paigas ja animatsioon hea. Selle filmiga alustasin mina Naruto vaatamist ja üleüldse anime vaatamist, sest olin äärmiselt imestunud nii hea asja üle. Praegu uuesti vaadates nii kihvt küllap ei oleks, aga see täispikk anime on vaatamist väärt.
Teine film - jäi esimesele väheke alla ebaoriginaalse lõpu ja ühe laheda tegelase puudumise tõttu. Samas nägi üle pika aja teatud tegelasi ja animatsioon oli paremgi veel.
Kolmas film - siin on teema ja siin minu arvamus

cenorig kirjutas:
Naruto 3. film oli kvaliteetse animatsiooniga filler. Teatavasti imesid fillerid täiega.
Väike sisukokkuvõte, mis sisaldab spoilereid, aga ainult neile, kes usuvad, et näiteks "A-rühma" või "Knight Rideri" lõppu on võimalik spoilda:

Naruto, Sakura ja Lee on selle filmi peategelased, kuigi näiteks Lee suust kuuleb vaid paari lauset. Nad peavad kaitsma ühte paksu ja rikast printsi ning tema ärahellitatud poega. Sarja esimene pool on mõttetu jamps mingi tsirkuse ja loomade ümber, sarja teises pooles tuleb välja, et siin filmis ikkagi on pahatahtlikud inimesed. Vastasteks oli kolm suurepäraselt iseloomutut ninjat. Kui keegi on näinud Naruto fillerites seda osa, kus üks rikas tatise ninaga jõmpsikas ennast igaltpoolt rahaga välja üritab osta, siis see on umbes sama põhimõttega, kuigi poiss on õnneks filmis normaalse välimusega. Igatahes poiss ja isa saavad mõlemad oma õppetunni, et tuleb hoolida teistest ja rahast tähtsam on sõprus, julgus ja usk endasse. Fraasis "äraleierdatud teema" pole piisavalt tähti, et minu arvamust väljendada.

Nagu Naruto ütles: Because... I made a promise! I'm definitely going to protect my friend!
Aga nagu mina ütlesin: boring bullshit. Silm vajus tõesti mitu korda kinni, järgmine kord vaatan Digimoni.


See arvamus on kolme kuu jooksul väga vähe muutunud.

pasitab et siis on mõtekas ainult esimesed 2 filmi ära vaadata. Samas kui ma need filmid tellin siis 3 pakina tuleb kõige soodsam. Nii et kui ma nad üks kord kätte saan ja oma seriaaliga ka sinna maale jõuan ( T_T 2 nädalat ootamist enne kui saab edasi vaadata 4 hooaega T_T ) eks saab siis näha kas ma jagan sinuga arvamust 3 filmist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 10:58    Teema: Vasta viitega

Minu arust ei peaks teiste arvamuse pärast midagi vaatamata jätma. Isegi kui neil õigus on, siis saad seda nagunii teada.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 12:07    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Minu arust ei peaks teiste arvamuse pärast midagi vaatamata jätma. Isegi kui neil õigus on, siis saad seda nagunii teada.

sul on täiesti õigus, ning plaanis on kõik filmid ja seriaal ikka lõpuni vaadata LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 18:42    Teema: Vasta viitega

Morghat kirjutas:
ballafrog kirjutas:
kui tunetest rääkida siis vaadake ära narutos episode 113 ja 114 seal ma peaaegu nutsin

kohati on päris karm jah seal see asi,


-Spoiler-



Näiteks siis kui Lee saab tappa Gaara käest, krt mees andis endast 200% ja ikka sai molli ning lõpuks öeldi veel et temast ei saa kunagi ninjat kuna natuke liiga hullult said käsi ja jalg vigastada, ma ootan juba huviga mis Lee-st siis lõpp kokku võttes saab. Lahe tegelane muidu

OK nüüd siis valge :)



mis asi karm kas see rock lee asi vvõi choji rock lee mu lemmik aga taaaga saab õnneks kõik korda ja taafga on veel palju naljakaid asju ( ei taha väga ette rääkidsaa)
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 18:53    Teema: Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
mis asi karm kas see rock lee asi vvõi choji rock lee mu lemmik aga taaaga saab õnneks kõik korda ja taafga on veel palju naljakaid asju ( ei taha väga ette rääkidsaa)

Karm on sinu kirjapilt. Tegelikult ka. Ma usun, et sa pole nii noor, et alles lasteaias käid, nii et kui sa koolis käinud oled, siis palun tuleta meelde mõisteid KIRAVAHEMÄRGID ja ÕIGEKIRI. Kui kohe meelde ei tule, küsi emalt või isalt.

Ja sinu jutus on spoilerid sees, mida Morghat arvatavasti näha ei sooviks, sest ta näitas küll huvi Rock Lee vastu, aga otse ei küsinud midagi. Aga ennem tuleb jõuluvana järgmine laupäev kinke jagama, kui sina oma jutu valgeks muudad, nii et...
Moded, ae!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 11:18    Teema: Vasta viitega

Selle nädala Naruto imeb ludinal nagu ikka. Kokkuvõte: Naruto hüppab ja karjub, Sakura ja Vanaema vehivad Sasoriga, isegi huvitav on mõneks minutiks. Actionit on isegi natuke, kuid ükskõik milline muu anime suudaks samapalju materjali läbi võtta 5-10 minutiga.



tekib tahtmine manga läbi lugeda, siis saan lõpu teada ja ei pea enam seda jama ootama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 11:38    Teema: Vasta viitega

Minu arust oli täitsa põnev osa. Meenutas vana Narutot natukene. Ei oskagi öelda miks, aga ma jälgisin põnevusega Sakura/Chiyo vs Sasorit.
Ma ei tea, kas see nii juhtub, nii et see ei ole spoiler, aga ma pakun, et Gai meeskond vahetab vastaseid omavahel. Nii oleks tark teha vähemalt. Kui just Sand Ninjad enne appi jõua.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 12:11    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Selle nädala Naruto imeb ludinal nagu ikka. Kokkuvõte: Naruto hüppab ja karjub, Sakura ja Vanaema vehivad Sasoriga, isegi huvitav on mõneks minutiks. Actionit on isegi natuke, kuid ükskõik milline muu anime suudaks samapalju materjali läbi võtta 5-10 minutiga.
tekib tahtmine manga läbi lugeda, siis saan lõpu teada ja ei pea enam seda jama ootama.
Sa ikka tead, et manga pole veel lõppu jõudnud? Väljas on 36-37 volüümi ja tuleb veel umbes 23-24....
Naruto Shippuden venib jh õudsalt, soovitan sul tõesti mangat lugeda, kuna seal ei veni kunagi, vaid on julmalt sisukas. Minuarust peaks praegustest mangadest saama 120 mahukat episoodi vähemalt ja kui selllised nagu praegu tuleksid, siis saaks 300 ep....
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 13:40    Teema: Vasta viitega

Kuulge, ma tahaks Narutoga catch-up'i teha, alustades Shippuuden'ist (eelmise arc'i fillerid ei huvita eriti). Kelle sub'id on kõige asjalikumad ja rip'id parima kvaliteediga?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 13:43    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Kuulge, ma tahaks Narutoga catch-up'i teha, alustades Shippuuden'ist (eelmise arc'i fillerid ei huvita eriti). Kelle sub'id on kõige asjalikumad ja rip'id parima kvaliteediga?
Kõige asjalikumad subid on ikka Dattebayol, aga kvaliteet natuke viletsavõitu, see-eest on DB kiireim :) Kvaliteedi järgi ma ei oska öelda...Oleneb kelle käest DB Raw'i saab :P
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2007 14:17    Teema: Vasta viitega

21. episood vaadatud. Sasori tõeline nägu näidatud ning sai ka tema päris häält kuulda. Võitlus Sasoriga läheb järjest paremaks.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: