OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 23:48    Teema: Vasta viitega

No palun, kuigi ma ei mäleta kust ma selle võtnud olen.
Huvitava märkuse korras tooks siis veel välja, et Ino tähendab koera ja Chouji liblikat. :P
Orochimaru, Tsunade ja Jiraiya nimed on võetud jaapani rahvajutust Lugu vaprast Jiraiyast. Ka kogu trio olemus on sellest jutust võetud: igaühel neist on oma loom - vastavalt uss, nälkjas ja konn; Orochimaru oli kunagi Jiraiya õpilane, aga sai tema vaenlaseks jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 23:52    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
No palun, kuigi ma ei mäleta kust ma selle võtnud olen.
Huvitava märkuse korras tooks siis veel välja, et Ino tähendab koera ja Chouji liblikat. :P
Orochimaru, Tsunade ja Jiraiya nimed on võetud jaapani rahvajutust Lugu vaprast Jiraiyast. Ka kogu trio olemus on sellest jutust võetud: igaühel neist on oma loom - vastavalt uss, nälkjas ja konn; Orochimaru oli kunagi Jiraiya õpilane, aga sai tema vaenlaseks jne


Suured tänud veel kord. Olen väga tänulik, et sa aitasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 04:50    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ino tähendab koera ja Chouji liblikat

koer on inu ja liblikas on chouchou.

wikist Naruto. pööra tähelepanu just viimasele tähendusele ja mõtle sellele, et Naruto armastab raamenit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Mary-Thompson
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 21:18    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
No palun, kuigi ma ei mäleta kust ma selle võtnud olen.
Huvitava märkuse korras tooks siis veel välja, et Ino tähendab koera ja Chouji liblikat. :P
Orochimaru, Tsunade ja Jiraiya nimed on võetud jaapani rahvajutust Lugu vaprast Jiraiyast. Ka kogu trio olemus on sellest jutust võetud: igaühel neist on oma loom - vastavalt uss, nälkjas ja konn; Orochimaru oli kunagi Jiraiya õpilane, aga sai tema vaenlaseks jne
Kahjuks ma pean vastu väitma :P Jiraiya, tsunade ja Orochimaru olid kõik Sandaime Hokage õpilased. Ja Jiraiya õpilane oli Yondaime Hokage wink Ma siiis räägin natuke Narutost LaLaLaa Ma olen kõiki osi näinud kuni 211ni(homme tuleb 212), loen manga(hetkel 334chapteri juures). Mu lemmiktegelased on Naruto ja Sasuke LaLaLaa Naruto on minu lemmik anime koos DBZ'ga!
Tagasi üles
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 21:58    Teema: Vasta viitega

Üritan ka tasapisi RTL 2 pealt seda vaadata. Millegipärast eriti ei õnnestu, pidevalt magan maha. Aga muidu tundub huvitav, kuigi Naruto on ainult 12...tekib tunne, et olen ise sama vana, et seda vaatan.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 07, 2006 23:59    Teema: Vasta viitega

Uudised Naruto fannidele:
http://www.animenewsnetwork.com/article.php?id=9863
Mul hakkas küll hea meel kui seda lugesin!!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 00:09    Teema: Vasta viitega

Mis on nii head animes mis venib nagu liim? Mangast ma veel saan aru, vaatad ~3min ära ühe osa. Ja mis mis ninjad need sellised on kes 3 sekundiga teevad ühe jutsu ära ja siis 5min jahuvad sellest, kuidas see toimis (skeemide ja muu mulaga).

Alguses tundus paljulubav (idee on iseenesest hästi formuleeritud ja sealne maailm on suhteliselt sümpaatne ja usutav) aga see venimine... kas siis mangakal pole enam ideesid järel, et peab niikauaks, kui ideed tulevad, teemat venitama? Peale selle, pärast seda kui arc II hakkab ja 3? aastat möödub muutub asi kuidagi kahtlaselt HxH sarnaseks.

Filmid on kah suht mõttetud, ei mõjuta üldse main ploti, ja seega nii läbipaistvad, et tekib tunne, nagu käiksid mingid subtiitrid või heli 5min filmist ees koguaeg.

Kuigi pean tunnistama et tegin ka kunagi Naruto 1-140 anime maratoni ära (~nädalaga)(oleks ma seda saksa dubbidega teinud poleks mind enam siin ilmas). Uuemaid osasid ei viitsi enam vaadata, manga ajab asja kiiremeni korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 00:31    Teema: Vasta viitega

No jah kui nii arvad. Kuid mulle ikka meeldib kui pilt liigub ja häält on kuulda ning tegevus on rohkem seletatud. Kuna ma olen selline imbetsil kes ei pruugi kõigest aru sada nii ruttu, et on vaja pikemat seletust.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mary-Thompson
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 07:03    Teema: Vasta viitega

Ma ütlen teile ausalt, et kõige paremad Naruto osad on jaapani keeles dattebayo subtiitritega wink Ja fillerid lõppevad veebruaris Muhe , kui keegi ei tea:D Siis hakkab Naruto: Shippuden(naruto:hurricane chronicles). Sillerid sakivad, soovitus minupoolt-ärge vaadake neid!!! Fillerid hakkavad kuskilt 190vist ??? mangal ple õnneks fillereid. PS: SAKSAKEELNE NARUTO SAKIB(DBZ on saksa k. parim, aga naruto on ülisitt)
Tagasi üles
Itachi



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 24
Asukoht: eesti

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 08:58    Teema: Vasta viitega

ma arvan et ma sain Kakuzu saladusele jälile LaLaLaa, tal on need neli nägu/maski seljapeal, ja iga neist kannab ühte elementi, katon, fuuton, raiton, suiton jne. kuna tal on neid seljas ainult neli ja põhi elemente on 5, siis mul on tunne et Kakuzu on mingi multi-elementide kasutaja. Kuna tal on see võime oma nahka megakõvaks ajada, mida miski ei kriimusta jne. Kuna see oli doton elemti jutsu ja Kakashi oma raikiriga tegi sellele kähku lõpu peale, siis on mul selline mõte, et Kakuzu saab neid elemente endal muuta, või mdiagi taolist, sellel hetkel kui ta oli selles madinas Kakashi ja teistega, oli tal just pead doton ja seljas oli katon, fuuton, raiton ja suiton, ja pärast on tail äkki võimalik neid vahetada? näiteks paneb peale katon, siis seljas on doton, fuuton, raiton, suiton jne. Et umbes jäi selline mulje, saate armu mis ma mõtlen? :P Jääb mulje nagu oleks ta ise ka üks paras jinchuuriki ja kannaks Gobi no Hõukou'd enda sees, (5 sabaga kore bijuu, mille sabaks on kah 5 põhi elementi, tuli, vesi, välk, maa, tuul). Kakuzu on üldse kuidagi kokkulapitud, äkki ta mingi kogub juppe ja siis paneb ennast järjest kokku? Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 14:30    Teema: Vasta viitega

Itachi kirjutas:
ma arvan et ma sain Kakuzu saladusele jälile LaLaLaa, tal on need neli nägu/maski seljapeal, ja iga neist kannab ühte elementi, katon, fuuton, raiton, suiton jne. kuna tal on neid seljas ainult neli ja põhi elemente on 5, siis mul on tunne et Kakuzu on mingi multi-elementide kasutaja. Kuna tal on see võime oma nahka megakõvaks ajada, mida miski ei kriimusta jne. Kuna see oli doton elemti jutsu ja Kakashi oma raikiriga tegi sellele kähku lõpu peale, siis on mul selline mõte, et Kakuzu saab neid elemente endal muuta, või mdiagi taolist, sellel hetkel kui ta oli selles madinas Kakashi ja teistega, oli tal just pead doton ja seljas oli katon, fuuton, raiton ja suiton, ja pärast on tail äkki võimalik neid vahetada? näiteks paneb peale katon, siis seljas on doton, fuuton, raiton, suiton jne. Et umbes jäi selline mulje, saate armu mis ma mõtlen? :P Jääb mulje nagu oleks ta ise ka üks paras jinchuuriki ja kannaks Gobi no Hõukou'd enda sees, (5 sabaga kore bijuu, mille sabaks on kah 5 põhi elementi, tuli, vesi, välk, maa, tuul). Kakuzu on üldse kuidagi kokkulapitud, äkki ta mingi kogub juppe ja siis paneb ennast järjest kokku? Muhe


crystal clear.

Eks ta üks paras zombi ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 14:44    Teema: Vasta viitega

Fillerid algavad kohe pärast Sasukes Retrieval Arci. Ma olen vaatamisega kuskil 180-nda osa juured ja küllap vaatan nad kunagi kõik ära, kuid kiiret sellega pole. Siiski on need igavad ja mõttetud ning õnneks saab tulevikus öelda Narutot soovitades, et vaadake 135 osa ära ja siis kahesajamingikümnedast edasi ning fillerid vajuvad ajaloo prügkasti.
Venitatakse natuke küll, kuid see häirib vähe, tegemist ikkagi ühe väga hea animega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mary-Thompson
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 15:09    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Fillerid algavad kohe pärast Sasukes Retrieval Arci. Ma olen vaatamisega kuskil 180-nda osa juured ja küllap vaatan nad kunagi kõik ära, kuid kiiret sellega pole. Siiski on need igavad ja mõttetud ning õnneks saab tulevikus öelda Narutot soovitades, et vaadake 135 osa ära ja siis kahesajamingikümnedast edasi ning fillerid vajuvad ajaloo prügkasti.
Venitatakse natuke küll, kuid see häirib vähe, tegemist ikkagi ühe väga hea animega.
Fillerid ei alga kohe peale sasukega võitlemist V´alley of the end'is GRRRR! Ja fillerid lõppevad 220osa juures umbes ja hakkab Naruto: Shippuden wink
Itachi kirjutas:
ma arvan et ma sain Kakuzu saladusele jälile LaLaLaa, tal on need neli nägu/maski seljapeal, ja iga neist kannab ühte elementi, katon, fuuton, raiton, suiton jne. kuna tal on neid seljas ainult neli ja põhi elemente on 5, siis mul on tunne et Kakuzu on mingi multi-elementide kasutaja. Kuna tal on see võime oma nahka megakõvaks ajada, mida miski ei kriimusta jne. Kuna see oli doton elemti jutsu ja Kakashi oma raikiriga tegi sellele kähku lõpu peale, siis on mul selline mõte, et Kakuzu saab neid elemente endal muuta, või mdiagi taolist, sellel hetkel kui ta oli selles madinas Kakashi ja teistega, oli tal just pead doton ja seljas oli katon, fuuton, raiton ja suiton, ja pärast on tail äkki võimalik neid vahetada? näiteks paneb peale katon, siis seljas on doton, fuuton, raiton, suiton jne. Et umbes jäi selline mulje, saate armu mis ma mõtlen? :P Jääb mulje nagu oleks ta ise ka üks paras jinchuuriki ja kannaks Gobi no Hõukou'd enda sees, (5 sabaga kore bijuu, mille sabaks on kah 5 põhi elementi, tuli, vesi, välk, maa, tuul). Kakuzu on üldse kuidagi kokkulapitud, äkki ta mingi kogub juppe ja siis paneb ennast järjest kokku? Muhe
Ma ei usu, et ta 5 sabaga koer bikuu, sest Kakashi isa oli ju ???
Tagasi üles
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 15:16    Teema: Vasta viitega

Uchiha_Silver kirjutas:
Fillerid ei alga kohe peale sasukega võitlemist V´alley of the end'is GRRRR! Ja fillerid lõppevad 220osa juures umbes ja hakkab Naruto: Shippuden wink

Umbes siis nad lõpevad. Vaadata võib ka, kuidas Sasuke jällitajad paranevad ja seletatakse ära, miks Sasuke ning Akatsukiga võib oodata kolm aastakest. Orochimaru peidukoha otsimine on juba filler ning selle koos ülejäänud peaaegu saja osaga võib vahele jätta. See vaid minu arvamus, mõnele võibolla meeldivad ka, ma ei tea...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mary-Thompson
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 15:28    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Uchiha_Silver kirjutas:
Fillerid ei alga kohe peale sasukega võitlemist V´alley of the end'is GRRRR! Ja fillerid lõppevad 220osa juures umbes ja hakkab Naruto: Shippuden wink

Umbes siis nad lõpevad. Vaadata võib ka, kuidas Sasuke jällitajad paranevad ja seletatakse ära, miks Sasuke ning Akatsukiga võib oodata kolm aastakest. Orochimaru peidukoha otsimine on juba filler ning selle koos ülejäänud peaaegu saja osaga võib vahele jätta. See vaid minu arvamus, mõnele võibolla meeldivad ka, ma ei tea...
Fillerid on need osad kus naruto mitte muhvigi ei tee ja kõik on mõttetu ja igav wink Mina seda Orochimaru otsimist vaataks aga ja see filler(see ei tule kohe peale sasuke-naruto võitlust ju ??? )
Tagasi üles
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 22:29    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab soovitada saiti, kus oleksid Naruto ninjasümbolite tähendused? Teate need, mis neil nende peapaelte metallosa peal on, need mis näitavad, mis külast mis ninja on. Ma tean viie peamise küla, nende mida juhivad Kaged ja Orochimaru küla sümboleid, kuid olen näinud sümboleid, mis nende hulka ei kuulu. Alles hiljuti vaatasin Narutot ja mõtlesin, et kust need tüübid veel pärit on?

Tore, et fillerid lõppevad, saab lõpuks edasiarenenud ja vanemat Narutot näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 23:04    Teema: Vasta viitega

Uchiha_Silver, fillerid on anime episoodid, mida mangas ei ole. Fillerid võivad olla ka head või isegi väga head.* Esimene filler oli vist episood 101 (Kakashi maskist) ning 102-106 (Tea country ja Morino Ibiki vend).

*Anime fillerid võivad olla. Naruto fillerid ei või mingil viisil olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 23:20    Teema: Vasta viitega

Naruto vist tegi rekordi õige pikema fillerite perioodiga. Minu teada lasid nad mingi aasta, s.t. 2*26 fillerite perioodi ning nii 202'st hakkas nüüd lugu uuesti pihta. Minuarust on päris hea Naruto parody episood, kus fillerite kohta kommenteeritakse. Kes tahab vaadata, võib tokyotoshokanist otsida [YHBT]​_Naruto​_200​_Kakashi​_Gaiden​_Special
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 23:32    Teema: Vasta viitega

Kas keegi võiks pajatada, millest koosnevad KAKS hooaega fillereid? Suhteliselt raske peaks olema mingit üldteemat vältida. Või oli kogu see aeg üks ja sama jura - Naruto (koos sõpradega) kondab ringi, kohtub vaenlasega, saab peksa, treenib kõvasti, saab mõne uue jutsu ka vahepeal ja siis annab vaenlasele peksa. ja nii terve aasta järjest? Et umbes siis nagu on terve Pokemoni stoori.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Reede Dets 08, 2006 23:41    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kas keegi võiks pajatada, millest koosnevad KAKS hooaega fillereid? Suhteliselt raske peaks olema mingit üldteemat vältida. Või oli kogu see aeg üks ja sama jura - Naruto (koos sõpradega) kondab ringi, kohtub vaenlasega, saab peksa, treenib kõvasti, saab mõne uue jutsu ka vahepeal ja siis annab vaenlasele peksa. ja nii terve aasta järjest? Et umbes siis nagu on terve Pokemoni stoori.

Ja kõige selle kõrval käib hoopiski teine põhilugu, mida mõistad alles siis, kui oled ilusti ja kenasti vaadanud kõik osad ära.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: