OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

FRUiTS magazine / küsimus failide jagamise kohta

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Aug 07, 2004 10:20    Teema: FRUiTS magazine / küsimus failide jagamise kohta Vasta viitega

heippa : )
Juhtusin ringikonnates ühe eriti laheda torrenti peale, nimelt *.pdf'id jaapani tänavamoe ajakirjast FRUiTS ning kuna tegemist oli privaatse torrentiga : ( otsustasin ma nad meie kõigi jaoks uploadida.
Edit: neid oleks vist mõistlik 10steks zippideks teha, gomen -_-

Nüüd aga tekib teatud mõttes probleem, et kas nt sellise asja jagamine käib kokku foorumi piraatlusevastase mentaliteediga, sest kes soovib, võib FRUiTSi tellida nt Jlistist või mujalt... vestlesin Vabarnamehega, temal ei olnud midagi selle vastu, mida arvavad teised adminnid ja muidukasutajad?
Ideed võiks veidi edasi arendada (juhul kui heakskiit saada). Minu arust võiks luua ühe eraldi topicu, mis on pühendunud ainuüksi failide jagamiseks, kuid äärmiselt rangete reeglitega. Igasugune "TERE KUST MA SAAN TRIGUNI DVD RIPPE THX KEKE ^_^"-laadne jant jääks sealt välja, jagamise alla tuleksid just raskemini kättesaadavad (nii pärismaailmas kui ka internetis) asjad, nagu kasvõi need skännid, aga veel nt J-whatnot muusikat, artbooke, soundtracke, haruldasi animesid (ruri: Ultimate Teacher wanted badly : ) ), etc. Kuidas neid asju jagada, ma ei tea vel ausalt öeldes : s minul on veebiruumi olemas, aga paljudel vist ei ole... kuid noh, enne ma tahaksin teada, kas rahval ka huvi on ja kuivõrd eetiline selline tegevus oleks.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
goldenboy



Liitunud: 21 Mai 2003
Postitusi: 47

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 17:58    Teema: Vasta viitega

Huvi, jaa loomulikult. Ma jagaks hea meelega, aint mul on kodu ADSl- ja seega ei saa ma oma serverit kahjuks teistega jagada.
1, võmalus oleks datanett, kuid sellega on mul selline jama, et saan vaid paar minutit uppda, siis katkestab ära T_T ( ehk teab teist keegi, mis jama on? )
2 võimalus, zone.ee kuid aint 25Mb .....Brrr.... vast mõttetu.
Aga noh oma enda ftp serveri tegemine on ju imelihtne, seega ei usu ma, et see kasutajate seas probleemi tekitaks( lihtsalt igaks juhuks: saab seda teha kasutades lihtsaid progesid nagu Serv-U või ftpserver2 etc. )
3 võimalus, Direct Connect++ ...nojah installisin proovisin, kuid ei saanud üheltki userilt failide listigi kätte....uninstallisin...... T_T
4 võimlus, Mirc....umm pole õrna aimu kuidas omale mirk-i failide jagamiseks servut teha, ning kas see siis üldse ka töötaks ( coz. Kodu ADSL ...)
5 võimalus Kazaa(lite/++)...See on üks kahtlane värk, sest sai proovi tehtud, kuid edutult.
6 võimlus, ehk on keegi inimene nii lahke, et laseb oma serverisse nö. on request uppida.
Igatahes andke siis teada kui mul mõni reaalne share-mis meetod meelest läks või mõni (lahke inimene olek nõus oma serveri ruumikest natuke jagama) :wink:

PS: Fruits==Sukkkeeee LaLaLaa Armas kuri


Viimati muutis seda goldenboy (Nelj Sept 16, 2004 18:45). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2004 19:08    Teema: Vasta viitega

noh,
ise oleks kahe käega asja poolt.
kuna olen mõne asja kätte saamiseks tõesti kõvasti ajusi ragistand ja närve lõhkunud. :(
ise saaks mõne asja vast oma ftpsse uppida.
sain just adsl kodu ühenduse ning pean veel selle asja võimalusi uurima.
a üldiselt arvan,et selline idee on kuldaväärt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 12:13    Teema: Vasta viitega

Noh, äratame teema uuesti ellu : ) Rohkem videomänguteemaline ja vähem anime, kuid siiski:



Super Mario Compact Disco

1993. aastal Jaapanis reliisitud album kus Mario lugusid remixivad Ambassadors of Funk kollektiiv ja Einstein aka MC Mario : ) üsna mannetu lüürika, aga aastaks on ka 93 ning populistlikum hiphop alles lastekingades.

Straight outta Brooklyn, Mario and Luigi
Chill, sit back, and take things easy
The brothers are rolling cool like a breeze
In T-shirts, hats, and dungarees
Plumbers of the highest grade
You got water trouble? Well that's their trade
So Winter or Summer, forget all the others
And just call the Super Mario Brothers


Ning kaane peal on minis Peach, hihi.

[ Download (eraldi failid) ]





Super Mario Bros. Special

1990. aastal reliisitud vokaalpalad Mario teemal ning osad lood on ka remixinud Mario muusikat, sarnaselt Compact Discole. Räppi pole. Lisaks sellele on lugude vahel CD Drama't, meie mõistes siis kuuldemängu. Kes aru saab, see naerab kindlasti : )

[ Download (eraldi failid) ]
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: