OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

töövahendid manga joonistuseks: kust neid Eestis saada?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
squir



Liitunud: 6 Juul 2004
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 06, 2004 17:50    Teema: töövahendid manga joonistuseks: kust neid Eestis saada? Vasta viitega

tere, selline küsimus, et kus Eestis (nt Tartus, Tallinnas) saab osta vajakud töövahenid manga joonistamiseks? Tänud ette! ??? Missugused soovitused/nõuded nendele vahenditele?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Juul 06, 2004 20:30    Teema: Vasta viitega

Minu meelest leiab pliiatsit, paberit ja tentekat päris paljudes poodides. ???
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 07, 2004 11:13    Teema: Vasta viitega

Rasterfooliumi ma pole küll kusagil Eestis müügil näinud...seda läheb mangades alati vaja....njah...mangad ei ole Eestis nii väga populaarsed ja sellepärast on päris raske neid ka teha.

Ma ise kasutan paksu paberit, peenikese otsaga markerit ja tu¹¹i(kui kasutad tu¹¹i ei tohi paber olla libe, muidu läheb kõik laiali), fooliumid downoadin ma internetist kui vaja ja lisan photoshopiga.

Hea oleks kasutada ka mõnda vihikut kuhu sketchid joonistada saab, et sul oleks korralik ettekujutus milline lehekülg välja näeb.

Ja enne kui markeriga paberi kallale minna võiks pliiatsiga ette teha. Selle kustutad pärast ära ja ongi korralik manga. :)

Sorry, et ma reklaami teen, aga siin on siis näha milline tulemus umbes välja peaks nägema:

http://animexx.4players.de/doujinshi/anzeige.phtml?id=6671
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
uku



Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 41
Asukoht: täitsa oma maailmas...

PostitusPostitatud: Esm Juul 12, 2004 14:55    Teema: Vasta viitega

Täitepliiatseid müüakse igal pool ja ei pleki ka palju.

Mina leidsin ühe hea kustuka ühest Vabaduse Väljakul olevast kunstigaleriist/kunstipoest. See on nagu plastiliin mida saab voolida ja otsi teravaks mudida. Maksis natuke alla 20 kr. Ainus viga on selles, et läheb kiiresti mustaks ja igasugu puru kleepub sinna külge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Kolm Juul 28, 2004 08:36    Teema: Vasta viitega

äkki sulle müüdigi plastiliini emm

njah mina kasutan harilikku ja teritajat ja trüki paberit (seda on meil kodus kõige rohkem) ja kustukat muidugi (vahel ka värvipliiatseid)
aga peent markerit tahaks ma isegi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hina



Liitunud: 31 Märts 2003
Postitusi: 23
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Kolm Aug 11, 2004 11:31    Teema: Vasta viitega

....

See "plastiliin" on tegelikult väga hea kustukas(tegelikult oli ta vist söe kustukas), millega saab kustutada puhtalt ja kergema vaevata. Samuti saab väiksemaid tükke küljest rebida ja kustuka otsa peeneks voolida, et väiksemat pinda puhastada. Muidu need tavalised kustukad määrivad kogu töö ära. Müüakse vast kõigis kunstipoodides..

Tavaliselt on manga joonistamise abivahendiks ka väike inimese puust nukk, mille pealt on hea raskemaid poose joonistada või lihtsalt harjutada. Vähemalt ennem müüdi seda Vabaduse Väljakul olevas kunstigaleriis/kunstipoes, oli nii naise, kui mehe kuju ja maksis mingi 120 vist...

Ise saab ka valmistada endale joonistamiseks vahendeid.
Näiteks tean, et joonlaua alla pannakse mingid mündid kleeplindi või millegagi kinni, et joonlaud oleks kõrgemal, siis ei määri paberit ära(mõeldud, kui joonistada sulega).

Valget tinti korrektuuride jaoks pole küll kuskil kohanud.

Tegelikult kasutavad proffid igasuguste sulgede ja markerite asemel pintsleid....Vaja on vaid kindlat kätt Happybunny

...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShadowofGoth
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 20:22    Teema: Vasta viitega

Ma nagu uus kogu selle manga värgiga ja joonistada eriti ei oska, kuid siiski äkki kellelgi on nõuandeid kuidas oleks lihtne seda järgi joonistada?
Tagasi üles
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 21:14    Teema: Vasta viitega

ShadowofGoth kirjutas:
Ma nagu uus kogu selle manga värgiga ja joonistada eriti ei oska, kuid siiski äkki kellelgi on nõuandeid kuidas oleks lihtne seda järgi joonistada?


mina sain asja kiiresti sellega selgeks et joonistasin netis olevatest piltidest tükkaega oma lemmik tegelasi järgi ja oligi korraga see selge
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 00:46    Teema: Vasta viitega

ShadowofGoth kirjutas:
Ma nagu uus kogu selle manga värgiga ja joonistada eriti ei oska, kuid siiski äkki kellelgi on nõuandeid kuidas oleks lihtne seda järgi joonistada?

Päris head tutoorialid on Polykarbonis : http://www.polykarbon.com/tutorials/index.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShadowofGoth
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 00:48    Teema: Vasta viitega

tänud 8)
Tagasi üles
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 01:08    Teema: Vasta viitega

ma küll ei joonista mangasid, kuid niisama animestiilis.
joonistamiseks kasutan üldjuhul tavalist pliiatsid pehmusega 2M. seda ei pea tugevalt vajutades pinnale kandma ja kustutamine on lihtsam. ka ei jää näha jooni. täitepliiatsit kasutan harvemini. sellel on see eelis, et ei pea teritama :P

kustutan pehme kustutuskummiga. Mingi HI-POLYMER Soft kustukas on :P päris hea on. mustus läheb rulli ja kustukale jäävat mustust saab kergelt sõrmega ära hõõruda. ei määri ka paberit.

joonte ületegemiseks kasutan üldjuhul parajalt käeulatuses olevat musta tintekat. eelistan siiski peenikesi jooni tegevat.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 10:25    Teema: Vasta viitega

väidetavalt on väga hea kustukas must leib, igatahes meie joonistus6petaja promob seda pidevalt.
valguslaud on väga asjalik asi, millega puhtaid joonistusi saab tekitada.
valguslauaks k6lbulikud lambid (koos plastmassist kattega, kuhu ilusti paber peale panna) maksavad ca 400 krooni, v6ibolla v2hem.
me modisime oma lambi pleksiklaasi kasutades ära - funkab väga hästi, palju m6nusam kui akna pealt kopeerida LaLaLaa
lambi sees on r6ngaks keeratud halogeenlamp, plastmass ise on veidi 6rn, seet6ttu me katte v2lja vahetasimegi.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hina



Liitunud: 31 Märts 2003
Postitusi: 23
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2004 11:23    Teema: Vasta viitega

Panin tähele, et uues Viru keskuses avatud raamatupoes on ilmunud müüki mingid manga joonistamis raamatud...kuigi need tundusid suht algelised olevat....(samuti on seal mingi seeria mangasid ilmunud - inglise keeles loomulikult)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2004 15:23    Teema: Vasta viitega

tegelt on parim valguslaud aken :P
aga mul on mingisugune veneaegne valguslaud kah kodus - selline vineerist kokkulöödud jne. ja väga hea on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 18:27    Teema: Vasta viitega

sama siin,mangat ei joonista aga seda stiili kyll...
kuid ma ple nii ammu joonistand ja anne peaaegu kadund :wink:
aga nuh,varem tegion igast dbz pilte,olen ka m6ni yugioh ja alucardi pildi teind Kallis Kallis
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Alciz



Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 15:31    Teema: Vasta viitega

Ma ei taha Küll reklaami teha, Kuid megatokyos on Pood mis on manga jaoks sealt saab osta o.oo1 mm pastakaid ja säärast värkki see lehekülg on
http://www.megagear.com/index.asp?PageAction=VIEWCATS&Category=15
ma olen ise üritanud tellida aga oh ma ei tea enda zip koodi ???
Mangat on tore Joonistada! Eriti kui sul on sõber KEs selles kogu aeg räägib ja räägib ja rä...
noh tegelikult on üksi parem! 8) [/url]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2005 18:34    Teema: Vasta viitega

megagear.comile pole tõesti mõtet siin reklaami teha, kuna sealt ostmine on sisuliselt võimatu. nad ei aktsepteeri väljaspool usat välja antud krediitkaartegi, ja eestis teadupärast PayPali kasutada ei saa, samuti pole eesti ja usa postiorganisatsioonide vahel sõlmitud rahakaartide saatmise võimaldamiseks vajalikku lepingut. võibolla saaks midagi korraldada Western Union Money Transferiga, mida postkontorites pakutakse, aga see on tegelt ikka s***ks kallis.

joonistamiseks häid fude-sid ehk brush pen'e (tindipliiats pehme pintslitaolise otsaga) on paar tükki näiteks J-popis, www.jpop.com - viisakas pood, ostan ise ja julgen teistelegi soovitada. eriti armas neist on avatud hoiak tollipetmise küsimuses Armas kuri nad kirjutavad paki peale täpselt selle hinna, mis sa palud.

igaks juhuks: zip code on tavaline postiindeks. ja krediitkaart ja deebetkaart on ka kaks ise asja...
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2005 18:17    Teema: Vasta viitega

Ei leidnud sealt jpop.com alt mingit poodi ??? Mingi jaapani kultuuri portaal tundus olevat, või olen ma tõesti 'baka' :P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2005 19:48    Teema: Vasta viitega

minu viga. õige on hoopis www.jbox.com.

aga kuna sa, erinevalt eelmisest küsijast, ehk võiksid olla vanem kui 18, siis vaata parem aadressi www.jlist.com (sama pood koos "adultidele" mõeldud extratega). :P
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Alciz



Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Esm Apr 18, 2005 20:56    Teema: Vasta viitega

? HUH ? Miks siis mina 18 ei või olla LaLaLaa ok ok ma pole! Ega ei taha Ka olla! BUT Atleast im not stupid! :P (we think)
Kuid ma Tahaks seda squeek hatti saada "nuuks"! T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: