OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

tsillimiskoht tartusse

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mascara



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 53
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 25, 2004 22:51    Teema: tsillimiskoht tartusse Vasta viitega

tere baka!

mul on kole hoora tunne, et ma muidu ei käi siin üldse, ainult siis kui abi vaja. aga okei.

vaja oleks siis teie arvamusi ja ideid teemal "PUBI/KLUBI/(SÖÖGI)KOHT/GALERII TARTUS". rääkige interjöörist, muusikavalikust, menüüst, õhkkonnast, meelelahutamisest, tooge välja oma kõige metsikumad fantaasiad!

täh!
_________________
Saatana Sõjapeenis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Laup Juun 26, 2004 01:44    Teema: Vasta viitega

tahaks ise ka teada.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 26, 2004 14:39    Teema: Vasta viitega

100% nõukogude retro.
muusikaks armas eesti estraad vms, sisekujundus võimalikult autentne tolleaegsetele sööklatele/restodele.
Muidugi ei saa seda täielikult välja mängida - ehitusmaterjali/mööbli puudus.
Kuskohast ikka saada ca 50 tooli ning vastav kogus laudu, mis sulanduksid ideaalselt nõukaaega ning mis oleksid ka ühesugused?
Mis materjalist teha kardinad?
Kas kasutada neid armsaid/nõmedaid punaseid ja lillelisi veidrast plastmaterjalist kandikuid?
Ja mida ometi panna ettekandjatele selga?

Üldiselt on pubi/klubi etc... avamiseks vaja suuri kulutusi ning harva teenivad end ka tagasi. Viimasel ajal on tartus avatud 3-4 uut söögikohta, enne, kui paar kohta pole pankrotistunud/tegevuse lõpetanud, pole mõtet uut kohta avada.

Mul on olemas detailne plaan (ka paberil) selle kohta, täpselt kuidas ning millist lahedat pubi/klubi etc teha, aga raha, neh, ei ole.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juun 26, 2004 15:52    Teema: Vasta viitega

ichi kirjutas:
100% nõukogude retro.
muusikaks armas eesti estraad vms, sisekujundus võimalikult autentne tolleaegsetele sööklatele/restodele.
Muidugi ei saa seda täielikult välja mängida - ehitusmaterjali/mööbli puudus.
Kuskohast ikka saada ca 50 tooli ning vastav kogus laudu, mis sulanduksid ideaalselt nõukaaega ning mis oleksid ka ühesugused?
Mis materjalist teha kardinad?
Kas kasutada neid armsaid/nõmedaid punaseid ja lillelisi veidrast plastmaterjalist kandikuid?
Ja mida ometi panna ettekandjatele selga?



statistiliselt oleks see vaid tühine number, kuid mina hoiduks sellise sisustusega kohast.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 26, 2004 17:37    Teema: Vasta viitega

:P
eks CCCP oli ikka nõme küll, kuid minu arvates on iga minevik, ka selline, nostalgiline.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mil



Liitunud: 25 Juun 2004
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 11:01    Teema: Vasta viitega

Selle teemaga tuleb meelde, et iga kord kui mina tahan kuskile maha istuda ja oma rahakotti tühjendada ei leiagi ma tegelikult ühtegi sellist kohta, kus ma tahaks seda teha aga vb on see lihtsalt Tallinna probleem.
Midagi väga hubast.... sellel kohal peab olema oma hing. Enamuste kohtade probleem on see, et nad on, kas väga kõledad või juba sisse astudes on tunda, et kõik on väga võlts (et eesmärk on raha teha, mitte pakkuda inimestele midagi mõnusat ja hubast).

Ma arvan, et igasugune bubi, klubi jne läheb inimestele peale kui seda valedel eesmärkidel tegema ei hakata (kõige hullem neist valedest eesmärkidest oleks raha). Siis see tuleb lihtsalt väga võlts välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Inu Yasha



Liitunud: 26 Juun 2004
Postitusi: 10
Asukoht: Keskaegne Jaapan

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 11:12    Teema: Vasta viitega

aa...tartus on selline vaffa pubi nagu krooks, seal on vähemalt mõnus õhkkond :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 15:50    Teema: Vasta viitega

Clubid, pubid jne on mõttetu raha raiskamine...parem on istuda rahulikult kodus.

Ja CCCP pole ikka nii nõme... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 16:17    Teema: Vasta viitega

Pubid, kõrtsud ja muud sellised on mõnusad kohad, kus sa saad end vabalt tunda, sõpradega õlut või midagi muud rüübata ja elust mõnu tunda. Või näiteks kui ise süüa teha ei viitsi ja tahad midagi head, lähed välja sööma... näiteks Tartus Pange.

Näiteks mina küll eelistan kodus õlle rüüpamise asemel minna hoopis mõnusasse kõrtsu, kus sa saad end hästi tunda...

Aga milline see ideaalne oleks... brrr... raske öelda... peab olema hästi kujundatud, ei mingeid silmariivavaid asju... peavad olema mõnusad istumiskohad (kusjuures, mitte tingimata pehmed. mulle näiteks imponeerivad Aida puust pingid), võib olla mõnus temaatiline koht (Tallinnas "Seiklusjutte Maalt ja Merelt"- kus sulle menüü tuuaksegi mõne selle seeria raamatu vahel ja toitude nimed pakuvad ka palju äratundmisrõõmu või siis "Woodstock"). Üks pisiasi veel- muusika. Oleks kena, kui see ei ole raadist tulev popp, kus diskor vahepeal sõna sekka ütleb või kus sa aeg-ajalt reklaami kuulama pead. Samuti ei tohi muusika olla kunagi nii kõva, et see vestlust häiriks- sa pead ilma probleemideta naabrit kuulma ja ka ilma karjumata saama end arusaadavaks teha. Üks ilus koht oli selles mõttes jällegi Ait, kus muusikat üldse ei olnud (või kus oli elav muusika), seega täitus kõrts- eriti nädalavahetustel- sellise mõnusa jutusuminaga. Nii ei riiva ka kellegi muusikalist maitset :p

Aga üldiselt... ilus kõrts on koht, kus sa ennast hästi tunned. wink

PS! CCCP oli ikka nõme küll... brrr... ma mäletan, kuidas ma poisikesena tunnikese leivasabas ja siis tunnikese piimasabas seisin...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 17:30    Teema: Vasta viitega

Inu Yasha kirjutas:
aa...tartus on selline vaffa pubi nagu krooks, seal on vähemalt mõnus õhkkond :)


enamik koha õhkkonnast moodustavad ikkagi inimesed, kes seal käivad:)
zavood oli tore koht 5-4 aastat tagasi, just inimeste pärast. krooks tol ajal ei hiilanud, kuid nüüd on enamik toredad inimesi sinnapoole kolinud.

tsillimiskoha loomise juures on kõige tähtsam kindlaks teha, milline on sihtgrupp. koht, mis teoreetiliselt kõigile peaks meeldima ei meeldi tavaliselt paljudele. inimesed tahavad klikkidesse ja kildkondadesse jaguneda.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 17:41    Teema: Vasta viitega

Noh vähemalt polnd CCCP´is tööpuudust...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Inu Yasha



Liitunud: 26 Juun 2004
Postitusi: 10
Asukoht: Keskaegne Jaapan

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 18:16    Teema: Vasta viitega

ichi kirjutas:


enamik koha õhkkonnast moodustavad ikkagi inimesed, kes seal käivad:)
zavood oli tore koht 5-4 aastat tagasi, just inimeste pärast. krooks tol ajal ei hiilanud, kuid nüüd on enamik toredad inimesi sinnapoole kolinud.

tsillimiskoha loomise juures on kõige tähtsam kindlaks teha, milline on sihtgrupp. koht, mis teoreetiliselt kõigile peaks meeldima ei meeldi tavaliselt paljudele. inimesed tahavad klikkidesse ja kildkondadesse jaguneda.



muidugi on väga tähtis seltskond :) ..
kassitoome on ilus kant :) , emajõe ääres tsillida kah võimalik LaLaLaa
see ""väike puust linn"" on ilusaid kohti täis :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2004 23:41    Teema: Vasta viitega

mhmmmmmmm Tartus on mu arvates kõige parem selline istumis-möllupanemis koht vast Püssirohu Kelder :) ja Ristiisa Pubi on kah selline hea ligunemis koht (vähe elegantsem). 8)

PS: Elagu Nõugogude Sotsialistlike Vabariikide Liit!!! Hurra Hurra Hurra-Elagu Isake Jossif! 8)
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kran



Liitunud: 31 Juul 2004
Postitusi: 50
Asukoht: In my own twisted world.

PostitusPostitatud: Teis Aug 10, 2004 22:54    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldiks nagu mingi pood kus saab vabalt (hängida) ja igav ei hakka. Nagu võlukamber :) Seal meeldiv seltskond (enamuse ajast), igav ei hakka (uskuge mind ma olen seal 3 tundi müüijaga passinud :) )
Sõõgiga läheb keerulisemaks. Kellele meeldiks keda häiriks. Mind ikkagi häiriks kui hea toidu lõhn ninna tuleb ja ma raha kaasa ei võtnud :(
Galerii oleks küll väga hea. Aga Klubi/Pubi ? ??? Vot isiklikult Pubi küll ei tahaks lähedale ja klubi ka eriti mitte (ma pole peovend nagu te aru saate :p ) Ma küll ei tahaks mingit täis jõõnud tüüpi galeriisse.

Aga võiks ju poe ka avada. Mangad, Anime ja mõned mängud et igav ei hakkaks :)

Ok kõik kriitikud ja minu vihkajad "c'mon gimme your best shot."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 10:42    Teema: Vasta viitega

ma olen ka võlukambris käid, poe moodi see nagu eriti ei olnud, pigem nagu suur laud kus poisikesed ümberringi täringut nühkisid ???

aga galeriide poolt olen ma ise ka :) , olen sealt mõnikord isegi ideid saanud et midagi kokku möksida (jaburaid ideid, kahjuks nii jaburaid et ei suutnud teostada) LaLaLaa

jõe ääres hakkaks vast isegi igav
sama kassitoomega

rullirada oleks vast mõnus

rohkem nagu ei oskagi plärada sellest, tartus tegelt üritusi küll, aga ei tea millal toimub emm , peab uurima :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 13:12    Teema: Vasta viitega

hmm....vat olen tartlane, aga kohe mitte ei tea istumiskohti :/ ( sellele on ka vist mõningad põhjused ).
aga üldjuhul mulle meeldib püssirohukelder. suviti on pirogovi plats ka mõnus koht.


minu väike ettepanek...moodustaks mingi 4-5 pealise grupi ja surfaks mõned kohad läbi tartus? mul on hetkel raha :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kran



Liitunud: 31 Juul 2004
Postitusi: 50
Asukoht: In my own twisted world.

PostitusPostitatud: Nelj Aug 12, 2004 22:11    Teema: Vasta viitega

ega võlukambris peab inimesi tundma. seal alati keegi midagi teeb. mul seal igatahes kunagi igav ei hakka :p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2004 09:22    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
hmm....vat olen tartlane, aga kohe mitte ei tea istumiskohti :/ ( sellele on ka vist mõningad põhjused ).
aga üldjuhul mulle meeldib püssirohukelder. suviti on pirogovi plats ka mõnus koht.


minu väike ettepanek...moodustaks mingi 4-5 pealise grupi ja surfaks mõned kohad läbi tartus? mul on hetkel raha :P


hea mõte :) , ainult nüüd tuleb need inimesed kokku kraapida ja kirja panna kus ja millal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: