OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Asi, mis mind siin foorumis häirib
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 18:02    Teema: Vasta viitega

Selle peale vastan ainult: Vaadake! Foorum elab!
Ma pole üle VÄGA pika aja näinud, et foorumis nii palju rahvast on :) Muidugi kahju, et enamus teemat on offtopic, aga noh...inimesi ju on. Küll asi paika loksub.
Poriloopimise kohapealt nõustun. Üksteise sõimamine on minu arvates küll mõttetu tegevus ja seda teevad siin päris mitmed inimesed, kelle nimesid siinkohal ei nimetaks.

Nõustun zorkiga. Mis ühele ja teisele huvitav, võib kolmandale olla jõle igav. Samas selliseid pikemaid ja seletatud postitused on alati mõnusad lugemiseks. Isegi kui teema võibolla päris ei huvita. Ka emotsionaalne sisu on tore, kui seda praktiseeritakse adekvaatselt. Kõik sõltub esitlusvormist :)

Minu arvates võiks ära jääda ka sapised ja teravad ütlused. Nii inimesed aind emotsionaalsemaks ja adekvaatsuse piiridest välja lähevadki.

Aga noh...arvestades seda, kui palju uusi inimesi siin foorumis on ja et enamus neist on kerged ülereageerima või liiga püüdlikud, siis aega läheb.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 18:54    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
cenorig kirjutas:
Üksasi on vaidlus ja teine asi on mõttetu poriloopimine. Mõlemad on muidugi foorumi lahutamatud osad...

Ainuke asi, mida veel kommenteeriks on see "mõttetu poriloopimine". Imho, üsna paljudki asjad tunduvalt kindlasti üsna mõttetuna kolmandale osapoolele, keda asi ei huvita, samas ei ole aga nad üldse mõttetud inimestele, kes vaidluses osalevad. Muidugi jah, tore oleks, kui kõik vähegi offtopikuks ja emotsionaalseks minevad asjad kohe ära koristatakse, aga siis kaob asja lõbu ära. Või proovi sa ise rahulikuks jääda teinekord, kui keegi lausrumalat juttu ajab või siis sinu tõekspidamiste peal tallub, kuna tema omad on lihtsalt teistsugused. Ja nii need teemad lahti lähevadki.

Seda ma ju räägingi, et foorumi lahutamatu osa; samuti ka inimloomuse lahutamatu osa. Ei ma soovi utoopiat ega kommunismi ega mingit muud maailmakorda siia. Võrreldes mõne teise foorumiga on siin olukord hea, eriti kuna just bänniti väike hulk spämmareid. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 11:50    Teema: Vasta viitega

täiesti asjassepuutumatu märkus:

kammerer kirjutas:
äkki annaks acousmatique ennast ka näole siis millalgi jälle :(

mul on kahtlane tunne, et ta annab ikka aeg-ajalt ennast näole siin, ainult et teise nime all.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 06:22    Teema: Vasta viitega

Kas oleks võimalik mitte kõik suvakad siia foorumisse lasta. Viskab üle selle Antoni dildo postitused igaas topikus. või siis kickida see tegelane ja deleteda tema postitused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 11:19    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Kas oleks võimalik mitte kõik suvakad siia foorumisse lasta. Viskab üle selle Antoni dildo postitused igaas topikus. või siis kickida see tegelane ja deleteda tema postitused.


Veel parem oleks IP ban.. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 00:28    Teema: Vasta viitega

Mul tekkis nimelt selline küsimus, et kas on olemas mingi tõeliselt hea põhjus miks ei saa ei postituste ega ka signatuuride puhul [CENTER][/CENTER] tage kasutada?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 00:36    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
Mul tekkis nimelt selline küsimus, et kas on olemas mingi tõeliselt hea põhjus miks ei saa ei postituste ega ka signatuuride puhul [CENTER][/CENTER] tage kasutada?

Ma pakun, et sellist asja nagu tsenter tehnilistel põhjustel lihtsalt ei eksisteri.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 00:39    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Dejiko-nyo! kirjutas:
Mul tekkis nimelt selline küsimus, et kas on olemas mingi tõeliselt hea põhjus miks ei saa ei postituste ega ka signatuuride puhul [CENTER][/CENTER] tage kasutada?

Ma pakun, et sellist asja nagu tsenter tehnilistel põhjustel lihtsalt ei eksisteri.

kas tõesti on siinne phpBB foorum nii hale?

Minu kodufoorumis on isegi [youtube] [/youtube] käsud youtube videote embedd-imiseks.

Kood:

hmm, kas siin code käsud töötavad?

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2007 00:42    Teema: Vasta viitega

Samas, võib olla ka nii, et äkki on tsentris olev tekst kole ja häiriv ja seega see keelati ära?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 22:33    Teema: Vasta viitega

Hetkel käib aina rohkem pinda see jube offtopic. Mõne produktiivse postituse asemel näen teemavälist juttu, kus elatakse uuesti läbi Tulnukat. Ei imesta kui varsti näeme Nana teemas läbu selle kohta, kellel on pikem.

Natukene võib ikka, aga kui juba iga teine postitus on OT, siis on midagi korrast ära. Keegi võiks siia foorumisse kleepida siis vähemalt shoutboxi, seal saab oma emotsioone väljendada.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2007 23:36    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Hetkel käib aina rohkem pinda see jube offtopic.

Nõustun. Ehk vajaks see foorum moderaatorite natuke karmimat kätt. Aga mis ütleja mina oma kolme postitusega siin olen (kuigi põhjus, miks mul nii vähe postitusi on, on seotud osaliselt selle sama teemaga) :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: