OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hellsing - kui hea see siis on?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 11:20    Teema: Vasta viitega

*phew*

you[k]now, järgmine kord pane spoileri hoiatus ikka peale. Õnneks sa seekord midagi tähtsat välja ei lobisenud, peale selle, et OVA'sid on võimalik juba vaadata. Kust?


Miks mulle meeldib? noh, eks põhjuseks ole ka see, et tegemist on ühe mu esimese täisverd animega. Pokemone jms jama ei taha meenutadagi.
Meeldis väga sakslaste soundtrack, Alucardile oli antud väga hea hääl, Andersonil oli väga kõlav hääl jms väikesed detailid mis üldpilti parandasid. Meeldis ka action osa, Celase võitlus iseendaga, kuigi vahel tekkis tahtmine talle see verepakk pähe valada :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 16:32    Teema: Vasta viitega

Ise sain OVA'd YouTube'st (sisestasin otsingusse Hellsing episode). OVA ei meeldinud eriti. Alucard näeb normaalsem välja? Vaevalt küll. Tal on OVAs mantikorihambad ja väga imelikud silmad ._. Integral. Mida nad Integraliga teinud on? Ta patrab ja patrab ja ei ole enam nii tõsine ja kalk, nagu originaalis. Ja Celese riided on talle liiga väikesed ??? Ja mulle ei meeldi pritsiv veri. Veri on mõeldud voolama, mitte aegluubis õhku paiskuma...
Oeh... ja see ''Hey, girl! Are you a virgin?'' pani mind küll naerust turtsatama, kuid samas kõlas see väga...eba-alucardilikult.
Aga miks mulle originaal meeldib? Originaalil on head tegelased. Eriti meeldib Alucard. Ta pole ära solgitud, nagu OVA-versioonis, hambad on ka normaalsemad =/
Arvestades Hellsing OVA trailerit, mida ma näinud olen, oletan, et film läheb ikka paremaks uute episoodidega. btw. Kes trailerit näha tahavad - ^,-,^
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 16:47    Teema: Vasta viitega

OVA esimene osa on vist 50 min pikk? palju neid tehakse üldse?
Aga jah, minu üldreaktioon sellele oli hmmm....ook?

Alucard: Police girl, are you a virgin?
Celas: ??? yes!?
Alucard: ok, *shoots Celas and the vampire priest.*
Alucard: sorry, this gun's bullets make rahter big holes, it'll be over soon. (bye, was nice killing you)

Ei saa rohkem kirjutada, pean edasi vaatama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 21, 2006 17:18    Teema: Vasta viitega

mulle ova esimene osa küll meeldis. kõike seda, mis oli sarjas, ainult detailsemalt ja ilusamalt.

ja celes victoriast on jumala ükskõik, tema on niikuinii sarja kõige nõrgem ja mõttetum tegelane, keda hoitakse seal lihtsalt tema suurte rindade ja pringi hiney tõttu wink kinda like pam in baywatch.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 00:20    Teema: Vasta viitega

Ma lihtsalt ei suuda Hellsingi vaadata mitte et see halb oleks VASTUPIDI peale 2 minutit vaatamist ei suuda ma enam paigal olla ja olen enda sügavas kahtlaselt hea pildiga mõttemaailmas. Olen vampiiri ja zombi friik mis teha see on ju lahe (Igast muud kahtlased olendid lisaks). Hellsing on täis võimu ja stiili mis on tavaline Anime jaoks aga sellist just sellist mis hellsingis annab leida. Ning ka "nn" Soundtrackid on üle kõige. Soovitan kõigile neid kuulata.

Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Nov 26, 2006 00:10    Teema: Vasta viitega

Ma leidsin sinutorust midagi, mis pani mind naerukrampides väänlema. hoiatan ette, et kasutatakse palju roppusi ja hellsingi vägivald on ka täies koosseisus kohal.

http://www.youtube.com/watch?v=QGbN8BL3vUk

http://www.youtube.com/watch?v=KZPZxRXFY-8
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Nov 26, 2006 14:29    Teema: Vasta viitega

Nähtud-kuuldud juba paar kuud tagasi. Tekitas ka mulle naerukrampe. Detsembri paiku peaks minuarust deleted scenes'i kolmas osa valmis saama.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 22:09    Teema: Vasta viitega

Suutsin ka lõppude lõpuks Hellsingi ära vaadata. Esimeste episoodide juures mõtlesin, et selles tuleb küll kiire vaatamine, aga keskpaigas ei viitsinud enam tihti vaadata. Põhjuseks on lihtsalt kogu see episoodiline formaat ja etteaimatavus. Iga episood on ju väga sarnane ning ei ole raske arvata, kuidas episood lõppeb. Vahel hiilit sellest moodist mööda, kuid see ei olnud minu jaoks piisav. Animatsioon oli hea, kuid vahel katkes kohmakalt või imelikult, ühesõnaga sujuvus puudus mõnes stseenis.

Vaatamata ülaltoodud vigadele oli üpris mõnus ja meelelahutuse aspektist suurepärane, tegelased olid huvitavad (kuigi oleks võinud rohkem tegelaste motiive ja hingeelu vaatajale näidata, kuid see on andestav väheste episoodide tõttu) ja muusika super. Muusika andis seda stiilsust tohutul määral juurde, eriti võitlusstseenidele.

Üldiselt meelelahutuseks täiesti kõlbulik, leidub ju vägivalda, verd ja erootilisi momente (eriti kus tissi näksiti :P). 7/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
stepmaniamees



Liitunud: 8 Dets 2010
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2010 17:01    Teema: Vasta viitega

Hellsing oli huvitav eriti Hellsing Ultimate. Mulle meeldis eriti Alucardi hääl English dubbis :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: