OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kust saada Bleach Movie 2 DVD-d?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Parseltongue



Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Sept 22, 2009 18:37    Teema: Kust saada Bleach Movie 2 DVD-d? Vasta viitega

Tere, armas foorumirahvas.
Ja küsimus on siin: Mis kohti teate, kus müüdaks Bleachi teise filmi (diamond dust rebellion) dvd-d? Ja tahan just eng dubbed, tean, et see oli üsna hiljuti, kui see dubeeritult välja tuli. Võib vabalt olla mingi netipood, mida usaldate ja mille posti jms selline tasu väga kõrge pole (ehk siis Ameerikast või mujalt seitsme maa ja mere tagant tellima ei hakkaks). Oeh, loodan, et mu soov pole liiga utoopiline ja leidub ikka mõni selline hea koht ostlemiseks.

Päikest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 23, 2009 06:25    Teema: Vasta viitega

http://www.amazon.com/Bleach-Movie-2-DiamondDust-Rebellion/dp/B002BIULO4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1253679280&sr=8-1

Amazoni postikulu ei ole väga suur tavaliselt, ja kui sa alla (vist oli) ~2500.- väärtuses asju tellid, ei tule ka tollimaksu. Et seda kuskilt Euroopast kätte saada, pead ilmselt läbi mõne Ameerikast importija minema, sest niipea seda filmi vist teise regiooni all välja ei lasta (Viz on suunatud peamiselt USA ostjatele, seega on DVD 1 regioonis) (regioon 1 = USA ja Kanada; regioon 2 = Jaapan ja Euroopa).
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Parseltongue



Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Kolm Sept 23, 2009 16:09    Teema: Vasta viitega

Hypno, vaatasin, et sinu antud lingil on siiski tegemist jaapani keelse versiooniga (vist), aga edasisel uurimisel selgus, et amazon nagu inglise keelsena seda ei müügi. Samas minu andmete järgi oli 8.sept inglise keelse dubiga dvd release.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 23, 2009 20:32    Teema: Vasta viitega

Tegemist ongi selle sama 8. sept. väljalaskega:

# Studio: Viz Video (Bleachi levitaja läänes)
# DVD Release Date: September 8, 2009
# Region: Region 1 (U.S. and Canada only. Read more about DVD formats.) (ehk siis kindlasti mitte Jaapani versioon)


Ma ei tea, kas see lastigi välja ainult iglisekeelsete sub'idega, mitte dubiga. Esimese filmi lehel on keeleks märgitud English & Japanese. Mul pole endal au omada kumbagi, nii et ei oska õelda, kas ja kus on inglise keelne dub ja kus mitte. Kõige paremini võid infot ilmselt leida mõnest Bleachi foorumist.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Parseltongue



Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Nelj Sept 24, 2009 16:43    Teema: Vasta viitega

Ahh, vabandust, minu viga, paistab, et dvd-l saab valida, kas sa tahad jaapani või inglise keelsena. ( üks kommentaar mille selle kohta amazonist leidsin: In the main feature you can choose to watch it either dubbed or subbed, but the special features in the second disk are only subbed. )
Olgu, tänan, Hypno, ja üks küsimus veel ( ma ei saa kindlasti öelda, et teaksin midagi neist asjadest ); kas oskad jagada mingit teavet, kasvõi oma kogemustest, millal ehk saaks seda dvd osta region 2 ? Kaua selline asi tavaliselt aega võtab ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 25, 2009 05:51    Teema: Vasta viitega

Kõige targem on ilmselt saata küsimus otse Viz'i (veel parem Viz Europe'sse) -
Isabelle Aghina,
Director of TV & DVD Sales and Distribution
isabelle.aghina@vizeurope.com

Pead ma muidugi ei anna, et nad vastavad...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Parseltongue



Liitunud: 7 Apr 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Esm Sept 28, 2009 15:15    Teema: Vasta viitega

Sain preili/proua Isabellega kiiresti jutule ning põhimõtteliselt oli vastus järgmine:

Manga Entertainment should have released it or will release it soon. Could be bought in all the best stores in UK

Eks siis peab lihtsalt omama natuke kannatust ja ootama(:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: