OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis oli teie esimene anime mis jäi sügavalt meelde ja miks ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 16:51    Teema: Vasta viitega

You[k]Now kirjutas:
RTL2 animed :)

1)mingi jalgpallipoistest ja liigast rääkis seal oli meeskonna kapten kogu aeg hädas oma jalaga millel oli tohutu jõud ??? (lõi palli võrgust läbi ja jäi sügavale seina kinni) - Captain Tsubasa oli vict selle nimi nagu siin pakutud, või oli see Kickers ???
2) teise nimi on One Piece (seda näitab vict hetkel kah)

+

3)Nos-i lemmik Hellsing, soovitas mul vaadata ja nüüd meeldib see kah :)


Jälle küll üks igivana teema, aga no kui ta juba üles toodud on ja ma seda postitust juhtusin lugema, tekkis mulle suur soov öelda järgmist ülimalt tähtsat asja: Mul oli Captain Tsubasast Super Nintendo (vms) mäng, mis mulle väga, väga meeldis väiksena, anime oleks vist rohkem meeldinud. Tegelt on kuskil kapis ikka veel see Super Nintendo(kui see ikka on selle õige nimi) ja see Captain Tsubasa mäng, mis on tiiteldatud Boy Soccer Team ja sellel oli mingi number ka vist. Selline lõbus (vist) koreakeelne mäng, mis on hästi algeline, aga söödud ja eriti löögid olid lahedad.
Igatahes, ma pidin seda ütlema ja see oli tõesti äärmiselt tähtis.

Ma üritan ka teemas püsida ja ütlen, et minu esimene meeldejääv anime oli ka Mononoke Hime.


Viimati muutis seda raidomees (Reede Veeb 16, 2007 16:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 23:02    Teema: Vasta viitega

Beck
miskipärast meeldivad sellised mõne kutsega seonduvad animed ( siin siis muusikabänd )
Great Teacher Onizuka
Õpetamine+huumor+(oleks kah omale sellist õpetajat tahtnud)
Honey & Clover
Ülikooli õpilastest+huumor+oli lihtsalt huvitav vaadata
Hunter x Hunter:
sest räägib kahest kenast poisist+erines tavalistest monotoonnsetest animetest, oli lihtsalt huvitav jälgida
Kita-he Diamond Dust Drops
Sest nimi köitis ja "landscape-d" olid ilusad
The Twelve Kingdoms
See oli lihtsalt vÄga Huvitav anime
Welcome to the NHK!
Seeda oli lihtsalt huvitav ja ka veidi piinlik vaadata
KURAU Phantom Memory
see oli kah Huvitav, lihtsalt köitis
Yukikaze
Sellel oli lihtsalt väga liigutav story
Slayers
See Jäi meelde, kuna oli üks esimesi animeid, mida vaadatud sai ja seda sai kunagi Polsati pealt(mingi poola kanal) vaadatud, ei ütleks, et tas midagi erilist on, kuid miskipärast on ta meelde jäänud
Pet Shop of Horror
sest pole palju horror animeid, vist rohkem polegi
Rurouni Kenshin OVA-d
See oli nii liigutav, et isegi nutsin lõpus...Kunagi ammu ammu kui ma seda vaatasin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 23:16    Teema: Vasta viitega

Mila Superstar ja Sailor Moon oleks siis minu puhul need esimesed sügava mulje jätjad.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

Dragon Ball oli vist mul kõige esimene mis siiamaani veel suht koht meeles :)
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 01:29    Teema: Vasta viitega

Esimene anime, mida vaatasin täie teadmise juures, mis see anime õigupoolest on, oli Hellsing ja eks ta üpris sügava mulje jättis. Selline meeldivalt segane õhustiks ja muusika, tõmbav story ja karakterid. Ja no peagi peale seda tulid Vampire Hunter D: Bloodlust ja Elfen Lied, mis on mõlemad teadagi kõva storyga ning seetõttu ka sügavalt puudutasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 15:26    Teema: Vasta viitega

Mulle on kõige sügavamalt meelde jäänud "Printsess Mononoke", sest see oli esimene anime mida olin näinud ja see on ka üks väga hea anime (üks lemmikutest).
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 17:39    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin tükk aega ja avastasin, et esimesena sügavaima mulje on mulle jätnud Mononoke Hime ja üleüldse Elfen Lied.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
JustinCase



Liitunud: 6 Sept 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 18:17    Teema: Vasta viitega

Oma esimest animet nägin Tudu kultuurimajas aastal 85 kui ma ei eksi. Filmiks oli Barefoot Gen, loomulikult ei teadnud ma, et tegemist on animega - minu jaoks oli see üks kõige õudsam multifilm mida ma eales näinud olin. Tol ajal oli ju näha ainult vene nukufilme, mis rääkisid lõbusatest loomakestest ja rõõmsatest pioneeridest, võite siis ette kujutada millise paugu see ühele kaheksaaastasele külmasõjaaegses Nõukogudeliidus elavale ning kabuhirmus tuumakatastroofi ootavale poisikesele pani.

Vaatasin hiljuti seda filmi uuesti, täitsa kõhe tunne oli kui plaadi DVD mängijasse lükkasin :P

Aga film, mis mulle animepisiku sisse süstis oli Akira. Kunagi ammu jooksis Sõpruses või Kosmoses, täpselt ei mäleta, aga peale seda hakkasin Stokholmi muusika ja filmi komkasid kammima, kust püüdsin kõik 90-date animebuumist pärinevad (tol ajal nimetati neid Euroopas mangadeks kusjuures) VHS-id ära osta või vahetada muusika vastu. Aaaah... Head ajad olid Happybunny
_________________
I beat my wings and fly in to the arms of gods
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 00:56    Teema: Vasta viitega

Naruto oli see, mis mind anime maailmaga tuttavaks tegi ja see meeldis mulle no-filler era ajal väga palju ja jäi ka sügavalt meelde.
Kuid see sügav mulje, mida siin mainitakse... eks ikka Berserk. Ta võis olla kusagil kolmas-neljas anime, mida vaatasin, kuid on siiamaani eredalt meeles ja olen ka die-hard Miura fan.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 07:54    Teema: Vasta viitega

akira, cowboy bebop, mononoke hime ,trigun ,......

ei teagi mida ma neist kõige esmiesena vaatasin .. eimäleta väga emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 15:39    Teema: Vasta viitega

Käisin peale kooli Vaimudest Viidut sõpruses vaatamas ja see sai koheselt mu lemmik filmiks ja on enam-vähem siia maani.

Ja siis oli veel too kord kui vaatasin rtl2 sailor mooni kuid see ei olnud nii meeldejääv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 14:19    Teema: Vasta viitega

Aga, kui su nimi on Nana, siis ma oletan, et sa oled ka seda animet näinud, või mis?

Lihtsalt kaks väikest asja, mis ei ole pahatahtlikud, aga võiksid ikka ära kuulata:

1. Vaimudest Viidud ei ole anime, vaid täispikk joonisfilm, mis on joonistatud manga stiilis ja...

2. Su signatuur oleks veel kihvtim, kui paneksid selle kirja: Ma vihkan vanuse piiranguid, enda gifide peale või alla. Oleks lihtsalt effektsem;). Muidu gifid on küll päris lahedad! :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 14:34    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
1. Vaimudest Viidud ei ole anime, vaid täispikk joonisfilm, mis on joonistatud manga stiilis ja...

Vaimudest Viidud on anime.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Karst kirjutas:
1. Vaimudest Viidud ei ole anime, vaid täispikk joonisfilm, mis on joonistatud manga stiilis ja...

Vaimudest Viidud on anime.

On jah. Või nüüd on Miyazaki ameeriklane ja Studio Ghibli Disney?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 14:52    Teema: Vasta viitega

ei, ei ole. Sellepärast, et Ghibli ei tee animesid. Ega ka animefilme. NAd teevad joonisfilme, mis on joonistatud manga stiilis. See, et anime on Jaapanist pärit, ei tähenda, et kõik Jaapanis tehtud asjad on anime!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 14:55    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
ei, ei ole. Sellepärast, et Ghibli ei tee animesid. Ega ka animefilme. NAd teevad joonisfilme, mis on joonistatud manga stiilis. See, et anime on Jaapanist pärit, ei tähenda, et kõik Jaapanis tehtud asjad on anime!

Tead, et manga on sama stiil, mis anime, ainult anime on animeeritud ja manga on koomiks? Lisaks on anime jaapani joonisfilm. Ma ei tea ühtegi animet, mis poleks samal ajal joonisfilm.

Igatahes, kui Ghibli tehtud joonisfilmid pole anime, siis pole Nana ka anime!! Ega mõni teine anime, mis sulle meeldib.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 15:55    Teema: Vasta viitega

Karst, ära palun tee uut teemat sama sisuga. Jälle üks mõttetu vaidlus juures muidu. Soovitan ka wikipediat uurida (artikkel "anime" näiteks), kui inglise keelest piisavalt aru saad. Jaapani animatsioon (joonisfilm) on anime ning Miyazaki on kuulsaim animemeister üldse, nii et ei ole viisakas öelda, et tema looming pole anime. Või tegelikult - ei ole loogiline seda öelda.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 16:11    Teema: Vasta viitega

Umm...Väga vanasti ja kõige esimesena nägin ma animet Digimon, mis on mul praegugi meeles tänu sellele, et Digimon'ist on igal pool ja kõik teavad sellest animest aga vähesed räägivad sellest.Ma arvan, et see anime jääb mulle meelde väga kauaks ajaks ja võibolla isegi elu lõpuni. XD (Ok, see küll tõsi olla ei saa, et mul Digimon elu lõpuni meeles on).
---
Vaimudest viidud on küll anime ja manga on samas stiilis, mis anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 16:21    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Umm...Väga vanasti ja kõige esimesena nägin ma animet Digimon, mis on mul praegugi meeles tänu sellele, et Digimon'ist on igal pool ja kõik teavad sellest animest aga vähesed räägivad sellest.Ma arvan, et see anime jääb mulle meelde väga kauaks ajaks ja võibolla isegi elu lõpuni. XD (Ok, see küll tõsi olla ei saa, et mul Digimon elu lõpuni meeles on).


Kuigi eks paljud anime fännid on arvamusel, et Digimon on kiddie'dele ning paha-paha-paha, siis pean tunnistama et ka endale jääb Digimon eluks ajaks meelde. Eks see tulenes pigem sellest, et käisin veel esimeses klassis ning mulle läks selline asi väga peale.

Kuigi ehk esitlus on üsna kiddie'lik: head võidavad alati, "kui usud endasse siis oled võitmatu" jne, kuid idee meeldib tegelikult mulle väga, st siis see Digimaailm.

Mudu kõige enam jääb mudugi meelde mulle Love Hina, mis ei olnud küll päris esimene, kuid kõige parem ning meeldejäävaim küll!
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 16:25    Teema: Vasta viitega

Tegelikult võis see kiddish stuff tulla Dubleerimisest..Loodan et sa tead mida 4Kids(või mingi muu pointless dubleeriate ühing) animedele teeb.Ja Võin sulle ka öelda et Digimon viies ehk Saversis on 15-17 aastased tegelased ja seal on..PANTYSHOT!
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: