OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Miks Sa vaatad animet?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 14:25    Teema: Miks Sa vaatad animet? Vasta viitega

Miks sa vaatad animet?

Tegelt, Ruri tekitas uudisimu, et miks inimesed ikkagi vaatavad animet..

Mis on "see", mis paneb sind vaatama tundide viisi, uusi osi tõmbama, ise joonitama ja palju muud?!
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 14:58    Teema: Vasta viitega

Sest ma ei viitsi millegi kasutliku ja ennast arendavaga tegeleda.

Animedest pakuvad mulle palju rohke huvi mangad (need paberi peal asuvad variandid, mitte arvutisse skännitud). Aga kuna neid on meie kaubanduslevis suht piiratud valik siis lepin animedega, mis on internetiavarustel ju niiöelda tasuta saadaval.

Üks asi veel - anime peab olema kindlasti ingliskeelde dubleeritud.

Tundide viisi vaatan vahel sellepärast, et kui vaatama asun siis ikka tegu ühe seriaaliga, mille arengul võib olla kaasahaaravaid omadusi.

Ise ei joonista midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 16:55    Teema: Vasta viitega

Vaatan selle pärast, et elu on igav ja anime on iga kell parem kui see rämps, mida telekastis näidatakse. Eesti kanalitelt vaatan ainult filme, neidki harva, sest lihtsam on neid arvutisse tõmmata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 21:26    Teema: mix? Vasta viitega

aga ikka sellepärast, et:
#sattusin varakult sõltuvusse, enam ei suuda loobuda, pigem vajun järjest sügavamalt sisse LaLaLaa
#ei kujuta oma elu enam ilma selleta ette ???
#üx paremaid asju mida inimene praegusel ajal vaatata saab :)
#anime harib igatepidi, tuleb ainult kõik oluline välja osta sorteerida 0.o
#lõpetusex, ta on kõige parem asi nii minevikus, olevikus kui ka tulevikus Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 21:56    Teema: Vasta viitega

mõnikord ma mõtlen tõesti et miks ma seda seeriat tirin - vaevalt see midagi head on. miks ma midagi kasulikku ei tee samal ajal. aga siis näen tavaliselt mingit järgmist nausicaa of the valley of the windy või honey and cloverit ja tirin ikkagi. animatsioon huvitab ka kunstivormina.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 23:22    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et enamus inimesi siin (kaasaarvatud mina) vaatavadki animet sellepärast, et on omalajal pisiku sisse saanud ja ei suuda enam loobuda.
Kui midagi meeldib siis peab ju sellega tegelema :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 23:23    Teema: Re: Miks Sa vaatad animet? Vasta viitega

Riion kirjutas:
Miks sa vaatad animet?

Tegelt, Ruri tekitas uudisimu, et miks inimesed ikkagi vaatavad animet..

Mis on "see", mis paneb sind vaatama tundide viisi, uusi osi tõmbama, ise joonitama ja palju muud?!


Mis muud seal on, kui et lihtsalt meeldib. Ma ei suuda küll kuhugi sügavamale tungida, sest selliselt võib jällegi küsida iga asja kohta, mida sa vaatad või teed. Mis on "see", mis sind mingit teleseriaali või filmi vaatama paneb. Või siis mingi autori või teatud zhanri(sci-fi, armastusromaanid, krimkad jne) raamatuid lugema. Või siis hommikuti metsajooksu tegema või kuskil trennis käima või kalale minema või .... Kõigile sellistele vaba aja tegevustele on üsna üks vastus - meeldib, pakub huvi, tahan lihtsalt jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 09, 2006 09:15    Teema: Re: Miks Sa vaatad animet? Vasta viitega

zork kirjutas:
Mis muud seal on, kui et lihtsalt meeldib. Ma ei suuda küll kuhugi sügavamale tungida, sest selliselt võib jällegi küsida iga asja kohta, mida sa vaatad või teed. Mis on "see", mis sind mingit teleseriaali või filmi vaatama paneb. Või siis mingi autori või teatud zhanri(sci-fi, armastusromaanid, krimkad jne) raamatuid lugema. Või siis hommikuti metsajooksu tegema või kuskil trennis käima või kalale minema või .... Kõigile sellistele vaba aja tegevustele on üsna üks vastus - meeldib, pakub huvi, tahan lihtsalt jne.

Minu poolt sama vastus mis zork andis. Mulle meeldib. Samas...manga pakub mulle kohati veidi rohkem huvi kui anime. Lisaks sellele olen leidnud ka anime ja manga rakendust päriselus klubitegevuse ja ürituste korraldamise näol Happybunny

Minu jaoks on aga naljakas see, et osad inimesed vastasid siin, et midagi paremat ja harivamat pole teha. Aga animevaatamine on ju hobi. Kas see siis pole midagi paremat? Ehk keegi viitsib seletada, miks nimetatakse animet selliseks asjaks, mida vaadatakse selle pärast, et midagi muud teha. See on ju nagu iga hobi. Mõni kogub marke, sina vaatad sina animet. Ja ma võin kindel olla, et anime vaatamine on isegi kohati kasulikum kui markide kogumine...vähemalt harivam (Jaapani kultuuri suhtes) ja mõtlevapanevam.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 09, 2006 09:55    Teema: Vasta viitega

Mina vaatan anime'd, sest anime on hää. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 13:38    Teema: Vasta viitega

mingi aja jooksul sai ta mulle lihtsalt omaseks tegevuseks. kuid ma ei nimetaks teda hobiks kui selliseks.
samas ma olin ka väga noor ja mõjutatav kui ma animet vaatama hakkasin nii, et
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 21:23    Teema: Vasta viitega

Animed on lahedad! Muud põhjust pole vaja. Peale selle on mul vähe hobisid peale purjetamise ja animede vaatamine rahustab, oleneb animest ka muidugi.OK ma vaatan animesid kuna mul on igav!

P.S:Kas keegi teab sellist animed nagu "Higurashi no naku koro ni"?
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ritsuka



Liitunud: 1 Okt 2006
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 13:26    Teema: Re: Miks Sa vaatad animet? Vasta viitega

Vaatan animet, sest:
* Õpin jaapani keelt ja anime on igati abiks
* Olen Animest sõltuvuses :P
* Anime on minu jaoks kõige parim multifilmi stiil Hop-Hop
* Anime on lahe
* Ja anime on mulle hobiks :P
Need ongi vist peamised põhjused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 19:06    Teema: Vasta viitega

Kui vaja on,
toob naeru näkku,
kui vaja on,
leiad pisara silmist,
kui vaja on,
siis lihtsalt ON !!!

Mulle lihtsalt meeldib jaapani autorite suurepärased mõtted, mida nad läbi anime edasi kannavad. Animedest võib leida alati midagi uut. "Vanas Maailmas" on saavutanud filmid igas ¾anr'is teatud piirid ja juba pealkirjast võib järeldada, mida sa vaatama hakkad, anime puhul see "kuldreegel" ei kehti ja see ongi üks suurimaid põhjuseid, miks tasub anime't vaadata. Anime vaatamine on ka üks paremaid ajaviitmisvahendeid. No olgu, pean tunnistama, et enamus inimesi leiavad selle "ajaviitmise" all rohkem negatiivset, kui positiivset, aga mind see ei liiguta paigast. Mina tean, mis on anime tõeline väärtus ja see on kõige tähtsam minu jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 10:50    Teema: Vasta viitega

Ei tea ise ka miks. See lihtsalt on lahe. Inspiratsioon ja fantaasia maail laieneb iga kord. Ma võin hulluna tunduda aga kui animed poleks siis oleks elu igava võitu. Keele saab ka selgeks LaLaLaa
Anime lihtsalt on nii mõnus 0.o Kallis Kallis
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 10:52    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
Animed on lahedad! Muud põhjust pole vaja. Peale selle on mul vähe hobisid peale purjetamise ja animede vaatamine rahustab, oleneb animest ka muidugi.OK ma vaatan animesid kuna mul on igav!

P.S:Kas keegi teab sellist animed nagu "Higurashi no naku koro ni"?

Ma pole 100 % indel aga ma vist nägin üht AMV sellest. Ja see ajas judinad peale.
http://kurogane.animeblogger.net/image/higurashi/rena01.jpg 0_0
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 12:49    Teema: Vasta viitega

Ritsikas kirjutas:
Yokai kirjutas:
Animed on lahedad! Muud põhjust pole vaja. Peale selle on mul vähe hobisid peale purjetamise ja animede vaatamine rahustab, oleneb animest ka muidugi.OK ma vaatan animesid kuna mul on igav!

P.S:Kas keegi teab sellist animed nagu "Higurashi no naku koro ni"?

Ma pole 100 % indel aga ma vist nägin üht AMV sellest. Ja see ajas judinad peale.
http://kurogane.animeblogger.net/image/higurashi/rena01.jpg 0_0

Tean, aga mulle meeldivad sellised animed!!! Armas kuri
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 12:59    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
Animed on lahedad! Muud põhjust pole vaja. Peale selle on mul vähe hobisid peale purjetamise ja animede vaatamine rahustab, oleneb animest ka muidugi.OK ma vaatan animesid kuna mul on igav!

P.S:Kas keegi teab sellist animed nagu "Higurashi no naku koro ni"?


Yee, sa teed seda vahest rahustamiseks, sa midagi muud ei teegi! Ainult öösel arvuti taga. Isegi mina vaatan vähem. Tõesti, see rikkub su elu ära, usu mind. Sinu kõik probleemid lahemeksid, kui sa tuleks kas või 2 PÄEVAKS arvutisyt ära!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 13:00    Teema: Vasta viitega

vaatan muide sellepärast, et see on ainuke mõttekas tegevus minu meelest!LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
JustinCase



Liitunud: 6 Sept 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 14:05    Teema: Vasta viitega

Vaatan, et põgeneda argielu hallusest hingematvalt võimsatesse fantaasiatesse! Sellist tunnet, mis hea anime minus tekitab võiks võrrelda extacy tripiga - Ülevoolavad tunded mida tekitab iga muusikapala, kaadri kompa, ülipõnev teemaareng jne.

Ja siis ta ongi läbi, vaatad mõne aja pärast uuesti ja leiad vastuseid, mis esmalt veidi segaseks jäid ja tunned sellest rõõmu ning süübid tegelaste hingeellu veelgi rohkem...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 16:23    Teema: Vasta viitega

ittekimasu kirjutas:
Yokai kirjutas:
Animed on lahedad! Muud põhjust pole vaja. Peale selle on mul vähe hobisid peale purjetamise ja animede vaatamine rahustab, oleneb animest ka muidugi.OK ma vaatan animesid kuna mul on igav!

P.S:Kas keegi teab sellist animed nagu "Higurashi no naku koro ni"?


Yee, sa teed seda vahest rahustamiseks, sa midagi muud ei teegi! Ainult öösel arvuti taga. Isegi mina vaatan vähem. Tõesti, see rikkub su elu ära, usu mind. Sinu kõik probleemid lahemeksid, kui sa tuleks kas või 2 PÄEVAKS arvutisyt ära!


Tegelt, jutus on point, sest mõelge meie ajatajule.
Kaks tundi arvutis pole midagi istuda aga kaks tundi midagi teha, näiteks lugeda või midagi kodu heaks teha, see on midagi, see on ajataju, arvutis 2h on lühike aeg aga reaalelus on 2h pikk aeg.

Ja inimesed imestavad, kuidas elu lendab neist mööda...
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: