OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Full Metal Alchemist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 22:21    Teema: Vasta viitega

njah, noh mul kõik plaadil olemas nii, et kui oled tallinnas võib vaadata...
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 22:28    Teema: Vasta viitega

Natuke creepy vahepeal, Kui see vend enda lapsest, koerast ja naisest monsteri tegi. 0.o See oli suht creepy, ja see vend ka veel kes enda käega teisi tapab......
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 22:48    Teema: Vasta viitega

Spoilerid palun valgeks.
Tegu väga hea seeria, väärt 9/10 minu arvates. Film oli kahe palli võrra kehvem.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 23:02    Teema: Vasta viitega

Vau. Lenny, sa alles ühes teemas siin olid spoileritega jamades ja nüüd juba meelest läinud? Tegelt ka, nendele, kes näinud, ei mängi see mingit rolli aga nendele, kes vaatavad, võib see vaatamisrõõmu üpris palju mõjutada. So be careful.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Klify



Liitunud: 12 Nov 2008
Postitusi: 6
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 19:06    Teema: Vasta viitega

Olen natuke tutvunud sellega päris huvitav tundus :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 02:48    Teema: Vasta viitega

Nüüd on päris kindel, et uus hooaeg tuleb: http://www.youtube.com/watch?v=6BsFHqaxsvo

Aprill '09, poisid ja tüdrukud, pidage meeles!

Kuuldavasti tuleb täitsa manga järgi ehk lugu alustatakse uuesti. Küsimus on selles, kas täitsa nullist. Ma eriti ei tahaks uskuda...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 07:33    Teema: Vasta viitega

Ma pakun et kuskilt sealt kandist kus lugu lahku läks. Loodetavasti. Algus oli ju suhteliselt mangalähedane. Samas võib ka mitte. Ise tutvusin ülalpool oleva reklaamiga Gundam 00'i reklaamipausi ajal.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2008 22:33    Teema: Vasta viitega

Loodan samuti, et jätkub sealt, kus toimus hargnemine manga ja anime sisu vahel. Ei jõua ära oodata selle anime taastulekut!!! Muhe
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 12:37    Teema: Vasta viitega

alates mis osast see anime ja manga sisu lahknemine toimuma hakkas? ma ise hetkel 23-nda osa juures kas seal peab veel mangaga paika. igatahes hea anime on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 22:52    Teema: Vasta viitega

Sa võiksid tglt anime lõpuni ära vaadata ja siis mangat lugema hakata, kuna anime stoori on ka päris hea :)
Nad on suht algusest peale erinevad, nt ühel on Father teisel Dante.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 23:09    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Nad on suht algusest peale erinevad,

ei. ei ole.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 12:09    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on need Manga, Anime ja Uue anime algused piisavalt erinevad, et nende kohapealt jooni tõmmata. Meeldivad, nad aga kõik. Praeguse vaatega,aga vana anime>manga>uus anime.
Mõtlesin, et toon natuke oma vaatevinklit siia selle uue seeria kohapealt. Paadunud vana seeria fännina meeldis mulle üle kõige lugeda mangat, mille ma võtsin eelmine kuu pihku ja mõnusa tempoga lugesin mingile maale ära.
Tooks siis välja selle uue seeria head ja halvad asjad oma pilgu pealt.
The Good:
*Uued osad
*Moar Edward?!?
*Moar everything
-natuke tõsisemalt nüüd-
*Fakt, et uut animet tehakse manga sisu põhjal
*Natuke rohkem manga stiilis näod ja joonistused, *Ed looks awesome <3<3<3*
*Kõikide asjade kordus, mis minu arust nii peabki olema... Anime kommuunides levivad sellised tegelased, kes ei tea alkeemia seadustest, Elric'ute minevikust. See on ometigi hea ju? :)
*Täiesti uue stiiliga võitlused võrreldes mangaga ja vana animega. Mäletate, kuidas vanas animes Cornello oma huka leidis? vihje: Kõndiv kuju...
*Kolmas osa oli win! Eriti see Gate Keeper... Loodan, et teda näeme uuesti seeria jooksul.
*Esimene Opening on nii muusikalt, kui animatsioonilt täiesti minu maitsele.
The Bad:
*Need manga stiilis joonistatud näod on natuke liiga ümarad
*Mulle tundub uute episoodide animatsiooni stiil kuidagi harjumatu ja üldse kuidagi madala kvaliteediga arvestades, kui ilusa teosega vana anime puhul tegu oli.
*Esimene ja Kolmas episood olid täiesti kohutavad, kuna... Alustati täieliku filler episoodiga, mis feilis igatepidi.
*Kolmandas episoodis oli jube jälgida, kuidas asjad arenevad lõpu poole. Nii mangas, kus prooviti asja jätta võimalikult lihtsakoeliseks, kui vanas animes, kus pühendati sellele tervelt 2 episoodi, et teha kõik ilusaks ja loogiliseks. Vahe märkusena võin tuua, näite, et mangas oli see osa 2 chapterit.

Igastahes, ma võin lõputult toriseda uue seeria kohapealt või lihtsalt nautida seda uut seeriat ja loota, et keegi ei suuda, seda bashides mind närvi ajada. Fakt on see, et see saab olema minu jaoks üks tähelepanu püüdvaimaid animesi viimase aasta jooksul. Mulle endale ka ei meeldi paljud asjad uue anime juures...

erick kirjutas:
Mis k*radi p*sk sellega on, et FMA2 rehashib vanu FMA osasid? Tuli välja 3s episood, aga ma olen seda juba näinud - FMA esimese seeria esimese osa näol! Täielik ülelaskmine URRRRRR
Hmm LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 13:54    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:

*Kolmas osa oli win! Eriti see Gate Keeper... Loodan, et teda näeme uuesti seeria jooksul.

Sa mõtled teist osa kindlasti.

Kolmas osa oli kõike muud kui win. See lausa karjus kokkupressitusest ja tempo aeti liiga kõrgeks. Kogu asja mõte oli tutvustada Edi ja Ali tarkade kivi otsingut ning näidata natuke Gluttonyt ja seda pikanäputsikki. Jah, see tegi seda, aga kõik see flavor, mis selle väikese loo atraktiivseks tegi, oli kokkupressimisel ära visatud ja erinevaid stseene sidusid magedad slapstick naljad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 16:20    Teema: Vasta viitega

Nõus. Ma ei saa seniseid osi objektiivselt halvaks kutsuda. Need on siiski põhimõtteliselt hästi tehtud, aga nii häirivalt kokkulahmitud, et ma ei ole nendega rahul. Brotherhood peaks olema definitiivne, lõplik ja täiuslik FMA elamus, aga paistab, et see tuleb väga ebaühtlaselt välja.

Aga ikkagi. Ma olin mures, kui selgus, et Michiru Oshima skooriga ei tegele, aga selle uue kuti muusika on päris hea.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 21:36    Teema: Vasta viitega

Kui need tüübid arvavad, et ma vaatan ära 52 episoodi jagu teemat, mida ma olen kunagi juba näinud, siis nad eksivad. Ma ei ole muidugi nii teemas sees, aga esmapilgul suhteliselt kosmeetiliste ja ebaoluliste erinevustega nad mind igatahes oma võrku ei püüa, haa.

Üleüldse, mis järgmiseks? Narutot ei taha otsast uuesti tegema hakata või? emm

/porin
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 21:44    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Kui need tüübid arvavad, et ma vaatan ära 52 episoodi jagu teemat, mida ma olen kunagi juba näinud, siis nad eksivad. Ma ei ole muidugi nii teemas sees, aga esmapilgul suhteliselt kosmeetiliste ja ebaoluliste erinevustega nad mind igatahes oma võrku ei püüa, haa.

Üleüldse, mis järgmiseks? Narutot ei taha otsast uuesti tegema hakata või? emm

/porin

FMA anime hakkas jooksma, kui manga polnud veel lõppenud. Erinevalt Narutost ja sellistest otsustasid anime tegijad, et manga ootamise asemel kirjutavad animele ise lõpu. Nüüd, kus manga on juba mõnda aega lõpetatud olnud, otsustati teha anime täielikult manga põhjal. Sellepärast ongi algus sama. Kui sa ei teadnud!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 15:46    Teema: Vasta viitega

Pakun, et nad üritavad lihtsalt kiiresti selle 'korduva osaga', mis algses animes mangat järgis, kähku ühele poole saada, et saaks keskenduda sellele manga osale, mida algses animes polnud.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Apr 28, 2009 20:56    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Pakun, et nad üritavad lihtsalt kiiresti selle 'korduva osaga', mis algses animes mangat järgis, kähku ühele poole saada, et saaks keskenduda sellele manga osale, mida algses animes polnud.


Paistab nii. Neljas, sellenädalane episood lõppes suht-koht sama stseeniga kui originaalseeria kaheksas osa, nii et võib arvata, et sama tempoga jätkates saadakse ehk pooleteist-kahe kuu pärast juba kordustega ühelepoole. Suhteliselt õige otsus, ma arvan - olgugi et kiirustamise tõttu jutustamise kvaliteet võibolla veidi kannatab, ei viitsiks minagi sarnaselt erickuga juba varemnähtud teemat väga pikalt uuesti vaadata.

Seekordne osa mulle aga täitsa meeldis. Ei tundunud küll päris nii dramaatiline ja ¹okeeriv nagu originaalis, aga selle põhjus on ilmselt pigem minus endas - ega kordusvaatamisel ei saagi ju sama autentset elamust soovida. Seepärast ootangi juba huviga neid "päris" uusi osasid ja olen sisimas õnnelik, et manga lugemisest hoiduda olen suutnud.

Igatahes olen selle sarja suhtes endiselt positiivselt meelestatud.

Ahjaa, see stseen seal trepil episoodi lõpus tundus veidi imelik - Mustangi ja Hawkeye käitumine nimelt. Olgugi et tegu on paadunud sõjaväelastega ja Roy eriti on kogu aeg selline väike küünik olnud, siis sellest hoolimata ei tohiks see aga-tegelikult-me-teadsime-et-ta-midagi-sellist-teha-võib-ja-ausaltöeldes-meil-on-pohhui suhtumine minu arusaamise järgi neile karakteriktele siiski päris omane olla. Kas keegi mäletab, oli vanas seerias ka niisugune stseen? Või mangas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Apr 28, 2009 22:39    Teema: Vasta viitega

Remake 3. osa mulle juba täitsa meeldis. Rose oli armsam kui esimeses versioonis. Äktsionit oleks võinud rohkem olla.

2 asja mis mind tõsiselt remake juures häirivad: labased naljad, mida iga episoodi kohta kuskil 20-30 on ja osad häälenäitlejad, kelle hääl ei lähe tegelase olekuga kokku(näiteks Roy ja Gluttony).
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Nelj Apr 30, 2009 17:55    Teema: Vasta viitega

4. osa oli minu jaoks küll suur pettumus. See ¹okeeriv moment oli peale pikemat sissejuhatust ja teemaarendust palju mõjuvam, kui praegu, ainult ühe episoodi peale jagatuna.
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: