OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

eesti nämmud
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 02:37    Teema: eesti nämmud Vasta viitega

Tere, minu arust arutatakse siin boordis veidike liiga palju selliste igavate asjade nagu vanus ja aasia kino üle... seega, räägime nüüd parem kodumaistest snack'idest. Alustuseks, kuidas teile meeldivad Piknik juustupulgad? teatte, mina lausa armastan neid : ) Praegu, kirjutamise hetkel, isegi nosin ühte maia näoga. nad on super maitsvad, veidike kallid küll, kuid see-eest on igas teises pakendis kupong, millega uue paki saab (nagu ka selles pakendist, kust ma praegused võtsin). Kahju on muidugi sellest, et nad pole algselt eestis väljamõeldud, kuid suva sellega, head on!
Teine laineid lööv cool söögiprodukt on aga Mõnus Maius. Ka sellest ei saa minu magus kõht kunagi küllalt ning nad on võrdlemisi odavad ka - sobiv maiustus nt koolis, nosid ja meel on hea.

Millised vahepalasid sööte teie meeleldi? On nad kodumaised või imporditud?
Või siis ka kodumaised kommid, ka neist võiks rääkida. Kookosega Maiasmokk on keelt alla viiv nt : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Nelj Märts 25, 2004 14:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 08:54    Teema: Vasta viitega

Praegusel ajal hakkasin jäätist sööma(nime ei mäleta, mingi vahvlitops)...ostan seda koolis ja igapäev söön mingi 2 tükki, kuna 1 mulle ei piisa :P ...peale jäätise söön üpris palju magusat, kõige rohkem läheb peale piima¹okolaad(musta e. mõrudat ei salli üldse URRRRRR )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 09:08    Teema: Vasta viitega

pole küll eesti toode aga Karums!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 09:29    Teema: Vasta viitega

Ehkki juba on teemast kõrvalekaldujaid, ei ole mina selline ja sestap hoidun rääkimast oma lemmikküpsistest, mis ei ole kodumaist päritolu.

Küll aga peatun pikemalt kolmel muul nämmul.

Kalevi Kaevur on maius, mille sisu on peaaegu sama nauditav kui vorm. Kenas sinises paberis, millel kujutet' retrohõnguline mees kiivri ja puuriga, peitub klassikaline martsipanimaitseline komm.

Kavastu Meierei küpsetatud juust on sobilik amps nt õlle või veini kõrvale. Esialgu võib mõjuda kahtlaseltki, on ta ju selline niiske- ja maitsetuvõitu. Kui aga esimene kriuks hamba all kõlab, peaks mugija süda küll võidetud olema. Küpsetatud juustu olulisteks eripäradeks on selle omapärane tekstuur ning heli, mida see deformeerudes väljastab. Kriuks!

Viimasena soovitaksin õunamaitselist kohukest Jänks, mis on kaetud valge shokolaadiga ja kõlbab, sarnaselt teistele kohukestele, kõige enam söögiks jääkülmal kujul.

Lisaksin veel, et acousmatique'i nimetatud Mõnus Maius leiab sageli tee mu keelele ja viib selle sama tihti ka alla.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Bell



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 99
Asukoht: teisel pool reaalsust

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 10:42    Teema: Vasta viitega

vaatame siis olukorda ka piimatoodete vallast...vägaväga nämmid asjad on Bono kohukesed (ükskõik millised), siis veel need teised kassi pildiga kohukesed (martsipaniga on parim), seejärel Farmi kirsijogurt (nende SUURTE mõnusate kirsitükkidega Muhe ) ja muud biojogurtid....ning ärgem unustagem sellist suurepärast toodet nagu puding! [/b]
_________________
Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.

-- (Terry Pratchett & Neil Gaiman, "Good Omens")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 10:46    Teema: Vasta viitega

Bell kirjutas:
vägaväga nämmid asjad on Bono kohukesed (ükskõik millised)

Siinkohal vaidleksin kirglikult vastu. Seesinase tootja kohuke munalikööriga on lähedasim aines oksele.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 10:51    Teema: Vasta viitega

Tõesti, ka minul oli ebameeldiv kogemus selle munavärgiga. Aga kummad on paremad, Eesti või Läti kohukesed?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 11:48    Teema: Vasta viitega

Muideks, veel üks superlahe kodumaine pordukt on võrdkülgsesse püramiidi (: S) pakendatud turbolehm. Kohati nagu iga teine joogijogurt, kuid neil on omapäraseid maitseid, nt vahvli-vanilli segu, mis on supermaitsev. Kahju on ainult sellest, et pakendi omapära sunnib teda võrdlemisii kiiresti konsumeerima, kuna lahtilüigatud pakend läheb kiiresti halvaks külmkapis : ( siiski, hea asi. Parem kui muud joogijogurtid.

Muideks, omamoodi imelik on see, et osadel nendest toiduroduktidest pole peaaegu mitte mingit veebiväljundit. Ma ei tahaks väita, et peaks olema, aga sisestades google'isse nt sõna turbolehm leiame ainult 2 vastet, millest kumbki pole seotud antud produktiga. Noh, selle topciuga ehk tekib üks sobiv vaste : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 12:51    Teema: Vasta viitega

Jõudsid must ette, Turbolehma kohta tahtsin ka mina paar väga head sõna öelda. Pakend, muide, on tugeva nostalgilise väärtusega, kuigi üsnagi ebapraktiline.

Lisaks loomulikult jäätis. See Premia jogurtijäätis on üks mu lemmikuid, samuti tavaline vanilje või siis karamelli. Viimasel ajal olen avastanud ka sellise toreda asja nagu vahtrasiirupi jäätis. Omapärase maitsega, aga hea.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 16:02    Teema: Vasta viitega

Eelmisel suvel sõin Preemia jäätist millel oli jogurti glasuur peal, sees ¹okolaadi segu ning tolle sees jogurtitükkid ??? ...midagi sellist oli.

Kunagi ammu juhtus mul selline lugu poes, et Preemia asemel topiti mulle käte vahele Premium LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 16:05    Teema: Vasta viitega

hmm....ka mulle on viimasel ajal jälle jäätis maitsema hakanud. Enamasti vanilje, maasika või pirni oma (shokolaadi oma enam kuidagi ei lähe). Olen poest avastanud ka sellise pulgajäätise, mis on selle vana hea vanilje maitsega...Blombiir on vist nimi.

Siis sellised head asjad on veel kohukesed. Söön peaaegu kõiki...jänksi omad aind ei maitse :/ vanilje omad on ikka kõige paremad.

Ning hamba alla on sattunud ka sellised vanad-head-kommid nagu komeedi ja lehmakommid.

Ka puuvilju on menüüs....õunad, banaanid ja pirnid, kuid need on imporditud.

Ja ka vahel satub mulle kätte igasuguseid asu....juustu, vorsti, leida jne.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 16:49    Teema: Vasta viitega

raksu jäätis on ka eesti produkt, kui ma ei eksi. väga mõnus produkt on : ) pärnu limonaad, võrdlemisi odav ning hea janukustutaja. ning muidugi ka eelnevalt mitmekordselt mainitud mõnus maius, mis on tõesti super : )

Viimati muutis seda catbert (Teis Märts 23, 2004 17:55). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bliz



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 45
Asukoht: tartu, tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 17:05    Teema: Vasta viitega

tavalised eesti topsijäätised on ikka parimad, eriti vanilje ja karamelli, shokolaadi tükikestega on halb(pähh) aga kui shokolaad on ainult peal natukene kreemina siis sobib :)
siis pizzad, ütleks et need kodus tehtud pizzad on üle kõige, mitte need poe omad mille lihtsalt mikroahju viskad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TaranTel



Liitunud: 20 Aug 2003
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taiva vahelp22l

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2004 22:43    Teema: Vasta viitega

Parimad n2mmud
-> m6nus maius
-> 6lle kr6ps
-> Maal suitsu ahjus valmistatud sink.
-> Heast suitsuvorstist ei ytle ka 2ra
-> Ja l6puks juustud, sinihallitus, rohehallitus jne.

Need tooted on minu jaoks n2mmud. Eelistus soolane, sest magusat on kyllaga s66dud.
_________________
I know now that words can be like guns; the difference is you bleed from the inside
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Kraan



Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Linn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 11:45    Teema: Vasta viitega

See on nüüd tõega kohe tore teema ja kõigele heale lisaks tuleb ära märkida metsast korjatud seened, mis vanaema Aliide retseptiga marineerit. Ja kuivatet lestakala.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FuzzyFuzz



Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 19
Asukoht: In thoughts with someone ^_^

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 17:00    Teema: Vasta viitega

0.o Kalevi ¹okolaadikommid .......... mmmmmmmmmmmmmm, tastes sooooooooooooooooooooo gooooooooooooooooooooooood :)
_________________
All I said was "smile, it makes people wonder what you're thinking".
Then I just flew in cause Heaven kicked me out,
and Hell was afraid I'd take over,
and boy are my arms tired!

Always remember you're unique, just like everyone else!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bell



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 99
Asukoht: teisel pool reaalsust

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 17:20    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Bell kirjutas:
vägaväga nämmid asjad on Bono kohukesed (ükskõik millised)

Siinkohal vaidleksin kirglikult vastu. Seesinase tootja kohuke munalikööriga on lähedasim aines oksele.


oih, jah, ma vabandan, polnud selle postituse ajal aimugi sellisest õudusest ning nõustun, et see ei kõlba küll kuhugi.
_________________
Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.

-- (Terry Pratchett & Neil Gaiman, "Good Omens")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 20:57    Teema: Vasta viitega

Meeldivad igasugused head asjad aga ma ütlen ühed asjad mul kurgust alla ei lähe ja need on krabipulgad :P Aga mis mu meelest võiks iga soolase toidu kõrval olla on kapsas (olgu mulgi, prae, suitsulihaga jne.) :) Magusast meeldivad jäätis ja kõik need dra¹ees ja merekivikesed ...
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.


Viimati muutis seda Hull (Kolm Märts 24, 2004 20:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 20:57    Teema: Vasta viitega

Vahvel, alati vahvel. Kodumaine ja erinevate täidistega. Iirisekommid ka, neid õigeid vist enam ei tehta, neljakandilised ja puha. Alati jäid hammaste külge kinni, kuid mõnus oli nosida.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 23:39    Teema: Re: eesti nämmud Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
seega, räägime nüüd parem kodumaistest snack'idest. Alustuseks, kuidas teile meeldivad Piknik juustupulgad?

Tänane avastus - antud juustupulgad on valmistatud Leedus ja pakendatud Eestis. Nii et siiski (tõepoolest väga maitsev) kollaboratsioon.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: