OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga Leiud

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2014 21:44    Teema: Manga Leiud Vasta viitega

Oled leidnud mõne peidetud teemandi? Või mõna rohmaka safiiri, mida näed aina paremaks muutumas? Räägi nendest! Kuna manga hulk on tõsiselt suur ja seda tuleb pävaselt sadade viisi juurde niimoodi, et on raske kõik läbi vaatata, siis võiks teha teema kus rääkida uutest leidudest võib vanadest mangadest mis ei olnud tuntud, aga sina ise armastasid neid. Räägi nendest!


Hinomaru Zumou - Uus manga mille chaptereid on viimasel ajal juurde tulnud. Temaatikaks on Sumo ja väikene peategelane kelle eesmärgiks on saada "Yokozuna" tiitel.
Setting ise on uskumatult tavaline, aga sellegi poolest huvitavalt tehtud. Väga huvitav on olnud lugeda ja tegelased on samuti küllaltki meeldivad. Hea spordi manga.


Re:Monster - Manga setting on uskumatult unikaalne. Fantaasia maailmas, mis on tehtud mängu järgi, hero saab surma, sest üks yandere stalker tappis ta ära mingi magic daggeriga. Kui ta ülesse ärkab, ta avastab, et ta on sündinud ühe beebi goblinina ja siis näeb kõike goblini vaatepildist. Kuna tal on oma mälud alles, siis ta suudab töötava mõistusega kiiresti hakata jahtima isegi koletisi, keda teised goblinid tappa ei suuda. Aga lisaks mälestustele mis kandusid üle, kandus üle ka tema "Superpower", mis laseb tal ükskõik missugust asja süüa ja omandada sellega seonduvad jõud (Sööb ämbluku ära, suudab mürki eritada oma kehast ja ämblikuvõrku näppudest välja lasta.).. Manga on uskumatult huvitav ja see on kirjutatud Light noveli põhjal.. Aga pean ütlema, et see manga muutub ikka päris tumedaks mõndadel hetkedel.


Noh hetkel jätan siis paar tükki alustuseks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Kolm Okt 22, 2014 23:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2014 13:57    Teema: Vasta viitega

Oh, sellise teema võinuks ammu juba teha Muhe Ma ei väsi kiitmast sellist mangat nagu

Shoulder-a-coffin Kuro (Hitsugi Katsugi no Kuro: Kaichu Tabi no Wa). Avastasin selle kunagi nii, et 4chanis tehti mingi teema kus postitati mõned lehed sellest. Kogu thread oli sillas inimesi täis ja kõik küsisid et mis ja kus ja kuidas rohkem saada, aga OP läks vaikides minema. Järgmisel päeval üritasin mängida internetidetektiivi ja otsida ise manga nime või autorit paari salvestatud lehe järgi ja mõne aja pärast see mul ka õnnestus, aga tuli välja, et see on väga uus ja ikka väga tundmatu manga, millest ingliskeelseid skänne pole peaaegu olemas, kuigi selle esimene volüüm oli inglise keeles juba Yen Press'i poolt (iirc) väljas. Ega's midagi, läksin Krisostoomusesse ja tellisin omale esimese volüümi. Varsti tuli ka teine ja peale mõnda hiatust on neid juba kokku 4 tükki, kõik ka inglise keeles saadaval ja läbi Kriso tellitavad (endal mul on kõik kodus ilusasti riiulis olemas muidugi).

Alguses ei tabanudki ma ära, et tegu pole täiesti tundmata algaja koomiksiga, vaid manga autoriks on Satoko Kiyuduki, kelle sulest on ilmunud näiteks ka palju-palju populaarsem moeplönn GA Geijutsuka Art Design Class, millest on tehtud ka animesari. Selle teosega pole ma ise tuttav, aga mõlemad tunduvad olema 4koma ja puny-moe joonistusstiil tundub ka suht sarnane.

Kui tahta mangat ennast kokku võtta mingi sildipilvega, võiks see kõlada umbes nii: episodic zen moe dark-fantasy travel adventure. On olemas läbiv plot, aga loo põhiväärtus seisneb just väikestes episoodides ja kuna episoodid ei järgne lineaarselt üksteisele, on stoorit kirjeldada ilma spoileriteta suht keeruline. Ütleme siis nii:

Kuro on tomboylik noor naine, keda tema stiili tõttu peetakse tihti koguni meheks. Mõned aastad tagasi pani must nõid Kuro peale needuse, niiet nüüd, riietatud üleni musta ja kandes õlgadel umbes Kuro-suurust kirstu, rändab ta mööda maailma koos oma sõbra - rääkiva nahkhiire Sen'iga, lootuses leida nõid, kes suudaks needuse maha võtta. Ja ega neil täpset plaani ei olegi - nad ei kujuta ettegi kus võiks selline nõid olla ja seepärast nad lihtsalt rändavad, lootuses, et kohtavad kedagi, kes oskab neile vähemalt õige suuna kätte näidata.

Manga räägibki nende rändamisest ja inimestest ning paikadest, mida nad oma teekonnal näevad. Ette sattub nii humoorikaid, nunnusid, kurbi kui ka filosoofilisi hetki ja manga tempo on väga rahulik. Ei tohiks mainimata jätta ka joonistusstiili - karakterid on kõik üpris unikaalsed ja eriti meeldivad mulle maastikud, eriti kui nad sattuvad värvilistele lehtedele (enamus mangast on mustvalge, aga mõned lehed on väga ilusasti ära värvitud).

15/10, soovitan soojalt.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2014 23:25    Teema: Vasta viitega

Historie - Parasyte-i autori poolt kirjutatud. See on makedoonia Alexander the Greati sekretäri baasil kirjutatud manga.
See lugu algab sellest kuidas peategelane lapse eas üles kasvas ja kuidas temast sai siis see kes ta oli. Pean ütlema, et kõik tegelased on uskumatult hästi kirjutatud ja võitlus tseenid on ka verised ja hästi kujutatud.
Küllap on ikka väga palju artistlike vabadusi võetud peategelase saavutustega, aga sellegi poolest on see uskumatult huvitav ja soovitan seda soojalt, sest see tõesti on üks parimaid mangasi mida ma tean.. Ei ole näinud just eriti palju inimesi sellest rääkimas. Minu arust siiamaani on see manga olnud täielik meistriteos.


Boku no Hero Academia - Suhteliselt uus manga millel on hetkel väljas 4 chapterit.
Tegemist on tavalise Shonen anime settinguga. Maailmas on superpowerid täiesti tavaliseks muutunud ja 80% inimestest on mingisugused jõud. Kõige võimsamad jõud on just superherodel, kellele riik ise maksab, et hoida korda. Meie peategelane on superhero friik, kes imetleb superherosi ja soovib kunagi astuda superherode kooli, aga probleem on see, et ta on väheseid inimesi, kellel mitte mingeid jõude pole. Seega hakkavad juhtuma erinevad asjad, mis aitavad tal oma unistust siis täita (Ei hakka spoilima, sest see kuidas ta oma powerid sai oli tegelikult üllatavalt huvitav.).
Siiamaani art on täiesti ilus ja tegelased on ka suhteliselt lahedalt kujutatud. Väga suur osa nendest superherodest on just läänestiilis tehtud (Keebid, halvasti katvad maskid, jne.)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2014 08:33    Teema: Vasta viitega

Ma ei viitsi siin mobla peal trükkida, aga erik_schultsil on õigus, et Historie on väga hea manga ja tasub lugemist. Realistlikud tegelased, midagi ajaloohuvilistele, pluss tõeline pageturner oma parimates hetkedes.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Okt 24, 2014 20:26    Teema: Vasta viitega

Toaru Ossan no VRMMO Katsudouki - Järjekordne mängu maailmas tehtud manga. On väljas uus MMORPG ja peategelane on vend kelle meeldib asju katsetada ja craftida. Ta valib enda pea skillideks midagi, mis kõigile teistele mängijatele tundub mõttetu : Kicking, Archery, Presence Concealment ja wind magic.. Teiste arust on tema skillid täiesti kasutud aga teiste üllatuseks ta suudab hästi hakkama saada hunterina. Suur fookus selles mangas on ka craftimisel ja sellel kuidas peategelane on suur tegelane mängu potioni turus.
Küllaltki chill manga ja soovitan pilgu peale heita.


The Gamer - Viimasel ajal minu lemmik manga.
Peategelane on korea õpilane, kes järsku avastab, et inimestel on nimed ja levelid oma pea kohal. Ta oli järsku saanud endale jõud mis oleks nagu mõnest mängust tulnud. Ta ignoreeris seda kõike kuni ta sattus tühja tänava peale kus ta nägi kahte kõrge levelist inimest võitlemas. Sellest peale hakkab ta leidma kui võimas ta "mänguri jõud" on ja avastab koha nimega "Abyss" mis on supernaturali underground kommuun, kus inimesed müüvad omavahel orje ja igasuguseid maagilisi esemeid. Ning inimesed sealt hakkavad temast huvi tundma.
#Skillgrinding
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Nov 03, 2014 10:39    Teema: Vasta viitega

Muide, kohustusliku kirjanduse hulka, eriti ulmehuvilistel, peaks kindlasti kuuluma selline teos nagu Stardust Memories. Kui mälu ei peta, on sellel 13 chapterit, omavahel pole nad kuidagi seotud, vaid iga chapter jutustab uue loo.
Täpselt mis mulle meeldib - päris lühike, väga ilusa detailse joonistusstiiliga, ägeda tõsise tooniga seinen-ikas sci-fi.
Autoriks on muidu Yukinobu Hoshino, ka tema teisi töid tasub uurida kui selline teema meeldib, tema kõige kuulsam teos on vist 2001 nights. Ise pole sellega veel tutvunud tho.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 06, 2014 13:57    Teema: Vasta viitega

Koe no Katachi - Poiss kiusab tüdrukut. Tüdruk kiusab poissi. Poiss tõukab tüdruku veeloiku. Tüdruku ema on väga pahane. Klass taunib poissi. Tüdruk lahkub koolist. Poiss vihkab klassikaaslasi. Klass kiusab poissi...
... poiss otsib hingerahu. Tüdruk ei anna andeks. Poiss hakkab tüdrukut armastama...

Melodramaatiline coming-of-age lugu klassikiusamisest, sõprusest ja armastusest noorelt naisautorilt. Väga uudne lähenemine loovestmisel ja ikka kuradikuradiheaon. :)

Hetke seisuga 6 volume'i, 60 chapter'it...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2014 01:19    Teema: Vasta viitega

Tate no Yuusha no Nariagari
Hiline leid, mis lõi mind täiesti jalust.
Naofumi, kes on tavaline anime otaku university student, lugedes raamatuid raamatukogust leidis ühe raamatu, mis viis tema RPG moodi olevasse maailmasse legendaarse "shield herona". Peale tema oli 3 teist venda jaapanist, kes oli toodud sinna maailma. Algusest peale seal maailmas elavad inimesed mikski pärast käitusid kalli Naofumiga väga vastikult, aga kuna üks kena tütarlaps liitus tema party-ga, siis kõik oli ok. Seni kuni see sama tütarlaps varastas kõik tema ostetud equipmenti ja jooksis kuninga juurde valetama, et Naofumi oli teda proovinud vägistada ja siis see sama tütarlaps viis kõik tema varastatud kraami odakasutajast kangelasele ja üle kogu kuningriigi saadeti teade, sellest mida oletavalt Naofumi tegi ja nüüd vihkab terve kuningriik teda.
Nagu sool haava peale, on peategelane kilp täiesti kasutu võitluses ja isegi kõige nõrgemad vaenlased vajavad palju aega tapmisega ning see teeb asja hullemaks, sest isegi legendides on kilbi kangelast nähtud kui kasutu vennana.

See on mul viimase aja suurim leid, mis haaras mind kohe algusest.. Ei tea, aga mulle fantaasia stoorid meeldivad ja selle setting oli jällegi küllatki unikaalse lähenemisega, kus peategelane on anti-hero teiste inimeste silmis.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DudeJr



Liitunud: 28 Veeb 2016
Postitusi: 24
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 29, 2016 22:46    Teema: Vasta viitega

The Gamer guy gets the powers of being in a video game... The only person to have Such powers (OP Cheat character)
Vinland Saga Vikings and killing and assassinations and stuff... but that changes
Tower of God Want to obtain ultimate power to change the world and EVERYTHING in it? Climb the tower, beat your enemies, prove your worth and fight for what you want to achieve
GE: Good Ending Let's change the gears a bit, kui eelnevad olid rohkem kaklus ja action ja maagia, siis see lisab siia listi natuke romantikat. Kui ma õigesti mäletan, siis on see Ainuke pikem manga, mida olen rohkem kui ühe korra lugenud.



Kuna ma ei suuda train of thought'i järgida, siis ma ei hakka isegi üritama kirjeldusi kirjutada.

Lugemise poolest on Kõik väga huvitavad ja soovitan sügavalt Happybunny
_________________
http://myanimelist.net/animelist/ZippyRaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: