OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Talvehooaeg2015

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2015 00:39    Teema: Talvehooaeg2015 Vasta viitega

Junketsu no Maria on täitsa lahe. Vahepeal on sitad naljad ja natuke tisse, aga keskaegne prantsuse-inglise sõda ja ilusti joonistatud lahingud ja ilusti joonistatud natuke maagiat ja üldse kõik on ilusti joonistatud ning lugu on võib-olla ise ka ilus.

Absolut Duo on Absolut öäk.

Shinmai Maou no Testament on näide sellest, kui keegi kes pole elu sees ühtegi raamatut lugenud ega filmi vaadanud vaid vahib mõttetuid multifilme lastakse sü¾eed kirjutama.

Kantai Collection on kauaoodatud slice of life tüdrukutest kes on sõjalaevad.

Jojo jätkab, ikka veel igav.

Durarararara on tagasi, ma ei tea mis tal kripeldama jäi.

Aldnoah Zero saabus pauguga ja kinnitas mu hirme, et esialgsest hooajast täiesti piisas täieliku loo jaoks.

Palun ütle midagi, baka, mul on kahju sind niimoodi vaadata.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2015 10:37    Teema: Vasta viitega

Mina pole eriti talve hooaja animesi vaadanud seega väga palju kogemusi sellega nagu ei oleks peale paari anime millele ma võimaluse andsin.

Absolute Duo: Igav. Tavaliselt seda sorti settingud mulle meeldivad, aga kuna tegelased on igavad ja võitlused ise tunduvad ka küllaltki jamad siis see on lihtsalt mõttetu pask.

Shinmai Maou no Testament: Kui see midagi korralikult tegi siis see oleks selle anime idee. Aga plot, tegelased ja kõik peale selle 1 idee on lihtsalt nii jama, et sure kasvõi maha.

Seiken Tsukai no World Break- What would happen if Cloud had the skills and memories from the previous life and there's a school full of different people who have those memories.. Kuigi selle idee on hea, pole see sama huvitavate tegelastega ja peategelane on suhteliselt plain.. Natuke liialt palju ecchit minu maitse jaoks ja suur osa *Komöödiast* tuli peategelase eelmise elu naistest temale külge löömisega. Võitlused olid samuti igavad ja arvestades, et nendel inimestel on palju rohkem elu kogemust kui tavalistel inimestel, nad ikka käituvad suhteliselt lapsikult.
Vaatan natuke edasi, et näha kas nad suudavad tegelasi huvitavamaks teha või mitte.+ Käib pinda, et peategelase juuksed sädelevad lillalt.

Asjad millele ma viskan pilgu peale.:

Ansatsu Kyoshitsu

Durarara 2

Junketsu Maria

Teada ju ikka oli, et sügishooaja väärilist talveaega polnud oodata.

P.S: Gintama tuleb tagasi sellel aastal (Vist.)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2015 23:45    Teema: Vasta viitega

Järjed eelmistele hooaegadele kõrvale jättes on ainukesed, mis silma jäid Death Parade ja Ansatsu Kyoshitsu, mis jäid silma juba Anime Mirai või millegist. Junketsu no Maria - ei oska esimese osa järgi veel konkreetset otsustada. Tundub huvitav. Fafner - noh see on mecha nii, et seda peab vaatama vist ??? Kõik muu on generic moe echi mehmeh mass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2015 12:54    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et me peaksime siin teemas vanasid animesid soovitama, kuna peale kehvapoolsete järgede ja Junketsu no Maria ei leia mina midagi mis mind rõõmsaks oleks teinud.

Mina olen mõnda aega vaadanud Scrapped Princessi (2003), üks väga hea fantaasia-seiklus. Tegelased on tegelased, dialoog on dialoog ja animatsioon on animatsioon, väga värskendav pärast pistelist uuringut ja avastust, et Vanguardi kaardianime ei ole endiselt absoluutselt mitte kellegi aega väärt. Pärast iga Scrapped Princessi osa ma istun natuke aega ja mõtlen selle üle järele. See on päris hea tunne, nagu loeks head raamatut.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2015 17:21    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma arvan, et me peaksime siin teemas vanasid animesid soovitama, kuna peale kehvapoolsete järgede ja Junketsu no Maria ei leia mina midagi mis mind rõõmsaks oleks teinud.


Gintamat on alati lõbus algusest peale vaadata eriti kui oled ära unustanud kõik episoodid.

Hunter X Hunter (VANEM VERSIOON!) oli nii südamlik ja hea adventure anime mida ma armastan vaadata isegi pärast 5~ korda mida ma olen tervet seeriat vaadanud.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2015 13:08    Teema: Vasta viitega

Ise olen mõne anime esimese osa ära vaadanud.

Shinmai Maou no Testament - deemontüdruku ja kangelase vahel tekkinud tüli ja ja pärast ära leppimine.
Tantei Kageki Milky Holmes TD - naljakas ja absurdne anime
Absolute Duo - algus kaader oli juba huvitav, et lihtsalt peab lõpuni vaatama. Eriti ava seremoonia oli karm. Tegevus toimub kuskil linnas ja mingis koolis kus õpetatakse mõõgavõitlust või midagi sellist.
The Rolling Girls - Siin ei saagi aru kas tegevus toimub reaalses või virtuaalses maailmas ja mille pärast võideldakse. Muidugi motikad on lahedad.
Yurikuma Arashi - sellest animest tuleb kaarega ümber minna. Ei saa aru, kelle idee oli muuta karud inimesteks ja pärast nad söövad veel teisi inimesi.
Kantai Collection: KanColle - meenutab osliselt Strike Witches, kus samuti petegelased muutuvad relvadeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 24, 2015 13:26    Teema: Vasta viitega

Death Parade on suht ilus ja lõbus, temaatika on veits "edgy".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2015 06:35    Teema: Vasta viitega

Ma viskasin mõnele sarjale pilgu peale, enamus piisavalt igavad, et pole eriti mõtet kommenteerida, v.a Kancolle, mille kohta kommenteerin, et see oli erakordselt lollakas.

Kaks sarja jäid siiski positiivsest küljest silma.

Junketsu no Maria, sest selle esimene osa esitas keskaegse Euroopa sõjapidamist eriti ehedalt. Ning tegelased olid huvitavad ja osa ülesehitus professionaalselt terviklik. Seksuaalsuse teema, mis tiitliski kajatatud (ingl. k Virgin Witch Maria), ei olnudki nii labane, kui animest karta võiks.

Yuri Kuma Arashi, mille eest Kaoru eelpool hoiatab. Sü¾ee elemendid (lesbid, karud jne) on ehk pelutavad, kui vaid sisututvustusega piirduda, kuid kolme osa jooksul pole ma kogu sümboolikat veel lahti harutanud. Pealegi on ebaaus jätta mainimata, et tegu Kunihiko Ikuhara (Utena, Penguindrum) uue animega. Eriti kui on näha, et mees tunneb end roolis hästi: kadreeringust helire¾iini, detailidest üldpildini mõjub kõik väga värskena. Konventsionaalse shoujo-anime piires, loomulikult, tegu pole Yuasaga. Aga siiski väärt re¾issööriga.

Death Parade ja Rolling Girls võiks ka huvitavad olla, aga pole veel vaadanud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 25, 2015 22:56    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:

Yurikuma Arashi - sellest animest tuleb kaarega ümber minna. Ei saa aru, kelle idee oli muuta karud inimesteks ja pärast nad söövad veel teisi inimesi.

Minu lemmik sari sellest hooajast praegu LaLaLaa

cenorig kirjutas:
Yuri Kuma Arashi, mille eest Kaoru eelpool hoiatab. Sü¾ee elemendid (lesbid, karud jne) on ehk pelutavad, kui vaid sisututvustusega piirduda, kuid kolme osa jooksul pole ma kogu sümboolikat veel lahti harutanud. Pealegi on ebaaus jätta mainimata, et tegu Kunihiko Ikuhara (Utena, Penguindrum) uue animega. Eriti kui on näha, et mees tunneb end roolis hästi: kadreeringust helire¾iini, detailidest üldpildini mõjub kõik väga värskena. Konventsionaalse shoujo-anime piires, loomulikult, tegu pole Yuasaga. Aga siiski väärt re¾issööriga.

Just, Ikuhara teosed meeldivad mulle väga ning siiani pole Yuri Kuma Arashi sugugi pettumust valmistanud. Kohati on lausa tunne, et vaatan Mawaru Penguindrum-i, mis on ainult hea. ;D

Igastahes, kirjutasin siin oma esialgsed muljed selle hooaja sarjadest (mida ma vaatan), väljaarvatud Ansatsu Kyoushitsu, sest hakkasin seda alles eile vaatama. Ansatsu Kyoushitsu on omapärane, aga siiani midagi eriti vaatamisväärset ei ole. Jätkan selle vaatamist ainult selleks, et teada saada, kuidas nad lõpuks ikkagi selle õpetaja tapavad LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Reede Jan 30, 2015 04:25    Teema: Vasta viitega

death parade for aoty, ahoi!
aldnoah;zero is milkin' dem udders harder than a farmland cow (10/10),
vaatab mis selle nunnu nõiaga veel saab

isuca on 1/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2015 12:47    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
isuca on 1/10

Pigem 10/1 :siuru:
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 24, 2015 20:28    Teema: Vasta viitega

Yuri Kuma Arashi on sajandi anime!
Ja mulle isegi ei meeldi yuri. ega karud.



Viimati muutis seda Piu (Kolm Märts 25, 2015 14:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2015 10:39    Teema: Vasta viitega

Piu kirjutas:
Yuri Kuma Arashi on sajandi anime!
Ja mulle isegi ei meeldi yuri. ega karud.


Biggest fucking lie ever told wtf. Ma küll nägin ainult esimest osa, aga see oli üks halvimaid asju mida ma olen ever näinud vist, cmon Piu : (
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2015 14:31    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Biggest fucking lie ever told wtf. Ma küll nägin ainult esimest osa, aga see oli üks halvimaid asju mida ma olen ever näinud vist, cmon Piu : (


Selles asi ongi, et sa ainult esimest osa nägid!
Ma esimese osa alusel ei arvaks üldse nii hästi, aga seal oli potentsiaali ja siis ma vaatasin edasi ja nüüd ma tahan veel!
Eks põhiliselt ongi vist "süüdi" see, et tegemist on väga silmapaistvalt eristuva teosega ja minule kui inimesele, kellel vähemalt kuuendat korda on animest isu täis saanud, on midagi värsket väga teretulnud.

Aga see saab varsti läbi :(
Ja kui see läbi saab, siis ma kirjutan review.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2015 13:05    Teema: Vasta viitega

Ma mõistan, et YKA mõnele ei meeldi, noh maitse asi, eks, aga ütlemaks, et see on üks halvimaid animesid, peab vist küll pime ja kurt olema. Ma olen selles mõttes Piuga täiesti ühel meelel, et see sari on niivõrd värske hoiakuga, et juba visuaalselt-auditiivselt saab seda otsast lõpuni nautida. Ja ütlen seda, olles arvamusel, et üldse comfort zone'i ja vana loo tuhandenda iteratsiooni näha soovimise tõttu (minusugused) inimesed veel animed vaatavadki. Aga sellest hoolimata - vähemalt mind haaras YKA esimestest nootidest, samas kui hulk enamust jaapani multikaid tekitavad esmavaatamisel oma väsinud teo ja näo tõttu valuliselt rutiinse tunde.

Ega sü¾eegi halb pole, kuigi mitte niivõrd kaelamurdev kui selle teostus. Suht tavaline armastuslugu oma kondikavalt. Samuti on tegelaste roll olla loo edasikandjateks, lausa ettekandjateks, ning väljaspool seda on tegemist suht iseloomutu ja unustatava kambaga. Sarja veel läbimata ei julge ka kindlalt väita, kas allegooriate, mille kastmesse on YKA uputatud, lahtimõtestamine midagi oluliselt juurde annab, kuid umbes kahekasanda osani on selle üritamine mõtet erksana hoidnud. Kahtlemata on kõiksugu tõlgendused hiljem huvitavad lugeda (võib ehk oodata omapoolset ka Piult? :) )
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2015 15:56    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kahtlemata on kõiksugu tõlgendused hiljem huvitavad lugeda (võib ehk oodata omapoolset ka Piult? :) )


Oo ja kuidas veel!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
diamondAss



Liitunud: 27 Märts 2015
Postitusi: 2
Asukoht: vöhma

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2015 22:07    Teema: Vasta viitega

'durarara' oleks sinna paika võinud jääda tõesti. jällegi 'aldnoah.zero' teine hooaeg polnudki nii paha. ehk tõesti pingutati mõne asjaga veits üle, kuid häirima see otseselt ei hakanud

rohkem polegi nüüd ´15 talvekat uurinud. aega rohkem tuleb, siis näis. kuid samas pole ka midagi väga rohkem silmanud mis huvitaks
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 28, 2015 17:48    Teema: Vasta viitega

duraral on kolm hooaega kokku ehk 36 osa, juulis tuleb 2 hooaeg ja jaanuaris tuleb kolmas hooaeg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: