OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sword Art Online
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2012 22:56    Teema: Sword Art Online Vasta viitega

Sword Art Online



"Ainus viis pääsemiseks on mäng läbida. Mängus suremine tähendab surma ka tõelises elus."

Kümme tuhat noort mängurit, kes on sisenenud sellesse siiamaani müsteerilisse mängu kasutades Nerve Gear'i on nüüd sunnitud seda üliohtlikku mängu läbima, pannes kaalule oma elu.

Peategelane Kirito, üks mitmetest mängijatest, on samamoodi antud katsumusega vastamisi. Erinevalt paljudest, on ta otsustanud läbida antud mänguvälja, mis kannab nime "Aincrad", üksikmängijana - liitumata ühegi klanni või salgaga.

Et mängu läbida ja pääseda sellest väärastunud virtuaalmaailmast, peab vähemalt üks mängija jõudma 100ndale korrusele ja võitma sealset bossi. Kas Kiritol on see, mida mängu läbimiseks vaja, või sureb ta üritades?

Sissejuhatus on väga vaba tõlge Myanimelist lehelt leiduvast.

No nii siis. On keegi siit ka antud sarja vaatamas? Sari põhineb samanimelisel Light Novel'il. Hetkel on väljas 4 episoodi ja minu jaoks edeneb asi väga-väga positiivselt. Põhimõtteliselt nagu öeldud, siis lugu järgib üht noort mängurit, kes on kurikuulsasse MMO'sse koos 10k inimesega kinni jäänud ja nüüd siis üritab mängu läbida, et sellest jubedusest pääseda. Arvatavasti üks populaarsematest nimedest see hooaeg. Sarjale on ka palju etteheiteid, nendest üks see, kuidas peategelane on põhimõtteliselt absoluutselt kõikvõimas ilma pisemagi nõrkuseta, kuid mind see ausaltöeldes ei häiri, kui siis ehk isegi vastupidi. Kui palju episoode kokku tuleb ei ole veel teada, aga ise loodan, et tuleb pikemat sorti. ~20 võiks ikka ära tulla. Samas nad on 4nda episoodiga 50ndal tasemel, nii et pikka pidu vist ei ole ikkagi.


Aga jah.... Muljeid?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2012 23:26    Teema: Vasta viitega

Kahjuks oli 3 episood küllaltki ebareaalne ja liialdatud (Loodan, et see ei korduks.). Muidu on see anime suhteliselt huvitav.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Püh Juul 29, 2012 11:13). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 28, 2012 23:35    Teema: Vasta viitega

25 episoodi tuleb.

SAO novellid on juba mõnda aega Jaapanis väga kuum teema olnud ning ka MAL'is istub novell skooride edetabelis 7 kohal. Sai siis huvi pärast juba kõvasti enne anime tulekut novellid ette võtta ning need osutusid hoolimata paljudest pisivigadest väga meeldivaks elamuseks.

Anime tulek tekitas muidugi kõvasti kära juurde ning vähemalt mulle tundub, et SAO on hetkel kõige enam kõneainet pakkuv anime interneti foorumites.

Seda on võib-olla veel vara öelda, aga praeguse seisuga paistab, et anime teeb ürpis head tööd adaptsiooniga ning eriti hästi on välja tulnud visuaalid. Kolmanda osa lumi oli lihtsalt super hästi tehtud. Loodetavasti ei hakka nad animega liigselt kiirustama ja sündmustest läbi jooksma. Esimesed osad tunduvad igal juhul liikuvat selle poole.

Autori enda areng nende novellide kirjutamisel on olnud kindlasti märgatav, arvestades, et tema eelmine teos on praegu samuti animena jooksev Accel World (need kaks kattuvad muide). Ta on vist mingi väga suur MMO fänn.


Kindlasti selle hooaja parim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 29, 2012 00:01    Teema: Vasta viitega

Istuda pimedas toas. Lugeda internetist uudiseid uue ägeda mängu kohta, mis revolutsioneerib MMO-d. Panna ennast kirja beeta-testile, aga teada saada, et see on ainult neile, kes selle ette tellivad. Saada 2 aastat hiljem teada, et see MMO läks F2P'ks. Installida mäng kõvakettale võtab kõva aja õhtust.

Ja siin see on. Uus ja võimas fantaasiamaailm. Esimesed hüüumärgid inimeste peade kohal juhatavad sulle teed su eepilisele teekonnale. Ja siis nad nõustuvad - sa oled valmis! Sa oled vaba tegema, mis sa tahad! Ja siis nad näitavad näpuga järgmise quest giveri peale. Ja siis ta ütleb, et tapa natuke suurem kobold neist väiksematest kobolditest ja sa saad kõrgemate numbritega mõõga.

Jah, see on Sword Art Online! Võimas uus MMO, mille igas külas on uued pettumused, uued põhjused tülpimiseks.

Anime muidu on päris haarav, eriti võrreldes Accel World'iga. Üks meeldivamaid asju on selline lihtsakoeline draama, võib-olla natuke liiga nõrk aga hea lisand taolisele loole. Mis mulle ei meeldi, seda on veel vara öelda, sest korralikku character developmenti jõuab veel küllaga sarja jooksul luubiga taga otsida.

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Aug 05, 2012 16:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Juul 29, 2012 01:04    Teema: Vasta viitega

Jah, unustasin tõesti seost Accel Worldiga mainida. Mis on muidu samuti mulle tõsiselt meelt mööda. Eks see MMo värk läheb vist hästi peale mulle. Samas .hack väga ei istunud tegelikult.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chew



Liitunud: 15 Juul 2012
Postitusi: 26
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 29, 2012 12:54    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka esimesed paar osa ära, nagu iga vähegi normaalsena tunduva sarjaga hooaja alguses. Ma olen ise ka korralik MMO fänn, nii et tundus paljulubav. Ehk kui on lähedale .hack//SIGN-ile, siis on hästi. Samas ei tea, mulle see ikka ei istu. Sarja atmosfäär ja maailm on igavad ja ei tekita mingit erilist tunnet ning tegelastele on raske kaasa elada. Üldse on mõttetu emomine väikse mõõgavehkimisega mis saab viia ainult ühte kohta - 100. korruse lõppu.

Samas Accel World mulle aga väga meeldib - seal on shounen ¾anri valemit väga hästi lahendatud, seda tahaks kohe peale osa lõppu juurde, ehk hakkaks mangat lugema, et lugu juurde saada, kui see ainult kaugemal oleks.

Ehk minu kaks senti on, et SAO on igav ja ma droppisin selle, ja jään järgmist Accel Worldi osa ootama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Juul 30, 2012 23:52    Teema: Vasta viitega

Ma olen vaid kaks episoodi näinud, kuid tundus suht mõnusakene teine. Idee on muidugi vahva ning arvestades seda, et tänapäeval aina enam inimesi on MMO'dega kas või korra tutvust teinud ja tihti ka enamgi kui lihtsalt tutvust,, siis on ses animest sellist äratundmisrõõmu küll mõne tüüpilise MMO viguri nägemisel.

Animeseriaalidel tihti selline "leveling up" laadi tegevusliini ülesehitus, et nüüd on lausa seda sõna otsesesm mõttes tehtud.

Ei, hüva.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 20:15    Teema: Vasta viitega

Hah, mmo f2nni jaoks on see p2ris hea kraam. Selline lihtne aga nostalgiat tekitav, nagu light reading.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 20:56    Teema: Vasta viitega

Ela kirjutas:
Hah, mmo f2nni jaoks on see p2ris hea kraam. Selline lihtne aga nostalgiat tekitav, nagu light reading.


Ise mänginud hea hunnik MMOsi ja see ei tekitanud mulle ammugi sellist tunnet, ning mina olen tuntud kui inimesena, kes selliseid asju märkab.

Sword Art Online rohkem tuletab meelde mõnda fantasy animed, millel on tilgake monster hunterit sisse visatud. MMO-d ei ole üldse tunda.

Lihtsalt olin üllatunud, et mõnele tekitab see seda-sorti nostalgia hoogu. Lihtsalt huvi pärast olen huvitatud, missugust MMOd see sulle meelde tuletab, sest ise olen suhteliselt huvitatud monster hunteri tüüpi MMOst.

P.S: Raiderz on välja tulemas, mis on Monster Hunteri sarnane action mmo (See ei ole dungeon crawler!! It's a big deal!).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 21:14    Teema: Vasta viitega

Minule mõjuvad juba need kõige tavalisemad MMO elemendid nagu level, guildid, raid'id, item hunt, pvp. See kõik ja kindlasti midagi veel on juba mängust läbi käinud. Minule isiklikult suudab see igatahes päris hästi MMO'liku atmosfääri kujundada.

Siin ongi palju rõhku inimeste vahelistele suhtlemisele, mis on mind MMO's enim kütkestanud. Sarja actioniga ülevalamine rikuks ta minu jaoks täiesti ära. Mulle ongi ta mõnus slice of life MMO elementidega, mis ongi minu jaoks ka reaalse MMO eesmärk olnud. Suhelda toredate inimestega ja aega surnuks lüüa.

MMO mis mulle isiklikult enim südamesse läinud, on MapleStory, mida ma küll pole enam aastaid-aastaid katsunudki, aga mälestused jäävad. Ja just see sari ja see mäng sobivad hästi kokku.

//Tuli jube MapleStory igatsus nüüd :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 21:40    Teema: Vasta viitega

Ma ei pea silmas combat s1steemi ja muud sellist vaid stoorit ja k6iki neid v2ikesi seiku mis mmodes h2sti v2lja tulevad. Juba alates solo vs party play, gildid ja draama, whinerid grupis, casual vs elite teema veidi teise nurga alt etc. Alustalad nagu Questid, monsterid, hp, bossid raidid, k6ik see. Lugu r22gib et questid oleksid ka nagu sees aga siiani ei ole neid lihtsalt n2idatud. Juba on tekkinud momente mille peale rapudad muiates pead- dejavu. Olles 1le aastate olnud solo m2ngija, raid leader, gilde juhtinud jne, tuleb palju tuttavaid momente ette. Kohati toob peaaegu et pisara silma. 1le1ldiselt tekitab siiani mmo tunde k1ll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 21:56    Teema: Vasta viitega

Neid väikseid punkte märkasin, aga enesele need ei ole nii suurt nostalgia tunnet tekitanud. Võibolla sellepärast, et ma olen siiamaani seotud MMOdega.

Samas on selles animes on ka palju probleeme (Lihtsalt viskan selle siin välja, sest kogu see kiitmine on natuke imeliku tunde tekitanud.). Nagu 3 episood, kus kogu see episood tundus kui ebaloogiline jama.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 22:49    Teema: Vasta viitega

Mis sulle 3ndas episoodis arusaamatuks jäi? Ehk ma suudan seletada.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Aug 01, 2012 23:46    Teema: Vasta viitega

Kuigi see ei ole eriti meeles, sest kogu see episood ei läinud kokku.
1. Peategelase kiindumus ''nendesse''. Oli arusaada, et nad veetsid aega, aga nähes peategelast nõndavõrd eemale hoidvat kõigist inimestest, siis miks ta nendega kaasa mängis?

Edasi läheb asi natuke liiga spoileriseks.
2. Miks oli ainult see tüdruk kes märkas peategelase levelit? Ega nad nii ''noobid'' ka ei olnud.
3. Miks ei suutnud peategelane päästa teisi? Vabandust küll, aga ta suutis 1 hittida kõiki. Kas AoE-si ei olnud, kas mõõga ette ei saanud hüppata? Need koletised ju ei saa talle üldse dämmi tehtud. Pealt vaatamine on lollus, eriti kui tema ise ei olnud mingis ohus.
4. Kuidas kurat see tüdruk peategelase kirja saatis? Vabandust küll, aga randomilt surnud tüdruku kirja kohale ilmumine on tobe. Kuidas see värk töötab? Kas surm ei olnud talle probleemiks kirja edastamisel?
5. Mis oli kuradi neid jälitava gildiga? Need newbid ei oleks neile kindlasti vastu saanud ja isegi siis, oleks pidanud kõigile peksa andma, ehk ära tapma. See ''mõlemad väsisid ära ja leppisid ära'' värk on küllaltki jama.


Ei usu, et neid saaks seletada.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 00:30    Teema: Vasta viitega

Eks ma siis spoilerdan ka natuke.

1. Minu arust on täiesti inimlik mõnes asjas ümber mõelda. Jah, ta oli küll eesmärgiks võtnud endale solo playerina mängida, aga ju siis talle need inimesed nii väga meeldisid, et ta julges lõpuks end kellelegi avada.
2. Nagu sai näha selles stseenis, kus Kuro Neko guild leader Kirito levelit küsis ja terves animes üldse, siis niisama kuidagi teise levelit näha ei saa. Kui aga see tüdruk ja Kirito samas toas olid ja Kirito arvas, et tüdruk magab avaldas ta kogemata oma leveli. Võib olla siis kuidagi character screeni avades vms. Muidugi jah, loogiline oleks, et guildmemberid teavad üksteise leveleid aga ju siis selles mängus asjad nii ei käi.
3. No nagu sa ise oled ju MMO'sid mänginud siis tead, et aggro mob ei oota niisama lambist vaid ründab esimesel võimalusel. Murdosa sekundist ei ole minu arust väga piisav 4-5 inimese päästmiseks. Oligi palju reaalsem, et nad surma said mitte ei tulnud mingi ass-pull save the day moment.
4. Kui Kirito kirja avas käis sealt välja umbes selline lause, et "selleks ajaks, kui sa seda kirja loed, olen ma juba arvatavasti surnud" Ehk siis kiri ei olnud saadetud mitte just sellel hetkel, vaid kuna tegu oli veel jõludega siis arvatavasti oli kiri pandud valmis juba ammu-ammu, aga lihtsalt kohale jõudmise kuupäevaks just jõulud. Esimene pool, kus Kirito selle guildiga t¹illis ja teine pool, kus juba talv oli, nende vahel oli time-skip, sellest said ikka aru, eks.
5. Nagu sarjas kohati kergelt mainitud on, siis mängus tapmine = päriselu surmaga. Selle peale mõeldes ma ei usu, et kokkuleppeline viik väga ebareaalne oleks, selle asemel, et tuimalt üksteist maha tappa. Pluss veel playerkilleritega on nii nagu on muidugi.


Minu arust oli igatahes tegu väga hea episoodiga.

Ma arvatavasti tundun liiga kaitsvana, nii see kindlasti ei ole. Ka minu jaoks on antud animel paar viga küljes, aga nimetada mõnda episoodi ebaloogiliseks lihtsalt sellepärast, et ise korralikult tähele pole pannud, ei ole kena :(

//Nii mõnus, et siin foorumis spoiler tag'e vms ei ole. Kena aasta ~2005 tunne niimoodi värviga spoilereid varjata. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 00:38    Teema: Vasta viitega

1. Arvatavasti on see kompleks mis pea igal kogenumal m2ngijal kohati tekib. Aitad miskit n6rgemat gildi kuskil kogemata, nad 'armuvad' kohe sinusse, kutsutakse gildi ja aitad neil areneda. See on kogemus omaette ja sellised asja veidi ladnamalt v6tvad gildid kipuvad olema soojemad ja kohati meeldivamadki. Tema komplekse arvestades leidis ta sealt kindlast midagi millega j6uda edasi endaga leppimise teel.

2. 1le1ldiselt peaks seda t6esti lihtne m2rgata olema, juhul kui gear nii meeletult palju ei lugenud. Tundus aga et levelit oli n2ha ainult tegelaslehel millele teistel otsest ligip22su ei olnud, aga t1druk n2gi 1le ta 6la.

3. Olgu sa kui v6imas tahes, nende vahel oli liiga palju monstereid et ta oleks suutnud need k6ik oneshotida ja veel teiselt poolt tuleva l88gini j6uda. Aegluubises n2idatud l88k juhtub tegelikult sekundi jooksul. Ei ole veel aoed n2inud, nii et seda ilmselt kas ei ole või ei ole selle levelini.

4. Ta salvestas selle varem valmis, mida ta ka selgelt v2lja 1tles. Kiri saadeti ilmselt ta suremise peale. Kuna t2pselt 2ra seletatud ei olnud, ei saa kindla peale teada, aga see tundub olevat ainus loogiline seletus.

5. Neid newbe oli 1le kahe korra rohkem. Kui levelid ja gear on v2hegi l2hedased, t2hendab see palju. Pealegi kes teab kui newbid nad selleks hetkeks siiski olid.


See osa tundus mulle kui kerge intermission, j2tk juba eelmises osas alanud peategelase sisemisele v6itlusele iseendaga. Tundub et see teema areneb pidevalt edasi, mis on igati positiivne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 00:47    Teema: Vasta viitega


1.Samas arvesta sellega, et see oli ebaloogiline ja arvestades tema levelit, oli tal kindlasti rohkem selliseid kohtumisi.
2. See on ebaloogiline, et asi niimoodi on ja tal ei ole põhjust seda välja lülitada, isegi kui ta arvas, et see tüdruk magab. Asjad lihtsalt niimoodi ei tööta.
3. Aga oli ilmne, et ta hoolis tüdrukust PALJU rohkem. Kui on selline situatsioon. Siis hüpatakse just sellele appi, kes kõige rohkem sulle meeldib. See on kuidas inimesed käituksid.
4. Kust ta teadis, et ta on surnud? Kuidas ta orgunnis selle, et kiri kohale jõuab just siis, kui ta surnud on? Lisaks laulis ta ka jõulu laulu, kuidagi märkides, et ta teadis oma surmast jõuluajal (Muidugi võis see laul olla ka hiljem avastatud, aga see on kindlasti liialt perfektne.). See ei ole loogiline.
5. Need vennad kes ründasid olid üks SUUR KÕVA GILD. Nad olid valmis seda jõuga ära võtma ja jälitasid selleks valmis olles. Nüüd ütled sa mulle, et nad ei olnud selleks valmis? See on jällegi jama. Tugevuse järgi, peaks nad neile ka peksa andma.


Ma panin tähele ja nendest proovida järeldusi teha, ilma oma mõistuse kasutamiseta on jällegi jama. Kõik need juhtumid on limiteeritud süsteemiga mängus. Üks tavaline ''Küllap see kuidagi töötab'' ei ole sobiv. Eriti kuna ma olen palju MMOsi mänginud, tundub see sellisena, et nad lihtsalt võtavad õhust õhupalli, ilma mingi selgituseta ja kasutavad seda plot pointina, et suurele bossile peksa anda (Kuna sa proovid seda maailma tasapisi kokkupanna enda mõttes, siis on vähemalt tähtis see, et loogika oleks nende tükkide liimiks. Vähemalt on mul niimoodi fantasy settinguga.). Puhas jama.

Vabandust kui ma natuke liiga agressiivsena tundun, aga mul on alati olnud topic kus ma räägin kellegiga sarnasest teemast.

P.S: Mulle meeldib päris mitu asja selles sarjas, aga kolmas episood oli vägagi lohakas. Eriti ühe suure ''Character development'' punktina.

@Ela
Sul on nati meeles läinud, see tüdruk ei näinud peategelase levelit stat menu-st.
Ma vastasin teistele asjadele juba küllalt hästi. Ma arvan, et ei oleks eriti mõtet igale sinu vastusele ka vastata.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Nelj Aug 02, 2012 01:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 01:06    Teema: Vasta viitega

Minu poolt avalik vabandus, et ma kasutajale "erik_schults" midagi seletada püüdsin ja luban, et midagi sellist enam kunagi ei juhtu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 01:12    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Minu poolt avalik vabandus, et ma kasutajale "erik_schults" midagi seletada püüdsin ja luban, et midagi sellist enam kunagi ei juhtu.


Vabandan siis uuesti, kui ma liialt agressiivne olin.
Aga ma võin siis uuesti küsida, mida sa mulle seletada püüdsid? Ma usun, et ma tõin välja, miks need hetked olid ebaloogilised. :/
Soovi korral võiks PM-idega jätkata.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 02, 2012 01:35    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ei ole meelest l2inud, just 1le ta 6la seda n2gi. Vaatasin hetk tagasi 1le. Selle kohta oli kirja stseenis lausa flashback.

Siiani ei ole ma samas 1htegi meeletut loogikaauku kogenud. Pea k1mne aasta pikkuse 1he mmo pea hardcore tagumise ja paljude-paljude teiste testimise- v2hem t6sisemalt m2ngimise peale olen aru saanud et issanda mmoaed on v2gagi kirju ja 1hest mmost endast on 100% loogilisust m6ttetu otsida. Ikka leiad miskit mis v2ga vastu k2ib, aga nii see on.


P.S. Tore n2ha et inimesed ei solvu tugevamalt esiletoodud argumentide peale. S6bralikus vaidluses selgub t6de :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: