OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2014 suvel välja tulevad animed
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2014 09:41    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:

Aldnoah Zero on ka minu lemmik tänavusest suvest, teisele kohale platseerub Tokyo Ghoul, mis hoolimata mõnest möödalaskmisest ei olegi väga halb.


maitsed ühtivad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 21, 2014 20:04    Teema: Vasta viitega

Aldnoah.Zero - järg läheb edasi 2015 aasta jaanuaris. Kindlasti Op esitajad tunti ära.
Veel meeldis Rail Wars - see räägib üldse jaapani raudtee veduritest rongidsest ja raudtee inimeste tavaelust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2014 10:10    Teema: Vasta viitega

Lisan veel mõned animed, mis mulle meeldis:
Kuroshitsuji: Book of Circus - täitsa hea anime, rohkem sain teada Cieli minevikust, mida kahest esimesest osast polnud räägitud. Ainult lõpp muutus natuke veidraks ja võib- olla asi läks üle vindi natuke.
Pripara - kindlasti jätkan selle vaatamist edasi, üks prism show sarjast parimaid animesid
Hanayamata - mulle meeldis see jaapani folkloori teema animes.
Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Zwei - See sari läheb edasi 2015 aastal. Ise len ka Fate/Zero fänn, sellepärast vaatangi seda sarja. Sarja kaks viimast osa on täitsa huvitavad.
Rokujouma no Shinryakusha - teistsugune haarem anime, mida olen näinud. Ületükki aja huvitavaid animesid, sest lõpuni pole selge, mis on nende tegelaste motiivid, miks kõik elavad seal korteris. Kõige parema mulje jättis mulle Yurika, ta tekitas minus alati sellise kurva tunde, sest teda ei usutud et ta on maagiline tüdruk. Alati sattus ta mingitesse jamadesse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: