OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime kättesaadavus.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 15:57    Teema: Anime kättesaadavus. Vasta viitega

Mul tuli üks väga hea m+te(minu arvates) üht teemat lugedes "jdrama/anime offline jagamine Tallinnas?"(palun lugege selle teema esimene postitus läbi...üldistealt)

paljudel pole korralikku interneti ühendust anime jagamiseks ja see pärast ei saa nad teatud animed vaadatagi.

idee on järgmine:
uus alakaust anime jagamiseks. sinna v+ivad inimesed kirjutada mida nad soovivad(/jagavad) ning peale seda v+ivad sooviad/pakkujad e-maili teel edasi suhelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 17:41    Teema: Re: Anime kättesaadavus. Vasta viitega

Shark kirjutas:
Mul tuli üks väga hea m+te(minu arvates) üht teemat lugedes "jdrama/anime offline jagamine Tallinnas?"(palun lugege selle teema esimene postitus läbi...üldistealt)

paljudel pole korralikku interneti ühendust anime jagamiseks ja see pärast ei saa nad teatud animed vaadatagi.

idee on järgmine:
uus alakaust anime jagamiseks. sinna v+ivad inimesed kirjutada mida nad soovivad(/jagavad) ning peale seda v+ivad sooviad/pakkujad e-maili teel edasi suhelda.

Ma ei tea kuidas siin need kõrgemad võimud selle peale mõtlevad, ehk liiga piraatlust propageeriv tegevus, kuid üldjoones hea idee.
Ise ei taha eriti enda plaate inimestele välja jagada. Lihtsalt hirm selle üle, et kas ja millal neid tagasi saan. Mul on isegi praegu paras posu plaate kusagil küla peal ringi liiklemas. :(
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 17:44    Teema: Vasta viitega

risk on jah...a need kes on n+us andma peaksid ikka vabatahtlikud olema...ja kui keegi ikka ei taha nii väga inimest usaldada siis v+ib ju midagi bandiks v+tta wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Elizabeth



Liitunud: 9 Veeb 2004
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 20:36    Teema: Vasta viitega

ning põhimõtteliselt inimesed kellel pole head internetiühendust või äärmisel juhul cd-kirjutajat, võivad siiski osta toorikud, anda need kellegi kätte, keegi kirjutab talle anime, ning annab talle plaadid.

nii ei lähe mitte midagi kaduma ja kuluv rahahulk on minimaalne.

muidugi leidub ka inimesi kes täitsa laenavad plaate, aga siis lõpetavad nad kibestunult, kui neid lühikese aja jooksul ei tagastata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 09, 2004 20:57    Teema: Vasta viitega

Kõige loogilisem oleks sellises olukorras teha kaup kauba vastu vahetus...sest siis oled ikka kindel et teine ei unusta sinu plaadid enda poole ära, kuna tema omad on sinu käes...ega mina küll ei annaks niisama ilma mingita garantiita võõrale inimsesle oma hästi hoitud plaate URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 00:36    Teema: Vasta viitega

Elizabeth kirjutas:
ning põhimõtteliselt inimesed kellel pole head internetiühendust või äärmisel juhul cd-kirjutajat, võivad siiski osta toorikud, anda need kellegi kätte, keegi kirjutab talle anime, ning annab talle plaadid.

nii ei lähe mitte midagi kaduma ja kuluv rahahulk on minimaalne.

muidugi leidub ka inimesi kes täitsa laenavad plaate, aga siis lõpetavad nad kibestunult, kui neid lühikese aja jooksul ei tagastata.


See on kõige lihtsam jahh, ja seda võib... kuid tingimusel, et vaesed õnnelikke animeomanikke soovidega üle ei koormata.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 08:41    Teema: Vasta viitega

Mina kuulun nende inimeste hulka, kes on nõus mõistlikkuse piires oma animet kellelegi plaadile kirjutama, kui 1) mulle toorikud tuuakse ja 2) pärast neile järele ka tullakse. Reeglina ma oma plaate välja ei laena ja teiste käest laenutada ma ka ei soovi, kuna mul on niigi palju vaatamata kraami.

Mis puutub sellesse, kas baka.ee'st peaks kujunema animevahetus/levitusturg, siis minu vastus oleks: pigem ei. Keegi ei anna garantiisid, et nõnda ei levitataks DVD-rippe või sub'e DVD-del saadaolevast animest - sellise tegevuse avalik vahendamine ja reklaamimine oleks aga vähemalt minu jaoks juba ebaeetiline. baka.ee algne eesmärk oli olla animet/mangat tutvustavaks ja selleteemalist arutelu võimaldavaks portaalikeseks. Arvan, et ei ole põhjust sellest kõrvale kalduda.

Ma loodan, et nüüd ei hakka keegi (nimesid nimetamata) näpuga näitama ja muigama stiilis "jälle see Vabarnamees heietab animede litsenseerimisest ja eetikast". Asi pole litsenseerimises, vaid hoopis heades asjades, mida odavalt saab.

Maailmavaate muutumise äärel,

<Vabarnamees>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Veeb 10, 2004 19:20    Teema: Vasta viitega

uus alamkaust: ei
mingi hea veebirakendus/süsteem/andmebaas vms jagamise edukaks läbiviimiseks: jah

aga milline see välja näha võiks, vot sellest veidike hiljem, hetkel veidike unesegane : )
(ja andestage mu sisutühja posti ja kuulake Vabarnameest)

---------

unesegasus maksis siiski kätte, sest see alamfoorum polegi nii paha idee, eriti kui see korralikult struktureerida ja hallata, sest heitnud mõtteid säärase süsteemi kohta edasi ja tagasi, oleks esimene lahendus üldjoontes sarnane foorumile. põhiline erinevus on tingitud just selles, et as huvitutakse rohkem spetsiifilistest asjadest ("kas kellegil on Last-Exile'i 3 viimast osa", etc) või üldisest jagamisest ("JDramad tallinnas, anything goes"). saab nii teha, et inimesed esitavad soove ning siis need kes omavad vastavat asja aitavad jagada, sõlmitakse kokkulepped jne privaatselt. see oleks täiesti teostatav ka foorumiga.
Teine variant on aga ühtne portaal saadaval olevate asjade nimekirja(de)ga ja jagajatega asukohtadega, kuid see nõuab jagajatelt kõigi eelduste kohaselt teatud pühendumust ning tegevust oleks ehk liigagi, juba nimekirjade endi koostamisega. samas oleks sel juhul tegemist ka kõige kommunitundlikuima ning samas lihtsaima lahendusega: baka.ee kasutajate geograafiline andmebaas, paremini esitatud kui praegune, võrdlemisi tarbetu 'Asukoht:', kuhu enamus oma asukohale luulelisi märkusi lisada eelistavad : ) aga siin on omakorda privaatsus mängus, kes tahab, kes ei taha. ja see nõuab paratamatult vaeva.

kuid midagi algset saab uude bakasse sisse tuua küll, eks ole? : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 19:16    Teema: Vasta viitega

Idee ise on võimas!!! Armas kuri aga kõige suurem AGA on asjal see et meie seltskond on üle eesti laiali ja isegi koos selle süsteemiga on jama kuidas asju kätte saada jne. Kokkuvõttes oli selle postituse põhimõte see, et tegelt peab laskma ikkagi plaadi peale ümber kirjutada ja siis postiga saata või mida iganes. 0.o
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 11:57    Teema: Vasta viitega

rastafari@hot.ee
icq:224959258
andke vähemalt teadagi kus eestis on võimalik saada animesi või mangasid....
eestis anime kättesaadavus on kõige madalam maailmas URRRRRR URRRRRR URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:03    Teema: Vasta viitega

Pähh. Sul on vaja ainult arvutit, mingitki püsiühendust ja natuke teadmisi ja ootamatult on Eesti anime kättesaadavuselt maailma esirinnas.

Kui see ei mõika, siis on vaja krediitkaarti, natuke raha ja saad endale tellida.

Kui sa endale DVD-e tellimist lubada ei saa või sul arvutit/netti pole, siis pole midagi parata. Sa oled samal tasemel kõigi ülejäänud maailma samade probleemidega inimestega. Kui sa aga netist ei suuda midagi ülesse leida, siis oled lihtsalt loll ja see on pigem sinu probleem.

Hjarg, kellel ainus probleem on, et ei jõua kõike soovitut ära vaadata.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:08    Teema: Vasta viitega

ma ei vaja koopiaid eda et nad olexid arvutis. i need origins....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 12:36    Teema: Vasta viitega

animenic kirjutas:
ma ei vaja koopiaid eda et nad olexid arvutis. i need origins....


Sellises juhul, mu oivaline lehm, pole sul midagi rohkemat vaja kui netist tellida. Näiteks selline said nagu www.dvdpacific.com on odav ja saadab odavalt Eestisse. Ja järelikult probleemiks pole see, et Eestis anime kättesaadavus raske on, vaid see, et sa viisakalt öeldes pole piisavalt taiplik, et seda kätte saada.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hitsume



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 13:19    Teema: Vasta viitega

hjarg- site mida soovitasid on tõesti hea aga mitte igal inimesel ple aega ja viitsimust nii kaua neits istuda et leida parimad pakumised :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 13:31    Teema: Vasta viitega

Sellisel juhul maksad lihtsalt rohkem. Pole minu probleem...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hitsume



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 23:09    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Sellisel juhul maksad lihtsalt rohkem. Pole minu probleem...


Tead mees ära mölise. GET A LIFE muidu sa siin ju ei istuks ja ei käiks kõikidele närvidele. Pea üks kord oma lõuad.
Meeldetuletus sa käid närvidele... ja seda mitte ainult minule.
aga no jah hoian vast selle teema RP13 all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 23:37    Teema: Vasta viitega

Tahad öelda, et see on tema probleem ve??



Ma ei saa aru miks te kõik mingi tühja asja pärast kohe nii endast välja lähete...vaene hjarg... :(
_________________




Viimati muutis seda Sato-chan (Nelj Dets 16, 2004 23:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 23:38    Teema: Vasta viitega

hitsume kirjutas:
Tead mees ära mölise. GET A LIFE muidu sa siin ju ei istuks ja ei käiks kõikidele närvidele. Pea üks kord oma lõuad.
Meeldetuletus sa käid närvidele... ja seda mitte ainult minule.
aga no jah hoian vast selle teema RP13 all


Hmm. OK, ma hakkan nüüd aegsasti enda sõnu sööma selle suhtes et ainult Omalooming on igasuguse sõimlemise alguspunkt. Merh.

Ehk siis: I smell a ban coming
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 23:51    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Hmm. OK, ma hakkan nüüd aegsasti enda sõnu sööma selle suhtes et ainult Omalooming on igasuguse sõimlemise alguspunkt. Merh.

Ehk siis: I smell a ban coming


Mhmh, pooltel juhtudel on omalooming, pooltel mina ja ülejäänud pooltel närvilised isikud, kes ei naudivad interneti poolt pakutavat anonüümsust ja tegelevad asjaga, mida nimetatakse trollimiseks. LaLaLaa

loogika, eks
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sardokaur



Liitunud: 31 Jan 2003
Postitusi: 64
Asukoht: Midgard

PostitusPostitatud: Reede Dets 17, 2004 00:38    Teema: Vasta viitega

Elu hoopis.
_________________
Kupo?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: