OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2013 / 20.-22. september Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
IamNyan



Liitunud: 24 Sept 2012
Postitusi: 9
Asukoht: Narnia

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 11:22    Teema: Vasta viitega

Seekord tundus ikka päris paras ports inimesi olevat. Asukoht eriti ei meeldinud, liiga palju trepide vahel liikumist nii laisele inimesele ja kuskilt raha ei saanud välja võta LaLaLaa

Muidu üritus oli eriti boss.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 14:29    Teema: Vasta viitega

Jah, kahtlemata oli väärt Tallinnast kohale tulekut.
Cosplay tase tundus sel aastal seni kõrgeim, hinnates eelnevatel aastatel vaadatud piltide järgi. Sasha Braus, Holo, Alisa ja Mistral olid minu silmis kõige vingemad, kahju et teie kõigi poolt hääletada ei saanud.
Väga suured kiitused ka videomängude ruumi varustajatele/korraldajatele. Seda, et kohapeal on korralikud fightpadid kasutamiseks poleks osanud lootagi. Mänguturniirid olid vinged.
Tervitused ka erickule, nii jututubade eest kui Genialistides veidrate tehnoloogiliste lahenduste kiuste siiski oma kava eduka esitamise eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 16:59    Teema: Vasta viitega

Kena üritus. Kahjuks ei saanud väga sotsiaalne olla. Kui esimesel päeval oli hääl natukene veidravõitu, siis teisel päeval oli viimane täielikult kadunud. Võibolla sellepärast, et Genklubis sai 3 tundi veedetud rääkides. Teisalt tundsin puudust kaamerast - tõesti oleks tahtnud Holost personaalset pilti. Üldiselt oli aga kõik muusikaga seonduv küllaltki paeluv. Eriti karaoke. Tehnikamees küll heitis vahepeal veidraid pilke, et kes siis 2 päeva järjest ainult vaatamas käib, aga mulle meeldis.

Järgmine aasta siis kaamera, cosplay ja hääl kaasa.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
RavenKillz



Liitunud: 11 Jan 2012
Postitusi: 12
Asukoht: Jõgeva/Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 19:26    Teema: Vasta viitega

Cosplay oli sel aastal väga hea....nägin niipalju ilusaid ning võimsaid kostüüme, nii esimesel kui ka teisel päeval! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
K3rttchu



Liitunud: 19 Sept 2013
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Esm Sept 23, 2013 21:08    Teema: Vasta viitega

http://public.fotki.com/Kerttukene/animatsuri-2013/

siit vöib siis leida ka pilte , kui kedagi huvitab ^^
_________________
don’t do drugs. (◡‿◡✿) do me instead (☉‿☉✿)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Sept 24, 2013 20:23    Teema: Vasta viitega

Väga meeldiv üritus, kuigi olin seal vaid pool päevakest. Mu esialgne skepsis kooliruumidesse kolimise osas oli alusetu. Kuigi koridoris oli veidi kitsas ning valel korrusel viibimise tõttu võis mõne sündmuse kogemata maha magada, ning kuigi kesklinna toidupoodide ja söögiasutuste lähedusest oli puudus, leiti masside paigutamisel kena tasakaal täistopitud ruumide (2008) ja tühjade aulate (2009) vahel ning klassiruumide rohkus lubas igal ajal igas kohas mingit tegevust.

Olemine oli kohe eriti vaba ja sõbralik. Eks see ole Animatsuril tavaks, aga tänavu justkui ülivõrdes. Ehk põhjustas seda eelnimetatud kontsentreeritus, mis võimaldas rahval leida seltskonda, kuid samas ka mõne trepiastme kauguselt asu peomelust? Või oli mu vaimne seisund vastav? Igatahes paistis, et huvitav polnud vaid mul.

Suure viktoriinifännina pean selle kallal norima, põhjuseid pole vägisi välja pigistada tarviski - seekord oli silmnähtavalt kehvem kui mullustel. Küsimused olid ainult animest, ei mingit jaapani keelt ega kultuuri, ka muusikaküsimusi mitte. Küsimused olid veel ka väga ühte auku - viieteistkümnest küsimusest kaks Madoka kohta ja kaks-kolm Ghibli tänavuste tööde kohta on juba liialt kallutatud mäng. Lisaks veel ebaselge sõnastus, ebamäärane hindamissüsteem (kui nõuate loetelu, siis märkige punktide maksimumpiir! (ja hea oleks, kui see poleks oluliselt suurem teistest küsimustest)) ja väga labased vormistusvead. Järgmine kord paremini!

Noore hiinlanna ettekanne/jututuba feminismist oli kõrgetasemeline, küllap oli seda ka Nukke loeng. Üldse paistab ettekannete osas aina rohkem professionaalsust, mis on loomulikult hea.

Pidu jäi mul seekord ära. T_T Jõudsin alles öösel, kui tillukest tantsijatekampa lõbustas kange higilebra sees väga tuim ja agressiivne tümakas.

Tänan korraldustiimi!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 25, 2013 05:49    Teema: Vasta viitega

There sure are a lot of pics LaLaLaa
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Sept 25, 2013 09:07    Teema: Vasta viitega

Tundub, et oli palju kenu tüdrukuid seksikates kostüümides. Või olid mõned kenad tüdrukud mitmes erinevas seksikas kostüümis lihtsalt?

Järgmine aasta tulen uurin järele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 25, 2013 16:36    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Sept 28, 2013 00:39    Teema: Vasta viitega

Seekord on baka foorumis erakordselt vähe muljeid ürituse kohta. :/
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 28, 2013 15:05    Teema: Vasta viitega

Heihei, väike küsimus Stepmania kohta.
Kas kuskilt saaks ka sel aastal kasutatud simfile-ide paki? Animatsuri lehel küll mainitakse isegi sellist pakki (ja öeldakse, et finaali lugusid selles pakis ei ole), aga pakki ennast kusagil ei ole. T_T

lostinthemist kirjutas:
Seekord on baka foorumis erakordselt vähe muljeid ürituse kohta. :/

Ma kardan, et suurem osa Animatsuril käijatest ei ole Baka foorumist üldse teadlikud >_>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2013 09:24    Teema: Vasta viitega

August kirjutas:

lostinthemist kirjutas:
Seekord on baka foorumis erakordselt vähe muljeid ürituse kohta. :/

Ma kardan, et suurem osa Animatsuril käijatest ei ole Baka foorumist üldse teadlikud >_>

Vaata näiteks 2011. aasta Animatsuri teemat.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2013 14:44    Teema: Vasta viitega

Baka foorumis on kõige kohta erakordselt vähe muljeid. :(
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2013 15:06    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Baka foorumis on kõige kohta erakordselt vähe muljeid. :(

This.

Aga Animatsuri kohta nii palju, et väga chill üritus oli. Cosplay oli ka päris hea see aasta. Natuke kahetsen, et loenguid kuulamas ei käinud ja, et enamuse ajast mängude toas veetsin tho.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2013 19:47    Teema: Vasta viitega

AniMatsuri oli väga lõbus. Sai kogetud teistsuguse pilgu alt, mis tegi festivali veelgi lõbusamaks.
Jõudsin ka karaokes ära käia, kuigi taas viimasel päeval viimasel hetkel. Järgmine aasta läheb varem. :)
Sai nähtud ka paar võitluskunsti demonstratsiooni.
Järgmine aasta kavatsen kindlasti Cosplay'd teha, see kord alustan valmistusega varem, mitte viimasel minutil. LaLaLaa
Kohe kindlasti tahan mängida Mahjongi, mis tundus väga huvitav ja samas väga keeruline. Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2013 20:31    Teema: Vasta viitega

Loodetavasti on ka järgmine aasta pädev toitlustus. Aitäh Sushimon, kes sa mõlemal päeval hinge sees hoidsid - sushi oli super. Ka snäkilauad olid awesome, omfg need sweet potato krõpsud. Kirbukal müüdi väga lahedat kunsti ja second handi. Ruumi oli parajalt. Cosplay oli cool.

Tammes toimumine jättis sellise mõnna koolifestivali tunde, nagu multikates.

Vähe muljeid pffft, ilmselgelt jäädi rahule. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Püh Sept 29, 2013 22:20    Teema: Vasta viitega

August kirjutas:
Heihei, väike küsimus Stepmania kohta.
Kas kuskilt saaks ka sel aastal kasutatud simfile-ide paki? Animatsuri lehel küll mainitakse isegi sellist pakki (ja öeldakse, et finaali lugusid selles pakis ei ole), aga pakki ennast kusagil ei ole. T_T


mul on selline karvane tunne, et tänavuse aasta SM-i packi polegi netti üles laetud kuskile, samas, see pack oli kokku klopsitud erinevatest Otaku's Dream packidest ja ma arvan, et vist oli paar lugu seal gpop-i ja Spooty Biscuit-i repertuaarist. finaali lugu on ühest dosinast Hiryuu simfile-i packidest, mida enam netist ei leidu, kuna AFAIk, link packi collectionile on surnud..

/rant
_________________
Mis loed, ei midagi erilist siin. XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
MangaFan



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 26
Asukoht: Saarema/Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 30, 2013 15:56    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks oli selle aasta AniMatsuri siiani parim. Muhe See oli küll alles kolmas kord minu jaoks aga mulle tundub, et see läheb iga aastaga paremaks.
Super oli see, et süüa sai. Suured tänud Suhimonile, kelle bento oli küll kohati pisut vürtsikas aga üllatusmomentidest puudu ei tulnud ja täitsa maitsev oli. :)
Inimesed olid hästi sõbralikud ja mõnusad. Lihtsalt super hea üritus Happybunny
Suured tänud korraldajatele! Tänu teile ja mõnusale seltskonnale ootan ma AniMatsurit sama palju kui oma sünnipäeva ja jõule LaLaLaa
Asso, cosplayd teen ma jälle ka järgmisel aastal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Sept 30, 2013 16:36    Teema: Vasta viitega

ArchonD kirjutas:
August kirjutas:
Heihei, väike küsimus Stepmania kohta.
Kas kuskilt saaks ka sel aastal kasutatud simfile-ide paki? Animatsuri lehel küll mainitakse isegi sellist pakki (ja öeldakse, et finaali lugusid selles pakis ei ole), aga pakki ennast kusagil ei ole. T_T


mul on selline karvane tunne, et tänavuse aasta SM-i packi polegi netti üles laetud kuskile, samas, see pack oli kokku klopsitud erinevatest Otaku's Dream packidest ja ma arvan, et vist oli paar lugu seal gpop-i ja Spooty Biscuit-i repertuaarist. finaali lugu on ühest dosinast Hiryuu simfile-i packidest, mida enam netist ei leidu, kuna AFAIk, link packi collectionile on surnud..

/rant


Harjutuspakki, mis eelnevatel aastatel traditsiooniks oli, sel aastal polnud. Küll aga panin kokku kõik finaalides mängitud lood (ka lõppfinaali legendaarne 22-minutiline lugu on siin olemas), kvalifikatsiooniloo pluss veel mõned laulud, mis küll mängimisele ei läinud, aga olid varuvariantidena välja otsitud. Saadaval on kogu .rar pakk siin. Kui link ei tööta, pakk ei tõmba ära või esineb muu probleem, saatke palun PM.

Minu muljeid AniMatsurist ka: cosplay, nii palju kui ma inimesi koridorides nägin, oli tore. Kiljusin SNK cosplayeritel kõrvad otsast, sain endale animenänni, sain ka ise cosplayda, mis oli tore, ringi joosta sai ka... Ei, tore oli. Detaile, mille kallal viriseda, on küll ja küll, aga sellega ma siin peale ei hakka, sest üldiselt olen ma üpris rahul, Tamme gümnaasium oli vahelduseks Dorpatile super. Plusspunktid teise korruse haudvaikuse eest! (Täiesti hämmastav, kuidas esimese korruse möll teisele ei jõudnud, kui ma teisel korral ringi siblisin.) Sushimoni söök oli hea, kuigi harjumatu, ja mulle täitsa meeldis see korraliku kõhutäie saamise võimalus, eelnevatel aastatel ei olnud see niimoodi käeulatuses.

Ja järgmisel aastal osu!!!!!!! Jah!
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 12, 2013 23:12    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:

Ja järgmisel aastal osu!!!!!!! Jah!


Aaah! Yes! Võistlusest osa ei võtaks, sest ma olen hale, aga vaadata tahaks küll :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: