OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

G-Pen

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Esm Mai 27, 2013 21:05    Teema: G-Pen Vasta viitega

Tere,
kas keegi teab poodi Eestis kus on müügil
Jaapani kunstitarbeid ( G-Pen, indian ink jm. ).
Kui Eestis ei tea siis teate äkki head odava saatmiskuludega välismaa lehekülge LaLaLaa suured tänud Kallis Kallis

Lisaküsimus, kui paljusid need asjad üldsegi huvitavad?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 28, 2013 00:32    Teema: Vasta viitega

India/Hiina tinti saab küll absoluutselt igast korralikust kunstitarvete poest.
G-peni aga minu teada Eestis müügil pole. Kindlasti leiab aga sulgi, mis on täitsa võrdväärsed G-peniga, kui osata neid korralikult kasutada.
Minu meelest sellise kujuga sulg ajab asja ilusasti ära küll. See on paindlik, mis tähendab, et survega on võimalik joone paksust reguleerida.
Kui aga ilmtingimata tahad just G-peni, siis lähim koht, kust see endale muretseda, on Soome. Seal on neid küll.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Teis Mai 28, 2013 09:29    Teema: Vasta viitega

Ei pea otseselt olema Gpen, pigem hea tintimise vahend manga stiilis piltidele millega oleks võimalik produtseerida erineva paksusega jooni ning ka väga peeneid jooni. Kas sa oled kasutanud seda sulge mida pakkusid?
Muidugi Deleter G pen-il on väga hea review.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 28, 2013 11:14    Teema: Vasta viitega

Mina üldiselt ei hooli mingitest mangatoodete brändidest (Copic, Deleter jne.) niiväga. Need on küll väga populaarsed (eriti hard-core weeaboode hulgas), aga tegelikult töövahend ei määra nii väga kunstiteose lõpptulemust kui kunstniku enda oskus selle vahendi omadusi ära kasutada.

Enivei....jah, ma ise kasutan selliseid sulgi ja mul on ka see konkreetne sulg olemas, mida ma linkisin. Ta on väga tundlik surve osas, nii et kindlasti tuleb natukene harjutada sellega enne, kui suudad joone paksust ilusasti kontrollida. Peenikesi jooni saab sellega ka teha (selleks tuleb seda lihtsalt tagurpidi käes hoida). Ega ei kurda küll.

Eks sa võid alati hiljem need "tõelised" manga produktid endale muretseda, aga käe harjutamiseks sobivad alguses siinsamas müüdavad kalligraafia suled küll.

PS. Korralik sile paber, mis ei lase tindil laiali valguda, on tindiga töötamisel ka väga oluline, just sayin'.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: