OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2013 Suvel välja tulevad animed.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 16:52    Teema: 2013 Suvel välja tulevad animed. Vasta viitega

6 kuud talve on läbi ning kuumade ilmadega tulevad ka kuumad Hiina multikad.

Suvehooajad kipuvad üldiselt tagasihoidlikuks jääma, kuid seekord võib tulla isegi erand. Vaadake ise:

Suvi 2013

Tulemas on kohe päris mitu suurt staar mängijat.

Neist suurim on kindlasti järjekordne Monogatari hooaeg - sari, millest on saanud juba ammu tõeline megahitt. Fännide suureks rõõmuks kestab see tervelt pool aastat ning võtab kokku tervelt 6 volüümi novellidest.
Shaft valatakse jälle rahaga üle.

Ka ülipopulaarseks saanud Kami Nomi zo Shiru Sekai saab uue hooaja, järjega kolmas. Kui Mangalobe asja väga tuksi ei keera, siis peaks sellest üpris hea asi tulema, teades mangat.

Isegi selline veteran nagu Rozen Maiden on kusagilt välja kaevatud ja uuele hingamisele toodud. Kunagi väga populaarseks saanud sari jätkab manga lugu (mõningate modifikatsioonidega), kuid uutes kätes. Kogu asja veab nüüd hoopis Asaka Morio asemel Omata Shinichi, kellel küll väga palju kogemusi pole re¾issöörina, kuid ta on mänginud suurt rolli selliste teoste loomisel nagu Arakawa Under the Bridge, Denpa Onna to Seishun Otoko, Sankarea ja isegi Mahou Shoujo Madoka★Magica. Stuudioks on nüüd Deen. Opening laulu teeb muidugi Ali Project, sest Rozen Maiden poleks ikka õige Rozen Maideni anime ilma nendeta.

Kindlasti üheks oodatuimaks hitiks on Hiromu Arakawa (Fullmetal Alchemisti manga autor) uue manga Gin no Saji adaptsioon. Manga ise on võitnud juba rohkelt auhindu, näiteks eelmise aasta Taishò Grand Prize ning ka Shogakukan Manga Award'i shounen kategoorias. Loojaks loomulikult Aniplex, kes osales ka FMAB tegemises ning projekti juht on Itou Tomohiko, kelle seniseks re¾issööri saavutuseks paistab olevat ainult Sword Art Online, kuid ta on osalenud mitmete väga kuulsate animete loomisel, näiteks Death Note, Monster, Summer Wars ja Toki wo Kakeru Shoujo. Võin omast käest öelda, et manga on väga hea.

Ära märkimist väärib ka 4chanis ning 2chanis ikooniliseks saanud Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! (It's Not My Fault That I'm Not Popular!) manga adaptsioon, mida teeb Square Enix (neil tüüpidel on endiselt raha sellisteks asjadeks??)

Ja siis loomulikult Kyoto Animationi uusim eye candy nimega Free!, mille teaster saavutas internetis kosmiliselt kõrge populaarsuse. Armsate hästi animeetritud tüdrukute asemel teevad aga nunnisid asju seekord hoopis armsad hästi animeeritud noormehed ning kogu kupatus paistab olevat üks suur naistele suunatud fan service festival. Sellest võib saada veel üks KyoAni kõige paremini müüvaid teoseid.

Type Mooni fännid võivad rahul olla (või mitte rahul olla, nagu mina) sellise uue asjandusega nagu Fate/kaleid liner Prisma Illya. Tegu on siis veel ühe Nasuverse paralleel maailmaga, kus erinevad Type Mooni tegelased on maagilised tüdrukud ja peategelaseks on Fate sarjadest tuntud Illyasviel von Einzbern. Stuudioks on Silver Link. Ma oleks Type Mooni fännina väga pettunud sellise asja üle, kui ma ei teaks, et uut Kara no Kyoukai'd poleks tulemas.

Staaridest puudust ei tule nagu näha. Seda kas nad suudavad ka fännide ootusi täita saame näha.


Mul on hea kõhutunne sellise asja suhtes nagu Kamisama no Inai Nichiyoubi. Tundub olevat midagi omanäolisemat ning stuudioks on Madhouse. Projekti juhib Kumazawa Yuuji, kelle kogemused piirduvad siiani Oda Nobuna no Yabou läbi viimisega. Ta osales ka NHK loomises.



Ka täispikkadel filmidel ja OVA'del tundub hea suvi tulevat, kuigi neid me niipea ei näe. Ka siin võib näha tervet kampa suuri staare.

Üle ega ümber ei saa uuest Ghost in the Shellist, mille 4 osaline OVA toob meieni Kusanagi Motoko mineviku. Pardal pole paraku enam Kamiyama Kenjit, kes lõi Standolone Complexi sarjad. Tema asemel on Kazuchika Kise, kes on siiani tegelenud peamiselt ainult animeerimisega (Evangelion 2.0, xxxHolic, Blood-C) ja story'ga tegeleb Ubukata Tow, kelle poolt on näiteks Mardock Scramble. Paljud kardavad, et see ei suuda oma mainega kaasas käia.

Minu eriti suureks rõõmuks animeeritakse ära ka Kara no Kyoukai viimane novell Fukan Fuukei, mis räägib kahest lühiloost pikalt peale sarja tegevust. Loojaks loomulikult ei keegi muu, kui Ufotable ja kõrvu paitab taas võrratu Kajiura Yuki muusika. Sellest saab tõeline maiustus kõigile Type Mooni fännidele.

Võib-olla kogu selle jutu kroonjuveeliks on Miyazaki Hayato ja stuudio Ghibli uusim teos Kaze Tachinu, mille peategelasele annab hääle ei keegi muu, kui Hideaki Anno ise. Tema eelnev häälenäitlemise kogemus on võrdlemisi minimaalne, kuid nad on Miyazakiga head sõbrad ning tema roll lisab juba niigi ülimalt oodatud asjale veelgi vürtsi juurde.
Tegu on siis adaptsiooniga 2009 ilmunud Miyazaki lühimangast (see on omakorda adaptsioon 1936 ilmunud lühiloost kuulsa Tatsuo Hori poolt), mis räägib Jirou Horikoshi'st, kes disainis Teise Maailmasõja kuulsa lahinguhävitaja Mitsubishi A6M Zero. Lugu on valminud biograafilistel ainetel ning mälestuseks Jirou Horikoshi'le ja Tatsuo Horile.

Studio Ghibli pidi algselt koos Kaze Tachinuga välja laskma ka veel ühe teise filmi nimega Kaguya-hime no Monogatari, mis on adaptsioon kuulsast Jaapani muinasjutust Kayuya-hime ning seda juhib Takahata Isao (Grave of the Fireflies), kes lõi koos Miyazakiga legendaarse anime Nausicaä of the Valley of the Wind. Paraku lükkub see edasi sügisesse.

Tegu on siis esimese korraga pärast aastat 1988, kui mõlemad Studio Ghibli asutajad on taas korraga aktiivsed.


Viimati muutis seda Shirotoki (Kolm Mai 22, 2013 17:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 17:03    Teema: Vasta viitega

Hetkel tunduvad suht ainult Gin no Saji (manga autori pärast pmst) ja Dangan Ronpa huvitavad. (Mäng ise pole translated kuid lugesin selle let's play läbi ning räigelt meeldis)
Eks fate/kaleid vaatan ka üle ning kui kunagi viitsin nisemonogatari ja nekomonogatari ära vaadata, siis ka monogatari 2. seasonit. (bakemonogatari oli nagu.. OK aga mitte midagi erilist imo)


Viimati muutis seda ShinNatsume (Kolm Juun 26, 2013 14:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 17:58    Teema: Vasta viitega

Ma ilmselt vaatan Rozen Maideni esimest osa, ütlen, et see on väga äge ja siis ei vaata seda enam kunagi.
Viimasel ajal tundub kuidagi palju pikade nimedega asju olema, niiet ütlen kohe ette, et kui anime nimes on üle viie sõna, siis on see sitt.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 18:10    Teema: Vasta viitega

Tahaks seekord ennast mõnele ühisvaatamisele külla kutsuda/kaasa pressida. Ka on mul kiusatus hakata pikal jorinal kõiki neid uusi sarju üksipulgi arvustama, aga teisalt tunduks see risustamisena. Vaatab.
Stopa kirjutas:
Viimasel ajal tundub kuidagi palju pikade nimedega asju olema, niiet ütlen kohe ette, et kui anime nimes on üle viie sõna, siis on see sitt.

Siin on mingi iva sees. See reegel ei kehti kindlasti kõikide sarjade puhul (Sexy Commando Gaiden: Sugoi yo!! Masaru-san), aga päris paljude puhul kindlasti.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Akarin



Liitunud: 11 Veeb 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 20:42    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Stopa kirjutas:
Viimasel ajal tundub kuidagi palju pikade nimedega asju olema, niiet ütlen kohe ette, et kui anime nimes on üle viie sõna, siis on see sitt.

Siin on mingi iva sees. See reegel ei kehti kindlasti kõikide sarjade puhul (Sexy Commando Gaiden: Sugoi yo!! Masaru-san), aga päris paljude puhul kindlasti.

Sellist järeldust ei saa reegliks kutsuda, kuna sinna jõuti vigase loogikaga. "Enamus pikkade nimedega animed on halvad" on vaid kitsendus väitest "enamus animed on halvad" ning näitab, kui triviaalne omadus pikk nimi ikkagi on.

Kogemuse põhjal ootan Monogatarit ja Teekyuud (lühiepisoodidega slapstick), piltide põhjal Kitakubu Katsudou Kiroku ja Gatchaman Crowds. OVAdest Minami-ke ja Code Geass, filmidest Hal ja Ano Hi Mita Hana no Namae o Boku-tachi wa Mada Shiranai (ühe pika nimega hea TV-anime alternatiivversioon).
_________________
kono mama ni zutto shite hoshii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 20:55    Teema: Vasta viitega

Akarin kirjutas:
Sellist järeldust ei saa reegliks kutsuda, kuna sinna jõuti vigase loogikaga. "Enamus pikkade nimedega animed on halvad" on vaid kitsendus väitest "enamus animed on halvad" ning näitab, kui triviaalne omadus pikk nimi ikkagi on.

Aga näiteks "kõik halvad animed ei ole pika nimega, kuid kõik pika nimega animed on halvad"???

Tegelikult on see loll vaidlus. Ma nõustun sinuga!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Mai 22, 2013 21:06    Teema: Vasta viitega

Tundub päris masendava release listina. Ei tundu, et oleks ühtegi animed, millele ma rohkem aega pühendaks.
Vaatan üle:
Blood Lad
Gin no Saji
Fate/Kaleid - Lihtsalt sellepärast, et sellel on sidemeid fateiga, muidu skippiks.

Ainuke asi mis mulle huvi pakub : Gintama the Movie.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 23, 2013 00:06    Teema: Vasta viitega

Huvitav, et keegi pole maininud Genshiken Nidaimet. Esimene hooaeg oli väga hea ja seda eriti just otakute kujutamises. Ootan samasugust klassikat ka uuest hooajast.

Ka Gin no Saji ehk Silver spoon võib hea tulla kui manga järgi otsustada. Oma olemuselt meenutab ta mulle Moyashimoni.
_________________
Kooliealine tüdruk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Mai 24, 2013 03:05    Teema: Vasta viitega

Ega palju silma ei jäänudki. Arakawa "Silver spoon" peaks autori nime ja netist kuuldu järgi hea olema, mangat ma lugeda pole jõudnud, nii et loodan viga hea adaptsiooni näol parandada.

Kindlasti tahan näha ka "WataMotet", mis oli ühe autismini sotsiofoobse neiu keskkoolipõlve hirmsate juhtumiste loona täitsa mõnus must komöödia - kuniks ma seda lugeda jaksasin. Kaks ja pool köidet umbes jaksasin, aga imestan, et läbiva sü¾eeta lühilood niigi kaua värsked olid. Teate küll selliseid lugusid (mul tulevad Kurosawa ja Angel Densetsu mangad meelde), kus kõigi probleemide allikaks on hea südamega peategelase kohmetus ja igapäevastest situatsioonidest sugenevad kohutavad arusaamatused. Mingi piirini kandis manga seda teemat hästi, aga siis muutus tüdruk natuke liiga ebasümpaatseks ja situatsioonid kippusid korduma. Hea ¾anr (klassifitseerime - "häbi"), aga raske hästi teha.

Rohkemgi kui "Rozen Maiden" peaks animefännidest surnumanajatele sümpatiseerima "Genshikeni" uus seeria. Ma ei tea kumbastki midagi.

Airsoft-relvadega militaarfeti¹istidele rõõmu pakkuv, K-oni lõustadega moefeti¹istidele rõõmu pakkuv, ebardlikult pika nimega manga adaptsioon - see on Tokurei Sochi Dantei... Dantai...stella... ah olgu! See on Gainax aastal 2013.

Kui juba stuudiotest rääkida, siis ma olen siiralt rõõmus, et minu noorpõlve lemmik Gonzo on mitme aasta järel finantsraskused lõpuks ületanud ning jälle hoos. Kevadel oli juba "Zettai Bouei Leviathan", nüüd ilmuvad "Kimi no Iru machi" ja "Inu to Hasami wa Tsukaiyo". Positiivseim kommentaar, mis ma esimese kohta suudan kirja panna on "jätab ükskõikseks", samas too "Inu to Hasami" tundub traileri põhjal üks parajalt jabur käkk. Samsara pöörleb ja kõik olnu tuleb taas, nõnda tallab õppetunde saamata ka Gonzo juba käidud teed. Edu neile sellel!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Juun 03, 2013 03:09    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Hetkel tunduvad suht ainult Gin no Saji (manga autori pärast pmst) Dangan Ronpa huvitav. (Mäng ise pole translated kuid lugesin selle let's play läbi ning räigelt meeldis)
Eks fate/kaleid vaatan ka üle ning kui kunagi viitsin nisemonogatari ja nekomonogatari ära vaadata, siis ka monogatari 2. seasonit. (bakemonogatari oli nagu.. OK aga mitte midagi erilist imo)


Dangan Ronpal peaks see kuu tõlkepät¹ välja tulema. :) Mitteametlik muidugi.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Juun 03, 2013 11:28    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Hetkel tunduvad suht ainult Gin no Saji (manga autori pärast pmst) Dangan Ronpa huvitav. (Mäng ise pole translated kuid lugesin selle let's play läbi ning räigelt meeldis)
Eks fate/kaleid vaatan ka üle ning kui kunagi viitsin nisemonogatari ja nekomonogatari ära vaadata, siis ka monogatari 2. seasonit. (bakemonogatari oli nagu.. OK aga mitte midagi erilist imo)


Dangan Ronpal peaks see kuu tõlkepät¹ välja tulema. :) Mitteametlik muidugi.

Nice, 100% või mingi algne versioon?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Juun 03, 2013 20:44    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Hetkel tunduvad suht ainult Gin no Saji (manga autori pärast pmst) Dangan Ronpa huvitav. (Mäng ise pole translated kuid lugesin selle let's play läbi ning räigelt meeldis)
Eks fate/kaleid vaatan ka üle ning kui kunagi viitsin nisemonogatari ja nekomonogatari ära vaadata, siis ka monogatari 2. seasonit. (bakemonogatari oli nagu.. OK aga mitte midagi erilist imo)


Dangan Ronpal peaks see kuu tõlkepät¹ välja tulema. :) Mitteametlik muidugi.

Nice, 100% või mingi algne versioon?


Peaks ikka 100% olema.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Juun 03, 2013 23:57    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Hetkel tunduvad suht ainult Gin no Saji (manga autori pärast pmst) Dangan Ronpa huvitav. (Mäng ise pole translated kuid lugesin selle let's play läbi ning räigelt meeldis)
Eks fate/kaleid vaatan ka üle ning kui kunagi viitsin nisemonogatari ja nekomonogatari ära vaadata, siis ka monogatari 2. seasonit. (bakemonogatari oli nagu.. OK aga mitte midagi erilist imo)


Dangan Ronpal peaks see kuu tõlkepät¹ välja tulema. :) Mitteametlik muidugi.

Nice, 100% või mingi algne versioon?


Peaks ikka 100% olema.

Suht hea uudis, kuigi olles suht hiljuti LP lugenud, ei viitsi ma ise seda nii pea läbi mängida :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Juun 26, 2013 14:48    Teema: Vasta viitega

Jään ootama esimesi ülevaateid. Enam küll ei julge niiviisi pimesi sisse lennata ja valimatult tarbida.

Teema avapostitus tegi veidi nukraks: esimesed kolm asja mis välja tuuakse on uued hooajad. :( Aga muidu sisukas ülevaade, tähh-tähh.

Edit: juulikuus alles tulevad need asjad välja. No hüva.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Juul 05, 2013 06:45    Teema: Vasta viitega

Ainus, mida näpin on Gin no Saji. Ilmselgetel põhjustel, a) manga oli hea ja b) fma loojalt.
Ülejäänud ei kutsu karvavõrdki.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Juul 06, 2013 05:07    Teema: Vasta viitega

Ma pole küll animemaastikuga niiväga kursis olnud viimasel ajal, aga huvitav jah, et originaalsed animed on suht kokku kuivanud. Kõik on adapteeritud kas raamatust, light novel'ist, mängust või mangast.

:P
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 11, 2013 13:46    Teema: Vasta viitega

Selle aasta suvepalad on tõesti sellised, mille peale eriti pead ei pööra.
Üks anime paistas üpris huvitav olevat. Esimesed kaks episoodi meeldisid mulle küll. Huviga ootan kolmandat osa. Ei ole palju animeid, mis näo naerule ajaks, kuid see sadistliku huumoriga sari saab sellega hakkama.

Inu to Hasami wa Tsukaiyou
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
EvilKatarn



Liitunud: 16 Jan 2011
Postitusi: 43
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 12, 2013 16:37    Teema: Vasta viitega

Dangan Ronpa - Olen selle visuaalnovelli (tõlge on super muide) nüüd ~10 tundi ladunud seega spoilereid kartmata uurisin ka anime esimest osa. Tulemuseks täpselt see, mis kardetud/loodetud. Algallikas jääb paremaks, stiili ning loo poolest ustav originaalile ja 12-episoodilise jooksu tõttu peadpööritaval kiirusel liikuv tegevus. Kindlasti vaatan edasi, üritades mänguga eest ära joosta.

Watashi ga Motenai midagi - Manga oli nagu cringeworthy-m. Sellegipoolest tegu väga hea adaptatsiooniga. Muusika, animatsioon ja loo kulg on parem kui loota võis. Ei jõua järgmist osa oodata.

Tõenäoliselt vaatan seda Hyperdimension Neptunia asja ka sest vidyogeim references.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 13, 2013 01:39    Teema: Vasta viitega

Sai siis järjekordselt kambaga sarjade esimesi osi vaadatud:



Võitjaks tuli seekord Silver Spoon, mis räägib farmis õppivatest/praktikal olevatest tudengitest. Mulle see eriti ei meeldinud, aga paistab, et mina olin ainuke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 13, 2013 07:36    Teema: Vasta viitega

ise vaatan kindlasti Tamayura:More Agressive. See sari on ka mõeldud fotohuvilistele. Väga hea muusika ja ilusad värvid animes.
Siis veel kaks imeliku animed Watashi ja Danganronpa, mis on üks väga psühho anime.
Järgmine aasta tuleb Silver Spoonil ka järg.

Lõpuks hakati näitama Kami nomi zo Shiru Sekai: Megami Hen, mis on olnud minu lemmik anime, millel ära vaadanud kõik lisa osad. Esimese osa lõpp läks üsna huvitavaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: