OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tenchi Muyo! War on Geminar (OAV)

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Märts 17, 2013 10:25    Teema: Tenchi Muyo! War on Geminar (OAV) Vasta viitega

Genres : action, comedy, fantasy, romance, science fiction
Osasid : 13 (ühe osa pikkus ~ 50 min.)

Kui aus olla siis ma olen natuke üllatunud et keegi ei ole viitsind sellest animest midagi siin kirjutada.. (või olen ma lihtsalt pime 0.o)
Tenchi Muyo on olnud läbi aegade üks mu kindlaid lemmikuid (ilmselt tänu oma nurjatule huumorile )

Animedega on selline mõnus lugu nagu paljude muude asjadegagi et osad seeriad jäävad selliseks mida sa tahad aeg ajalt uuesti yle vaadata..
Ning see anime on minu jaoks jäänud vähemalt selliseks

njaa... ma mäletan kui ma seda esimest korda nägin (te meeldis mulle esimestst silmapilgust (oli siis aasta 2010))

Sisu :

Kenshi Masaki seiklused teises dimensioonis, kus tal tuleb rinda pista kurjamite ning kaela viskuvate printsessidega..


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 17, 2013 17:54    Teema: Vasta viitega

Hea et siia panid teema ülesse, ma ise olen tükk aega seda anime nime otsinud, täna alustasin vaatamist. Kenshi Masaki on Tenchi Masaki poolvend, kes on tuntud sellises animes nagu Tenchi Muyou!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: