OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Starcraft II
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2013 06:53    Teema: Starcraft II Vasta viitega

Pole nagu näinud eriti inimesi rääkimas meie armsast e-spordi alast nimega ''Starcraft 2''.
Neile kes ei tea hetkelisest E-spordi hõbemedalist põhkugi siis tuleks vist seletada mis see tore asi Starcraft 2 on.

Starcraft 2 on äärmiselt populaarne RTS (Real-time strategy.), mis on suhteliselt hästi balantseeritud. Mängijal on võimalik valid kolme rassi vahel, ning need kolm rassi on järgnevad: Zerg, Protoss ja Terran.

Zergid- on meie õudusfilmide tüüpi tulnukad, kes elavad limastel lilleväljadel, hammustavad päid maha ja sülitavad teistele peale.

Terranid- on inimesed kellel on toredad mänguasjad nagu: Tangid, lennukid ja hiigelrobotid.

Protoss tuletab natuke ''targemaid'' tulnukaid meelde, kes meie filmides ei jookse hullunult ringi ja tapa inimesi rändomilt. Nad on äärmiselt arenenud ja kasutavad mingit maagilist ''psi'' energiat.

Starcraft 2 on äärmiselt visuaalne ja ka mõtlemise rohke mäng (Kõrgemal tasemel on ka vaja äärmiselt kiire olla.).. Inimesed lausa väidavad, et suurem osa kes Starcraft 2 vaatavad turniiridel, tegelikult ei mängi seda mängu, mis samuti näitab kui võimas see mäng kõrgemal tasemel on.


Kes seda mängivad? Mis liigas te pesitsete? Arvamused?

<-- Kuld liigas.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Inori



Liitunud: 17 Sept 2011
Postitusi: 28
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2013 14:44    Teema: Vasta viitega

Enamik enam eriti ei mängi, top populaarsus eestis oli 2010 lõpp/2011 algus.
Võib olla midagi muutub hotsiga, dno.

Siin on eesti mängijate nimekiri http://sc2ranks.com/c/3281/estonian-ladder/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
soits



Liitunud: 3 Aug 2012
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Veeb 15, 2013 12:12    Teema: Vasta viitega

<- diamond zerg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Veeb 15, 2013 16:33    Teema: Re: Starcraft II Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Kõrgemal tasemel on ka vaja äärmiselt kiire olla.

Kas see tähendab, et sõrmed peavad kiirelt liikuma, või mõtled pigem otsuste tegemise kiirust?

Olen mõelnud selle mängu üles korjata, kuid motivatsioon ei pürgi ikka vajaliku lävendini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Veeb 15, 2013 23:20    Teema: Re: Starcraft II Vasta viitega

AndreS kirjutas:

Kas see tähendab, et sõrmed peavad kiirelt liikuma, või mõtled pigem otsuste tegemise kiirust?

Olen mõelnud selle mängu üles korjata, kuid motivatsioon ei pürgi ikka vajaliku lävendini.


Nii mõtlemise kui ka näppudega. Lahingute valimisest kuni sõjaväe koostamiseni, kõik tuleb läbi mõelda, ning on vaja olla ka küllalt kiire oma kätega, et oma plaanid läbi viia.
Mäng ise on uskumatult hea ning kui on isegi väiksemgi huvi strateegia mängude vastu, siis Starcraft 2 on täiesti kindel valik. Juhul kui ''competitive spirit'' on ka olemas, siis võib Starcraft 2 olla lihtsalt perfektne ''fit'' sulle.
Kui oled rohkem casual, siis on hulganisti ''Arcade'' mape, mis on vägagi sarnased warcraft 3 custom mappidele, ning on võimalik leida ikka vägagi toredaid mänge mida vahepeal mängida.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
soits



Liitunud: 3 Aug 2012
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2013 13:40    Teema: Vasta viitega

Addi mind bneti: soits, 712
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 14, 2013 10:42    Teema: Vasta viitega



Yee! Olin päris pikalt kullas kinni :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Apr 14, 2013 16:32    Teema: Vasta viitega

Ise olen ka platinum Terran.
Tuleb öelda, et kõrgemates liigades on ikkagi rohkem Zergi kui terraneid või tosse.

Tuleb ausalt öelda, et kuigi inimesed väidavad, et terran on OP või midagi, on asjad ikka väga rasked terranitele. Kõrgemates liigades on widowmine vägagi raske kasutada, sest inimesed on nende vastu juba ära harjunud. Ning mutad siiamaani counterivad droppe.
Hetkel on mul arvamused sellised matchupide suhtes:

vsZerg - Muta-ling-bling on tüütu. Ultraliskid söövad läbi kõigest mis terranitel on jm selline värk. Igatahes on äärmiselt raske matchup. Kuigi hetkel on see mu parim match-up.

vsToss - Kui sa ei jälgi mida vastane teeb on mäng juba alates läbi. Protossid võivad avada 100 erineval viisil ja vähemalt 5-6 erinevat openingu tossi poolt võib olla instant gg terranile.. Ja need oracle või DT openingud on äärmiselt ohtlikud, et sa võid põhiliselt mängu kaotada 1-2 oraclile või 2-3 DT-le, kui sa ei pane tähele. See hoiab pinged üleval kohe algusest peale.

vsTerran - On siiamaani minu levelil küllaltki jama. Tavaliselt muidugi avatakse droppidega, ning kui ei reageeri dropile on asi gg. Hellion dropid on äärmiselt ohtlikud. Ei ole soovitatav minna tank expandi peale, sest tangid ei suuda midagi droppide vastu teha ning on liialt aeglased.
Pärast droppe muutub asi ikkagi tank warideks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 14, 2013 17:03    Teema: Vasta viitega

Ma pole terran, ma ei tea millest sulle selline mulje jäi.

Anyway, tossi seisukohast imo...

PvP, mul on winrate 72%. Mulle meeldib, alati on meeldinud kõige enam.
PvZ on mul kohutav, winrate 40% ainult, alati täiesti kohutav matchup olnud minu jaoks. Mitte miski ei tööta nende vastu.
PvT winrate on mul 50%. Vihkan seda matchupi rohkem kui kõiki mass mutale kaotatud mänge kokku. Ma ei saa aru miks oli vaja terranite kõige tugevamat asja buffida (drope) ja anda neile banelingud, mis ei sure ära ja mis oneshotivad workereid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 12:18    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Ma pole terran, ma ei tea millest sulle selline mulje jäi.

Anyway, tossi seisukohast imo...

PvP, mul on winrate 72%. Mulle meeldib, alati on meeldinud kõige enam.
PvZ on mul kohutav, winrate 40% ainult, alati täiesti kohutav matchup olnud minu jaoks. Mitte miski ei tööta nende vastu.
PvT winrate on mul 50%. Vihkan seda matchupi rohkem kui kõiki mass mutale kaotatud mänge kokku. Ma ei saa aru miks oli vaja terranite kõige tugevamat asja buffida (drope) ja anda neile banelingud, mis ei sure ära ja mis oneshotivad workereid.


Ma mõtlesin seda kui ''Ise olen ka Platinum''.

Dropid pole ammugi overpowered. Ma olen näinud protosse counterimas drope äärmiselt lihtsalt! Lihtsalt on vaja map awarenessi ja see on kõik. Ei loe kui kiire on medivac, kui sa tead, et see tuleb mingi minut või kaks ette.
Need banelingud vajavad palju rohkem microt kui zergi banelingud. Ning tossil peaks olema nende counterimine suhteliselt kerge observeritega.
Mina ei kasuta widowmine protossi vastu, sest nendel on alati olemas observerid, ning widowmineide mahavõtmine on neil kõige kergem kõigest kolmest racist.

Kõik probleemid mis sul on, on lihtsalt sellest, et sa ei ole oma mängu stiili kohandanud nendele buffidele.. Toss on ka hulganisti oma openingutega buffitud. Oracle ja DT openingud on populaarsed ja kui terran ei reageeri õigesti, siis on nõnda vabalt võimalik saada üks tasuta võit.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 18:41    Teema: Vasta viitega

Ma saan terraniga täiesti normaalselt hakkama (winrate 50%, täiesti ootuspärane). Ma isegi ei leia, et terran oleks eriti OP, ilmselt medivacid küll saavad nerfitud varsti, kuid imo on terran suht paigas oma balance'i osas.
Kuid see ei muuda asja, et terrani vastu mängimine on kõike muud kui ükski positiivne asi maailmas. Seda pole võimalik nautida, olenemata kas ma võidan või kaotan. Minu arust lihtsalt buffiti terrani juures valesid asju, mis tegid terrani vastu mängimise veel ebameeldivamaks protossi seisukohast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 19:03    Teema: Vasta viitega

Protossina peaks asi ju kerge olema? High templarid, warpimine, observerid, colossused, blink, kõik on kasulikud droppide shut downimiseks.
Usu või mitte, aga TvP on terrani jaoks äärmiselt raske. Ei tea miks sinu jaoks on see liialt raske, aga ma sellegi poolest arvan, et sa lähened PvT matchupile valesti.
Terranit ei nerfita. Hetkel on küllaltki võimalik, et tosse hakatakse buffima PvZ matchupis (Või zerge nerfitakse.), aga fakt on see, et PvTs ei ole mingit probleemi competitive tseenis (Mis on kõik mis loeb.), sest PvT matchupi tulemused on küllaltki võrdsed.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 16, 2013 19:09    Teema: Vasta viitega

Probleem ei seisnegi lategames, lategame on täiesti fine kui välja arvata see, et 1 emp = gg päris tihti. Asi on selles, et tier 1 ja 2 unitite vastu võitlemiseks on kahte erinevat tier 3 unitit vaja. Ja ma kordan, PvT pole minu arust raske vaid lihtsalt nõme ja kõike muud kui lõbus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 10:51    Teema: Vasta viitega

erik, sa kõlad nagu mu sugulane broodwaris.
Protossil eriti lebo ju, viskad stormi teed recalli ja jäätad rampi kinni, gg!
ise oli ta see homorast kes mängis lihtsalt terrancrafti ja urita selle piidri vastu midagi teha kitsal mapil.
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 12:14    Teema: Vasta viitega

Ei noh ma lihtsalt ei saa aru, mis on HOTSis niivõrd erinevat PvT matchupis, et järsku Yoshy-le see ei meeldi? Hetkel on protossile tulnud ainult asju juurde, mida need vennad saavad terrani vastu kasutada. Tempestid, Oraaklid ja DT-d on parimad kui kunagi varem.
Ma tean master protosse, kes räägivad, et medivac speed boost on tegelikult hea asi ja, et nüüd vähemalt on natukene raskem droppe hävitada ja hoiab pingeid üleval.
Mulle jätab see mulje, et Yoshyle lihtsalt pole PvT kunagi varem ka meeldinud.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 17, 2013 22:26    Teema: Vasta viitega

Täpselt nii ongi. Ma viimase WoLi seasoni quittisin psmt kõik PvT mängud kuna see on lihtsalt nii nõme matchup.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
soits



Liitunud: 3 Aug 2012
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Esm Apr 29, 2013 20:20    Teema: Vasta viitega

Widow mine on atm kõige cost-effectivim early game/mid game unit.
Teeb rohkem dammi kui turret, nähtamatu. Sama mis baneling.. Aga parem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 26, 2013 20:32    Teema: Vasta viitega

Widowmine on hea zerg unit :)
http://www.youtube.com/watch?v=BRm6jugJ1VE
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Mai 26, 2013 21:30    Teema: Vasta viitega

Widowmini on kerge counterida kui sa microd oma armeed natuke. Näiteks liigutad paar zerglingu oma pea armee ette. Ei ole raske teha, aga päästab kümnete zerglingute elud.
Widowminid on täiesti kasutud end-gamis ükskõik missuguse tier 3 uniti vastu.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 26, 2013 22:06    Teema: Vasta viitega

...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: