OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Angel Sanctuary
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hitsume



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 18, 2004 19:11    Teema: Vasta viitega

kui välja arvata pisut pervertne põhimõte mis puutub õe ja venna vahelisse kirglikusse armastusse siis on minu arvates see junala lahe melanhooliline anime :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 12:11    Teema: Vasta viitega

hitsume kirjutas:
kui välja arvata pisut pervertne põhimõte mis puutub õe ja venna vahelisse kirglikusse armastusse siis on minu arvates see junala lahe melanhooliline anime :wink:


minuarust see plika liiga loll et õigest armas aru saada, see oli nagu rohkem ühepoolne love Kallis Kallis mehe poolt emm mudu kihvt multa kolmanda osa oleks võinud ärajätta oleks nii ilus lõpp olnud Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
udimon



Liitunud: 9 Dets 2003
Postitusi: 29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 14:28    Teema: Vasta viitega

viimaseaja üks parimaid animesid, mida ma näinud olen :wink: vaatsin lausa teist korda üle, et rohkem aru saada... ja vbl ka kolmandagi korra kusagil tulevikus, kui miskit kurba ihkab hing (meelde tuleb Saikano ntx)
_________________
korea multfilmid, keeks, kiired naised ja ilusad autod (vai oli see nüüd vastupidi) - that`s me and my wired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
hitsume



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 13:31    Teema: Vasta viitega

Üritasin netist seda stuffi downloadida aga ei õnnestunud kuidagi T_T . Kas keegi siin omab seda oma arvutis :wink: ehk teeks ühele inimesele (mina :wink: ) teene ja võtaks ühendust Muhe . LOL ma ei tea lihtsalt mu lemmik oma kurbuse pärast... yea yea i know get a life :wink: but that's a stupid part of me- melancoly :wink: :wink: :wink: :wink: :) LaLaLaa ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 13:35    Teema: Vasta viitega

Actually, the stupid part of you is over-using emoticons.

here, have some more:

0.o :P 8) Armas kuri emm :wink: Bunnysmile Muhe Hop-Hop Armas kuri LaLaLaa LaLaLaa :) URRRRRR Armas kuri emm Kallis Kallis :wink: 0.o T_T Hop-Hop Muhe Hentai :wink: T_T Kallis Kallis emm T_T 0.o :( Muhe
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hitsume



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 19:55    Teema: Vasta viitega

Actually u can say that yeah. lol it is a stupid part of me but hey they're funny. lol i just reached out for an emoticon but oh well muhahaha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 14:00    Teema: Vasta viitega

mul kolm osa saksa keeles võin datasse ülesse lasta kui huvi on!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hitsume



Liitunud: 18 Nov 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 23:04    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
mul kolm osa saksa keeles võin datasse ülesse lasta kui huvi on!


Jumala lahe oleks. sa teeks suure teene LaLaLaa . a ma praegu ple enam nettis. a kui nagu tulen kas sa siis paneksid ülesse kui ma sulle ütlen etr ma noh kohal ja puha. :) :wink: .THANK YA
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nakiny



Liitunud: 30 Okt 2004
Postitusi: 21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 11:49    Teema: Vasta viitega

Lugesin manga läbi ja seejärel vaatasin ka animet. Ega teistpidi (enne animet vaadates) polekski vist asja sisule nii hästi pihta saanud. Anime oli suhteliselt hakitud jah, osad tegelased välja jäetud. Siiski mulle meeldis, mõlemi joonistusstiilid olid ka lahedad. Ainuke mis häiris, olid need "voolikud". Loodan, et sellele tuleb veel osasid, näidata on tegevust palju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Forsaken



Liitunud: 28 Mai 2005
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Nelj Juun 30, 2005 14:59    Teema: Vasta viitega

,,.tegelikult verepilastuse osa selle anime just huvitavaks muutiski ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Heat



Liitunud: 1 Mai 2006
Postitusi: 4
Asukoht: omadega põhjas

PostitusPostitatud: Teis Juul 11, 2006 17:21    Teema: Vasta viitega

Ma mangat pole lugenud ainult saksa pealt näinud aga see anime oli... oli huvitava ja suht originaalse sisuga, ei mulle meeldis, väga, see on üks minu lemmikutest, kahju, et nii lühike oli vist jäi poolikuks!
_________________
In the land of the blind the man with one eye is king!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 11, 2006 22:34    Teema: Vasta viitega

Kuna nägin ammu, olen hajameelne ja eriti ei süvenenud, siis:
Mingi kahtlane armastus õe-venna vahel, vend osutus mingiks müstiliseks ingelnaiseks, natuke mingit battle't ka, natuke midagi mida ma ei mäleta ja vist oligi kõik.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2007 14:16    Teema: Vasta viitega

Muretsesin endale selle angel sanctuary 3 osa. Mure selles, et sub. on Itaalia keelne ja japside keelt kah ei mõista. Äkki keegi oskaks öelda kust oleks võimalik subtiitreid muretseda ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Kolm Aug 15, 2007 17:51    Teema: Vasta viitega

Sõber oli hullult vaimustuses sellest ja enam-vähem käskis mul seda vaadata. Sai vaadatud, aga mingit erilist muljet ei jätnd. Pigem nats rõve, see incest. Ja mis lõpp see pidi olema, ah?
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Masakazu



Liitunud: 11 Aug 2007
Postitusi: 4
Asukoht: Kodus xD

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 18:58    Teema: Vasta viitega

Olen filmi näinud^^
Lemmik^^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 19:10    Teema: Vasta viitega

ponytail kirjutas:
Sõber oli hullult vaimustuses sellest ja enam-vähem käskis mul seda vaadata. Sai vaadatud, aga mingit erilist muljet ei jätnd. Pigem nats rõve, see incest. Ja mis lõpp see pidi olema, ah?


See polnudki lõpp. LaLaLaa
Angel Sanctuary OAV oligi põhimõtteliselt manga tutvustus ja 3. osa lõpp tähistas alles kogu seikluse algust ^_^
Manga on tegelt 20 volüümi pikk, nii et seal juhtub veel palju palju huvitavat.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 22:44    Teema: Vasta viitega

Päris hea dubleeritud intsesti multikas oli. See, et inglid (nagu ka haldjad) kurjad on on ju ammu teada.

Mis neil seal Jaapanis ongi sinise tulega valgusfoorid?


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 23:38    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:

Mis neil seal Jaapanis ongi sinise tulega valgusfoorid?


tegelton ikka suht rohekas
kusjuures nad jah millegipärast ütlevad valgusfoori rohelise kohta sinine .. ja toorete puuviljade kohta ka .. kuigi nad ei ole ju sinised LaLaLaa ...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 00:17    Teema: Vasta viitega

Räägiks veidi veel järglastest. Ma pole bioloogias eriti tugev, seega olge lahked ning parandage/täiendage mind. Kui ma nüüd õieti aru sain, siis:

Kui mõlemal vanemal on teatud tüüpi nö. halbu geene siis see võimalus, et need halvad geenid Domineerivaks jääksid suureneb tunduvalt.
(Aga ma ei tea nüüd seda, kas nad domineerivaks jäävad või mitte saab 100% kindlusega määrata või mitte " nagu näiteks silmade värvi määramine " )

kui ühelgi vanemal pole ( või 1 on ja 2 pole ) neid nö "halbu" geene, siis pole ka mingit probleemi sugulastevahelisel "suhtel"

Samas tekib küsimus kas siis mitte "sugulased" on siis niivõrd erinevad, et nende järglastel seda geene kokkulangevust ei juhtu? ( see on ikka üsna kahtlane väide, et ainult "sugulastel see võimalus üsna suur on...)

Ja jällegi küsimus, kas tänapäeval pole siis võimalik määrata, kuivõrd palju ja millised need halvad geenid vanematel on ja kuidas see nende järglasi mõjutab?
Kui seda võimalik määrata on, siis tehakse "Erivajadustega" järglasi ju lausa teadlikult.....ning samas võib ju tulevaste probleemide vältimiseks omale võimalikult nö "terve " partner valida ju...
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Nov 06, 2007 00:41    Teema: Vasta viitega

chi mul tekib küsimus et kas sa eelistaksid sada lasti nii öelda "hea" kandidaadiga või inimesega keda sa armastad .. need 2 asja ei pruugi ju ühte langeda.. ja ma arvan et sellised uuringud maksavad veel tänasel päeval suhtelislet palju ...
sugulaste vahelistele suhetele ja nende vaheliste laste saamise kohta tean ma niipalju et kui sugulased ehk sarnase dna koodiga inimesed saavad järglase (nende orginaalne geeni puhtus/headus siin ei loe) tekib sarnaste dna-de ühinemisel reaktsoon mille tulemusena sünnib vaime alaarenguga (erineva raskusastmega, mille siis ilmselt määrab see mitukorda see sama geen liitunud on või mõned muud juhud) või ka miningil juhul füüsilisealaarenguga (seal hulgas ka nõrgema immuunsusega) laps.. miks te arvate miks kunagi ammu aadliperekonnad ( siin puhul pean silmas euroopa ja meie lähi piirkonna perekonid)hakkasid otsima väljastpoolt perekonda abikaasasid/väimehi/miniaid .. tekkis selline olukord kus enamik aadliperekondi olid omavahel juba suguluses .. hakkas sündima palju vaimse hälbega lapsi kes enam ei kõlvanud olema esinuslikud..

selle jutu panin kokku peale endast targema inimesega sellel teemal rääkides .. ei ole omaloogika päris ... kuigi panin ka seda juurde :P
sellel küsimusele täpsematvastust leiad ilmselt geneetikat ja dna-d puudutavatest teemadest lugedes :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: