OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Angel Sanctuary
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2004 15:31    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Vast ehk lähtusidki, aga ei järginud.

mina järgisin, aga mu näpud tegutsesid omatahtsi, seega ilmus ka kolmas t kogemata sinna kuhu polnud vaja :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2004 22:31    Teema: Vasta viitega

http://law.indiainfo.com/personal/hindu/
The Hindu Marriage Act
Hindu Marriages
5. Conditions for a Hindu Marriage.
A marriage may be solemnized between any two Hindus, if the following conditions are fulfilled, namely:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 20, 2004 23:11    Teema: Vasta viitega

Just nimelt namely:!

geki poolt viidatud p. 5 alapunkt 5 sätestab: "The parties are not sapindas of each other, unless the custom or usage governing each of them permits of a marriage between the two."

Sapinda-suhte definitsiooni leiame nt siit (Part II - Marriage and Divorce, Chapter I - Marriage, 5. Interpretation, (a)):

(i): "" sapinda relationship " with reference to any person extends as far as the third generation (inclusive) in the line of ascent through the mother and the fifth (inclusive) in the line of ascent through the father the line being traced upwards in each case from the person concerned, who is to be counted as the First generation;" ja
(ii): "two persons are said to be " sapindas " of each other if one is a lineal ascendant of the other (nt vanem ja laps) with the limits of sapinda relationship or if they have a common lineal ascendant (nt vend ja õde) who is within the limits of sapinda relationship with reference to each of them."

Niisiis võime kerge vaevaga teha üldise järelduse, et pole see sugulaste vaheline naitumine hindudelgi hõlbus. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2004 16:58    Teema: Vasta viitega

Päris huvitav anime oli, kuid eriti ma asjale pihta ei saanud, sest ei süvenenud korralikult (kodus on mul kahjuks palju häirivaid tegureid...). Peaksin tegelikult uuesti vaatama. Joonistustiil on asi, mis mulle juba varem silma jäi, kui kuskil netis pilti nägin. =) Igastahes meeldis küll.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 21, 2004 18:19    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Just nimelt namely:!

jah, just nimelt. eriti see "unless..." osa tõestab minu arust piisavalt hästi algselt geki väljaöeldud arvamuse "samas, sealpoolsed rahvad ei pea imelikuks õdede-vendade või teiste sugulaste vahelist abielu ja lastesaamist...." ja näitab ka seda, et hjarg mäletab valesti ja "sealpoolsete" rahvaste juures ei ole intsest tabu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Niora



Liitunud: 24 Apr 2003
Postitusi: 71
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2004 21:13    Teema: Vasta viitega

??? Hmm, miks te alati vaidlema hakkate? Tehakse uus teema, keegi ütleb midagi ja kohe on kohal Ruri, kes vaidlustab selle lause või leiab kirjavigu, mida peab parandama, või lihtsalt norima, et lause on põhjendamata ja siis hakkavad kõik talle vastu vaidlema jne jne jne kuni teema kaob ära emm . Vähemalt nii tundub mulle.

Igatahes...Mulle Angel Sanctuary meeldib. Joonistusstiil on ilus ja teema huvitav, vähemalt midagi teistsugust. Üks mu paljudest lemmikutest :)
_________________
*to be continued*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 12, 2004 14:01    Teema: Vasta viitega

hmmm sain vist valesti aru : kas mõeldi mangat või telekast tulevaid osi???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 13, 2004 07:22    Teema: Vasta viitega

Telekast tulevaid osi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Märts 01, 2004 21:07    Teema: Vasta viitega

mhmm
olen vist näinud 2 osa 3.st kui ma ei eksi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2004 20:58    Teema: Vasta viitega

Telekas tulevad osad ei ole just kõige paremad...plus lugu on seal nii ära muudetud...kus on "Angel Sanctuary" ja Ruri? Ja miks Rociel nii väärakas välja näeb??? Rociel on tegelt palju, palju armsam!!! T_T
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
New-Guy



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Reede Märts 12, 2004 09:37    Teema: Vasta viitega

Olen näinud kõike 3 osa,varsti tuleb järg: Armas kuri
_________________
http://gallogeta.deviantart.com
(Meelis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Antonius



Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Kolm Märts 24, 2004 00:20    Teema: Vasta viitega

Necropostiv n00b... emm

Öelda: "Sealsed rahvad ei pea peresisest armastust imelikuks," on ikkagi vale, olgugi vastupidised tõestused kergelt puudulikud. Juba sarjas endas mainitakse antud pisiasja piisavalt palju kordi, et tõestada, et see päris normaalne seal pole (meelelahutustööstus peegeldab mingil määral rahvast, nii et öelda, et "mingi film või sari ei näita, kuidas lood on" on vale).

Aga nüüd on-topicut ka veidi...

Sari oli lühike ja ebatäiuslik - liiga palju stoorit oli kitsastesse raamidesse surutud. Animatsioon: sujuvus oli piisav, aga mitte midagi eriti meeldejäävat; pildikvaliteet oli täitsa hea, shoujo-anime (vist oli õige mõiste - sisuliselt tüdrukute-anime), aga selle pilte on loll kommenteerida, alati on Google. Muusikat ma ei mäleta. Tegelased olid tuusad, aga selleks, et neid tõesti kogu täiega nautida, tuleb lugeda mangat (arvan... nad jätsid tuusa mulje, aga liiga... möödaminnes mainitakse neid)

Kurb olin selle pärast, et legendaarne langenud peaingel, ülituus tegelane (ei pea silmas Mangat, vaid üleüldse...) - Lucifer - puudus anime's. Kuna nii oluline tegelane inglitest rääkivas asjas puudus, jättis see kogu ülejäänud tegelaskonna küsitavaks - kas nad ka päriselt müütides on või on kõik välja mõeldud?

Stoori oli natuke segane, aga selle põhjendusi on mitu:
*minu iku-määr pole sarja nautimiseks piisav,
*ma vaatasin *eriti* kehva tõlkega varianti (jaapani keelt ei oska, aga see, mis seal kirjas oli, polnud inglise keel...)
*viimane põhjendus oleks vist see, et kultuuriruum on teine, võimatu oli harjuda sellega ja nii edasi.

Muidu aga kõva kolm sellele - kuigi see kiri võib jätta mulje, et "jama-jama", siis päris seda ta polnud. Stoori oli ikka suhteliselt huvipakkuv, tegelaste plejaad ja kasutatav mütoloogia oli lahe (kes varem midagi kristlikust mütoloogiast põnevat ei leidnud, siis vaadaku korra seda), lõpp oli hea (vähemalt fakt, et ta lõppes... LaLaLaa).
_________________
Inimesi saab ligikaudu kaheks jagada - kiiremad, kes sageli teevad enne mõtlemist, ja aeglasemad, kes mõtlevad iga oma teo läbi.
Samas, kõik teevad vigu.
Ainult teisena mainitud inimtüüp teeb neid aeglasemini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 23:08    Teema: Vasta viitega

Mitu osa sellel TV sarjal on?
Kus kohast mangasi saada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ran-chan



Liitunud: 1 Aug 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Kusagil oma maailmas^-^'

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2004 10:09    Teema: Vasta viitega

Olen animet vaadanud, ehk siis ainult 3 olemasolevat osa^^ Aga olin tõsiselt vaimustuses sellest eriti lõppus kui peategelane vabatahtlikult enda elu jättisT.T See oli nii kurb... Arvan vähemalt mina... Loomulikult oli minu jaoks vaimustavaks joonistusstiil ja jutt ise... Olen seda ka kahele enda sõbrannale soovitanud ja ka nemad on arvamusel et see Anime on vappustav:)
_________________
You hate me for the things I haven't done,
And all your feelings for me are gone..
Beat me up, take away the pain,
Do not stop, soothe me again...
Knock me down, take away the pain,
Heal my wounds, soothe me again...

PB Forever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Chan_chen



Liitunud: 19 Aug 2004
Postitusi: 64

PostitusPostitatud: Esm Sept 27, 2004 10:23    Teema: Vasta viitega

Olen 3 oav'd näinud ja võin öelda, et need on jumala ägedad LaLaLaa joonistustiil on lahe ja tegelased ise ka :)
Seda Animet soovitas mulle mu sõbranna Happybunny olen väga tänulik talle selle eest Happybunny
*tänan*
*kalli kalli*
Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Sept 29, 2004 14:48    Teema: Vasta viitega

geki kirjutas:
samas, sealpoolsed rahvad ei pea imelikuk õdede-vendade või teiste sugulaste vahelist abielu ja lastesaamist....


jaapanist ma ei tea...aga ma võin öelda et minevikus on olnud päris paljudes kohtades selline asi tabu...kasvõi egiptuse vaaraod...kes oma verepuhtuse pärast olid sunnitud seda tegema...

aa ma leian et see oli hoopis kõrvaline asi, pigem oli siin tähtis see, et inimesed on väga palju ja tobedaid reegleid välja mõelnud ja kui keegi söandab neid eirata on ta nö. täielik friik... :P

Muidu mulle see täiega meeldis...pani mõtlema inimkonnast ja selle reeglitest...mix need yldse on ???
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 29, 2004 14:56    Teema: Vasta viitega

Tobedad võivad need reeglid olla, aga vähemalt Euroopas esines kuninglike perede liikmetel palju leukeemiat, kuna nad olid liiga tihedais sugulussidemeis.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Kolm Sept 29, 2004 19:05    Teema: Vasta viitega

Sellisest ühendusest võib palju geneetilisi haigusi järglastel välja lüüa. Ja ausalt öeldes on selline ühendus (õde-vend ja muud sugulaste vahelised) rõve. Aga muidu see anime mulle meeldib, joonistamise stiil on fantastiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 30, 2004 13:18    Teema: Vasta viitega

keegi ei saa ise valida keda armastada...ja kui armud oma sugulasse, siis pole midagi parata...kui juhtus nii siis juhtus...aga muidugi parem oleks tõesti kui see ei juhtuks. Muidu võivad kes teab millised mutandid sündida.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Nov 07, 2004 18:17    Teema: Vasta viitega

algselt nägin ma seda animed viva pealt peale x'i vaatamist. kuna x oli minu jaox kaasakiskuv ja haarav anime ning angel sanctuary ja x said samal ajal alguse, siis ma mingil määral eeldasin ka angel sanctuaryist midagi sellist. kuid esimene osa oli täielik ¹okk. see koletistest tulevate juhtmete asi viis täiesti rööpast välja kogu loo...vähemalt minu jaox. mulle ei istunud see ning ma otsustasin angel sanctuaryt mitte enam vaadata...kuni ma teisele osale peale sattusin ja taipasin millest see lugu tglt räägib, sest esimene osa jäi natuke segasex. ja selle järgi tekkis ka huvi. kolmas osa oli kõige vapustavam ja ausalt öeldes ikka tõesti uskumatu. muidu polexki lugu olnud, aga tõesti..õde ja vend. igatahes muutis loo moraal asja yhex kõige meeldejäävamax animex ja kuigi ei ole see just parimatest parim, tuleb tunnistada, et asi on osavalt kokku pandud ja tõesti pilkupüüdev. ka joonistustiil on huvitav ja minu maitsepäraselt- puhas(kui te taipate mis ma mõtlen). ytleme kymne palli systeemis annaxin ma selle 7 või 8 punkti. tubli tulemus LaLaLaaLaLaLaa
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: