OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hagure Yuusha no Estetica
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 13:57    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Nagu, ma eeldasin, et otakubaiti all sa mõtled midagi, mis on ilmselgelt otakudele suunatud, mis ei eelda kohe, et selle stoori ja tegelased halvad on ja, et see sünge olla ei tohiks.

Pigem väljendub see tegelaste disainis ja kohati ka moé elementide kasutamises, nt. tsundere. (mis ei tähenda, et antud tegelane peategelasele iga 5 sekundi tagant peategelasele molli annaks.) 2 näidet hästi tehtud tsunderedest oleks nt. (imo) Rin FSN'st ja Kurisu Steins;Gate'ist)

Ning sorry, aga suht enamus, kui mitte isegi kõik VN'd on siiski otakudele suunatud, ka FSN ja Tsukihime, mida ma ka ise lugenud olen ja mis mulle meeldisid. Bebop seda polnud ning Jaapanis ta ka väga populaarne polnud, pigem läänes.


Minu jaoks tähendab Otakubait, et see anime/teos limiteerib ennast tugevalt ühe demograafiaga, spetsiifilisemalt anime-otakudega. Selle tähendusel, ei oli FSN ja Tsukihime otakubaiti all. Kuigi põhiline demograafia kes seda vaatavad on jah otakud, on sellel väga huvitavad tegelased, story, etc, et olla palju rohkemat, ning paljude teistele inimestele peale minna, kui nad kaotaksid enda eelarvamuse VN-ide kohta.
Ecchi on osa sellest mida see demograafia otsib, aga see pole muidugi kõik mida sellele demograafiale saab sisse sööta.

Ning see ei tähenda, et anime kohe on halb kui ta on otakubait, aga need sisaldavad asju mis võib sulle väga vastukarva minna, sest nad proovivad kuidagi kõvemini neid otakusi juurde tõmmata (Nagu selle asemel, et tsundere näitaks kellegile keelt, ta lööb peategelase pea puruks vastu lambiposti.). Rin FSN-ist on väga hästi tehtud tsundere.. Aga paljudel juhtudel tehakse asi ikka väga otakubaitides.

Louise ZnT'st oli liialdatud ammugi. Yuusha no Densetsu no Yuushast see peategelase kaaslane, mis hävitas põhiliselt kogu selle huvitava settingu ja characteri, mida see anime tegelikult sisaldas..

Hagure Yuusha no Estetica's on seda asja küll, mis otakusi tõmbaks, aga see ei limiteeri ennast selle ''crowdiga'' ammugi. Peategelane on üldiselt huvitav, ning setting samuti. See ei lase ennast alla tõmmata ecchi poolt..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 14:49    Teema: Vasta viitega

Täpselt, kui anime on otakudele suunatud ehk "otakubait", siis võib ta ikkagist hea olla ja ka teistele meeldida. Seetõttu polegi hea kasutada seda halbade sarjade iseloomustamiseks.

Pole küll väga otakubait teemaga seotud aga hea näide sellest, et teos võib meeldida ka neile, kes pole vb osa sihtgrupist on gurren lagann, milles on pea-aegu kõik asjad laenatud (meelega) oldschool mecha ja sci-fi sarjadest ehk see oli suunatud reference'itud sarjade fännidele, kuid see läks peale ka neile, kes neid peaaegu, et näinud polegi, nt ma ise. LaLaLaa

Ahjaa, ning Znt koha pealt mingil määral tegelikult isegi nõustun. Jah, tegelased ja stoori polnud väga head nagu eelmises postituses mainisin, kuid setting oli päris cool.

Aga tegelt võiksime me selle offtopicu lõpetada või uue teema teha vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 21:04    Teema: Vasta viitega

Ma ei kasuta seda sõna iseloomustamiseks otseselt, rohkem solvanguna, et selles on väga palju jama liialdatud.

Aga jah, usun, et oleme offtopicuga suht ühele poole saanud.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2012 22:06    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Hagure Yuusha no Estetica's on seda asja küll, mis otakusi tõmbaks, aga see ei limiteeri ennast selle ''crowdiga'' ammugi. Peategelane on üldiselt huvitav, ning setting samuti. See ei lase ennast alla tõmmata ecchi poolt..

Hui ei limiteeri ju. See on 100% otakudele suunatud ja mitte ainult ecchi poolest vaid ka selle settingu, mida sa siin nii väga kiidad. Täpselt sama mis ichiban ushiro no daimaou's (vms) mis oli ka väga halb anime. Ja nagu, mis kuradi mõttes seda ecchit pole liigses koguses? Ja 2. osa oli sellest, kuidas tegelased jäid kehka ajal kuhugi luku taha, sest üks tüdruk tegi ühe teisega lesbiseksi.. Ja siis 3 tüdrukut urineerisid ennast täis, 2 neist selle pärast, et peategelane kasutas mingit magicut nende peal..

Aga jah, ma üle 2 osa vaadata ei suutnud, kas tõesti 3. osa on täiesti teistsugune ja heastab need esimesed 2 osa, mis olid väga, väga halvad? Keegi võrdles siin seda ennem Needlessiga, mis oli päris lõbus, (samas ma vaatasin seda mingi 3~ aastat tagasi, ehk vb. enam ei meeldiks aga vot seal oli peategelane tõesti bad-ass) kuid Hagure Yuusha no Estetica seda küll polnud..
Panin hindeks 3/10 ja droppisin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2012 23:03    Teema: Vasta viitega

See pigistas minust naeratuse välja.. Oli nagu jah meelest lipsanud see incident. LaLaLaa
Seda võiks kutsuda jah otakubaitiks, aga arvesta sellega, et sellel on õnnestunud mind sissetõmmata. Mind kes üldiselt vihkab seda sorti asju. Seega sellel on midagi mis teeb seda demograafiat laiemaks.
Arvan, et see asi on just see, et peategelane on selline tugeva poolne. ZnT's n peategelane uskumatult nõrk, mis täiesti hävitab immersioni faktori ära.

Nõustun, et paljud asjad on küll ''over the top'' animes, aga nendest mööda vaatamine polnud endal küll raske, ning ma võtsin seda rohkem osana peategelasest.


Kui mäletan õigesti, siis kolmas episood on juba kõvasti huvitavam, ning selles on juba seda mis seda animed huvitavaks teeb ka sisse pandud. Kui huvi ei paku enam pilgu peale heitmine, siis võid droppida. No skin off my nose.

Rääkides Needlessist.. Needlessi peategelane mulle endale küll ei tundunud bad-assina. Ei tundunud, et midagi peale ''look at my 8packi'' oleks teda ''badassiks'' teinud (Kõik need comedy scenid tõmbasid tema lahedust ka alla imho.). Ning temagi oli suht kahtlane indiviid. Arvestades seda, et ta oli lolicon.
HYNE's on peategelane füüsiliselt tugev, hooliv, teeb mida tahab, hoolitseb teiste eest (Kuigi paljudel juhtudel teeb seda oma moodi.), aggressiivne, meeldib naise keha (Pervertina käitub ta kuidagi väga lahedalt, seega ma ei tahtnud teda otseselt pervertiks kutsuda..)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 06:32    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
See pigistas minust naeratuse välja.. Oli nagu jah meelest lipsanud see incident. LaLaLaa
Seda võiks kutsuda jah otakubaitiks, aga arvesta sellega, et sellel on õnnestunud mind sissetõmmata. Mind kes üldiselt vihkab seda sorti asju. Seega sellel on midagi mis teeb seda demograafiat laiemaks.
Arvan, et see asi on just see, et peategelane on selline tugeva poolne. ZnT's n peategelane uskumatult nõrk, mis täiesti hävitab immersioni faktori ära.

Nõustun, et paljud asjad on küll ''over the top'' animes, aga nendest mööda vaatamine polnud endal küll raske, ning ma võtsin seda rohkem osana peategelasest.


Kui mäletan õigesti, siis kolmas episood on juba kõvasti huvitavam, ning selles on juba seda mis seda animed huvitavaks teeb ka sisse pandud. Kui huvi ei paku enam pilgu peale heitmine, siis võid droppida. No skin off my nose.

Rääkides Needlessist.. Needlessi peategelane mulle endale küll ei tundunud bad-assina. Ei tundunud, et midagi peale ''look at my 8packi'' oleks teda ''badassiks'' teinud (Kõik need comedy scenid tõmbasid tema lahedust ka alla imho.). Ning temagi oli suht kahtlane indiviid. Arvestades seda, et ta oli lolicon.
HYNE's on peategelane füüsiliselt tugev, hooliv, teeb mida tahab, hoolitseb teiste eest (Kuigi paljudel juhtudel teeb seda oma moodi.), aggressiivne, meeldib naise keha (Pervertina käitub ta kuidagi väga lahedalt, seega ma ei tahtnud teda otseselt pervertiks kutsuda..)

Ega see Hagure Yuusha no Estetica peategelane nüüd NII hea ka polnud.. Ja ainuke viis nendest asjadest "mööda vaadata" on siis, kui sa vaatad ekraanist eemale, sest midagi muud seal polnudki. Üldse tegelaste interaction on nii awkward ja kõik tegelased on halvasti tehtud.

Ja kui sa nii tulihingeliselt "selliseid sarju" vihkad, siis ma ei näegi ühtegi põhjust, miks see peaks sulle meeldima, vb. sellepärast, et sulle meeldib self-insertida ennast peategelasse või lihtsalt mõelda, et sa oled nii "bad-ass" nagu tema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 07:20    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Ega see Hagure Yuusha no Estetica peategelane nüüd NII hea ka polnud.. Ja ainuke viis nendest asjadest "mööda vaadata" on siis, kui sa vaatad ekraanist eemale, sest midagi muud seal polnudki. Üldse tegelaste interaction on nii awkward ja kõik tegelased on halvasti tehtud.

Ja kui sa nii tulihingeliselt "selliseid sarju" vihkad, siis ma ei näegi ühtegi põhjust, miks see peaks sulle meeldima, vb. sellepärast, et sulle meeldib self-insertida ennast peategelasse või lihtsalt mõelda, et sa oled nii "bad-ass" nagu tema.


Äkki siis defineeriks siis kes ''Bad-ass'' sinu arust on ja milline ta peaks siis olema? Kuigi see kuidas ta alguses alusriideid võttis tüdrukutelt oli midagi ''uut'', oli tal kõik elemendid, mis teevad tegelase tugevaks imho.

Millest mööda vaadata on minu küsimus? Üldiselt on kõik tema ''pervertsused'' seotud komöödiaga, mis on jällegi uuevõitu. Ei saa öelda, et sa oled kusagil näinud seda sorti ecchit, kus tegelane teeb mida ta teeb, ning suuremalt jaolt need kes tema ümber on, ei saa midagi teha selle vastu. Ning samuti ei ole selles animes mõttetu hunnik hüplevaid rindasi, ega ass-shote. See kuidas peategelasel on vahepeal äravõetud pantsud käes ei ole tegelikult midagi nii ''ecchi'' poolset. Tüdrukud lihtsalt istuvad maha, ning sellega on kõik.. On kurjad jne.

Nagu ma ütlesin. Sellel animel on midagi rohkemat kui ecchit. Ning ma ütlesin ka, et kolmandast episoodist on natuke näha seda mis teeb asja huvitavaks.
Ei sunni sind seda vaatama muidugi.. Ise teed mida tahad, aga arvesta sellega, et sina pole asja lõpuni vaadanud, seega ei saa sa rääkida mis selles animes ainult toimub.

Viimane osa oli suhtkoht lahe, kuigi selle anime viimane tseen oli vääga cheesy. Loodaks järge kah.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 14:33    Teema: Vasta viitega

Sa oled troll, eks?
...Sest nagu, igas ecchis on tavaliselt ecchi seotud komöödiaga, mis lihtsalt on pask. Ja tra mida see peategelane siis nii väga teeb? Varastab alukaid ja paneb tüdrukuid ennast täis urineerima, WOW NII LAHE JA ORIGINAALNE!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 16:14    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Sa oled troll, eks?
...Sest nagu, igas ecchis on tavaliselt ecchi seotud komöödiaga, mis lihtsalt on pask. Ja tra mida see peategelane siis nii väga teeb? Varastab alukaid ja paneb tüdrukuid ennast täis urineerima, WOW NII LAHE JA ORIGINAALNE!!!


Muidugi pole komöödia just hea, aga see on uutmoodi. Seal ei saa peategelane stompitud maa sisse nagu igal teises animes.
''Mida peategelane teeb''? Ta päästab maailma. Kas see vastas sinu küsimusele?
Panna need kolm tüdrukut urineerima oli imelik valik, aga see lahendas probleemi ja tõi need tüdrukud lähemale kokku. Ta ei jookse ringi ja ei pane tüdrukuid urineerima, kui sa kujutasid seda endale ette animes.
Varastab alukaid, mis sest? Kas sa näed midagi pärast riideeseme ära võtmist? Ei. Muidugi kui sul on mingi fetish alukate vastu (Mis ei ole kontaktis tüdrukuga.), siis ma arvan, et see asi võib olla päris kõva. Rohkem on kahtlane see, et sa räägid sellest nagu sul oleks sellega mingi probleem? Kui animedes on riiete pood, kas see on siis ka sulle sobimatu?

Ning vaataks mida Needlessi vend teeb? Vaatab lolisi pervertselt, saab peksa, siis näitab oma 8 packi, ning siis annab peksa. Sinu ''bad-assi'' definitsioon on mul kahtluse all.

Väga lahe! Kui sa räägid asjast mida sa ei ole läbivaadanud, siis kutsud kõiki kes on animed tegelikult näinud trollideks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Okt 05, 2012 17:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 16:21    Teema: Vasta viitega


_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 17:30    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Sa oled troll, eks?
...Sest nagu, igas ecchis on tavaliselt ecchi seotud komöödiaga, mis lihtsalt on pask. Ja tra mida see peategelane siis nii väga teeb? Varastab alukaid ja paneb tüdrukuid ennast täis urineerima, WOW NII LAHE JA ORIGINAALNE!!!


Muidugi pole komöödia just hea, aga see on uutmoodi. Seal ei saa peategelane stompitud maa sisse nagu igal teises animes.
''Mida peategelane teeb''? Ta päästab maailma. Kas see vastas sinu küsimusele?
Panna need kolm tüdrukut urineerima oli imelik valik, aga see lahendas probleemi ja tõi need tüdrukud lähemale kokku. Ta ei jookse ringi ja ei pane tüdrukuid urineerima, kui sa kujutasid seda endale ette animes.
Varastab alukaid, mis sest? Kas sa näed midagi pärast riideeseme ära võtmist? Ei. Muidugi kui sul on mingi fetish alukate vastu (Mis ei ole kontaktis tüdrukuga.), siis ma arvan, et see asi võib olla päris kõva. Rohkem on kahtlane see, et sa räägid sellest nagu sul oleks sellega mingi probleem? Kui animedes on riiete pood, kas see on siis ka sulle sobimatu?

Ning vaataks mida Needlessi vend teeb? Vaatab lolisi pervertselt, saab peksa, siis näitab oma 8 packi, ning siis annab peksa. Sinu ''bad-assi'' definitsioon on mul kahtluse all.

Väga lahe! Kui sa räägid asjast mida sa ei ole läbivaadanud, siis kutsud kõiki kes on animed tegelikult näinud trollideks.

Kas sa tõesti arvad, et see on esimene anime, kus huumor EI ole "peategelane saab stompitud maa sisse"? Ja sa arvad, et see on 1. anime, kus peategelasel on "sul on ilusad tissid, ma nüüd katsun neid" iseloom? Horizonis nt. (mis oli pask) oli sama teema ja ma usun, et nii mõneski teises animes.

Ja also, mida kuradit? Miks sa eeldad, et kui ma ütlen, et pantsude ära varastamine on debiilne fanservice, siis tegelt ma mõtlen, et mul on pantsu fetish ja see erutab mind?

Needlessi kohta ma tõesti ei mäleta, sorry, vaatasin seda juba mitu aastat tagasi, ma praegu vaatasin paari klippi YT'st ja pean tõdema, et arvatavasti mulle see enam ei meeldiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 18:08    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Kas sa tõesti arvad, et see on esimene anime, kus huumor EI ole "peategelane saab stompitud maa sisse"? Ja sa arvad, et see on 1. anime, kus peategelasel on "sul on ilusad tissid, ma nüüd katsun neid" iseloom? Horizonis nt. (mis oli pask) oli sama teema ja ma usun, et nii mõneski teises animes.

Ja also, mida kuradit? Miks sa eeldad, et kui ma ütlen, et pantsude ära varastamine on debiilne fanservice, siis tegelt ma mõtlen, et mul on pantsu fetish ja see erutab mind?

Needlessi kohta ma tõesti ei mäleta, sorry, vaatasin seda juba mitu aastat tagasi, ma praegu vaatasin paari klippi YT'st ja pean tõdema, et arvatavasti mulle see enam ei meeldiks.


Nüüd vaata palju ühte ja palju teist on. Ühte on sadu, teist on palju vähem. Ei väitnudki, et see on originaalne, vaid see on teistmoodi tavalisest.
''Sul on ilusad rinnad, las ma puutun neid''. Ei mäleta, et peategelane seda oleks eriti teinud. Võibolla tegi seda kord või kaks, aga see ei seganud mind küllalt, et mulle silma jääda.

Minu point oli see, et see ei ole eriline fanservice. Riide jupp ju, miks peaks sind see niiväga segama? Ning sellega ei väida ma seda, et fanservicit pole selles animes.

Ise vaatasin Needlessi kah siis kui see välja tuli. 3-4 Aastat tagasi vaatasin, võibolla rohkem.


Ma siiamaani ütlen, et selles animes on hulganisti asju, mis teevad selle paremaks tavalisest jamast.

Peategelane on huvitav. Maailm on ka huvitava twistiga, kus on paraleelne maagiline maailm. Selles on igatahes asju mis teevad selle asja paremaks pasast.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 19:06    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Maailm on ka huvitava twistiga, kus on paraleelne maagiline maailm.

erik_schults kirjutas:
huvitava twistiga

erik_schults kirjutas:
paraleelne maagiline maailm


_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 00:17    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
01:15 - Random - eelmine osa toimus 3/4 episoodist naiste aluspesu poe vahetuskabiinis


Sensatsiooniline, peab vist pilgu peale heitma. Ühelt huvi pärast, teisalt vaadata, et kas armulise erik_schults'i argumentatsioon on sama seosetu nagu SOA teemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 00:43    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
Tsiteerin::
01:15 - Random - eelmine osa toimus 3/4 episoodist naiste aluspesu poe vahetuskabiinis


Sensatsiooniline, peab vist pilgu peale heitma. Ühelt huvi pärast, teisalt vaadata, et kas armulise erik_schults'i argumentatsioon on sama seosetu nagu SOA teemas.


Seosetu? Ma ei tea, aga mulle endale jäi mulje, et vastuvaidlejate poolelt nõustuti minuga, ning lausa mindi novelist mulle vastuseid otsima. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 00:53    Teema: Vasta viitega

Vaatasin seda täna õhtul KUUS episoodi järjest. PARIM. ANIME. EALES!

Tegelt on see mõttetu jura number 8540073. Anime, millega ma seda võrdleksin, oleks ehk Kämpfer. erik_schultz see anime on otakubait'i etalon ja see, et sa õnge läksid ja tulihingeliselt seda kaitsed, näitab lihtsalt su enda suundumust. Mina kui sariviisiline pervert ja muidu lihtsat meelelahutust nautiv inimene näiteks arvan, et see on üsna hea anime ühe kindla asja jaoks - reede õhtul õlu käes leboasendis vaatamiseks. Raiskad ühe õhtu ajukäärudele puhkust andes ja paar nädalat hiljem enam ei mäletagi, et mis see saast täpselt oli. Rinnad, pepud, napid riided ja veidike kaklust. Selles õnnetus otakubaitis pole mitte ainsat originaalset asja. Vahelduseks pole meespeategelane mõttetu soolikas, aga sa vist pole ühtegi mitte-haarem animet näinud.


erik_schultz Kui soovid vastu vaielda, siis palun ütle, millest kõik need 13 episoodi rääkisid. Kas sa pidid kordagi vaatamise jooksul mõtlema? Jäi mingi sügavam filosoofia või mõttetera meelde?

SAO teemas pidi minema romaanist vastuseid otsima, sest näpuga täpselt õige koha peale näitamisest sa meil aru ei saanud. Lisaks seletab SAO päris palju asju tagantjärgi, see, kui sul pole paari episoodi jagu kannatlikkust, on sinu viga.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 01:31    Teema: Vasta viitega

Ning seega suudad ka seletada miks ma vihkan 90% välja tulevatest otakubaitidest? Ma vihkan Sekireid, ZnT'd, Kampferit (fyi.), Eikeni, Toradorat, võin seda listi ilusti vääääääääga pikaks sirutada... Seega, mina kes vihkab hunnikute väel otakubaite, (Mis mulle tundub hetkelise mainstreamina.) peaks olema siis ultra-hardcore-otakubaiti vaataja? Noh olgu, äkki tead midagi mida mina ei tea?
Mind huvitab kuidas sa seda võrdsustad Kampferiga? Ning mind huvitab kas sa oled seda uskumatult kurja vastukaja sellele animele ka märganud? Nüüd viskaks äkki pilgu Toradora peale, ZnT peale, mis on oibljaa kui populaarsed... HYNE päris kindlasti pole mainstreamis, kuigi see on formaadis, mis peaks sobima otakudele (Ning selles on samuti asju mis meeldivad mulle.)
See ecchi pole asi mis mulle anime juures meeldis, see ei seganud mind (Sealne ecchi ei rikkunud charactere, mis on põhiline punkt.). Ei väida, et animes poleks suurel hulgal kahtlast ecchit, ise ma küll arvan, et see on rohkem hentai poole. Mis mulle selle anime juures meeldis oli rohkem need characterid, ning näga seda kuidas peategelane asjadele vastu läheb.


''Aga sa vist pole ühtegi mitte-haarem animet näinud''? Pööra oma pilk nüüd minu teksti lõppu, seal peaks olema signatuur. Siis saad oma küsimusele vastuse.

Ning vastuseks randomile:
See anime räägib sellest kuidas peategelane oli viibinud teises fantaasia maailmas, võtnud Deemoni kuninga tütre enda maailmasse kaasa. See on loopõhi. Kuigi suurem osa animest on olnud küllaltki random, hakkab selle plot hiljem järgi jõudma.
Lihtsalt kirjutan punktidena tähtsamad juhtumid.
1.Läksid kooli õppima.
2.Character development, characteride tutvustus.
3.Fantaasia maailmas saadi teada, mida peategelane oli teinud (Jättis deemonitütre ellu ja võttis ta kaasa.)
4.Saadeti peategelase järele üks ''boss'', kes andis märku, et asjad on kaugel läbi fantaasia maailmas.
5.Tegelased läksid tagasi fantaasia maailma.
Selle animel ei ole tugev osa selle stoory, rohkem see missugused characterid seal on.

Ma tean küll kui halb on see, et kõrvaline asi rikub sul anime characterid ära. Aga personaalselt ei olnud mul sellest mingit probleemi (Kuigi mina olen üldiselt esimene kes hakkab karjuma, kui ecchi/haarem rikub tegelasi.)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Laup Okt 06, 2012 02:09). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 01:35    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
toradora on otakubait

lora jutt
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 10:29    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
erik_schultz Kui soovid vastu vaielda, siis palun ütle, millest kõik need 13 episoodi rääkisid. Kas sa pidid kordagi vaatamise jooksul mõtlema? Jäi mingi sügavam filosoofia või mõttetera meelde?

HYNE on küll pask, kuid üldiselt ei pea anime olema sügavamõtteline, et olla hea.

erik_schults kirjutas:
loll jutt

2 osa järgi küll jäi mulje, et tegelased on nii genericud, kui generic olla saab.(vb. erandiks peategelane, kuid ka tema pole midagi uut ja erilist)

Also, kõik otakubait sarjad ei olegi mainstream, eriti need, mis alles välja tulid.

Ja palun lõpeta ära see "MULLE SEE MEELDIB EHK SEE POLE OTAKUBAIT" või see "SEE ON KÜLL OTAKUBAIT KUID SEE SOBIB LAIALE DEMOGRAAFIALE, SEST MULLE SEE MEELDIB!" jutt, sest see on faking debiilne.
Miks sa ei suuda tunnistada, et see sari pole objektiivselt küll kõige parem, kuid seda on lihtsalt (iyo) lõbus vaadata? Ma usun, et meil kõigil on selliseid sarju aga keegi meist ei aja siukest jama, et nendes on head tegelased ja põnev setting jms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 19:07    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

HYNE on küll pask, kuid üldiselt ei pea anime olema sügavamõtteline, et olla hea.

erik_schults kirjutas:
loll jutt

2 osa järgi küll jäi mulje, et tegelased on nii genericud, kui generic olla saab.(vb. erandiks peategelane, kuid ka tema pole midagi uut ja erilist)

Also, kõik otakubait sarjad ei olegi mainstream, eriti need, mis alles välja tulid.

Ja palun lõpeta ära see "MULLE SEE MEELDIB EHK SEE POLE OTAKUBAIT" või see "SEE ON KÜLL OTAKUBAIT KUID SEE SOBIB LAIALE DEMOGRAAFIALE, SEST MULLE SEE MEELDIB!" jutt, sest see on faking debiilne.
Miks sa ei suuda tunnistada, et see sari pole objektiivselt küll kõige parem, kuid seda on lihtsalt (iyo) lõbus vaadata? Ma usun, et meil kõigil on selliseid sarju aga keegi meist ei aja siukest jama, et nendes on head tegelased ja põnev setting jms.


Otakubait oli vahepeal küll mainstream. Kuigi ma ei ole viimasel ajal just paljudele animedele silma peale heidanud, seega ei oska öelda mis hetkel siis mainstream on.

Kes ütles ''MULLE SEE MEELDIB EHK SEE POLE OTAKUBAIT''?
Võisin jätta sellise mulje, et ma seda mõtlen. Aga ma usun, et ma samuti olin aru andnud, et ma vihkan suuremalt osalt Otakubaiti formaati. Ühesõnaga selles on formaati muudetud, kasvõi natukene.

''Keegi ei aja siukest jama, et nendes on head tegelased ja põnev setting''? Sina vaatasid 2 episoodi, ning tuled väitma, et sa suudad rääkida kuidas characterid on? Ning settingut ei ole samuti välja toodud.

Setting ei ole see mis teeb seda animed põnevaks, ning mina pole seda ka öelnud. Mina ütlesin, et see setting on huvitav.. Huvitav =/= Põnev. Ning huvitav on subjektiivne väljend.


Hetkel on sinu positsioon selline, et ''Mulle ei meeldinud pantsud, ega need paar imelikku juhtumit esimeses 2 episoodis.. Seega see on A (Ehk otakubait.), ning sina oled jobu, sest sa oled solvanud B'd (Otakubaiti vaatajaid.), aga sa ise oled B(Otakubaiti vaatajaid.)''.
Ma olen korduvalt öelnud, et ma vihkan tavaliselt seda Otakubaiti formaati. Aga sina ütled vastu, et ''Sa valetad, sulle tegelikult meeldivad otakubaitid, ning see anime ei ole mitte midagi erinevat teinud ühest tavalisest otakubaitist''.
Vabandust küll, aga see on idiootne. Ära ole kinnise mõtlemisega, vaata see läbi, mõtle kaasa, siis proovi mulle seletada ära, kuidas see setting ja characterid on pask. Selle asemel, et ringi vehkida enda 2 episoodise hambaorgiga, mille võib kergelt pooleks naksatada.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: