OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2012 Sügisel välja tulevad animed.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2012 17:32    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Kas keegi alustas juba Jormungand: Perfect Order vaatamist. Igatahes esimese hooaja viimane osa jäi väga huvitava koha pealt poolikuks.


Mõtlesin millalgi sarja oma vaatamisnimekirja lisada, aga vast mitte. Tundub, et sarjal siis palju fänne polnud, kui teine hooaeg mingit vastukaja ei tekita.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2012 17:50    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mõtlesin millalgi sarja oma vaatamisnimekirja lisada, aga vast mitte. Tundub, et sarjal siis palju fänne polnud, kui teine hooaeg mingit vastukaja ei tekita.

Kui sa mõtled, millised sarjad siin foorumis vastukaja tekitavad, kas see on ikka õige suhtumine vaatamisnimekirja koostamisel? Ma pole küll Jormungandi üle ühe osa vaadanud (see pole koolianime), aga mulje on jäänud kui küllaltki korralikust sarjast
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2012 22:31    Teema: Vasta viitega

Psycho-passi esimene episood jättis endast piisavalt hea mulje. Kindel jätkaja.
I mean, kui muusika jala tatsuma paneb ja tegevustik närvikõdi pakub, siis miks mitte, eks.

EDIT: ja Kamisama Hajimemashita on nunnu. Tegelaste, ploti ja selle templi poolest.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Okt 13, 2012 14:27    Teema: Vasta viitega

Animete Objektiivsete Hindamiste Komisjon sai ka sel hooajal kokku ja andis oma brutaalselt objektiivse hinnangu 14-le uuele animele.
Animed on nimetatud vaatamise järjekorras.

Objektiivselt vaadates oli kõige parem anime Jojo's Bizarre Adventure ja kõige sitem sitt Oniichan dakedo bla bla bla.
Subjektiivselt vaadates sooviks paari animet komenteerida.
Wooser no sono higurashi on väga hea, sest on täidetud tardhuumoriga ja see kestab kolm minutit. Bang-per-minute ratio on aknast välja lihtsalt.
Girls & Panzer on väga halb ja seda tasub vaadata ainult selle pärast, et [Commie] subtiitrites on iga 10s sõna saksakeelne ja see teeb kogu asja naljakaks.
Chuunibyou bla bla bla tundus isegi suht okei omamoodi, huvitav kuhu see tahab välja jõuda?
Code:Breakeri kohta ei mäletanud mitte midagi, kui küsisin teistelt järgi mis anime see oli, siis tuli meelde, et see oli väga väga halb ja mu aju blokeeris selle info lihtsalt välja. Sammuti oli väga väga halb K, oniichan bla bla bla ja Sakurasou bla bla bla.
Little Busters oli ee...okei, aga not worth the hype vist mulle tundub. Järjekordne anime kus on hullult palju KUUMAVERELISI tegelasi ja siis kõik litsid on selle kõige mõttetuma meessuguelunditega naise ümber. Kuhu see evolutsioon meid viib kui me nii paljuneme, ah?!?!
a ja Btooom! oli selline okei. St kindlasti mitte hea aga noh selline keskmine suht mõtetu shounen.

Komisjoni koosoleku jooksul sai kogutud 5.25€ annetusi klaastaara näol.

EDIT: ahjaa, tuli meelde, et mingis animes ooli peategelase nimi Kinda Sorta. oli vist see sakurasou yadda yadda
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
chew



Liitunud: 15 Juul 2012
Postitusi: 26
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 13, 2012 17:40    Teema: Vasta viitega

Minu seasoni nimekiri, paremuse järjekorras - et siin leiduvaid arvamusi mitmekesistada.

K - atmosfäär natuke meenutab durarat, keegi vist ka mainis et ühised autorid. teise osaga läks veel paremaks. väga mõnus, tempokas ja hea atmosfääriga action/komöödia.
9/10

Zetsuen no Tempest - päris korralike tegelaste ja maailmaga fantasy sari. pole siiani midagi halba öelda.
8/10

Magi - piisavalt hea shounen, et ma võtsin manga ette, et lugu juurde saada.
7/10

Robotics;Notes - kuigi mulle üldiselt sellised vähese tegevusega slice of life asjad ei meeldi, siis see tundus isegi täitsa hea.
7/10

Ixion Saga DT - lahutab meelt oma labase fantasy/RPG paroodiahuumoriga. meelelahutuseks ju anime mõeldud ongi.
6/10

Shinsekai Yori - huvitav maailm, kuigi natuke uimase tempoga, siis piisavalt kõhe et põnev oleks.
6/10

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - vaatan edasi, kuna übernummi.
5/10

Medaka Box Abnormal - esimese seasoni vaatasin ajaviiteks lõpuni, seekord on hetkel piisavalt sarju, et pole kindel kas seekord hakkan seda keskpärast asja vaatama.
5/10

Tonari no Kaibutsu-kun - esimene osa oli paljutõotav, teine oli juba igavam, tundub enamvähem okei shoujokas.
5/10

Sukitte Ii na yo - Kimi ni todoke on sama ideega ja parem, aga igavuse korral vaadatav sari.
4/10

Sakurasou no Pet na Kanojo - üsna halb ecchi comedy high school crap.
3/10

Code:Breaker - Manga mulle meeldis, aga anime on suht halva kvaliteediga remake sellest.
3/10

BTOOOM! - alla keskmise shounen. concept ei tekita eriti elevust, või lihtsalt halb teostus.
3/10

Little Busters! - tõsiselt igav koolisari, kuigi tundub kvaliteetne. paigutage oma raha paremini.
3/10

Busou Shinki - veits angelic layer ripoff, mul kahjuks pole fantaasiat kuidas mu anime figurine'id ellu ärkavad ja mind teenivad, vastasel juhul võiks vaadatav olla.
2/10

Girls und Panzer - nagu öeldud, ainuke väärtus on vaadata seda saksa keelsete fraasidega subi, muidu pole siin midagi näha.
2/10

Kamisama Hajimemashite - selle seasoni shoujo asjadest see kõige halvem, lameda huumoriga.
2/10

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne - kõige halvem neist, mida ma see season näinud olen.
1/10

Järjed mida ei vaata sest pole eelmist näinud:
Bakuman 3
Hayate no Gotoku (2012)
Jormungand Perfect Order
Hidamari Sketch x Honeycomb
Hiiro no Kakera Dai ni Shou
To Love-Ru -Trouble- Darkness

Ei vaevunud isegi esimest osa vaatama:
Chousoku Henkei Gyrozetter
Aikatsu!
Teekyuu
JoJo's Bizarre Adventure
Litchi DE Hikari Club
Wooser no Sono Higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Okt 13, 2012 18:20    Teema: Vasta viitega

chew kirjutas:

Ei vaevunud isegi esimest osa vaatama:
JoJo's Bizarre Adventure


miks siis nii : (
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2012 11:41    Teema: Vasta viitega

Code:Breakeri teine episood.
What the actual fuck, anime creators - mom that looks like Sakura's younger revealing seifuku fan loli sister? Ja see episood oli küll lahja. Esimene veel kuidagi, aga teine...
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2012 13:34    Teema: Vasta viitega

Ma annan siis oma hinnetele selgitused:

Oshiri Kajiri Mushi - 4 - see pole tegelikult naljakas, rohkem lasteanime
Little Busters! - 8 - hea kraam, natuke liiga suvaline
Chuunibyou demo koi ka shitai - 10 - OP'is oli mingi tüdruk kes vehkis oma juustega
Jojo no himyou na bouken - 6 - juba originaalmaterjalis natuke liiga üle võlli keeratud draama, aga see läheb hiljem paremaks
Btooom! - 1 - battle royale tüüpi anime kus esimeses osas mitte midagi ei juhtu
Sukitte ii na yo - 4 - alguses oli vihje, et see on halb õudukas, aga hiljem tuli välja, et see on keskpärane shoujo
Shin Sekai Yori - 5 - ma ei saanud eriti aru, mis nad siin teha tahtsid, ei tundunud halb aga polnud ka hea
Girls & Panzer - 6 - see on stamp slice of life viletsa huumoriga, aga siin on tankid ja Commie tõlge
Code:Breaker - 2 - mitte midagi huvitavat ei juhtunud, liiga palju shoujo kli¹eesid
Wooser no sono higurashi - 6 - lõbus, mitte väga naljakas
K - 3 - sama mis Code:Breaker, aga palju kõrgem kvaliteet ja rohkem märulit. Tegelasi on palju, aga nad on silmnähtavalt bishounen-kli¹eed
Sakurasou no petto na kanojo - 10 - tissid jne
Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! - 10 - onii-chan punktid
Teekyou - 10 - tennis
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pipo



Liitunud: 23 Aug 2012
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Okt 14, 2012 20:37    Teema: Vasta viitega

Praegult jälgin ainult Magi't. Esimene osa oli hea. Hea muusika, animation, tekkis huvi loo ja maailma vastu. 7/10 1.osa eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2012 16:32    Teema: Vasta viitega

Meel on muudetud. Girls und Panzer - kõikide naerupahvakute tõttu, mille teist episoodi vaadates kuuldavale tõin, kindel jätkaja. See on napakalt naljakas. LaLaLaa
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2012 20:28    Teema: Vasta viitega

Shinsekai Yori - Kena animatsioon, head karakterite disainid ning kummaline tuleviku ühiskond. Mulle meeldib see kuidas seda maailma kujutatakse. Pole midagi kõhedamat, kui selline normaalne igapäeva elu, aga on tunda, et see on selline forced. Inimesed üritavad iga hinna eest normaalselt elada ja teha head nägu, et varjata midagi. Seda peegeldab väga hästi see kuidas inimeste kadumisi lihtsalt ignoreeritakse nagu poleks midagi juhtunud. Mul on alati olnud nõrkus lugude vastu väikestest jaapani küladest, millel on süngeid saladusi. Nad võiks ainult loole tempot lisada, kuidagi uimane ja kohati igava võitu on. 7/10.

Kamisama Hajimemashita - Ehk mäletate eelmisest hooajast Inu x Boku SS. See on sama ideega, aga sisse on pandud rohkem komöödiat. Tütarlaps saab omale teenriks bishounenist Youkai ja siis hakkab asju juhtuma. Erinevalt Inu x Bokust muudab selle komöödia isegi vaadatavaks 5/10.

Tonari no Kaibutsu kun - Tundub võrdlemisi äge shoujo olevat. Kui seal ainult ei oleks seda neetud meespeategelast. See tüüp on lihtsalt täielik ajudeta ahv/hälvik. Ma soovisin esimest osa vaadates pidevalt, et teda tabaks mingi Anotheri stiilis surm. Teises osas muutus ta veidi normaalsemaks (talutavamaks) ja head nalja sai ka. Mulle meeldib see naissoost kõrvaltegelane, kes arvab, et kõik poisid tahavad teda. Hetkel 6/10.

Jotmungand: Perfect Order - Keegi ei oska endiselt lasta. Kõik on suht samas stiilis nagu eelmine hooaeg, aga nad julgesid isegi ühe peaaegu erootilise stseeni sisse panna. Relvakaupmeeste asja ajamised jätkuvad. 7/10.

Litchi De Hikari Club - Selle asemel, et teha adaptsioon sadistlikule horror mangale otsustasid nad hoopis animeerida selle manga komöödia specialid. WTF!? Dropped.

Hayate no Gotoku - Ruka tegelasele on päris hea disain loodud animes. Muidu jäi nagu nõrgaks veidi. Hayate ei ole nii tasemel, kui varem enam. 6/10.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! - Olgu siis tegu moega või mitte, aga KyoAni lihtsalt teab kuidas asju hästi teha. Seda sama oli näha eelmine hooaeg Hyouka puhul. Lugu ise oli täiesti igav, kuid see animatsioon, directing, stseenid, tegelaste vahelised interaktsioonid jms muutsid selle lihtsalt nauditavaks. Seekord pole erand, kuid nüüd tundub olevat ka omamoodi huvitav plot. Ma suudan larparina selle anime psühholoogilise elemndiga relateda. Hea töö KyoAni poolt nagu alati 8/10.

Busou Shinki - Poistel on väiksed peopesa suurused waifud, kes pannakse üksteisega võitlema napiide riietega küberturvistes. 4/10. Dropped.

Zetsuen no Tempest - Tervislik doos mindfucki. Loen selle mangat juba pikemat aega ning pean seda päris heaks. Adaptsioon on teinud source materjaliga head tööd (seda ei juhtu eriti sageli) ning muusikaline pool on lausa suurepärane. Räägib siis maagidest, ühe tütarlapse salapärasest mõrvast, müstiliste vägede ärkamisest ning kahest noormehest, kes üritavad selle läbi leida kättemaksu, tõde ja kui aega üle jääb siis päästa ka maailm. 9/10.

K - Kaunis animatsioon, kaunid disainid, kõik näeb meeldiv välja. Eelarvega pole hellitatud ja kamp kuulsaid voice actoreid ka koos. Peale selle jäi esimene osa kuidagi sisutühjaks minu jaoks. Ühtlasi miks keegi ei reageeri tänavatel kogu sellele möllule? Kas inimesed on juba harjunud tänavatel ringi möllavate supervõietega bishounenitega? Teine osa muutis asja paremaks. Mitte küll sellises suunas nagu ma ootasin aga ikkagi. Teine osa oli üks suurepärane komöödia lihtsalt. See kooli territooriumil tagaajamine ja selle lõpp oli kuradima andekas lihtsalt. 8/10.

Btooom! - Loen ka selle mangat juba pikemat aega ning pean ennast fänniks. Paraku erinevalt Zetsuen no Tempestist ei ole selle adaptsiooniga nii head tööd tehtud. Anime on kuidagi shounenilik, kuigi see manga on tegelikult hoopis palju süngem ja ilmselgelt seinen. Gore, seksuaalne vägivald ja kõik muu on täiesti mahatoonitud lihtsalt. Loodetavasti ei vägista nad head source materjali täielikult ära. Opening theme on mõnus. 8/10.

JoJo no Kimyouna Bouken - Mulle hakkas kohe alguses tugevalt vastu see stiil ja karakterite disain. Seejärel osutus kogu asi üheks eriti overblown shouneniks. 4/10. Dropped.

Onii chan bla bla bla - Iga hooaeg peab olema ikka mõni väga pika nimega incest service anime. 2/10.

Sukitte Ii na yo - Shoujo. Vägemalt pole siin nii rõvedat meespeategelast, kui Kaibutsus. Paraku pole siin ka nii värvikaid tegelasi ja kõik on igavam üldiselt. Muidu tavaline shoujo värk. Vaikne, mitte kellegagi suhtlev iseseisev tüdruk ja kooli kõige kuumem kutt keda kõik tahavad. 5/10.

Code:Breaker - Veel üks vähestest juhustest, kus adaptsioon on mangast parem. Ma olen mangat lugenud ja see on kohutavalt kehva lihtsalt. Algus on normaalne aga hiljem muutub väga jaburaks shouneniks. Anime teeb nii kehva source materjaliga isegi võrdlemisi head tööd. Tegu on siis looga eriliste võimetega eriagentidest, kes seisavad seadusest kõrgemal ja tapavad kurikaelu. 6/10

Magi - Huvitav kas selle autor sai Prince of Persiast inspiratsiooni.... väga palju dungeon crawlingut araabia stiilis fantaasia maailmas. Igaljuhul vähemalt on see hooaeg üks hea shounen ka. Mõnus seiklusi täis setting ja shouneni kohta üllatavalt kaval peategelane. Ise lugenud pole, aga jutud käivad, et manga pidi ka hea olema. Seega võib siit kindlasti midagi oodata 7/10.

Teekyuu - Cute girls doing cute stuff version 3209594657. 3/10. Dropped.

Ixion Saga DT - Arvutinohikust poiss sattub kogematta fantaasia maailma ja saab kangelaseks seal. Kõlab nagu täielik saast? Ojaa. Aga tegelt on isegi hea, sest see on üks paras komöödia ning parodeerib kogu seda fantaasia värki. 7/10.

Little Busters - Selle hindamisel ei suuda ma mitte kuidagi objektiivne olla, sest see VN on minu absoluutne lemmik omasuguste seast. Ma annaks heameelega sellele kohe 10/10, kuid proovin siiski animest ka lähtuda. JC staff teeb üllatavalt head tööd adaptsiooniga ning on jäänud VNile väga tõetruuks jättes isegi pmst kogu muusika samaks. Heck, nad on isegi minigame tiitlid kasutusele võtnud. Nende kuulmine tõi meeldiva nostalgia. Kui ma poleks VNi mänginud siis ma ei annaks esimestele osadele rohkem, kui 5 punkti, sest see tundub lihtsalt mingi kooli moe bla bla. Aga kuna ma tean VNi siis....9/10 hetkel.

Sakurasou no Petona Kanjo - Selle hooaja teine JC staffi teos. Kohe näha, et kõik raha on Little Bustersi peale pandud. Igapäeva kooli komöödia mõningase twistiga. Nimelt on tütarlapsest peategelane autist. Sisaldab rohkelt servicet, kuid miskipärast on see täiesti vaadatav. 5/10.

Girls und Panzer - Selle plot tundus piisavalt jabur, et minus huvi tekitada. Paraku taandus ikkagi kõik cute girls doing cute stuffi peale. Ma isegi ei tea kas droppida või mitte hetkel. 4/10.

Medaka Box Abnormal - Täiesti sürr koolisõda jätkub, kus supervõimetega õpilased peavad koolis maha Bleachi stiilis lahinguid, mille käigus hävivad klassid ja korrused. Eriti masendav on see, et ta ei teeb seda kohati täie tõsidusega. 4/10. Dropped.

Robotics; Notes - Hmm. Steins; Gate ei alanud ka paljulubavalt, kuid lõpetas eepiliselt. Ma ei tea kas sellega samamoodi juhtub, kuid algus igaljuhul lubav ei ole. Räägib lähituleviku koolis tegutsevast roboti klubist, kes üritavad ühe suure roboti valmis ehitada ja sellega võistlusele minna. Hetkel 6/10.

Hiiro no Kakera 2 - fantaasia shoujo reverse harem. Nagu eespool mainisin siis mulle meeldivad Jaapani väikelinnad ja shinto temaatika. Aga selle vaatamine tegi mind sõna otseses mõttes uniseks. See on lihtsalt meeletult igav. 4/10. Dropped.

Psycho Pass - Lõpuks ometi mingi tõsiselt võetav süngema sisuga Cyberpunk. Asja kallal on siis Madoka looja ning asi tundub juba kohe esimese osaga tõeline maiuspala. Also this: http://www.animenewsnetwork.com/interest/2012-10-11/psycho-pass-chief-director/word-moe-is-banned-among-staff
Põhimõtteliselt on tegu Ghost in the Shelli stiilis poilitseilooga, kus futuristlikus ühiskonnas püütakse kurikaelu kinni. Küll aga erinevalt GITSist on kogu ühiskonnal hoopis teine vibe. See on väga rangelt kontrollitud ning isegi julm seaduseriik, kus seadust tõesti tasub karta. Seadus kipub seal olema karistustega väga ennetav ning seda võib võrrelda filmidega Equilibrium ja Minority Report. Hetkel 9/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2012 22:01    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ''Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne!'', sest manga oli päris mõnusa komöödiaga. Aga see anime oli juba esimesest minutist kahtlane, ning mida rohkem ma vaatasin, seda ebameeldivam hakkas.
Komöödiat lihtsalt pole (Proovib järgi teha nalju mangast jah, aga see lihtsalt ei suuda edasi anda seda ''tunnet''.), ning ''moe moe onii-chan desu'' on väga tugev selles animes (Manga ise on rohkem komöödia peal.). Ning fanserviciga ei minda kergelt kah (Mangas oli ka natuke fanservicit, aga mitte sellisel hulgal. Selle tüdruku jalgevahele pandi hirmutavalt palju detaile. Eks on arusaada küll kellele nad seda animed fokuseerivad.).
Lihtsalt üks labane romants, millel ei ole tegelikult midagi huvitavat sees.
Selle anime stiil, ning animatsioon on samuti vastukarva. Täiesti teistsugune mangast. Endal on küll tunne, et see stiil lihtsalt ei ole sobilik.
3/10

Ixion Saga DT- Selle anime komöödia on kuldne. Üldiselt see läheb nii absurdseks enda naljadega, et muudmoodi lihstalt ei saa.
8/10

Gintama - Ei ole päris uus nimi, aga kuna see algas samal ajal kui teised sügisanimed, siis peaks sisse toppima.
Vana hea gintama. Need kes teavad vaatavad. Need kes ei tea peavad vaatama.
Kokkuvõtvalt paneks sellele animele 9/10.

K - See anime on kindlasti üks parimaid mis välja tuli sellel sügisel. Aga nais peategelane lihtsalt ei klicki minuga. Olen liialt palju erinevaid animesi näinud, kus naispeategelane lihtsalt on mind nõnda traumatiseerinud, et ei julge edasi vaadata.
Selle järgi mis ma esimses episoodis nägin. Võiks nagu 7/10 panna.

Magi - Kui oled ühte shounenit näinud, oled sa kõiki näinud.
Shounen formula on väga limiteeritud. Adventure, fight, train, fight, save someone, fight, adventure. Kuigi proovitakse asju teha mõnevõrra ''emotsionaalseks'', ning mõnikord on suudetud ka seda hästi teha. Jääb baas alati samaks.
Ainuke asi mis erineb animedel on sittad story-d, stiil ja setting. Vaieldavalt on suurem osa shounenite peategelasi ka samad.
Ei oska shouneneid eriti hinnata... 4/10? Oli hästi tehtud, aga pagan küll see on juba nagu MMO's grindimine kui ma shouneneid vaatan. Alguses on huvitav, siis viskab üle.

Girls und panzer - Sellest joonistus stiilist on mul ausalt küll kõrini. Komöödia on päris korralik (...), ning ''story'' on kah päris absurdne.
Üldiselt on see stiil endale küllaltki vastukarva, ning sellepärast ei sooviks edasi vaadata.
4/10
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2012 05:17    Teema: Vasta viitega

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! on seni üks meeldivamaid üllatajaid. Lisaks taktikaliselt paigutatud ohtratele seksuaalsetele vihjetele on siin relevantne raskekoeline pinge naiskarakterite jätkupidevuse ja meespeategelase kannatlikkuse ja raudkindlate kaitsemehanismide vahel. Anime pole labane ega kasuta otseseid ecchi elemente ning ma arvan, et on mõnus ajaviide igaühele. 10/10 endiselt, kuigi esimesest osast läheb ainult paremaks.

BTOOOMi ma hindasin liiga karmilt. Andsin hindeks 1/10 kahe "asja" pärast, mis esimeses osas pinnuks silmas olid:
1) Aeglane, igav ja tüütu areng: alguses olnud mängututvustusest kuni peategelase eriti aeglase taibu tõttu väljavenitatud võitluseni oli pacing kuidagi mööda, osa läks liiga kiiresti, kui ülejäänud tundus nagu aeg oleks seisma jäänud.
2) Suhteliselt inetu character design: see on küll maitse asi, aga kui osa lõpus teaseriks jäänud poolpaljas märg tüdruk ei ole ikka veel seksikas, siis millegagi tulistati mööda.
Praegu (3. osa juures) annaks juba julgemalt hinde 6/10 võimalusega veel hiljem plusse teenida. Pacing on endiselt kohutav ja char design pole muutunud, aga seda on leevendanud mõned päris huvitavad uued näod (kuigi osa neist on endiselt jõletised võii võetud raamatust "how to draw a bad guy") ja head stoorielemendid (kuigi need olid juba esimeses osas intuitiivselt sees).

Enne ma pole maininud animesid Magi ja Robotics;Sketch, mis mulle kindlasti meeldivad.

Magi on shounen sellise relaxed 1001 öö maailma seguga mingite teiste kli¹eedega (siinkohal mitte halvustava sõnana kasutatud). 9/10.

Robotics;Sketch on tänapäevamaailma baasil mõned aastat hiljem toimuv anime, kus kooliõpilased ehitavad hiidrobotit. See pole (siiani) mingi mechaanime, vaid rohkem koolianime. See ei tohiks teid aga minema hirmutada, sest tegelased on väga hästi loodud, maailma on pandud mitmeid lahedaid ideid tehnoloogia arengu suhtes ning klubitegevus on ebatavaline ning saab palju rohkem tähelepanu kui slice-of-life saast. Minu skaalal 10/10 ei tähenda perfektsust, vaid taolisi animesid, mis mind rõõmsaks teevad, ja Robotics;Sketch on kindlasti selline anime.

Kahjuks sama ei saa öelda Chuunibyou demo koi ga shitai kohta, millest ma 10/10 andes liiga palju ootasin. See on taoline anime, kus miski polegi nii halb, aga lihtsalt..veits tüütu. Hetkel 7/10, võib veel alla minna.

Sakurasou no petto no kanojolt ma eriti ei taha punkte maha võtta, sest põhitüdruk on legitiimne autist ning peategelane on hea südamega mittelegitiimne närvihaige. Jääb 10/10.

Teekyou on slice of life anime, aga ta on eriline sellepärast, et terve tavalise osa content on pakitud ülilühikesesse episoodi (!liialdus!). Ma pole küll kindel, kas see on taotuslik, aga eri kontekstides saab seda vaadata kui slice of life ¾anri paroodiat, veaparandust või uuenduskuuri. Juba see, et iga kõnelus toimub valguskiirusel, on seni piisav olnud, et mind naerma ajada. Ja 5 minutit nädalas ei lähe liiga igavaks ka nagu paljud taolised kipuvad minema. 10/10 endiselt

Girls & Panzer ei ole tegelikult hea, ma kahetsen, et ma seda vahepeal arvasin. 4/10

Little Busters! on järelevaadates samuti üpris jamps. 5/10

Hayate no Gotoku: Can't Take my Eyes off You kolmas osa oli küll sisult võib-olla parem kui esimesed kaks, aga juba on näha tõsiseid defekte joonistustes ning ülimadal eelarve näitab oma koletut pead üha mõjusamini. Ma olen praegu veendunud, et see sari tuleb maha matta. 2/10

Jojo's Bizarre Adventure läheb aga üha paremaks, nüüd kus origin story hakkab kõrvale nihkuma, kindlasti soovitan seda vaadata, selles tulevad veel eepilised võitlused. URAURAURAURAURA jne. 10/10

Ixion Saga DT vist hinnet ei saanudki, hetkel tundub 8/10, aga mage huumor kisub teda pigem allapoole kui üles - ma pean veel kõvemini kaaluma, kas nii kõrge hinne siia ikka sobib, pole kindel.

K kohta oskan ainult salasõnumeid saata.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2012 20:19    Teema: Vasta viitega

Err. Huvitav miks K nii palju madalaid hindeid sai. Vaatasin just esimest episoodi ning võrreldes muu sci-fi animuga, mis viimasel ajal välja on tulnud, on see ikka nõks parem.

Linn oli ju küll väga kena. Tõsi, stiil on pigem selline... idk, liiga palju cooli on proovitud sisse sundida? Aga samas on see kuidagi head moodi uudne.

Tegelased ei tundu olevat "vanad-lasteaiast-saati-parimad-sõbrad" laadi luuserid. See on ju juba suur pluss.

Psychicpower battle on ka ju igati tore.


Kindlasti hoian silma peal.


EDIT: Teine osa oli veel parem. Sellest võib saada korralik 7/10 või nii. Soovitan vähemalt esimese osa ära vaadata :3
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Püh Okt 21, 2012 22:24    Teema: Vasta viitega

Alright.

Girls und Panzer ehmatas oma multikeelsete Commie subtiitritega ära ja kogu see nali tekitas üsna jaheda suhtumise kogu anime tegevusse - kuigi anime õieti süüdi polegi. Natuke häirib see little-girls-big-machines meetod, mida pidevalt kasutatakse (nagu kunagi mainitud, oli praktiliselt samale põhimõttele üles ehitatud Infinite Stratos; lisaks naistekarjale olid veel tehnikaimed, mida said juhtida ainult õrnema soo esindajad), pluss mulle ei meeldi mõne tegelase disain, aga see, et kaasatud on tankid (mis mulle haiglasel moel meeldima hakkasid, ühinedes kogu selle rongide ja lennukite paraadiga, mis mu peas niigi käib), pehmendab asjaolusid. Hetkel 5.5/10.

Kamisama Hajimemashita on nunnu. Ma olen rohkem silmailunautleja kui sügava ploti tagaajaja ja seetõttu on peategelast abistav yokai täielik silmarõõm. Eelnevalt mitu korda läbi käinud Inu x Boku SS'i olen näinud kaks episoodi ja see ei tundunud eriti kutsuv, aga Kamisama Hajimemashita uut osa ootan küll. 7.5/10

K puhul meeldib mulle taas tegelaste assortii - kirju seltskond, natuke tüüpilisemat ja natuke erilisemat iseloomu... Yuu Kanda look-alike... Kindlasti ka peategelase voice actori valik - iga kord, kui see tüüp suu avab, näen ja kuulen mina Hetaliast tuntud Põhja-Itaaliat. Plot erutab meeli, eriti kogu see Kuningate värk. 9/10

Psycho-pass võlub oma futuristliku olemuse ja tugevate tegelastega, rääkimata verest ja pisaratest, mida küllalt valatakse. Juba esimene episood jättis väga ereda märgi maha, pannes soovima, et teine rutem tuleks. Plusspunktid OPi eest. 10/10

Robotics;Notesi esimene episood jäi ehk pisut lahjaks, aga kuna mulle igat sorti mechad peale lähevad, vaatasin edasi. Vahelduseks on tore näha punapäist male protagonisti, kes pole üdini paha või tulise temperamendiga. Plot tundub hea, ootamatuid tviste küll. Hetkel 7/10.

Kui alguses mulle Ixion Saga DT visuaalne (meeste friigid soengud on ei-ei) ja sisuline külg absoluutselt ei meeldinud, siis nüüd leian, et see on naljakas. Kella 2 paiku öösel, mil kõik nalja teeb, on see mõnus vaatamine. Logic not inserted. Plusspunktid OPi eest.6/10

Suki-tte Ii Na Yo kujutab endast meeldivat ultrashoujo animet kogu sellesse kirevasse shounen anime listi, mis mul praegu käsil on. Pole kaua aega mõnda imala ja äraleierdatud sisuga romantilist animet vaadanud. Bondin peategelasega juba sellepärast, et tema soeng on samasugune nagu minu oma nii aasta tagasi. Vähemalt pole animes inimesed nii välja venitatud nagu mangas... 8/10

Code:Breakeri preview pilt ja kirjeldus uute animete kaardil olid paljutõotavad ja tekitasid liiga suuri lootusi. Silma hakkas minu jaoks natuke vanema anime välimus, mis õige pisut häirib (mis teha, kui peente HD joontega ära harjutud) ja kui sinine tuli kõrvale jätta, pole ses animes õieti midagi ekstralummavat. Meespeategelane ei näe isegi hea välja... Väga Yagami Raito ja Justin Bieberi ristand. 6/10
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 12, 2012 15:08    Teema: Vasta viitega

Initial D 5th Stage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chew



Liitunud: 15 Juul 2012
Postitusi: 26
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2012 10:40    Teema: Vasta viitega

eile õhtul vaatasin ef - a tale of melodies lõpuni, ja tahtsin enne magamaminekut suurele pisarate valamisele vahelduseks midagi lõbusat ka, ja andsin uue võimaluse sakurasou no pet na kanojole, mis kunagi vaadatud 2 osa järgi oli lõbus ecchi comedy crap ja sobiv et mu tuju tõsta.

sakurasou oli päris hea oli isegi. kui ma hooaja alguses andsin sellele 3 punkti, siis nüüd annaks ikka kõvasti rohkem. muidugi selle viimane osa oli ikkagi korralik tear jerker. aga jah, seal on ka tõsisemat teemat, ja päris sümpaatne sari on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2012 13:34    Teema: Vasta viitega

I dropped Code:Breaker so hard it broke into smithereens. Viie episoodiga asi piirdus. Seevastu korjasin hiljuti üles Tonari no Kaibutsu-kuni, mille siiani 11 episoodi kõik ühe õhtuga vaadatud said. Eks ikka bishie-paraad ja peategelase Oreki Houtarou-lik välimus võlusid, kuigi tüdrukute assortii ei jää neist kuidagi maha. Ekstraplusspunktid Yoshida Haru ägeda iseloomu eest.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2012 06:06    Teema: Vasta viitega

Sügishooaja lemmikuks olen kiirustavalt valinud Sakurasou, teine koht JoJol, kolmas Chuunibyoul ja neljas Robotics;Notes'il, need on ka ainsad animed, mida ma iga nädal oodanud olen.

Ennast huvitaks inimeste arvamus animedest K ja BTOOOM! kuna ma nad paari episoodi pealt droppisin, kuna esimesel oli palju raha taga (et äkki on ka midagi reaalselt intrigeerivat hiljem plotti pandud peale lõputu koguse bishounen anime kli¹eede) ja teisel olid lollid sobstoryd vägistamisest (et äkki mõni vägistamine oli intrigeeriv mitte lihtsalt kohatu).
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2012 10:04    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Sügishooaja lemmikuks olen kiirustavalt valinud Sakurasou, teine koht JoJol, kolmas Chuunibyoul ja neljas Robotics;Notes'il, need on ka ainsad animed, mida ma iga nädal oodanud olen.

Ennast huvitaks inimeste arvamus animedest K ja BTOOOM! kuna ma nad paari episoodi pealt droppisin, kuna esimesel oli palju raha taga (et äkki on ka midagi reaalselt intrigeerivat hiljem plotti pandud peale lõputu koguse bishounen anime kli¹eede) ja teisel olid lollid sobstoryd vägistamisest (et äkki mõni vägistamine oli intrigeeriv mitte lihtsalt kohatu).
K ja Btoom on ilus vaadata aga ploti poolest jäävad nad väga nõrgaks. Arvestades, et mõlema seasonid lõpevad kohe siis K on suht rushitud ja poolik kui nad muidugi nüüd kahe viimase episoodiga ei kavatse kõike ära seletada nagu animedes kombeks on. Btoom`is peab jääma ootama teist seasonit, sest hetkel on küll väga palju poolikut.
Samas Robotics;Note on täielik virr varr. Hetkel jookseb mingi 4-5 storit korraga ja iga episood on suht random stori edasi viimine ja mõned kohad lihtsalt on kuidagi ära unustatud (Pleiadese teema).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: