OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sword Art Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Esm Aug 27, 2012 18:47    Teema: Vasta viitega

tuletab v2ga meelde hack//sign-i , mulle see anime ka selle t6ttu ka meeldib ning kuna hiljuti pole minujaoks eriti palju h2id animeid v2lja tulnud, siis see sobib vahelduseks t2itsa h2sti :p
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Aug 28, 2012 09:42    Teema: Vasta viitega

Blawki animekirjeldus meenutas esimese raksuga Spy Kids 3D-d, millel on pmst sama plot - mängust pääseb bossi alistamisega.

Terve esimese episoodi mõtisklesin lisaks tegelaste teostuse imetlemisele (nagu alati) selle üle, mis saaks siis, kui virtuaalreaalsus tõeliselt loodaks. Oleks küll kahju oma pitsast ilma jääda, kui välja logida ei saa... LaLaLaa And on to the second episode...

Edit: no nii. Tegevus areneb 25-episoodilise anime kohta küll tõesti natuke liiga kiiresti, aga seda enam on huvitav, mida nende ülejäänud 17 episoodiga tehakse.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 28, 2012 16:53    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt väike kõrval põige, üht teist animed vaadates avastasin et muusikat esitab siin Kajiura Yuki, kui kedagi see huvitab. Tänu vaidlusele ja diskussioonile siin kindlasti vaatan seda aimed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Aug 28, 2012 18:41    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
mida nende ülejäänud 17 episoodiga tehakse.


Vähemalt praegu tundub küll, et vähemalt järgnevad 15 episoodi sellest on puhas ''filler'' (4-5 episoodi hetkelisest 8 episoodist tunduvad lihtsalt olevat ''täitena''.)..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 29, 2012 12:49    Teema: Vasta viitega

Ma ei mõista, mis teil selle nö filleri vastu on, kui kohe alguses kogu asi näkku visata ei jää ju midagi imetleda. Esimesed episoodid on olnud tegelaste ja maailma üldisemaks tutvustamiseks, nüüd hakatakse veidi neid kõrge leveli intriige kobama. Mina olen seni siit animest saanud seda, mida ma tahtsin saada.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Aug 29, 2012 13:09    Teema: Vasta viitega

Filleritel pole midagi viga, kui nad on hästi tehtud (Sellised, et sa suuremalt jaolt ei märkagi, et need on filler.) ja neid liialt palju ei ole (Mul on just selle pärast One Piece vastu teatud viha, aga see ei puutu asjasse.).

Sword Art Onlinis ei ole 4-5 episoodi mitte midagi juhtunud. Probleem selles animes oli just see, et alguses andis see märk ''Holy shit, heads are going to roll!''.. Ja nüüd nad võitlevad mingi pagana kondi pärast 5 järgnevat episoodi (8 episood oli mingi jama S-class jänese liha pärast ja date-ist.. Ning need idioodid keetsid seda liha suppiks. ARGH, seda ei tehta hea kvaliteetse lihaga.).
Muidugi see näitab natuke kuidas see maailm peaks nagu olema, aga samas on seal pagana lohakalt tehtud detailid.
Romants on ka jama, tsundere siin ja seal, erilist huvi ka ei tekita.

Fillerid on lihtsalt jamad SAO-s. Ning kui neid on rohkem kui 50% mingis pagana 26 (?) episoodi seerias, siis midagi on siin viga. Neil ei olnud siis küllap küllalt base-materiat, et midagi mõistlikku teha. Miks mitte teha fillereid sellised, kus sa näed kuidas vennad fightivad bossidega, ning siis teha time-skip, kui on mõtet tagasi main plot-i peale minna... Mikski pärast on mul lihtsalt selline tunne, et need vennad kes teevad SAO-t, on lihtsalt pagana laisad..


Selle asemel on mõttekam vaadata ''Shining Tears X Wind'', kuigi suurem osa sellest animest on jama, on see sellegi poolest pagana hea fantasy anime. SAO lihtsalt seda ei ole.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 29, 2012 13:30    Teema: Vasta viitega

erik_shults, sa peaksid rohkem hautatud liha sööma, see on täiega hea! 8. episoodiga olin mina küll rahul, sest see oli "vaikus enne tormi" tüüpi episood, mitte "tüdruk armub kangelasse aga ta sureb ära/teed lähevad lahku/kangelasel on gf" tüüpi episood. Ma paneks oma panused suvehooaja lõpuepisoodidele, ~9-12, aga eks me näe.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Aug 29, 2012 15:21    Teema: Vasta viitega

Minu arvates oli 8ndas episoodis hämmastavalt vähe crawlingut. Loodan, et tulevates episoodides viga parandatakse.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Aug 29, 2012 23:47    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
erik_shults, sa peaksid rohkem hautatud liha sööma, see on täiega hea! 8. episoodiga olin mina küll rahul, sest see oli "vaikus enne tormi" tüüpi episood, mitte "tüdruk armub kangelasse aga ta sureb ära/teed lähevad lahku/kangelasel on gf" tüüpi episood. Ma paneks oma panused suvehooaja lõpuepisoodidele, ~9-12, aga eks me näe.


Ei tea kas sa oled märganud mõnes muus teemas, aga ma üldiselt õpin kokandust, ning olen suhteliselt vilunud sellise asjaga (Not really trying to brag, just thought it might be a interesting thing to know.)
Hautatud toidud on head, keegi ei öelnud, et ei ole. Aga kõrge kvaliteetset liha ei tohiks üldse kasutatud hautatud toiduna, kõrge kvaliteetset liha on mõttekas küpsetada või praadida. Keetmine, hautamine ei lihtsalt ei anna sulle täit liha maitset edasi, ning see on lihtsalt kõrge kvaliteedi raiskamine.
Liha on hea siis, kui mahlakus jääb sisse, ning liha kvaliteet on üldiselt koheselt tunda kui on õigesti küpsetatud.

Vaikus enne tormi? Võimalik jah, arvestades kuidas see lõppes, aga 75% sellest oli ju puhas ''date-oh''.. Ning mingi 4 eelnevat episoodi olid samuti puhas jama ''Oh hello, I am a really minor character that will never appear again after this episode, good bye.''.. Need episoodid lihtsalt KARJUSID ''Filler-Filler!''. Vaata reaalselt asjale peale, põhiliselt 3 episoodi oli ''normaalsed'', ning sellele järgnes 5 filler episoodi, mille viimases filleri episoodi lõpus tundus olevat ''valgust'', et 9 episoodis peaks juba midagi huvitavat olema.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2012 05:23    Teema: Vasta viitega

See episood, kus ta sarja parima tüdrukuga draakonijunne taga ajasid päris filler nagu ei olnud. See andis kõva vihje ühele päris tähtsale asjale Kirito suhtes. Järgmises episoodis peaks Kirito avaldama oma dual-wield'i ja ehk tuleb ka pikemalt juttu unique skillidest.

Muidu minul küll ei ole tunnet nagu sarja tegijad üritaksid mingit auku suvalise joruga täita. Ma mingit kindlat tegevus käiku ei tea, ega ootagi. Ma saan aru, et sarja lõppeesmärk peaks nagu olema mäng läbida, aga kui selle vahepeal teisi tegelasi sisse tuuakse ja muud huvitavat, või vähem huvitavat tehakse, ei ole mul tegelikult selle vastu midagi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2012 16:13    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
See episood, kus ta sarja parima tüdrukuga draakonijunne taga ajasid päris filler nagu ei olnud. See andis kõva vihje ühele päris tähtsale asjale Kirito suhtes. Järgmises episoodis peaks Kirito avaldama oma dual-wield'i ja ehk tuleb ka pikemalt juttu unique skillidest.

Muidu minul küll ei ole tunnet nagu sarja tegijad üritaksid mingit auku suvalise joruga täita. Ma mingit kindlat tegevus käiku ei tea, ega ootagi. Ma saan aru, et sarja lõppeesmärk peaks nagu olema mäng läbida, aga kui selle vahepeal teisi tegelasi sisse tuuakse ja muud huvitavat, või vähem huvitavat tehakse, ei ole mul tegelikult selle vastu midagi.


Noh seda vihjet ma ei märganud. Ning ei näinud kah 8 episoodis midagi selle kohta. Eks näeme, aga ausalt öeldes on need mõõgad ju 2 käe omad? Paneks 5 senti vahele ja ütleks, et mingit dual wieldimist ei tule Kirito poolt.

Ega ise ka ei oota mingit 100% filleri vaba seriaali, aga arvesta sellega, et Anime alles algas, ning mingi 6 episoodi 8 on olnud täide (Üks kõik kui draamat täis 3 episood oli, läks see mööda niimoodi nagu seda kunagi ei juhtunud.).. Need ''short story'd'' millest need fillerid rääkisid ei ole üldse midagi lisanud sellele animele. Ning neid vaadates võiks juba arvata, et asi on rohkem fantasy setting, kui midagi muud. Mis ei tohiks nagu olla, sest see anime on rohkem ''everyday kids thrown into a MMO with perma-death and the only way out is to get to the top'', lapsed peaksid olema reaalsema mõtlemisega.. Mis tõesti ei kajastu characterides (Herp-a-derp, what if the perma-death thing isn't real? herp-a-derp.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2012 21:05    Teema: Vasta viitega

Te teete uskumatult lihtsa asja uskumatult keeruliseks. Minge pseduoteadusi õppima kui teile see meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2012 21:52    Teema: Vasta viitega

Soovitan erik_schultsil rohkem hautatud liha süüa ja vähem viriseda. Cowboy Bebop oli suures osas filler, aga ikka oli mõnus ja samamoodi ka SAO. Tõesti, plot ei kappa meeletu kiirusega edasi, aga kas MMORPG polegi üks grindfest? Ma küll pigem vaatan põnevaid lühikesi seiklusi, kui seda, et üht bossi tambitakse kolm episoodi ja karjumine annab str juurde.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 30, 2012 21:58    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Soovitan erik_schultsil rohkem hautatud liha süüa ja vähem viriseda. Cowboy Bebop oli suures osas filler, aga ikka oli mõnus ja samamoodi ka SAO. Tõesti, plot ei kappa meeletu kiirusega edasi, aga kas MMORPG polegi üks grindfest? Ma küll pigem vaatan põnevaid lühikesi seiklusi, kui seda, et üht bossi tambitakse kolm episoodi ja karjumine annab str juurde.


Mina küll ei kutsuks seda seikluseks, rohkem draama ja romants. Aga võimalik, et 2 minutit mingit actionit (Mis ei puutu üldse main story-se.) muudab kogu episoodi sekluseks mõne jaoks (Seiklus on nii tundetu ja märkamatu kui võimalik, palju suurem surve on just characteride suhtluses, probleem on just selles, et characterid kellega on need ''sugavad suhtlused'' on kadunud järgmises episoodis, mis on masendav.) . Ning SAO-s ei toimu üldse grindimist lol.. Vaata ehk siis paar episoodi, ning siis näed kogu seda ''grindi'' (Tegelt peaks nõustuma, need on ''naiste-grind'', aga kas see on õiget sorti grind sellele animele?)


Ning mis sul siin hautatud toiduga on? Ütlesin kuidas koka jaoks on, ning miks on mul tunne, et sinul puudub selline teadmiste baas Random (Ei proovi hoobelda, aga lihtsalt mainisin kuidas asi õigesti oleks, ning mis mulle silma jäi preili ''master chef''-iga.)? Kõrge kvaliteetset liha on tobe hautada.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 02:07    Teema: Vasta viitega

Eric, oled sa mõnda episoodilist animet ehk näinud? Midagi nagu Bartender, Mushishi või Kino's Journey. On nad siis halvad animed sellepärast, et üks episood on mõni kõrvaltegelane keskpunktis ja siis järgnevates episoodides pole nendest midagi kuulda.

Ja suht lol on see, et "ma olen kutsekas kokaks õppinud, seega mind närib ikka täiega see, et mingid tüübid kuskil animes jänese "supiks" tegid."
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 08:38    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:

Ja suht lol on see, et "ma olen kutsekas kokaks õppinud, seega mind närib ikka täiega see, et mingid tüübid kuskil animes jänese "supiks" tegid."

Kas see mitte hautis ei olnud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 09:28    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Eric, oled sa mõnda episoodilist animet ehk näinud?

Tundub, et vist ei ole. Head "fillerid", minuarust on parem lahendus, kui monster-of-the-week mille peale SAO liiga kergest minna saaks. Ma lihtsalt ei saa aru, miks on ploti venitamine tähtsam kui see, et anime on lihtsalt huvitav?

erik_schults kirjutas:

Ning mis sul siin hautatud toiduga on? Ütlesin kuidas koka jaoks on, ning miks on mul tunne, et sinul puudub selline teadmiste baas Random (Ei proovi hoobelda, aga lihtsalt mainisin kuidas asi õigesti oleks, ning mis mulle silma jäi preili ''master chef''-iga.)? Kõrge kvaliteetset liha on tobe hautada.


Einoh, hoople terviseks, igaühel meist on mõni oskus või haridus, mis anime vaatamise keeruliseks teeb. Tee endale teene ja ära mine filoloogiat õppima. Saksa filoloogina on mul iga kord kurb kuulata kui häälenäitlejad saksa keelt üritavad. Vaesed erick ja glaurung ei saa aga tänu oma inglise filoloogi haridusele enam üldse animet vaadata, kuna hakkavad engrishi peale maas värisema ja suust vahtu ajama.

SAO juurde tagasi - seikluse mõiste on iga jaoks erinev, minu jaoks ei tähenda see kohe, et minnakse mõõkadega kolle tampima, "draama ja romants" on minu jaoks täiesti sobiv teema. Siiani kõik episoodid vaadatud ja kaalun ka novellide lugemist ja kuigi ei annaks hindeks 10/10, on tegu ikka väga mõnusa animega.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Reede Aug 31, 2012 10:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 09:36    Teema: Vasta viitega

Ma olen õnnelik, et ma olen loll pööbel kes ei vaja just paljut, et anime minu jaoks huvitav oleks.

Aga jänest teha millegi muuna kui hautisena, peapeale oled kukkunud poja? Ega see sul veiseliha ei ole mida sa kergelt praed ja siis lased ahjust läbi, see on faking jänese liha mis läheb kuradima supiks või hautiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 10:01    Teema: Vasta viitega

Aarne kirjutas:
Ma olen õnnelik, et ma olen loll pööbel kes ei vaja just paljut, et anime minu jaoks huvitav oleks.

Aga jänest teha millegi muuna kui hautisena, peapeale oled kukkunud poja? Ega see sul veiseliha ei ole mida sa kergelt praed ja siis lased ahjust läbi, see on faking jänese liha mis läheb kuradima supiks või hautiseks.


Jänest kui ka küülikut saab ilusti ka küpsetada ahjus (Ei ole kindel kumb nendest see elukas oli.). Kõrge kvaliteetne liha on just selline, mis on väga hea ''konsistensi'' ja mahlakusega. Hautise tegemisel see boonus mida ''kõrge kvaliteet annab'' läheb lihtsalt nulli. Võimalik, et see maitses kah üle normaalse, aga küpsetades on teised boonused täies hiilguses kah. Seega ühe korraliku koka jaoks oleks see asi raiskamine.

Olen ikka Bartenderit näinud, ning väga meeldis. SAO on teistsugune.
SAO episoodid lihtsalt lendavad mööda, ning iga episood on lihtsalt tunne, et midagi ei tehtud episoodis (Üle dramatiseerimine lihtsalt jätab leige tunde, eriti kui see draama ei kandu edasi järgmisesse episoodi mingil moel.) . Bartender suutis ikka anda tunde, et vähemalt midagi juhtus episoodis.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Aug 31, 2012 17:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 31, 2012 14:25    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
Te teete uskumatult lihtsa asja uskumatult keeruliseks. Minge pseduoteadusi õppima kui teile see meeldib.

See on rohkem nagu hobi.

Mind häiris hoopis see et see jänes muutus suureks sääreluuks mille ümber oli massiivne lihamass.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: