OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sword Art Online
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 16:28    Teema: Vasta viitega

Aga kas sa ei arva, et need sõbrad mida sa seal maailmas teed ei aita sind kohaneda? Kas sind ei aitaks kohaneda see, kui sa leiaks endale armukese seal maailmas?
Ma arvan, et on õigus olla depressioonis sellises maailmas, kui sul poleks kedagi sulle toeks, aga temal oli juhuslikult kõik olemas.

Seega ma arvan, et tema depressioon oli liialdatud.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 20:09    Teema: Vasta viitega

Sa pole ilmselgelt kunagi depressioonis olnud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Teis Aug 07, 2012 00:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Aug 05, 2012 22:51    Teema: Vasta viitega

Kas sina oled? Vabandust küll, aga ma usun, et paljud meist on masukates olnud, aga depressioon on juba haigus, ning ma usun, et paljud meist ei ole tegelt depressioonis olnud.

Masukad =/=Depressioon.

Nagu ma ütlesin, asi ei olnud tüdrukul eriti hull midagi. Tal oli rohkem hirm kui depressioon.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2012 23:57    Teema: Vasta viitega

Võtsin sel hooajal teisena ette just selle anime, et mõista, millest te kolm lehekülge valgendatud teksti jutustab. Tuleb tunnistada, et ma ei mõistaks seda siiani.

SOA puhul lihtsalt ei ole midagi arutada. Ma ei ütle, et see on halb anime, sest see pole, on huvitav sissejuhatus ja head animatsiooni ja ka mõned ülevad hetked, kuid samas ei paista see mitte millegi sügavama poolest silma. Heast ideest on keedetud võrdlemisi söödav shounen, jah, aga midagi mõtlemapanevat teostuses küll pole. Sööd punnu täis ja unustad. Tegelased käituvalt kramplikult-stamplikult ja inimlikkust on neis liiga vähe, et nende tegude ja tagajärgede üle filosofeerida. Seetõttu müstifitseerib mind siiamaani, et SOA on tänavustest animedest enda külge enim kirjatähti naelutanud. See pole halb, ma pooldan igasugust arutlust ja aktiivsust meie letargilises foorumis, aga mind üllatab, et tõesti millestki sisukamast ei räägita.

Senini 5/10. Aga lootust on.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 00:42    Teema: Vasta viitega

Me ei räägi sisukatest animetest sest me ei vaata neid.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 11:11    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:

SOA puhul lihtsalt ei ole midagi arutada. Ma ei ütle, et see on halb anime, sest see pole, on huvitav sissejuhatus ja head animatsiooni ja ka mõned ülevad hetked, kuid samas ei paista see mitte millegi sügavama poolest silma. Heast ideest on keedetud võrdlemisi söödav shounen, jah, aga midagi mõtlemapanevat teostuses küll pole. Sööd punnu täis ja unustad. Tegelased käituvalt kramplikult-stamplikult ja inimlikkust on neis liiga vähe, et nende tegude ja tagajärgede üle filosofeerida. Seetõttu müstifitseerib mind siiamaani, et SOA on tänavustest animedest enda külge enim kirjatähti naelutanud. See pole halb, ma pooldan igasugust arutlust ja aktiivsust meie letargilises foorumis, aga mind üllatab, et tõesti millestki sisukamast ei räägita.


Üldiselt algas see lihtsalt sellest, et ma rääkisin kuidas 3 episood oli teistega võrreldes halvasti ja mõtlemata kokkupandud. Teised vaidlesid, et see on sama hea kui kõik teised episoodid SAO-st. Siis algasid kõik need vaidlused. Mina vastasin, sest ma arvan, et mul on õigus, nendega ka (vist) sama.
SAO on muidu päris hästi tehtud, aga lohakaid ja läbimõtlemata kohti on hulgaliselt seal kahjuks (Peast võin öelda näiteks see hetk millal tüdruk teises episoodis välja tuli, inimesed surid ringi, aga temal oli vääga öökima ajav sädelus ümber.. Nad nagu tahtsid temast ilmset ''love interesti'' teha, aga unustasid, et 10 sekundit tagasi nad tegid just ''traagilise surma'' tseeni.). Kolmas episood oli üks suur selline klomp, eriti arvestades, mida see proovis edasi anda.

SAO-l on potentsiaali, aga samas nad on väga lohakad, mis võib kogu selle potentsiaali vetsust alla lasta.

@Ummi: Mulle väga meeldivad sisukad animed, probleem on, et neid eriti ei ole välja tulnud. Peaks vist mõnda re-watchima.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 13:08    Teema: Vasta viitega

Ma pole väitnud nagu see osa oleks sama hea kui teised osad, lihtsalt seda, et su argumendid on nõrgad. Mulle ei meeldinud ka kolmas osa, aga ma ei ole nõus kui sa ütled, et selline stsenaarium poleks võimalik või loogiline.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 13:49    Teema: Vasta viitega

Vabandust, aga see kindlasti pole loogiline reaalses maailmas. Ning selle anime point on see, et nad elavad virtuaal maailmas, kuna nad ei saa oma reaalsesse maailmasse tagasi.

Tüdruk saatis huupi kirja kus ta laulab jõululaulu ja seda mida ta tundis ''enne surma saamist'' (Ta sai ÜLLATUSENA surma..).
Peategelane oli liialdatult shokis, isegi kui ta märkas seda lõksu esimesena (Enne kui see läks lahti.), ning oleks pidanud reageerima, lihtsalt seismise asemel.
Mingi väike suva gild (Täis algajaid.) oli KÕVA gildi vastu, ning nad said kuidagi ''viigi''..


Vabandust Ummi, aga sa pole siia maani oma pointi teinud. Ning läbi lugedes peaksid minu pointid samuti tunduma ebaloogilised. Küllap ma kirjeldan kõike natuke segaselt?
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 15:57    Teema: Vasta viitega

Siia teemasse tuleb varsti auk sisse selle ühe koha peal tampimise pärast.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 17:13    Teema: Vasta viitega

Ei sina!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2012 18:47    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ei sina!



....
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 01:13    Teema: Vasta viitega

Vau... Minu jaoks on sari ikka valguse kiirusel allamäge veeremas. Kuues osa oli ikka täielik pettumus. Sarja MMO aspekt on absoluutselt kadumas. SAO'st on saanud mingi käkk mida peaks äkki kutsuma draamaks, aga ta ei ole seda ka. Ja MC on ka suht beta pärast Asuna ilmumist....
_________________


Viimati muutis seda Blawk (Püh Aug 12, 2012 01:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 01:23    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
Vau... Minu jaoks on sari ikka valguse kiirusel allamäge veeremas. Kuues osa oli ikka täielik pettumus. Sarja MMO aspekt on absoluutselt kadumas. SAO'st on saanud mingi käkk mida peaks äkki kutsuma draamaks, aga ta ei ole sada ka. Ja MC on ka suht beta pärast Asuna ilmumist....


Hetkel on see ikka vaatamist väärt, aga jah see on liialt kiiresti draamaks muutumas, seega ei tea kui kaua on seda mõtet vaadata. Viimased paar episoodi on puhas draama olnud (Mina kutsuks seda küll juba draamaks. Keegi suri, keegi kaotas kedagi, etc.).
Endale tundub, et viimased 2 episoodi on olnud fillerid. Kindlalt ei tea, sest ise pole LN-i lugenud,

Mulle on samuti tunne, et Asuna voice actor oli väga halb valik. On võimalik, et ta sobis eelmisele character modelile (Nagu posteril, mis oli palju rohkem ''Cutesy''.), siin on ta character liialt tõsine, et talle sobiks selline ''moe-moe'' VA . Vabandust, aga kuna ta on põhi heroin, siis tuleb seda lihtsalt öelda.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ela



Liitunud: 2 Juul 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 14, 2012 18:08    Teema: Vasta viitega

Täiesti nõus et sealt midagi meeletult sügavat leida ei ole. Sellise tahtmisega ma seda animet vaatama ei hakanudki. Pigem midagi nostalgilist mis oma mmo-aastaid meelde tuletab, ja pea igast osast leiab nii mõnegi seiga mis muige või naeratuse näole toob.

Aga depressiooni koha pealt. Kui sa mängid mmo'd, on sul alati võimalus välja logida. Mitte mängida kui sa ei taha, jne. Kui see muutub tööks, on stress kiire tulema. Raid leaderi ja guild masterina olen selle ise läbi elanud ja see ei ole raidiva progression guildi puhul meeldiv. Jaga teistele palju ülesandeid sa jagad, aga kui sa pead igal kindlal päeval kohal olema ja raidima, siis hakkab see inimloomusele mingil hetkel vastu ja sa põled läbi. Vahel on tulemuseks break, vahel mängust täielikult lahkumine. Kõik oleneb psüühikast. Aga selles mängus niisugust võimalust ei ole. Lisaks on veel pea iga nurga peal varitsev oht. Sa oleksid nagu hardcore pvp serveris kus surm sind päriselt tapab ja gankivad gildid varitsevad igas varjus, oodates hetke kui sa kasvõi paariks sekundiks üksi jääd.

Pidev surve, pidev pinge ja teadmatus selle suhtes mis siis tegelikult ikka juhtub kui kõik tasemed läbi tehakse. Ja palju mängu looja poolt öeldus tegelikult tõtt on. Mindfuck+pinge+pidev töö ellujäämise nimel+teadmatus, ütleks et need on ühed stressirikkaimatest variantidest. Ainult kõige hardcoremad mmo m2ngijad kes world firste jahivad, suudaksid sellises olukorras endaks j22da. Mind üllatab et sarjas sellele kuidas mängijad freakoudivad, enesetappe teevad jne rohkem rõhku ei panda.


Üldiselt on nad võibolla tõesti asjad liiga segaseks ajanud ja mõningate mängu põhifunktsioonide kohta liiga vähe ära seletanud, aga eks näeb. Minu jaoks on see rohkem reedene nostalgiatablett. Ilus ja armas ja ajule kerge. Kui ma tahan midagi filosoofilist, vaatan vastassuunas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Aug 14, 2012 19:49    Teema: Vasta viitega

Üldiselt ikka pannakse sellele survet SAO's (Mida muud see 3 episood siis oli?).
Aga ma sooviks selle peale ka kommenteerida. Stressi tekitab see jah, aga kuna see mäng on nõnda reaalne, siis ma võiks öelda, et neid stressitekitajaid ei tuleks samastada tavalise MMO'de stressiga, need on täiesti teistsuguses õhkkonnas. Selles MMO's on üldiselt vabad käed, ning on virutualreaalne. Ainukesed stressi tekitajad peaksid olema hoopis:
1. Uus maailm, harjumine uue keskkonnaga.
2. Surm võib iga hetk tulla (Asja ei saa päris niimoodi võtta. Aga üldiselt peaks sellest aru saama.).
3. Raskem kohusetunne ''raidimisel''.

Need on ainukesed. Kolmandat puutuvad siis need kes soovivad progressida, SAO's on ka neid kes lihtsalt võtavad asja aeglasti.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Pipo



Liitunud: 23 Aug 2012
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2012 03:13    Teema: Vasta viitega

Wow, see seeria on kõikjal. Isegi kõige väiksemates anime foorumites räägitakse sellest. Mulle meeldib siiani. Peamine probleem on, et mõned suhted on väga kiirustatud, aga näeb hea välja ja pakub piisavalt huvi, et iga nädal uut osa oodata. On päris mitu sarnase konseptiga seeriat(see on üsnagi huvitav idee) aga see siiani on ainuke, mis meeldinud. Midagi vähemalt teeb õieti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2012 09:06    Teema: Vasta viitega

Siiani mulle meeldib, kuid nõustun cenorig'iga - üsna shounen. Pole elu sees MMORPG'sid tagunud ning pean .hack/signi igavaks animeks, seega olen vist antud teemas üsna autsaider.

Mind kui morbiidset küberpunkiperverti huvitab aga sellest roosast nunnudraamast palju rohkem see, mis selle anime pärismaailmas toimub. Loodan, et sarja lõpus, kui nad need NervGearid peast võtavad, näidatakse tilgutite küljes olevaid kärbunud kehasid, kes ei suuda enam pärismaailmaga toime tulla ning ihalevad lõbusasse MMORPG maailma tagasi. Seitsmenda episoodi ajaks on mängijad juba üle 7 kuu mängus kinni olnud. Kuidas nende ajud üldse enam töötavad ning miks ei toimu psühhokeemilisi muudatusi keha mittekasutamisest, on omaette küsimus, mida anime kirjutajad tõenäoliselt kunagi ei adresseeri.

Kes on lugenud või vaadanud sellist teist nagu "Punane Kääbus", teavad, millele ma viitan. Sealsed peategelased olid ka Täiuslikus Maailmas tükk aega kinni, lõpuks kiivreid peast võttes olid kõigil habemed põlvini ja varbaküüned meetrised.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2012 12:22    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kuidas nende ajud üldse enam töötavad ning miks ei toimu psühhokeemilisi muudatusi keha mittekasutamisest, on omaette küsimus, mida anime kirjutajad tõenäoliselt kunagi ei adresseeri.


Novellides isegi käsitleti seda, kuid ma ei tea kas anime läheb nii kaugele või lõppeb enne ära.

Mõni on siin arutlenud, et viimased osad on tundunud justkui filleritena. Teil on täiesti õigus, sest novellidel on päris mitu kõrvallugu, mis ei puutu eriti üldse peamise plotiga kokku ning mingil kummalisel põhjusel on otsustanud anime loojad animeerida need kõrvallood enne, kui novellide esimese volüümi tegevus üldse korralikult pihtagi on hakanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2012 12:30    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
mingil kummalisel põhjusel on otsustanud anime loojad animeerida need kõrvallood enne, kui novellide esimese volüümi tegevus üldse korralikult pihtagi on hakanud.

Sest animed pole raamatud ja hea tempo saavutatakse absoluutselt erinevatel meetoditel?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2012 14:17    Teema: Vasta viitega

http://youtu.be/Nms3eZGEb3w
http://youtu.be/RNV0REo9TMc
http://youtu.be/qUtfx8HpKA0
http://youtu.be/E36Qq0PDcUQ
http://youtu.be/CMU8IaQ-QjY
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: