OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naiste/meeste max vanus terve lapse sünnitamiseks
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2012 21:17    Teema: Naiste/meeste max vanus terve lapse sünnitamiseks Vasta viitega

Teemal on 2 eesmärki, jagada omavahel teemale relatiivset teavet ja soovitada tutvusportaale (või kohti, kuhu võiks elukaaslast otsima minna) mida ise kasutanud olete ja julgeksite teistelegi soovitada.

Niisiis, lugesin siin lehte, väidetavalt on naistel 25-30.-nes eluaasta max, millal lapsi sünnitada. Mees ei tohiks samuti vanem kui 30 olla.

Nagu aru sain, kaotab naine 30 eluaastaks 90% oma munarakkudest ja mehel hakkavad spermas DNA defektid tekkima.

Tulemus on väiksem tõenäosus rasedaks jääda ja tunduvalt suurem tõenäosus defektidega laps sünnitada.

Palju te sellest asjast teate? Ja kas olete üldse selle peale kunagi mõelnud?

Olen ise 29 ja siiani pole mind lapsed kottinud ja ega polegi sellest kunagi mõelnud. Aga nüüd hakkasin mõtlema ning jah, oleks aeg naine leida :)

Küsimus on kust ja kuidas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2012 22:01    Teema: Vasta viitega

Noorematel emadel-isadel tulevad üldjuhul jah tervemad lapsed, aga mingit ajalimiiti peale menopausi ja munade maha lõikamise peo ei ole.

EDIT: munade maha lõikamise pidu pole hea koht kust naist leida.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2012 22:39    Teema: Vasta viitega

jah võlumuffin oleks viimane aeg muidu sünnitad värdjaid
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 12:54    Teema: Vasta viitega

....

Ma saaks aru, kui oleks juba kindel partner, kellega siis arutada, et peaks nüüd vist seemne kasvama panema. Isegi siis peaks tegelikult asi enam-vähem spontaanselt tulema, mitte nii, et nüüd kell tiksub ja on viimane aeg. Muidugi kindel majanduslik turvalisus oleks teretulnud.

AGA, nüüd, kui sinu puhul, on tegu sellega, et peaks kõigepealt otsima naise, kellega lapsi teha. Jääb küll praegu mulje, et kui mingi suvaline inimene, kellel vastav lapsetegemist võimaldav tehnoloogia jalgevahel, vastu tuleks, oleksid valmis kohe paarituma. Mis minu arust ei ole just parim variant.

Aga mida mina ka tean, ma olen ise liiga laps veel, et laste peale mõtlema hakata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 16:06    Teema: Vasta viitega

Kutsu nt Võsareporter.

http://www.youtube.com/watch?v=4s16CGin8cA
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 16:32    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:
....
Jääb küll praegu mulje, et kui mingi suvaline inimene, kellel vastav lapsetegemist võimaldav tehnoloogia jalgevahel, vastu tuleks, oleksid valmis kohe paarituma


Peaaegu, mu nõudmised ei ole eriti suured. Ideaalse partneri illusiooni mul egatahes pole.

vanus 24-27
kuni - 175 cm
kuni - 70kg
mitte suitsusõltlane ega joodik
Füüsiliselt terve
Keskmise välimusega (aga mitte koledam kui mina)
Oluliseks pean iseloomu ja avatud mõistust.(Open minded)!

Eeldan eelnevat kooselu 1-2a, hiljem 2 last.

On seda siis palju tahta.?

Muide, majanduslik stabiilsus on olemas ja elamispind on igati mõistlik ning selle võsareporteri peldikuga pole tal midagi pistmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 16:46    Teema: Vasta viitega

Ole pisut spetsiifilisem, muidu satud kellegi otsa, kellele meeldib sinine kui sulle meeldib hoopis roheline. Ja ta tahab näiteks koera kui sa tahad kassi. Niimoodi tülid tekivadki, kui ei olda kohe selged ja otsekohesed, ausad ja tublid.

Ma muidugi ise ei tea midagi sellisest asjast nagu päris inimesed ja suhted, nii et parandage mind, kui ma eksin.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2012 17:19    Teema: Vasta viitega

Selleks käidi see paariaastane lõtk välja, et äkki selgub selle ajaga, kas keegi üritab teist teiseks inimeseks muuta või ei. Mul näiteks üks kandidaat sai kinga, kuna üritas mu lapsepõlvesõpru välja vahetada jne. Mis muidugi ei tähenda, et ka peale kümneaastast vabaabielu Kingo jutul käimist öeldakse "Nüüd oled minu oma - ei mingit jalgpalli ega sumo vaatamist, mudelitöö toa loobid tühjaks ja teed mulle buduaariks, joonitustarvetega ka ei raiska tähtsat aega, selle asemel tuled minuga baari klatsiringi lauanurka istuma - pea meeles, oled vait ja niisama ilus..." jne. Ehkki Õhtulehe Stella juttude järgi leidub seesuguseidki isendeid, kes tutvumiskuulutusest saadud numbrile esmakordselt helistades hakkavad su raha, tööd ja kodu ja tulevase ämma teenindamise graafikut paika panema. Niisiis, kui loodetakse, et küll kooselu jooksul talt selle kalalkäimise, mudelikollektsioneerimise või ikebaana või mis iganes hobi välja ravime, pole mõtet suhte otsa lahti tehagi. Samuti ei maksa "Kas koer või Mina" või "Parim sõber või Mina" nõudmistega välja tulla.

Teema enese kohapealt: mäletamistmööda see vanusefaktor polegi nii hirmus, et lausa alla 30 peab pere tehtud olema. Rohkem kotivad sperma/munaraku kvaliteeti liigjoomine, suitsetamine, süstimine, keemiatehase kõrval elamine jne. Ehk et kui oled piisavalt puhtas keskkonnas elutsenud, pole ehk muret. Ja partnerileidmine - oh oleks minu ajal rated-bakad-internet olemas olnud...
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 10:02    Teema: Vasta viitega

Jutt ilmselt sellest artiklist?
Eks selles suhtes on jutul tõepõhja all, et ideaalne pereloomisiga on 20 ja 30 eluaasta vahel. Artikkel aga mainib, et peal 30-dat kipuvad rasedused rohkem katkema ja rasedaksjäämise tõenäosus kukub. Tõsisemad ohud geenidega (downi sündroom näiteks) hakkavad ikka sealtpoolt 40.eluaasta piiri. Ja jutt on siin ainult naistest.
On veel üldteadatuntud paratamatus, et tüdrukud saavad varem küpseks (ikka kõrvade vahelt, mitte jalgevahelt!) ehk et omavanused poisid tunduvad neile lapsikud, eriti just seal 20.dates eluaastates. Seega pole midagi hullu, kui üle 30-ne mees võtab alla 30-se naise.

Seega teemaalgatajal on aeg sel rindel tegutseda jah, aga paanikaks pole veel põhjust ja seda mitu head aastat.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 15:41    Teema: Vasta viitega

Tips for geeks trying to pick up girls

Protip - "ma vananen, palun paljuneme" ei kõla nagu hea pick up line.

Quick edit:
Kui sa lihtsalt last tahad, siis võta omale parem läbi mingite abiprogrammidega mõne Aafrika lapse toetus kanda. Mõtle sellest kui oma potensiaalsete laste "outsource-imisest", samal ajal kui sa saad jätkata oma arvutimänguhobidega. Aitad kaasa globaalse näljahäda leevendamisele ja ei pea keset ööd kisa peale üles ärkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 16:09    Teema: Vasta viitega

oota aga miks sa arvad, et magicalmuffin on geek?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 18:29    Teema: Vasta viitega

Jah, väga masendav artikkel Soobel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 23:08    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
oota aga miks sa arvad, et magicalmuffin on geek?




Teemasse ka: tvk_ lingitud punktid on olulised kõikidele, mitte ainult geekidele. Mina sain esimese lapse 30aastaselt, ei kurda. Lapse pead saama siis, kui sa suudad teda ja oma kallist kaasat armastada ja neile piisavalt turvatunnet ja tuge pakkuda. Seega alguses prioriteedid paika, siis alles kureonu jutule.
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2012 23:36    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3897650_700b.jpg

being a geek is about using a lot of different fonts
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2012 01:02    Teema: Vasta viitega

Being a geek is about always reminding everyone that you're a geek. Even though they really don't give a sh*t.

Mingi eraldi pro-tips geekidele ja n.ö. tavalistele inimestele on küll puhas lollus. Tuleb ära õppida lihtsalt üks lihtne pick-up line milleks on "Tsau, minu nimi on ..."
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2012 01:39    Teema: Vasta viitega

Huvitavad teemad teil siin vahepeal tekkinud...

Tsiteerin::
Tõsisemad ohud geenidega (downi sündroom näiteks) hakkavad ikka sealtpoolt 40.eluaasta piiri. Ja jutt on siin ainult naistest.


Erm, ei ole nii. Autism nt on seotud isa vanusega, printsiibil "mida vanem isa, seda tõenäolisem". Ja kuna vanemaid potentsiaalseid emasid testitakse loote kromosoomivigade koha pealt põhjalikumalt, kippuvat ka Downi sündroomiga lapsi praegu sündima halva üllatusena pigem noorematel.

Kui midagi soovitada, siis vältige inbreedingut. Brittidel on selge statistika, et praktiliselt kolmandik kogu riigi väärarengutega lapsi sünnib sel suht'väikesel osal rahvastikust, kelle kultuuris on kombeks nõbudega abielluda.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2012 06:49    Teema: Vasta viitega

Oh vau, miks teil kõigil see sõna nii südamesse läheb, see polnud isegi lingi point ega negatiivsena mõeldud. Idee ei olnud juhtida tähelepanu labelitele, kuivõrd asjaolule, et suhete loomine pole üldjuhul nii lihtne, et tirin omale statside järgi t¹iki internetist ja kohe super suhe. Esitatud punktid on üpris universaalsed kõigile - tuleb iseendast kaugemale näha. Pealegi, juba see, et me siin kõik oleme animefoorumis, näitab ni¹¹ihuvi, mida kogu eesti rahva lõikes siiski enamikul pole.

Pealegi, ega labeldamine halb asi pole. See, et Sinu erilisus ainsa omataolise lumehelbena sealt välja ei paista, ei tähenda et labelid ei töötaks sarnaste huvidega inimeste identifitseerimiseks.

Wikist: A person who is interested in technology, especially computing and new media. Kui teie hobid or the fact, et te praegu animefoorumis passite sinna alla ei käi, siis ma ei saa aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2012 09:07    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:

Wikist: A person who is interested in technology, especially computing and new media. Kui teie hobid or the fact, et te praegu animefoorumis passite sinna alla ei käi, siis ma ei saa aru.

animefoorum ei ole imo väga otseselt seotud tehnoloogiaga või "uue meediaga"
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2012 11:55    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:
suhete loomine pole üldjuhul nii lihtne, et tirin omale statside järgi t¹iki internetist ja kohe super suhe.


Siin sa eksid. Suhte loomine on ülimalt lihtne.

Esiteks tuleb seda tahta. Kui palju inimesi teab mida nad suhtest tahavad?

Teiseks teada, miks sul seda tarvis on.

Kolmandaks peab sa aru saama, et keegi pole täiuslik ja sinu ideaalpartnerit ei ole olemas.

Sa kas aktsepteerid teda sellisena nagu ta on või mitte. Vastasel juhul ei ole mõtet suhte loomise/hoidmise peale aega ja närve raisata.

Minu eesmärk on luua pere sa saada terveid lapsi. Nii laste kui ka naise vaimne ja füüsiline tervis on minu jaoks üsna oluline. See eeldab, et partner vastab teatud miinimumnõuetele.

Samas, on foorumis 20-30aastasi küll ja küll, niiet see teema peaks kõigile üsna kasulik olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2012 23:26    Teema: Vasta viitega

Ma leian, et tervete laste saamise eesmärk pole küll kõige parem põhjus suhte alustamiseks ja seda veel sellepärast, et lugesid mingit artiklit ja kardad, et saad puudega lapse nüüd paari aasta pärast ja sa elad küll vist mingisugusel muinasjutu maal kui arvad, et suhte alustamine nii lihtne on.
Sellise suhtumisega võid oma lapse kätte saada, aga mingi aeg hiljem lähed arvatavasti oma naisest lahku ja laps läheb koos temaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: