OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

6. JAFF
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 06:27    Teema: Vasta viitega

SilverDragon619 kirjutas:

Stopa kirjutas:

Neetud* mees kes sa GRRRR!


rahu,poisu wink


ei kui nüüd päris aus olla, siis oleks täitsa huvitav lugeda seda su kirjandit, on ju siiski väike võimalus veel olemas, et sul mingi aru peas on.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HasegawaVega



Liitunud: 2 Mai 2012
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 11:06    Teema: Vasta viitega

Olen ise venelane ja see, et sel aastal polnud eestikeelset tõlkijat häiris mind väga. Minu meeles see polnud eriti viisakas.

Juhul kui järgmisel aastal toimub mingi sarnane üritus, olen ise nõus tulla asju tõlkima )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 17:36    Teema: Vasta viitega

Cosplay show lavajuht rääkis alguses tõepoolest inglise keeles, aga ma ei tea, mis põhjusel ta otsustas ootamatult vene keelele üle minna. See oli ausalt öeldes väga nõme. Eriti kui ta korraldas vahepeal mänge publikuga ja mäletan selgelt, kuidas ühes mängus kaks väiksemat tüdrukut ei saanud mängu reeglitest aru, kui ta seletas vene keeles. Kurb.
Naised saunas vahepeal rääkisid, et lätlased lasevad sel aastal üle ning olin päris üllatunud, et nad tulid ikkagi kohale.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2012 20:23    Teema: Vasta viitega

Põhjus ilmselt miks nad vene keeles rääkisid oli see, et enamus osalejaid vene keele valdajad. Mille puhul nad aga ei arvestanud, et palju on ka eestlasi, kes seda ei valda. Vaatajate hulgas siis. Eelmisel aastal olin just seetõttu ise laval tõlkimas. Ju see aasta polnud kedagi panna.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2012 06:41    Teema: Vasta viitega

Publiku soovil näidatakse sel pühapäeval kell 14:30 kinos Artis taas filmi "Värvikas". Kas sel korral on film vaatajatele tasuta!.
Pileti saab broneerida www.kino.ee või Artise kassas. Kui esimene ei tööta, siis tuleb vist kohale minna...
_________________


Viimati muutis seda Piu (Reede Mai 04, 2012 10:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2012 10:11    Teema: Vasta viitega

Veel, tundub, et ei saa broneerida, vähemalt Artises. Jään ootama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2012 10:33    Teema: Vasta viitega

Tahtsin just siia kirjutada, et vaatamata solarise käkerdamisele on 6. JAFF möödunud positiivselt, kui avastasin
Tsiteerin::
lõpufilm ei jõua kuidagi sel kevadel Eestisse

Miks ? Miks ?? MIKS ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2012 11:47    Teema: Vasta viitega

Karel2010 kirjutas:
Tahtsin just siia kirjutada, et vaatamata solarise käkerdamisele on 6. JAFF möödunud positiivselt, kui avastasin
Tsiteerin::
lõpufilm ei jõua kuidagi sel kevadel Eestisse

Miks ? Miks ?? MIKS ???


õõu fakkin nõu.
Kas sa oled üks nendest inimestest kes bashib samsungi to no end sest neil on pentile display'd vms?
Kui see on tõesti su ainus probleem JAFFiga, siis pead siiski nõustuma, et see on suht väike probleem eksju
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2012 12:02    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Karel2010 kirjutas:
Tahtsin just siia kirjutada, et vaatamata solarise käkerdamisele on 6. JAFF möödunud positiivselt, kui avastasin
Tsiteerin::
lõpufilm ei jõua kuidagi sel kevadel Eestisse

Miks ? Miks ?? MIKS ???


õõu fakkin nõu.
Kas sa oled üks nendest inimestest kes bashib samsungi to no end sest neil on pentile display'd vms?
Kui see on tõesti su ainus probleem JAFFiga, siis pead siiski nõustuma, et see on suht väike probleem eksju

Kelle jaoks väike, kelle jaoks mitte. Millised probleemid sinu jaoks siis suured on ? Ma ei "nuta" mitte selle pärast, et mul midagi Arrietty vastu oleks, vastupidi, Arrietty oli eelmise aasta parim film, aga ma ootasin siiski "mooniküngast."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2012 12:58    Teema: Vasta viitega

Tal pole isegi veel inglise keelseid subakaid olemas, kas ma eksin. Ma ei tea kas jaapanis on ta juba väljas või pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Püh Mai 06, 2012 19:15    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:

..
Kas sa oled üks nendest inimestest kes bashib samsungi to no end sest neil on pentile display'd vms?
..

LOL:P
Offtopic: Ma isiklikult tunnen kahte sellist inimest. Neil mõlemal on Galaxy Nexus telefonid:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Püh Mai 06, 2012 20:59    Teema: Vasta viitega

Tänase päeva (kultuuri)¹oki põhjustas (pedo-)potsataja, (kunagine klassivend) kes meelitas väikeseid lapsi endaga kaasa ja ähvardas mind füüsilise vägivallaga, kuna talle ei meeldinud, et mu telefon temast pilti teha otsustas LaLaLaa
Colorful sai ka lõpuks ära nähtud.
Arrietty't uuesti suurel ekraanil näha oli positiivne kogemus, ainult lõpupoole kiskus natuke igavaks, kuna vaatasin seda juba kuuendat korda ja 90% sündmustest 2 sekundi täpsusega pähe kulunud. Sellele vaatamata võib teist aastat järjest öelda : selle aasta parim film.
(näete, rahvas, ma ei vingugi koguaeg LaLaLaa)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Mai 06, 2012 23:10    Teema: Vasta viitega

Käisin ise ainult kolme filmi vaatamas - Berserk, Akira ja Redline.
Berserk: teostuse poolt, põlv näkku solarisele. Anti kõige väiksem saal ja müüdi tihkelt välja, kindlasti oleks rohkem vaatajaid olnud, kui oleks suurem saal olnud. Eestikeelsed subtiitrid nigelavõitu kvaliteediga ja ekraani ülaosas, korralik kaelavalu filmi lõpuks. Lisaks oli eestikeelseid subtiitreid millegipärast 2 tükki.
Akira - kiitused Artisele, suur ekraan, peaaegu pädev helisüsteem, suur saal ja originaalsed inglisekeelsed subtiitrid. Võiks öelda, et nii peabki olema.
Redline. Sama saal, mis Akira puhul. Ainus, mille kallal saaks ehk pisut toriseda, on et heli oli minu maitse jaoks vaikne. Kui juba Redline, siis plahvatusi, mootorihääli ja UNTZi täie raha eest.
Mis oli aga Redline juures parim - Subtiitrid olid eraldi väikesel alal ekraani all. Tahtsid lugeda, oli mugav, ei tahtnud, lugesid inglisekeelseid otse peaekraanilt. Mis jäi aga silma, oli fakt, et eestikeelsed subtiitrid olid vahelduseks lausa VÄGA head. Filmi lõpus selgus ka põhjus - tõlke oli teinud Janno Buschmann, vägagi kogenud tõlk. Braavo

Jään lootma, et järgmisel aastal suudetakse korralikud subtiitrid leida rohkem kui ühele filmile. Mind kui filoloogi lihtsalt haarab iga kord meeletu raev ja vastupandamatu tahtmine võtta käpardtõlgi pea oma käte vahele ja seda põlvega niikaua peksta, kuni ta lubab mitte kunagi enam mitte midagi tõlkida.

Selle aasta ja eelmise aasta teemat võrreldes jääb siiski tunne, et seekord saadi vähem idiootsustega hakkama.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2012 08:21    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
teostuse poolt, põlv näkku solarisele. kiitused Artisele
Lõpuks keegi, kes minuga samal arvamusel :)

Random Hero kirjutas:
Selle aasta ja eelmise aasta teemat võrreldes jääb siiski tunne, et seekord saadi vähem idiootsustega hakkama.

Oota, Tartus on see ju alles tuleb ja eelmise aasta teemast tundub mulle, et seal korraldati rohkem jama, kui Tallinnas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2012 08:55    Teema: Vasta viitega

Karel2010 kirjutas:
Random Hero kirjutas:
teostuse poolt, põlv näkku solarisele. kiitused Artisele
Lõpuks keegi, kes minuga samal arvamusel :)

Random Hero kirjutas:
Selle aasta ja eelmise aasta teemat võrreldes jääb siiski tunne, et seekord saadi vähem idiootsustega hakkama.

Oota, Tartus on see ju alles tuleb ja eelmise aasta teemast tundub mulle, et seal korraldati rohkem jama, kui Tallinnas.


See aasta on Tartus ainult elektriteatris (vms selle nimi oli) ja see võiks olla täpselt nii hipster ja väike koht, et neil ei oleks väga ülbust mitte kõik üle kontrollida ja hästi teha.
Aga eks näeb.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Harts



Liitunud: 22 Apr 2008
Postitusi: 43
Asukoht: Kodus või Tartus

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2012 06:42    Teema: Vasta viitega

Sai esmaspäeval Elektriteatris Akirat vaadatud, väga rahule jäin. Mingeid viperusi polnud, samuti oli Akira suurelt ekraanilt vaatamine täitsa väärt kogemus:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2012 11:57    Teema: Vasta viitega

Nõus. Hipsterpesa kohta on elektriteater täitsa mõnus. Seal saab isegi alkoholi.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2012 15:25    Teema: Vasta viitega

Palun öelge, miks on lõviosa Tartu seanssidest kell 21.30...
(Aga väga lahe, et Gena ja Potsataja Raekoja platsis kavasid jagasid!)
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 15, 2012 18:14    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
Palun öelge, miks on lõviosa Tartu seanssidest kell 21.30...


Sest elu on julm ja ebaõiglane
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Kolm Mai 16, 2012 11:47    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
Palun öelge, miks on lõviosa Tartu seanssidest kell 21.30...

et oleks huvitav pärast seanssi koju minna ja et väikesed lapsed ei roniks "täiskasvanute filme" vaatama, aga eelkõige sellepärast, et keegi saaks siin küsida "miks?" LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: