OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitusi?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2011 17:17    Teema: Soovitusi? Vasta viitega

0.o This... is awkward...
O~haii! Siin Airisu-cha~n!
*khm* I apologize for the cliché, aga ma olen täielik romantik ja otsin hetkel veidi kergemat tüüpi Romance-i. Kui oled lugenud igatsugu mangat, veidrast Franken-Fran'ist edasi verdtarretavale Rabbit Doubt'ile ja siis veel supernatural-action'it nagu Big Order... Waa~! Iga kord kui ma näen jänest - ma võpatan. URRRRRR Panen kirja paari manga nimed mida olen lugenud ja mis olid head "romanchikku"-tüüpi...

Lovely Complex
Dengeki Daisy
Kitchen Princess
Moe Kare!!
Kodomo No Omocha
Mairunovich
Shinji Doumei Cross
Kamikaze Kaitou Jeanne

Shtaff like dat-! Guess why it's cliché - 'cuz no one likes the romance genre! T_T (*curse you, puberty!*)
A~nyways! Ei tea kui paljud seda üldse loevad, või sellele vastata oskavad... Hoiatan ette, et keegi ei üllatuks kui vähemalt pooled soovitatud mangadest on juba läbi loetud... I'm on a manga-killing-spree recently...(killed 8 mangas in 3 weeks) Oke~! Can't wait!~
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2011 19:53    Teema: Vasta viitega

Miks sulle tundub, et keegi ei loe shoujo mangasid? Mina näiteks loen vahel ja ma olen kindel, et selliseid inimesi on veel.

Ühtlasi ei saa ma aru, miks sa pool teksti inglise keeles kirjutasid, aga see selleks.

Minu mõned lemmikud:
Skip Beat
Kimi wa pet
Hana kimi
Hana yori dango
Cat Street
Kon no ki konoha (ja muud Sumomo Yumeka asjad)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 10:21    Teema: Vasta viitega

Kuroneko kirjutas:
Miks sulle tundub, et keegi ei loe shoujo mangasid? Mina näiteks loen vahel ja ma olen kindel, et selliseid inimesi on veel.

Ühtlasi ei saa ma aru, miks sa pool teksti inglise keeles kirjutasid, aga see selleks.

Minu mõned lemmikud:
Skip Beat
Kimi wa pet
Hana kimi
Hana yori dango
Cat Street
Kon no ki konoha (ja muud Sumomo Yumeka asjad)

Ah... yup, vabandan selle pärast. Mul on ¹oti verd ja veidrad inside-joke'id venna ja õega kes kah kogu aeg inglise keeles räägivad, siis veel kultuurikeskust külastavad välismaalas-kunstnikud jne, jne. "Though luck," võiks öelda. Mind on juba hoiatatud, et kahe keele vahel ümberlülitumine võib muutuda raskeks - ja siin on siis tulemus.
Hmm... Olen lugenud juba SKip Beat-i, Hana Yori Dango-t, Hana Kimi-t ja Kimi wa Pet-i. Oneshot-id ja 1-2-3-chapteriga mangad jätaks vahele, aga Cat Street tundub huvitav, tänks. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 15, 2011 10:41    Teema: Re: Soovitusi? Vasta viitega

Hoshihana kirjutas:
cliché

Hoshihana kirjutas:
no one likes the romance genre!



_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 16, 2011 13:49    Teema: Re: Soovitusi? Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Hoshihana kirjutas:
cliché

Hoshihana kirjutas:
no one likes the romance genre!

Mida on? Cliché as in "tüüpilise teismelise tüdruku huvid". And don't you come crackin' a joke on me,...

...sest ega ma väga pahaks ei pane. I ♥ a good joke! Happybunny
x)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 16, 2011 14:04    Teema: Vasta viitega

Shoujo ¾anrist on minu arust väga raske midagi nauditavat leida - mul on juba tunne nagu ma poleks tüdruk. Shounen romansist olen ka välja kasvanud. Seetõttu ise vaatasin josei ja seinen romansi poole ning leidsin Vapustava (jah, suure tähega) manga:

Usagi Drop!

See oli päris okei.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: