OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ai no Kusabi

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2011 02:31    Teema: Ai no Kusabi Vasta viitega

Tegu on 80nendate lõpu poole loodud animega, mis jutustab traagilise loo kahe mehe vahelisest armastusest, kes kuuluvad absoluutselt erinevatesse klassidesse ja seda ainult juuksevärvi alusel.
Tegevus toimub futuristlikus keskkonnas ning käsitleb tugevalt seisustega seotud teemasi ning sotsiaalset tõrjutust.

Mulle isiklikult "Ai no Kusabi" väga meeldis, minu hinnang talle oleks 10/10. Ma soovitaks vaadata isegi neil, kes yaoi´d ei seedi eriti, sest see ei olnud selline päris tavaline juustune stoori.
Tegu on kahe osalise OVA´ga.

Wikipedia artikkel.


_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Nelj Juul 28, 2011 10:24    Teema: Re: Ai no Kusabi Vasta viitega

electrastar kirjutas:
Tegu on 80nendate lõpu poole loodud animega, mis jutustab traagilise loo kahe mehe vahelisest armastusest, kes kuuluvad absoluutselt erinevatesse klassidesse ja seda ainult juuksevärvi alusel.
Tegevus toimub futuristlikus keskkonnas ning käsitleb tugevalt seisustega seotud teemasi ning sotsiaalset tõrjutust.

Mulle isiklikult "Ai no Kusabi" väga meeldis, minu hinnang talle oleks 10/10. Ma soovitaks vaadata isegi neil, kes yaoi´d ei seedi eriti, sest see ei olnud selline päris tavaline juustune stoori.
Tegu on kahe osalise OVA´ga.

Wikipedia artikkel.



i stopped there :/
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2011 09:16    Teema: Re: Ai no Kusabi Vasta viitega

Folly kirjutas:
i stopped there :/


Sa justkui üritaks väita, et kedagi huvitab, et sulle ei meeldi yaoi/shounen ai/vms pederastia
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2011 12:13    Teema: Vasta viitega

ma lootsin et see on üsna ilmselge mitte ainult üritamine
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2011 17:03    Teema: Vasta viitega

Folly kirjutas:
ma lootsin et see on üsna ilmselge mitte ainult üritamine



_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2011 23:29    Teema: Vasta viitega

suht hullud ärapanijad siin foorumis, lähen parem nurka nutma vist ahhahahahaha
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2011 23:36    Teema: Vasta viitega

offtopic

Kuulge. Lõpetage ära. See, et osadele meeldib, las meeldib. Aga tõsiselt, suht mitte kedagi ei huvita, et mingile inimesele see ei meeldi. Seega kommenteerida midagi asjalikku, onju >:|

/offtopic
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2011 23:49    Teema: Vasta viitega

ma arvasin et foorumid on oma arvamuse väljendamiseks, guess i was wrong
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 30, 2011 00:06    Teema: Vasta viitega

Folly kirjutas:
ma arvasin et foorumid on oma arvamuse väljendamiseks, guess i was wrong

Arvamust võib alati avaldada. Kõik sõltub aga sellest, kuidas sa seda teed. Animeteemad on natuke rohkema jaoks mõeldud, kui et sinu isiklike eelistuste väljatoomiseks antud kujul. Kui pole animet näinud, siis küsi. Kui oled näinud, siis avalda arvamust. Antud juhul pole see nagu kumbagi. Sinu isiklikud maitse-eelistused on midagi, mis antud juhul mitte kui midagi siia teemale juurde ei anna ja reaalselt kedagi ei huvita.

Minu ütlus ei käinud ainult sinu kohta. Aga see selleks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 31, 2011 21:03    Teema: Vasta viitega

Mulle päris meeldis, kui ma seda kunagi vaatasin. Üks oma ajastu ja stiili paremaid esindajaid.
Seda võib küll armastuslooks nimetada, kuid tegelikult on see palju rohkemat. Nö traditsioonilise 'armastusega' seal väga palju tegemist ei olegi. Mehed ikkagi, sellist ürgsemat laadi. Fight for dominance ja nii.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Raincat



Liitunud: 16 Dets 2010
Postitusi: 52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 16, 2011 05:30    Teema: Vasta viitega

Kui nüüd yaoi pool hetkeks kõrvale jätta siis:

- Seiyuu seltskond selles animes on ikka väga tasemel ja tuntud
- Karakterite disain on tehtud ( sel hetkel küll veel noore ja algaja) väga tugeva tegija poolt
-Anime story on pärit raamatust (mis on ka ilmunud inglise keelsena), kahjuks on animes lugu suurte kärbetega ja kui ei ole raamatut lugenud ja tausta ei tea jääb osa loost veidi uduseks.

Tegu on ulmelooga kaugest tulevikust, kauges kosmoses, planeedil kus millegipärast naissugupoolt sünnib ääretult vähe (sealt siis jõuamegi yaoi pooleni) ja linnriigist mida valitseb superarvuti koos cyborgidest eliidiga ja kus on range kastisüsteem. Tegelikult....ei näidata seal animes eriti midagi shokeerivat, enamus on vaataja oma fantaasija päralt, need paar steeni aga on siiski üsna erootilised. Raamat on siiski rohkem yaoi kui anime. Ai no Kusabit on nimetatud ka yaoi "Romeo ja Julia" looks.
See on üks vähestest yaoi animetest mida ka hetero meesinimesed on suutnud vaadata, muidugi mitte kõik, palju oleneb sellest va tolerantsist ja laubakõrgusest.

Oma jutuga ei soovi ma siin kedagi seda animet vaatama sundida või ahvatleda:D, eks maitsed ja meeldimised on erinevad ja see on tore.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electrastar



Liitunud: 13 Juul 2011
Postitusi: 117
Asukoht: Sometimes under, sometimes on Ayame´s bed.

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2012 22:36    Teema: Vasta viitega

Woop!
Keda huvitab, siis "Ai no Kusabi" re-make on lõpuks välja tulnud. Hetkel on neljast OVAst 2 väljas, kui märtsis ja aprillis tulevad ka kolmas ning neljas välja.

Ütleks et minu meelest on vana siiski parem, kuid ega uue kallal ka just suurt vigiseda pole.
_________________
I´m becoming ✖
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: