OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Gyo

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 27, 2012 20:41    Teema: Gyo Vasta viitega



GYO
Horror / Psychological
UFOTABLE
70min
15.02.2012

Ühel suvel ilmuvad Okinawa`sse imelikud kõndivad kalad, mis suunduvad ookeanist linna. Nende sündmuste keerises katkeb peategelase Kaori kõne tema poisiga Tadashi`ga, kes elab Tokyos. Kaori suundub koheselt pealinna leides enda eest kalade ja nendest erituva haisu pool vallutatud metropoli.


Jaws 5 - They attack on land

3/10
Väga kehv anime. Nõrk plot, kehvasti disainitud tegelased raisatud aeg ja ajurakud. Vaadates mida Ufotable varem on loonud ei mõista kuidas nad millegi sellisega hakkama on saanud. Ei soovita kellelegi seda vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Veeb 27, 2012 22:50    Teema: Vasta viitega

oh wow...3 10st? jõhkralt alahinnatud.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 27, 2012 23:45    Teema: Vasta viitega

Veidi omapärasem lähenemine zombie apokalüpsile. Täitsa hea tundus.

8/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartoonmaniack



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 45
Asukoht: voodi all ;)

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2012 00:02    Teema: Vasta viitega

3?!

common.. minuarust oli just omapärane ning sai palju nalja vaadates, ning lugu jäi poolikuks mis pani ka manga ära lugema

ma paneks ka 7-8

tegelased olid lõbusad LaLaLaa Eriti Erika ja see prillidega chick

SOOVITAN VAADATA!

Keegi muutke review ära! :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2012 17:58    Teema: Vasta viitega

Õudusmangadest, mis pigem alternatiivse koomiksikunsti ja guro kui et peavoolu poole kalduvad, tehakse harva adaptsioone. Osalt muidugi sisu tõttu, aga tihti ka väga eripärase stiili tõttu. Junji Itou pole küll Maruo või Kago, aga evib äratuntavalt pentsikut, paiguti sürrealistlikku sulejoont. Eelkõige armastab ta ebardlikult väänduvaid ja pöörlevaid vorme, mille detailselt kujutamine animes oleks raskendatud.

Gyos suudeti seda siiski enam-vähem tabada ning ka sü¾ee veidrused olid paigas. Tegelaste disain oli täitsa mõnus, nende käitumine ja olemine realistlikum kui animes tavaks. Pinget õhus hoiti samuti hästi, tundsin, et vaatan ikka klassikalist jaapani õõvaanimed koos kõigi ¾anrile omaste absurdsete momentidega. Mõningat oleks võinud ka olemata olla. Sü¾ee oleks võinud veelgi rohkem tagaplaanil olla, professor ja Kaori reporterist abiline veelgi minimaalsemat rolli mängida. Kaori teekonnast ja juhtumistest piisanuks ainsaks sü¾eeliiniks.

Sellest hoolimata veetsin Gyo seltsis mõnusa tunni. Kuigi maitse üle ei vaielda ja igaühele õudustemaatika ilmselgelt peale ei lähe, leian minagi, et arvustus oli natuke ülekohtune.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Märts 11, 2012 19:29    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka ära. Esiteks pean ütlema, et mulle meeldivad ainult kaht tüüpi postapokalüptilised/zombisid sisaldavad ja muud seda tüüpi sarjad: esiteks, düstoopsed, kus on üks kibestunud ellujääja oma shotguniga oma isekeevitatud soomusega autos ning zombisoolikaid lendab iga paari minuti tagant. Või siis humoorikad, näiteks Braindead. Oleks võinud olla rohkem haisid, kes "gashunk" läbi ukse tulevad, inimestel päid otsast hammustavad. Pole küll fanservice anime nagu kõigi lemmik HotD, kuid järjekordne püüdlus keevitada muidu lahedale horrorile juurde mõttetuid tegelasi koos mõttetu tegevusega.

3/10 on vähe, 8/10 on palju minu arust, annaksin 7/10 lihtsalt absurdi pärast.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2012 22:49    Teema: Vasta viitega

5 minutit vaatasin umbes, jõle igav algus oli. Mulle pole kunagi õudusanimed meeldinud, aga see oli lausa eemaletõukav.

Mis juhtus:
esimesed viis minutit 1 kirjutas:
Kalapaadis üks mees näitab teisele, et midagi on mäda. Nende silmad lähevad väga aeglaselt suureks ja siis me näeme ühte teist suurt silma kah.

See animede nii klassikaline suurte silmade tegemise võte ei sobi siia. Mus peaks tekkima põnevus, huvi selle koletise vastu, aga ei teki. Ma kahtlustan, et asi oli kiirustamises - ma ei jõudnud end sisse seadagi, kui juba liiguti järgmise asjani. Tavaliselt on taolised introd natuke pikemad ja ei toimu keset päist päeva. Olin pettunud.
esimesed viis minutit 2 kirjutas:
Tüdruk räägib oma poisiga telefonitsi, poole minutiga saame detailideni teada nende lähiajaloo ja et nad on kihlatud ja et poole aasta pärast poiss lõpetab kooli ja nii edasi. Tüdruk läheb oma sõprade juurde, üks sõber ütleb anime standardite kohta jämedale tüdrukule et ta läheb paksus; nad räägivad veel natuke kui lahe peategelase suhe on ja kuidas tal vedanud on.

Mida ma peaks tundma: turvaline, huvitav.
Mida ma tunnen: igavigavigavigavigav.
esimesed viis minutit 3 kirjutas:
Sõbrannad lähevad siis kuhugi maamajja, teepeal märkavad haisu. Ja siis maamajast tuleb veel ropumat haisu, mis ühe hetkega kaob, kui nad akna lahti teevad.

Siis tuleb salapärane külaline - jalgadega kala. Panen kinni.

Jalgadega kala!? See ei ole õudne. See ei ole naljakas. See on imelik! Vastik! Päh!

Ma tean, et viis minutit ei ole ilmselt piisav hinde andmiseks, nii et seda ma ei tee. Siiski, minus tekitati selle ajaga kolm vastumeelset tunnet, nii et ma julgelt ei soovita seda filmi vaadata!

NB! Ma alati kuulan esimest arvamust ja jään selle juurde.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: