OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Talv 2011/2012
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2012 19:50    Teema: Vasta viitega

Vaatasin mõned esimesed osad ära, siin on mu mõtted. Hindasin binaarsüsteemis.

Kyousogiga - 1-osaline veebi-OVA. Tõsi, olin juba enne vaatamise algust päris unine ja poole osa pealt panin arvuti kinni ja läksin magama, aga midagi oli siin valesti. Kui lihtsalt kokku võtta, siis rütm oli paigast ära - taheti panna kakssada asja kuhugi, kuhu mahtus umbes kümme, ja siis leiti veel aega slapstick-huumorile omasteks pausideks. Char Design oli äge, Kugimiya Rie tegi häält. 0

Nisemonogatari - Bakemonogatari järg. Üks poiss möliseb koos hunniku tüdrukutega ühekaupa, nagu ikka. SHAFT noh. Mulle meeldib veel SHAFT. 1

Another - Mul on tunne, et keegi ütles selle anime re¾issöörile, et meil on vaja õudset animet teha, ja siis ta püüdis seda õudust igast stseenist välja pigistada. "Ta läks....arstikabinetti puhkama" *halvaendeline vaikus*. "Su nimi on....Jüri?" *halvaendeline vaikus*. Lisaks on alguslauluks valitud Ali Projecti laul. Tegelt. See on minu meelest hullem kui generic j-pop. Ainus hea Ali Projecti anime laul. Siiski, kui seda animet mittekriitilise pilguga vaadata, võib päris põnev olla. 1

Ano Natsu de Matteru - Mäletate Kashimashit, kus vennale kukkus sarja alguses kosmoselaev pähe ja ta muutus tüdrukuks? Siin juhtub sama, ainult et ta ei muutu tüdrukuks, vaid hoopis siin juhtub Onegai Teacher. Ehk siis punapäine tulnukas tuleb ja hakkab teatud maapoissi seksuaalselt ära kasutama. Aga hästi teostatud sari, st esimene osa! Re¾issöör on töödanud selliste lahedate asjade kallal nagu Toradora!, Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai ja Hachimichu to Clover II. 1

Gokujou - Kui sind huvitab kohutav slapstick-huumor ja lühikesed episoodid, ära seda ikka vaata. 0

Danshi Koukosei no Nichijou - Keegi ütles, et see on moe-sliceoflife-animete paroodia, aga tegelt see on lihtsalt moe-sliceoflife-anime ilma moeta. ®anrist, mille paremad animed üritavad olla iseenda ja kõigi teiste paroodia, on mul küll natuke kõrini, aga see on koos tavalise Nichijou'ga päris hea meelelahutus. Aga ikkagi slice-of-life ja kindlasti mitte midagi uut. 1

High School DxD - See on üks neid animesid, mis hullult tahab pervertidele meeldida, aga siis tahab ka mingit plotti omada, aga siis ta tahab veel naljakas ka olla, aga siis ta tahab et teda tõsiselt võetaks, aga tegelikult on see lihtsalt jama, sest ta üritab neid kõiki asju teha ühekaupa ja ilma mingisuguse maitseta. Pervertidele ta ei meeldiks, sest fanservice'it kohtab paar korda osa jooksul (suurte siltidega "SEE SIIN ON NIBU ÕU ÕUUU KAS SA NÄGID SIIN ON NIBUD JA RINNAD ME NÄITASIME SULLE PALJAST NAIST ÄKKI SA TAHAD KÜMNE MINUTI PÄRAST PANTSUSID NÄHA ÄRA MURETSE KÜLL ME NÄITAME ÜLEJÄRGMISES OSAS SULLE MINUT AEGA PANTSUT JA KUIDAS PEATEGELANE PUNASTAB JA SEE TEGELT ON ROMANTILINE TULEB LÕPUKS VÄLJA AGA KÕIGEPEALT VAATA NEID PANTSUSID SULLE JU MEELDIVAD PANTSUD") ja kõigile teistele ei meeldi see ilmselt selle pärast, et see on hullult igav. 0

Kill Me Baby - Ilmselt lasteanimest ei anna palju oodata, aga sellest ei anna kohe üldse midagi oodata, sest see on jama. 0

4 - 4

Ma tunnen end nüüd hästi sest ma avaldasin oma arvamust jälle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2012 03:02    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan natsuned ja Papa No Iukoto O Kikinasai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2012 20:50    Teema: Vasta viitega

Vaatasin / vaatan nii mõndagi animet sellest hooajast

Natsume Yuujinchou Shi - Kellele eelmised seasonid meeldisid meeldib ka see. Jätkab samas stiilis, rahulik meeleolu, lihtne jälgidaja ja mis kõige tähtsam youkai over youkai ning OP pole ka viga.

Kill Me Baby - Slapstick humor - kellele meeldib vaadake muidu ei soovita.

Recorder to Randoseru - Lühi anime, mida vaatan ainult sellepärast, et ta on lühike. Pole isegi mingit ploti kui sellist. Pole mõtet vaadata kui on midagi paremat teha.

High School DxD - Fanservice all the way So fans go get served.

Senhime Zesshou Symphogear - Puuuhhh... raske juhus. Kui teile istub selline laulmis-fighting asi vaadake vastasel juhul hoidke eemale :)

Area no Kishi - Selle hooaja sportsanime. Rohkem pole midagi öelda.

Ano Natsu de Matteru - Kõike mida Ummi ütles. Esimene osa jättis Ano Hana maitse suhu ja vaatasin edasi. Ooooh the agony.

Aquarion EVOL - Kui Sousei no Aquarion meeldis teile, siis seda ärge vaadake. Läbiv teema on LOVE (evol) ja ja... I watched it and it was soooo bad T_T

Rinne no Lagrange - Täiesti vaadatav mecha anime sujuva plotiga a OP on ka meeldiv kõrvadele.

Another - Esimene osa ajas naerma, sest nii palju horrori kli¹eesi üheskoos ei ole ma varem näinud. OP on jube.

Inu x Boku SS - Yee more youkai.

Nisemonogatari - Minu maitse jaoks liiga palju juttu ja vähe tegevust. Õnneks teeb asja meeldivamaks erinevalt eelmisest seasonist vähene kaadri vilkumine.

Brave 10 - Yee ninjad ja ülivõimed ja pikade ja uhkete nimedega battle move´id.

Danshi Koukousei no Nichijou - LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa Nii mõnigi kajakas pääses valla seda vaadates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2012 21:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ano Natsu de Matteru - Mäletate Kashimashit, kus vennale kukkus sarja alguses kosmoselaev pähe ja ta muutus tüdrukuks? Siin juhtub sama, ainult et ta ei muutu tüdrukuks, vaid hoopis siin juhtub Onegai Teacher. Ehk siis punapäine tulnukas tuleb ja hakkab teatud maapoissi seksuaalselt ära kasutama. Aga hästi teostatud sari, st esimene osa! Re¾issöör on töödanud selliste lahedate asjade kallal nagu Toradora!, Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai ja Hachimichu to Clover II.


Vaatasin 4 episoodi ära. That's some likeable easygoing lovely sh*t right there. Jään vaatama.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2012 16:10    Teema: Vasta viitega

Ano Natsu de Matteru - Kehva võitu romantika tüüpilise taevast alla kukkunud kuuma naistulnuka ning mõttetu, iseloomutu ja selgrootu peategelase vahel. Kohati saab siiski nalja. 4/10

Another - Final Destinaton the anime. Päris kenad visuaalid, aga see on ka kõik. Üritab ikka väga õudne olla kuid kuidagi ei suuda. Vähemalt on mõned surmad piisavalt loomingulised,et panna muigama. 5/10

Aquarion Evol - Jällegi väga kenad visuaalid ning kaunis animatsioon kuid story on ikka kohutavalt absurdne ja üle seksualiseeritud. Kui see oleks komöödia, siis omaks isegi mingisugust väärtust. 5/10

Area no Kishi - Spordi anime, mis ei hakka absoluutselt mitte millegagi silma. 5/10

Black★Rock Shooter - Ainult esimene osa on väljas, seega ei saa veel eriti midagi öelda. Tundub veidi Madoka moodi olevat ning ma arvan, et sellel on potensiaali. Hetkese seisuga 7/10.

Brave 10 - Action, võitlus (bishounen?) anime keskaegses mitte reaalses Jaapanis, kus võitlused on igavad, tegelased mitte usutavad ning story üpris ette aimatav. Peategelane on mees-tsundere. 4/10

Busou Chuugakusei: Basket Army - Jabur kuid omamoodi meelt lahutav. 6/10

Danshi Koukousei no Nichijou - Üle pika aja üks hea paroodia. Gintama loojatelt ning Gintamaga üpris sarnane stiili poolest. Parodeeritakse tänapäeva anime tüüpilisi aspekte ning seda kohati üpris vaimukalt. 7/10

Highschool DxD - Fan service all the way ja siis äkki poole pealt hakkab ploti arendama ning läheb tõsiseks kätte ära. Kokkuvõttes kukub läbi mõlemaga. 4/10

Mouretsu Pirates - Idee on küllaltki jabur kuid sellel animel on omad võlud. Kosmoselaevade süsteemid ning tehnoloogia on päris hästi välja arendatud ning võitlus kahe kosmoselaeva vahel on kõvasti huvitavam, kui tüüpiline sci fi laevade pew pew. Suur osa kosmose sõjapidamisest käib elektrooniliselt. 6/10

Natsume Yuujinchou Shi - Nagu Natsume ikka. Üleloomulikud lood väikesest linnakesest, mis on üpris südamlikud ning tekitavad hea ja rahuliku tunde. 8/10

Nisemonogatari - Selle hooaja kindel parim. Bakemonogatari järg, mida olin juba mõnda aega oodanud. Järgib endiselt väga omapärast stiili ning tegelaste vahelisi vaimukaid dialooge on lausa lust kuulata. 9/10.

Rinne no Lagrange - Maitsetu moe mecha anime. Peategelane on debiilik. 5/10.

Zero no Tsukaima F - Zero no Tsukaima sarjadel on niisama palju fänne kui ka vaenlasi. Mina kuulun isiklikult fännide hulka, sest miski selles fantaasia maailmas klickib ja muudab selle nauditavaks. Isegi suur fan service ja harem temaatika ei takista seda. Sisaldab palju eepikat ja sama palju komöödiat. 8/10
Loodan, et Zero no Tsukaima autor tuleb toime võitluses vähiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2012 08:37    Teema: Vasta viitega

Veebruaris tuleb välja Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi ,mida ma kindlasti vaatan.
Natsume saab läbi mätsi lõpuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: