OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sõbrad ja tuttavad välismaal
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 23:12    Teema: Sõbrad ja tuttavad välismaal Vasta viitega

Otsisin teemat, mis räägiks rahvast väljaspool väikest Eestit, kellega aktiivset kontakti hoiate. Ei leidnud. Seepärast see postitus siin.

Huvitav oleks teada, kui paljudel on sõpru väljaspool Eestit ja mis te koos teete?
Samuti huvitab ka teie arvamus, kuidas võiks leida sõpru/huvikaaslaseid kaugetest maadest (Jaapanist näiteks :))

Teema lahtitegemiseks saan enda kohta öelda, et kooli ajal sai aktiivselt elfwoodi #lothlorieni jututoas istutud. Seal tutvusin ühe Rootsi tüdrukuga, kellega õnnestus natuke juhuse läbi ka korra kokku saada. Vahest sai ka helistatud ja niisama sms-itud. Nüüd viimasel ajal ei ole suhelnud aga enam, sest pole aega enam jututubades istuda ja päevad on sisustatud. Rohkem sõpru kaugemalt ei ole olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 23:21    Teema: Vasta viitega

Kaugetes paikades mul sõpru ei ole, küll aga kõrgetel kohtadel.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 23:30    Teema: Vasta viitega

Mul on inglismaal üks sõbranna kellega vahetevahel msn-is muljeid jagan~
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 23:41    Teema: Vasta viitega

Tunnen belglasi. Räägime muusikast.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 00:08    Teema: Vasta viitega

Kõik mu "sõbrad" on välismaalt, kui Interneti-tuttavaid saab selleks kutsuda. Kokku tunnen üsna suurt hulka, aga lähedane olen võibolla poole tosinaga. Üks Rootsist, üks Inglismaalt, ülejäänud USAst.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 07:34    Teema: Vasta viitega

Mul on ka mitmeid välismaa msn'i sõpru, sealhulgas jaapanlasi. Jaapanlastega olen tuttavaks saanud selllise lehe nagu mixi kaudu või siis kirjasõbrakuulutustega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 08:26    Teema: Vasta viitega

Väismaal on isegi päris palju tuttavaid. Alustades näiteks juba sugulastest. mul neid veel päris palju USA-s alles, vahetevahel käivad ikka külas ka. Ja siis muidugi Rootsis vanaonu. Kunagi oli mul seal üks sõbranna ka, aga see läks ära Tai-sse. Arvuti taha eriti ei satu vist seal.
Ja siis kõige suurema posu moodustavad sakslased. Kasvõi mu edine saksa keele õpetaja, kes nüüd jälle oma kodulinnas Berliinis pesitseb. Seal samas linnas ka üks tore vanamees, kes pidevalt teistele "hindudele" aga ka niisama headele inimestele peavarju annab. Tema taimetoitlus hirmutab isegi mind.
ja siis üle Euroopa pilla palla ringi sellised tegelased, kellega kuskil kontserdil kohtunud olen ja siis hiljem arvuti vaahendusel edasi suheldud on.
jne jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 12:42    Teema: Vasta viitega

Tundub nii, et minul ka hakkab enamus sõpru olema välismaalased ja ma ei mõtle selle all soomlasi (neid on nii kui nii) ja mitte ka msn sõpru.

Kellega ma päris tihti kokku saan on nt: Inglismaalt, Koreast, Kreekast, Itaaliast, Saksamaalt, Dominikaanist, Puerto Ricost, Egiptusest. Toakaaslane pole küll jaapanlane aga sündis seal, niiet emakeel on inglise/jaapani. Varsti tulevad tal Jaapanist sõbrad külla. Huh!

Kui tahad välismaa sõpru rohkem, siis kas läbi interneti või lihtsalt koli välismaale. Eestis on väike välismaalaste ring.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 12:46    Teema: Vasta viitega

Sõpru on laialt üle maailma- Saksamaal, Belgias, Inglismaal, Kreekas, Prantsusmaal, Tais, Rootsis, Soomes, T¹ehhis, Austrias, USAs jne...

Tuttavaid on veel rohkemgi veel rohkemates riikides.

Peamiselt X-Freaks foorumist ^_^
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 15:42    Teema: Vasta viitega

krt teil nii palju sõpru väkismaal......
Mul elab ainult tädipoeg soomes :P

Kuidas teil muidu mujed jäänud välismaalt, milline koht kõige huvitavam??
Kuhu tasuks minna?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 17:32    Teema: Vasta viitega

Mul t2itsa palju msn-i s6pru...1 tydruk kellega ma, juba m6nda aega, olen tuttav olnud, saatis mulle suure hunniku pocky-si (Maasika omasi ja teisi asju ka.) Austraaliast.. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Esm Nov 17, 2008 19:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 17:39    Teema: Vasta viitega

Uuhh~ Kuna ma külastan hästi paljusid erinevaid foorumeid... ja üldse lehekülgi, siis mul on sõpru Koreas, USAs, UKs, Hiinas, Nepalis, Brasiilias, Indoneesias, Filipiinidel, Malaisias, Austraalias, Uus-Meremaal, Kanadas, Poolas jne. Jaapanist ka vahepeal rääkisin mõndade inimestega, aga kuna nad inglise keelt eriti ei osanud, kirjutasid ainult mingit nonsensei, siis ma ei saanud nendega enam rääkida kahjuks. T_T Kuigi veidi üllatav on see, et need korealased kellega ma rääkinud olen oskavad superhästi inglise keelt, kuigi nad ise on umbes minuvanused.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 22:12    Teema: Vasta viitega

päris palju

Umbes 6 aastat tagasi hakkasin ma mängima ühte browserimängu kus tekkis selline “alliance” mille liikmed said nii headeks sõpradeks, et nüüd korraldatakse sellel iga aastasi kokkusaamisi, kuigi mängu ennast ei mängi sealt enam keegi. Väga hästi saan ma väbi 4 inimesega sealt: 2 meest soomest Tamperest ja üks paarike kus mees on päris Soomest ja naine inglismaalt. Tampere tüüpidel olen umbes 5 korda külas käinud ja nemad on siin käinud 2x. Inglise/Usa paarike külastas mind aastal 2004 (pole päris kindel). Samuti on mul selle kaudu üks Kanadakas ja veel üks soomlane külas käinud. Samuti kohtusin soomes mõned aastad tagasi veel 5 liiget, 4 soomlast ja 1 sakslane siis.


Siis kui ma hakkasin teadlikult animet vaatama ja endale alla tirima, siis liitusin ma ühe foorumiga kust leidsin 4 inimest kellega siiamaani suhtlen. Üks noormees USAst kellel ka eelmine aasta külas käisin LaLaLaa 3 suurepärast päeva Pennsylvania’s. Üks tüdruk Rumeeniast, tüdruk Soomest ja noormees Hollandist. Neiut soomes olen tahtnud pikka aega külastada, aga kogu aega tuleb midagi vahele, võibolla lohistab ta ennast ise sellel talvel siia wink

Minu kõige uuem netitutvus mille üle ma väga rõõmus olen on Inglismaalt, temaga hakkasime suhtlema sellel suvel kui ma hakkasin jälle ühte browserimängu mängima. See tutvus pole veel nii tugevaks kujunenud, aga ootab/vaatab kuhu see välja jõuab.

Ülalpool ära loetletud tutvused on sellised mis on tekkinud netis. Kuid mul on veel umbes 20-30 inimest kellega praegusel ajal suhtlen netis, aga tuttavaks sain näost näkku kohtudes. Enamasti on need kuskilt laagritest või reisidelt saadud tutvused ning pärast üürikest koosolemist on vahemaa meid uuesti lahutanud.. Nendest kõige olulisem on üks tüüp Fiji saartelt. väga omapärane inimene, võiks lausa öelda, et õrna hingega, aga välja näeb umbes selline et võiks töötada kuskil baaris väljaviskajana või on proffesionaalse kaklejana, kui ta oleks mulle enne meie tutvumist pimedal kõrvaltänaval vastu tulnud oleks ma karjudes teiselepoole jooksu pistnud. Temaga kohtusin ma eelmine aasta USAs olles, kui me 2 kuud koos töötasime, sealt on veel nii mõningi “kirjasõber” alles jäänud.

Samuti on mul selliseid “kirjasõpru” eelmistest võõramaareisidest. See tuletabki meelde, et peaks ette õtma ja kõiki neid millegi toredaga üllatama.

selleks et hoida üleval minu huvi suhtlemiseks peab olema vähemalt midagi ühist. Samuti olen tähele pannud, et ei suuda pikalt suhelda väga temperamentsete (lõunmaade) inimestega (Türklased, ittaallased, hispaanlased, Brasiillased etc) sest nenede maailmavaade ja suhtlemisviis ei sobi minu omaga. Nendega lihtsalt ei teki mingisugust sidet isegi rl mitte. Jaapanlastega kahjuks see mure, et nad ei valda inglise keel eriti ja need keda ma tundsin, nendega pole eriti millestki kirjutada :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 18, 2008 19:05    Teema: Vasta viitega

Kuna ma olin pikka aega ühe suuremat sorti fännklubi liige, sai ikka päris palju tuttavaid hangitud, kellega koos hängisime ringi näiteks Hollandis fännklubi ürituste raames ja pärast neid ning kontserditel Rootsis ja Soomes. Mõned on lubanud ka külla tulla, aga selleni pole keegi veel jõudnud. Ühel inglase juures käidud ning kutse Norrasse ning Hollandisse külla ootab kasutamist.

Niisama neti teel suhelnud olen lugematu arvu välismaalastega, kuid mulle ei meeldi pidada oma sõbraks kedgai, kellega ma isegi kunagi kohtunud pole.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 18, 2008 20:59    Teema: Vasta viitega

Nojah, veedan suht palju aega internetis, neid välismaa "emailisõpru" jagub küllalt.
Eriti sellest ajast kui ma World of Warcrafti veel mängisin: sealt mängust tean inimesi Ameerikast, Hollandist, Saksamaalt ja ka mujalt, kellega hoian suht tihedalt kontakti MSNi teel.
Reaalelus küll kohtanud kedagi neist ei ole, maksimum mis ma väljaspool Eestit olen olnud oli klassireis Rootsisse kolmeks päevaks.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 08:19    Teema: Vasta viitega

Olen paraku ise nii vähe välismaal käinud, et ei ole võimalust olnud kellegagi tutvuda. Ehk see asi paraneb. :)
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 15:11    Teema: Vasta viitega

mul ingliskeele klassis on kaks last kellega suhtlen üks on pärit Prantsusmaalt ja teine soomest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 15:24    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Olen paraku ise nii vähe välismaal käinud, et ei ole võimalust olnud kellegagi tutvuda. Ehk see asi paraneb. :)


Selleks on Internet, mu sõber.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 15:28    Teema: Vasta viitega

Eks online mänge mängides neid sõpru ikka koguneb. Nii on näiteks üks tore neiu Saksamaalt suhteliselt heaks sõbraks saanud. Päris elus küll näinud pole, aga kes teab. Vahepeal suhtlesin ka ühe noormehega Ameerikast, nüüd pole tänu koolile+ ajavööndi vahele saanud temaga rääkida, eks järgmine suvi jälle. Üldse olen ikka päris paljude Ameeriklaste ja muu rahvaste esindajatega MSNi kaudu rääkinud. Reaalset kohtunud küll pole, eks vanust kah vist liiga vähe.
Räägime tavaliselt ühistest huvidest(anime), üksteise elust või niisama tühjast-tähjast. Imelik kui kerge on internetis öelda tegelikult täiesti võõrastele inimestele seda, mida päris elus oleks 10 korda raskem öelda.
_________________
Animelist ver5.


Viimati muutis seda tyger (Kolm Nov 19, 2008 15:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 15:34    Teema: Vasta viitega

Kas saab inimest, keda päriselus näinudki pole sõbraks lugeda`?
Mul on sõber(tuttav pigem) Saksamaal, keda ma olen isegi mitu korda näinud ja temaga rääkinud.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: