OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime kujukesed (ja muud character figuriinid/nukud)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 18:52    Teema: Vasta viitega

Leidsin endale unistuste kujukese. Adorable!


Ja sain täna ponisid juurde! : D

Haters gonna hate now. :,c
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Doolally



Liitunud: 6 Aug 2011
Postitusi: 38
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 21:24    Teema: Vasta viitega

nyeheheh
Kas sa ostad neid väikseid ponisid blind-packidena või müüakse kusagil niimoodi vabalt valitavatena ka?


Sain ka vahepeal juurde 2 poni. Pinkie Pie kaelakee põleb ka LaLaLaa
Ja magusalt maasikate järele lõhnava üsna heas konditsioonis Strawberry Surprise'i ostis 1 sõps mulle kaltsukast mõnekümne sendi eest kuna ta ähmaselt mäletas, et mul on selline kahtlane hobi. ülicool, eriti kuna neid 3G ponisid pole juba tükk aega poodides eriti silma hakanud ja mul on neid ilmselgelt ikka liiga vähe.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 21:34    Teema: Vasta viitega

Pisikesi ponisid ostan blind-pakendis, neid vist niisama vabalt
pole kuskilt saada. : c
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 22:22    Teema: Vasta viitega

i've been busy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tallatatt



Liitunud: 19 Aug 2010
Postitusi: 105
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 17, 2011 22:22    Teema: Vasta viitega

Invaden ka threadi oma olematu poniarmeega, mis täna 2'e indiviidi võrra kasvas :,D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Okt 18, 2011 06:51    Teema: Vasta viitega

Okay, that is deep. Ponies.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Doolally



Liitunud: 6 Aug 2011
Postitusi: 38
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 21, 2011 22:00    Teema: Vasta viitega

Ponid on ülimalt srs bsnss since 1982.
Aga jah nad ei ole üldiselt Jaapanist pärit vaid pigem Hiinast.
Enamus.

Ponidest rääkides, ma sain täna kingiks üliheas seisus 1982 aasta G1 Lemondropi.
Umbes 3x suurem kui need kõige uuemad FiM G4 ponid. Ja väga -näoga.

Aga jah, tegelikult on selles teemas siiski rohkem teretulnud kvaliteetsed anime-figuriinid ja nende saamislood ja -võimalused. Ja alles siis ponid. Ja muumitrollid! ja muud huvitavad kujukesed/nukud mida keegi armastab koguda või valmistab ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2011 14:19    Teema: Vasta viitega

Ma sattusin septembris Inglismaal ühele anime konventsioonile. Mõtlesin, et äkki ei tule sellist võimalust enam kunagi, nii et ma ostsin selle kujukese:



See maksis £20; ma ei teagi, kas see on palju või vähe. Mul tuli alles pärast ostu pähe, et see pole Asuka Sohryu vaid hoopis Asuka Shikinami. See häirib mind tegelikult tõsiselt, aga eks pole midagi. See näeb kena välja.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2011 16:27    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Mul tuli alles pärast ostu pähe, et see pole Asuka Sohryu vaid hoopis Asuka Shikinami. See häirib mind tegelikult tõsiselt, aga eks pole midagi.

Sama tegelane ikkagi ju, nii et!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Okt 23, 2011 22:29    Teema: Vasta viitega

Doolally kirjutas:
Aga jah, tegelikult on selles teemas siiski rohkem teretulnud kvaliteetsed anime-figuriinid ja nende saamislood ja -võimalused. Ja alles siis ponid. Ja muumitrollid! ja muud huvitavad kujukesed/nukud mida keegi armastab koguda või valmistab ise.


Postimehe anime-teemalises artiklis olid ka muumid anime kilda arvatud, ehkki multikas on anime stiili aimata vaid mymlade-mõmmikute nägudes, muu seltskond on üsna hästi järgipunnitatud Tove Janssoni koomiks. Samas Ponindus (näiteks http://www.youtube.com/watch?v=hDIvaph6aC8 ) on justkui üsna ehe anime? Mingi spetsiifiline alamstiil (chibi?) mida ma nagu anime teemades täheldanud olen. Oleks muidugi tore, kui keegi võhikutele need alamkategooriad ka laiemalt lahti seletaks, pole neist cibidest-oekakidest riigikeeles tühjagi leidnud, ainult hentai, kui kõige põnevam kategooria, on kajastamist leidnud nii palju, et tean, millega tegemist.

Ponisid polegi varem vahtima juhtund, igatahes paistab, et kui tüdruk käima õpib, siis võiks vahest talle neid näidata.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tallatatt



Liitunud: 19 Aug 2010
Postitusi: 105
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 17:32    Teema: Vasta viitega

Soobel kirjutas:
Doolally kirjutas:
Aga jah, tegelikult on selles teemas siiski rohkem teretulnud kvaliteetsed anime-figuriinid ja nende saamislood ja -võimalused. Ja alles siis ponid. Ja muumitrollid! ja muud huvitavad kujukesed/nukud mida keegi armastab koguda või valmistab ise.


Postimehe anime-teemalises artiklis olid ka muumid anime kilda arvatud, ehkki multikas on anime stiili aimata vaid mymlade-mõmmikute nägudes, muu seltskond on üsna hästi järgipunnitatud Tove Janssoni koomiks. Samas Ponindus (näiteks http://www.youtube.com/watch?v=hDIvaph6aC8 ) on justkui üsna ehe anime? Mingi spetsiifiline alamstiil (chibi?) mida ma nagu anime teemades täheldanud olen. Oleks muidugi tore, kui keegi võhikutele need alamkategooriad ka laiemalt lahti seletaks, pole neist cibidest-oekakidest riigikeeles tühjagi leidnud, ainult hentai, kui kõige põnevam kategooria, on kajastamist leidnud nii palju, et tean, millega tegemist.

Ponisid polegi varem vahtima juhtund, igatahes paistab, et kui tüdruk käima õpib, siis võiks vahest talle neid näidata.


Anime on tegelikult jaapani keeles animatsiooni üldmõiste, seega kui asja niimoodi tõlkida (*köhh* foorumi nimi), siis sobib siia päris paljut; Muumid, niipalju kui mina tean, on anime [läänelikus tähenduses Jaapanist pärit animatsioon]; algmaterjali päritolu, mille põhjal värk loodud, ei loe- ainult animatsiooni päritolu, on Jaapanist või ei ole? [ Kui algmaterjali/idee päritolu ka loeks oleks kohe 70% Jaapani animest välistatud kuulumast sellesse "prestii¾esse" gruppi]
Ponid kalduvad disainilt tõesti chibidesse- deformeerunud suurepealised olendid, eesmärk rõhutada nunnudust jms; Ponide probleem on aga, et nende animatsiooni allikas pole Jaapan; lisaks nöögitakse ka fakti üle, et terve seeria on animeeritud flashiga (Jaapani animatsioon on vist veel mingi traditsonaalse hübriid?); Aga ikkagi on ponid ja tänapäeval peaaegu kõik korralikud multad loodud kasutades metsikus koguses igasuguseid Jaapani animatsioonile iseloomulikke võtteid [isegi neid, mis tegelikult on pärit mujalt, aga nende tihe kasutus animetes sildistab nad animelike võtete külge]
also
Oekaki peaks tähendama seda veebibrowseri joonistusjubinat, mis käib käsikäes pildiblogilike kommuunilehekülgedega- inimesed kasutavad seda jubinat, joonistavad browseris pildi ja laevad selle sinna kommuuni
Paintchat kasutab seda sama jubinat, ainult kommuun on tagant likvideeritud

Nii, minu kirjutustiil on konarlik, koma ei tunne- ärge küünistega selga karake, rahulikult lihtsalt pointige vigadele kui vaja
Also- see vist on offtopic reply?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2011 13:10    Teema: Vasta viitega

Lurker-sama kinkis sünnipäevaks blind-packi, millest hüppas välja läbipaistev sädelev Applejack. Ilmselgelt tulebki tal lasta valida pakke :P


Honeybelle'i saatus, mis võib ka Applejacki omaks osutuda. Need segapakkide ponid on vastupidavast kummilaadsest plastikust, ei ole veel täheldanud et läbipuuritud auk rebeneks või mõraneks. Oma venivuse tõttu on rõngastamine ilmselt parem lahendus, kui mingi kruvi pähe keeramine tho

(läpa on jube räpane ._.)

Edit: natuke muud juttu ka peale ponide, ilma et peaks teist posti otsa tegema.
Doolally kirjutas:

Aga jah, tegelikult on selles teemas siiski rohkem teretulnud kvaliteetsed anime-figuriinid ja nende saamislood ja -võimalused. Ja alles siis ponid. Ja muumitrollid! ja muud huvitavad kujukesed/nukud mida keegi armastab koguda või valmistab ise.


Yotsuba tuli Soobeli soovitatud Belgia manga-ja-muu-nänni veebipoest. Olin äärmiselt meeldivalt üllatunud, et Summer Vacation variant veel üldse mingis ametlikus veebipoes kättesaadav oli - tegu siiski juba 2008 aasta väljalaskega. Tuli kohale tavapostiga, karbi serv oli natuke lössis, aga sisu oli viisakalt tohutusse mullikilesse pakitud ja terve. Kohal oli kõigest 4 päevaga. Ausalt kohe, kõige armsama ja süüdimatuma ilmega mänguasi mida käes olen hoidnud n_n


Big Daddy tuli läbi Netikuller.ee vahenduse USA'st. Netikuller on nõus abistama KÕIGE osas tellimisel, anna neile ainult raha. Tallinnast Tartusse jõudis ta SmartPostiga - äärmiselt mugav. Kokku läks 11 päeva.


Miku tuli Jaapanist, Hobby Search.
Jaapan -> Tallinn 3 päevaga
Tallinn -> Tartu/kodu 3 päevaga
:P
Tuli EMS'iga, sest oli esimene pakk mida ma üldse kunagi nii kaugelt tellinud olen ja põdesin .. rikkalikult. Kõik EMS pakid läbivad tolli ja toll on oioi kui kallis.


tagasihoidlik link blogi juurde, kus pikemalt juttu. kui kooli kõrvalt aega/viitsimist, siis tahaks ka proovida ise BJD'd teha -> sinna läheb kogu möla sellest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2011 16:30    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
BornIn1142 kirjutas:
Mul tuli alles pärast ostu pähe, et see pole Asuka Sohryu vaid hoopis Asuka Shikinami. See häirib mind tegelikult tõsiselt, aga eks pole midagi.

Sama tegelane ikkagi ju, nii et!


Ei. Shikinamil pole ainult teine nimi, ta näitlejal kästi teda teistmoodi mängida ja ta käitub kohati originaaliga risti vastupidiselt - nii et kuidas ta sama on? Shikinami on halb tegelane ning parim näide probleemidest Evangelioni filmiseeria stsenaariumites. Ta sümboliseerib minu jaoks midagi sügavalt ebameeldivat. Nii et...
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2011 14:56    Teema: Vasta viitega



Fennec. WANT.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Püh Nov 06, 2011 19:17    Teema: Vasta viitega

Kunagi sai penoplastist tehtud...

Muumid niisama põneva asjanduse ümber

Suured-väiksed ponid

_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 27, 2011 23:20    Teema: Vasta viitega


_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2011 16:10    Teema: Vasta viitega

läks just pre-orderisse. aprillis riliis Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2012 02:02    Teema: Vasta viitega


Tegemist on Sakura Miku bootlegiga, mis ei ole supertilluke eksklusiiv nendoroid nagu originaal (umbes 35mm kõrge), vaid täissuuruses nendoroid vahetatavate osadega (umbes 10cm kõrge)

Saab Ebay kaudu Hiinast umbes $25 ringis. Hiina bootlegerid on kaunis kavalad, et mõtlevad juba ise Miku variante välja, ning ei tee seda isegi mitte tohutult jubeda kvaliteediga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Rorichest



Liitunud: 30 Sept 2011
Postitusi: 32
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2012 19:47    Teema: Vasta viitega

Need on kõik figuurid mis elavad minu toas.



figma Black Rock Shooter - tellisin ebayst, sain kaasa veel DVD
figma Dead Master - ebayst jälle ja seisab veel karbi sees
figma Makinami Mari Illustrious - tasuta shippinguga ebayst
ExModel Strong World Sanji - ebayst

Kuigi ebays on palju figuure müügil hea hinnaga, ei proovi need alati olla originaalid...

Ja väiksed ponid Maksimarketist Happybunny

Sain enda Amiami omad kah 31.01.2012 kätte.
Tulid ära kahe päevaga Jaapanist, sest kasutasin EMS´i. Tollipaberitel oli kah hind 3 korda väiksem kui tegelik hind kokku oli. Amiamist sain kaasa ka figmale hallid kõrvaklapid!




_________________
Tumblr
MFC
MAL


Viimati muutis seda Rorichest (Teis Aug 14, 2012 21:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2012 16:17    Teema: Vasta viitega

Nene ka lõpuks mökk!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: